Midas szuka firmy, która zapłaci za budowę sieci GSM

Newsy
Żródło: PAP
Opinie: 2
Opinie: 2

CenterNet pracuje nad pozyskaniem inwestora lub inwestorów zewnętrznych. "Tak jak wcześniej informowaliśmy finansowanie projektu zapewnia inwestor. Czy jeden, czy może będzie ich więcej to zależy jeszcze od wielu czynników, które na tym etapie są tajemnicą spółki" - powiedział PAP prezes spółki Tomasz Jarmicki. "Prowadzone są działania obliczone na pozyskanie inwestora. Nie jest to jednak wymóg powodzenia tego biznesu. Nie ukrywamy, że rozmowami z nami są zainteresowani inwestorzy zewnętrzni. Ze względu na tajemnicę biznesową nie możemy i nie będziemy ujawniali żadnych szczegółów" - dodał. Łączne inwestycje CenterNetu w infrastrukturę radiową i systemy IT mają wynieść ok. 0,5 mld zł.

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Smiech pisze: 2008-11-11 15:59
  Normalnie zasłona dymna!!! Mają czas do marca na zapewnienie pokrycia 15% populacji licencją GSM1800. Ja myślę że im się nie uda. A na dodatek zaczynają rozmawiać z innymi opami - pewnie chcą im oddać czasowo licencje by nie przepadła. Z kim - nie powiem...
  0
 • Users Avatars Mini
  matisoft pisze: 2008-11-11 22:36
  nie ma szans na pokrycie takiej ilosci populacji w tak krotkim czasie, biorac pod uwage jeszcze to ze nie maja bardzie spercyzowanych "inwestorow"
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: