MOBILKING w 500 punktach sprzedaży Totolotka

Newsy
Żródło: MOBILKING
Opinie: 5
Opinie: 5

Od października br. startery i doładowania MOBILKING można kupić w ponad 500 punktach sprzedaży Totolotka na terenie całej Polski. W każdym z nich klienci będą mogli znaleźć plakaty, ulotki i inne materiały z informacjami o operatorze. Ponadto MOBILKING został oficjalnym partnerem Ligi Mixu – programu lojalnościowego prowadzonego przez Totolotek, w którym główną nagrodą jest 14 dwuosobowych wyjazdów na mecze AC Milan na San Siro. Edycja, w ramach której można wygrać wyjazd na mecz AC Milan potrwa do 30 grudnia br. W ramach wsparcia Ligi Mixu informacje o MOBILKING ukazują się na stronie WWW Totolotka oraz na 2 mln kuponów, które co miesiąc sprzedawane są w kolekturach. Operator jest również partnerem cyklicznego konkursu „Wygrana Tygodnia”.

Wszelkie informacje na temat oferty, dostępnych zakładów w Totolotku oraz wyników spotkań piłkarskich można znaleźć w telefonach sieci MOBILKING na wap.sportrelax.pl i w zakładce Sport+Relax. Do użytkowników operatora będą też trafiać, poprzez wiadomości tekstowe, aktualne informacje na temat oferty i promocji Totolotka. W planach jest również gra SMSowa, która zostanie przygotowana dla miłośników zakładów bukmacherskich.

Opinie:

Opinie archiwalne (5):

Komentuj

Komentarze / 5

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  MacGod pisze: 2008-10-22 17:33
  Hmm, ciekawe. Tego chyba jeszcze nie było... A kiedy i jakiej sieci startery kupimy np. w aptekach?
  0
 • Users Avatars Mini
  siemensmaniac pisze: 2008-10-22 20:12
  noooo jak bedziemy mieli znajomosci z lotkiem to moze cos kiedys wygramy? ;-D ooo albo Mobilking bedzie oferowal nam wiecej kasy ? :-D
  0
 • Users Avatars Mini
  Porew pisze: 2008-10-22 23:45
  Wchodzenie w układy z totolotkiem to loteria. Nie ma nic lepszego od dobrych taryf, jak w MixPlusie.
  0
 • Users Avatars Mini
  suic pisze: 2008-10-23 21:52
  Moim zdaniem dobry pomysł, popieram. Rozszerzanie sieci dystrybucji na pewno zaprocentuje
  0
 • Users Avatars Mini
  kiter pisze: 2008-10-24 00:26
  Śmiało mozna powiedziec, ze w tej chwili Mobilking ma najlepsza siec sprzedazy doladowan i aktywacji. Jest doslownie wszedzie - poczty, kioski ruchu, kolportera, markety, totki, żabki... trudniej jest dostac prepaida z wielkiej trojki. Naprawde szacunek dla MK.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: