Test Motorola E398

Recenzje
Opinie: 566
Opinie: 566

Nasza redakcja otrzymała do testowania jedną z najnowszych słuchawek Motoroli - model E398. Obecnie jest dostępny w sprzedaży w całej Europie w Grupie T-Mobile. W Polsce sprzedaż tego telefonu rozpoczęła właśnie sieć Era, która oferuje go w swojej urodzinowej promocji.

E398 to telefon przeznaczony dla młodych odbiorców. Jednak jest to pierwszy telefon w przypadku którego zdefiniowano na nowo potrzeby młodych klientów. Badania wskazywały bowiem, że młodzi ludzie coraz częściej kupują telefony z górnej półki, które przeznaczone były w pierwszej kolejności dla ludzi biznesu. Dzieje się tak ponieważ nie wystarcza im już tylko kilka prostych gier oraz możliwość wgrania kolejnych. Dla wielu producentów żelaznym elementem każdego młodzieżowego telefonu były wymienne obudowy, teraz ulega to zmianie. Młodzi ludzie pragną w telefonie przede wszystkim technicznych nowinek oraz wysokiej użyteczności. Dobrze jeśli telefon będzie można łatwo podłączyć do komputera, powinien on też w miarę możliwości zastępować inne urządzenia np. odtwarzacz MP3. Taka właśnie jest nowa Motorola, ale o jej funkcjach więcej napiszemy w dalszej części testu.

Telefon już na początku zwraca uwagę bogatym dodatkowym wyposażeniem. W pudełku z telefonem poza ładowarką znajdziemy bowiem kabelek USB do podłączenia z komputerem, zestaw słuchawkowy, adapter do kart TransFlash (więcej o nich w dalszej części) oraz płytę CD z oprogramowaniem. Na płycie znajduje się oprogramowanie do połączenia telefonu z komputerem oraz pokaźna biblioteka dodatków takich jak dzwonki, tapety i wygaszacze ekranu. Na płytce jest prawie 100 MB contentu, a został on przygotowane przez Motorolę we współpracy z MTV, powinien więc trafiać dobrze w gusta młodzieży.

Wygląd

Wygląd telefonu zrobił na mnie bardzo dobre wrażenia. Obudowa telefonu została wykonana z czarnego matowego plastiku (zanim dotkniemy telefonu mamy wrażenie, że jest to guma). Klawisze i przyciski zostały natomiast wykonane z metalu w kolorze srebrnym. To zestawienie barw powoduje, że telefon prezentuje się bardzo elegancko.

Wymiary słuchawki to 108 x 46 x 21 i jest to wielkość zbliżona do innych telefonów wyposażonych w aparat fotograficzny. Waga telefonu to według producenta 110 gramów, czyli więcej niż w przypadku słuchawek konkurencji.

Krawędzie telefonu zostały zaokrąglone przez co telefon bardzo przyjemnie trzyma się w dłoni. Na górnej krawędzi telefonu została umieszczone gniazdo do podłączenia zestawu słuchawkowego, natomiast na dole znajduje się złącze do podłączenia ładowarki oraz kabelka USB.

Wyświetlacz i klawiatura

Układ klawiatury jest prosty. Do poruszania się po menu służy 5 pozycyjny joystick, ponad nim znajduje się przycisk menu oraz dwa klawisze programowalne. Na lewej krawędzi telefonu znajdują się przyciski regulacji głośności oraz kolejny przycisk, który domyślnie służy do uruchamiania wybierania głosowego. Z prawej strony natomiast znajduje się przycisk , który uruchamia aparat fotograficzny.

Ponad klawiaturą znajduje się wyświetlacz. Jest to matryca o rozdzielczości 176 na 220 punktów, która wyświetla obraz w 65 tysiącach kolorów (jest to ten sam wyświetlacz jaki zastosowano w Motorolach V300 i V600). Zapewnia on dobre odwzorowanie barw i żywe kolory, choć w słoneczne dni trudno cokolwiek na nim dostrzec (jest to przypadłość wszystkich ekranów stosowanych w telefonach).

Po bokach telefonu na wysokości wyświetlacza, zlokalizowane zostały głośniki. E398 jest jednym z pierwszych telefonów wprowadzonych na rynek, który posiada stereofoniczne głośniki. Dzwonki są odtwarzane bardzo głośno i wyraźnie, a przy użyciu tych głośników można także słuchać plików muzycznych MP3. W głośnikach są także zlokalizowane diody LED, które świeca różnymi kolorami, gdy ktoś do nas dzwoni.

Bateria

Telefon jest standardowo wyposażony w litowo-jonowa baterię o pojemności 860 mAh. Podczas naszego testu bateria ta działała bez ładowania przez średnio 75 h, przy około 1 h rozmów i 100 odebranych wiadomościach SMS na dobę. Znacznie żywotność baterii pomniejsza słuchanie muzyki przez głośniki telefonu, podobnie jak korzystanie z Bluetooth.


Książka telefoniczna i wiadomości

Pamięć telefonu pozwala na zapisanie w książce do 1000 pozycji. Jedna pozycja może jednak zawierać tylko jeden numer telefonu lub adres email. Co prawda telefon może składać pozycje o tej samej nazwie w jeden wpis, jednak nawet kasowanie takiego wpisu odbywa się pojedynczo dla każdego numeru. Książkę można wyświetlić w postaci prostej listy nazwisk lub listy wzbogaconej o przypisane do numerów zdjęcia.

Do każdej pozycji w książce (czyli dla każdego numeru) można przypisać własny dzwonek oraz zdjęcie. Zdjęcie jest wyświetlane gdy nadchodzi połączenie od danej osoby. Każdy pozycja może należeć także do jednej z 4 grup kontaktów: Bussines, Personal, VIP lub General.

Motorola w modelu E398, podobnie jak we wcześniejszych swoich telefonach, postawiła nacisk przede wszystkim na obsługę wiadomości MMS, które według analityków tej firmy będą zyskiwać coraz większa popularność. Efektem tego działania jest pozbawienie telefonu własnej pamięci na wiadomości SMS. Wiadomości takie mogą być składowane tylko w pamięci karty SIM. W moim przypadku pamięć ta pozwalała na zapisanie do 20 wiadomości, co nie było dla mnie wartością wystarczającą. Brak własnej, dużej pamięci na SMS-y to według mnie duża wada tego telefonu.

Telefon posiada także wbudowanego klienta poczty elektronicznej POP3 i IMAP. Klient jest łatwy do skonfigurowania i używania. Nadaje się on znakomicie do wysyłania zdjęć na adresy poczty elektronicznej.

Kamera

Telefon wyposażono w aparat fotograficzny klasy VGA, pozwalający na wykonywanie zdjęć w maksymalnej rozdzielczości 640 na 480. Użytkownik ma do wyboru 3 dostępne rozdzielczości: MMS (160 na 120), średnią (320 na 240) oraz wysoką (640 na 480). Aparat powala także na ustawienie warunków oświetlenia tak, by barwy na zdjęciach były jak najbliższe rzeczywistości. Można także regulować ustawienia ekspozycji, co pozwala na ich doświetlanie. Ostatnią z ważnych funkcji aparatu jest 4 krotny cyfrowy zoom, jednak jego użytkowanie w rozdzielczościach wyższych niż MMS mocno zniekształca zdjęcie.

Poniżej obiektywu kamery konstruktorzy telefonu umieścili diodę LED. Świeci ona bardzo mocno i spełnia w ten sposób funkcję lampy błyskowej. Zasięg diody jest jednak niewielki i jest ona w stanie oświetlić tylko obiekty położone w sąsiedztwie obiektywu. Diodę uruchamia się z poziomu menu telefonu.


TransFlash

Zdjęcia zrobione aparatem są umieszczane albo w pamięci telefonu o pojemności 5 MB, albo na karcie pamięci, w która wyposażono Motorolę. W E398 zastosowano zupełnie nowy typ karty pamięci o nazwie TransFlash. Został on skonstruowany dla urządzeń mobilnych przez firmę SanDisk. Karta TransFlash jest kompatybilna z kartą Secure Digital i może dzięki specjalnemu adapterowi (który jest dołączony do telefonu) być odczytywana w czytnikach SD.

Karta TransFlash ma rozmiar połowy znaczka pocztowego, czyli około 1/3 wielkości karty Secure Digital. TransFlash ma być już wkrótce stosowany w większości nowych telefonów na rynku. SanDisk zapowiada, że do końca 2004 roku na rynek trafi karta o pojemności 1 GB.

Motorola jest standardowo wyposażona w kartę o pojemności 64 MB. Na karcie może być przechowywane wszystko to, co normalnie jest składowane w pamięci telefonu, czyli tapety, dzwonki, wygaszacie ekranu oraz widomości MMS, e-maile czy pliki muzyczne. Pojemność pamięci na TransFlash w ofercie akcesoriów Motoroli będzie powiększana z obecnie dostępnych 128MB do 250 MB w styczniu i 512 MB w marcu 2005.

Połączenie z komputerem

Telefon jest standardowo wyposażony w kabelek USB do połączenia z komputerem. Po jego podłączeniu telefon jest widziany jako dodatkowy dysk w komputerze. W przypadku Windowsa XP dzieje się tak bez konieczności instalowania dodatkowych sterowników, czy oprogramowania.

Wraz z telefonem na płytce CD posiadacz telefonu otrzymuje program mobie PhoneTools, który służy do zarządzania telefonem z poziomu komputera. Oprogramowanie to umożliwia m.in. synchronizację książki telefonicznej oraz kalendarza z Microsoft Outlook.

Pyta CD zawiera również oprogramowanie MP3maker firmy MAGIX do łatwego wgrywania i tworzenia plików MP3. Konwersja plików muzycznych (pobranych z płyt CD lub ściągniętych z Internetu) do formatu MP3 i wprowadzenie ich z komputera do pamięci E398 za pomocą łącza USB jest bardzo prosta.. Wystarczy jedynie zainstalować oprogramowanie na komputerze, podłączyć telefon do komputera poprzez łącze USB i skopiować wybraną ścieżkę z jednego folderu do drugiego metodą "podnieś - upuść".

Motorola nie posiada portu podczerwieni, natomiast posiada wbudowany moduł Bluetooth. Może on służyć do podłączenia komputera z Internetem poprzez GPRS. Telefon może obsługiwać przesył danych z prędkością wynoszącą przy odbiorze około 48 kbit/sek i przy wysyłaniu 12 kbit/sek. Motorola obsługuje także WAP w najnowszym standardzie 2.0.


Dźwięki

Telefon generuje dźwięki z zastosowaniem 24-głosowej polifonii. Dzięki stereofonicznym głośnikom są one tak głośne, że w przypadku ustawienia maksymalnej głośności dzwonka, podczas jego odtwarzania delikatnie wibruje cała obudowa.

Jako dzwonki można wykorzystywać zarówno pliki midi, jak i MP3 wgrywane do telefonu za pomocą kabla lub poprzez Bluetooth. Dźwięki można także komponować przy wykorzystaniu wbudowanego miksera o nazwie MotoMixer. Telefon posiada także cyfrowy dyktafon pozwalający na zapisywanie krótkich notatek głosowych.
E398 została także wyposażona w aplikację Java pełniąca funkcję MP3 Playera. Aplikacja ta pozwala na odgrywanie przez głośniki plików muzycznych zapisanych na karcie pamięci telefonu. Wadą tego rozwiązania jest to, że podczas korzystania z aplikacji niedostępne są żadne inne funkcje telefonu. Dopiero wyłącznie lub zawieszenie aplikacji pozwala nam na wejście do menu. Sama aplikacja jest funkcjonalna i pozwala na odtwarzania zarówno pojedynczych plików, jak i playlist. Dodatkowo utwory mogą być odtwarzane w losowej kolejności.

Gry

Poza wspomnianą aplikacja telefon został standardowo wyposażony w 3 gry: GoGo Gimps (celem bohatera tej gry jest pobicie jak największej liczby policjantów!), Wakeboarding (bohater wykonuje akrobacje na desce ciągniętej przez motorówkę) oraz Motorola Football (piłka nożna). Posiadacz telefonu może do niego wgrywać inne, wybrane przez siebie gry. W Polsce PTC i Motorola najprawdopodobniej zadecyduja o usunieciu gry GO GO Gimps z pamięci telefonu.

Podsumowanie

Motorola E398 to moim zdaniem świetny telefon. Posiada wysoką funkcjonalność oraz bogaty zestaw funkcji. Szczególnie do gustu przypadły mi stereofoniczny dźwięk oraz możliwość podłączeni telefonu kablem USB bez jakichkolwiek sterowników. Dla młodzieży najważniejszy będzie na pewno odtwarzacz MP3.
Bardzo ciekawa jest personalizacja tego modelu specjalnie dla polskiego operatora - niemal w każdym menu możemy znaleźć łącza do Era Omnix, a przy uruchamianiu telefonu pojawia się bardzo ładna animacja logo operatora. Nie jest jeszcze wiadomo kiedy stosunkowo tania Motorola z odtwarzaczem pojawi się w ofercie innych operatorów.

Opinie:

Opinie archiwalne (566):

Komentuj

Komentarze / 566

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  dj_paulus pisze: 2004-10-21 18:24
  Mam ten telefon!powiem szczerze jest exstra!nie mam do niego zadnych zastrzezen!ma ogromny wyswietlacz!poprostu super!
  0
 • Users Avatars Mini
  andvhs pisze: 2004-10-21 18:40
  Telefonik bardzo fajny . Jedynie co mi się nie podoba – następna nowa , karta pamięci TransFlash .
  0
 • Users Avatars Mini
  margab pisze: 2004-10-21 18:41
  No ale brak pamieci na SMSy? To tragedia w uzywaniu bedzie...
  0
 • Users Avatars Mini
  red_strz pisze: 2004-10-21 18:44
  Bez ingerencji w soft to taka sama kaszana jak seria Vxxx...
  0
 • Users Avatars Mini
  Rafał pisze: 2004-10-21 19:11
  *** lap : właśnie ,ciekawe gdzie ten dyktafon bo telefon mam okoła 10 dni a jakoś nie znalazłem...
  0
 • Users Avatars Mini
  Gawel pisze: 2004-10-21 18:47
  mam pytanie: mam tel. w plusie i czy jak kupię np. na allegro ten telefonik (od ERY) to czy można np. wgrać od nowa cały soft i pozbyć się wszystkiego co Era dodaje od siebie czyli omnixy i inne tego typu śmieci?
  0
 • Users Avatars Mini
  kamil200222 pisze: 2004-10-21 18:48
  poprostu kopara opada taki super telefonik
  0
 • Users Avatars Mini
  MotoFan pisze: 2004-10-21 18:53
  Ingerencja w seemie trwa kilka sekund i jest bezpieczna, a kaszaną moim zdaniem jest ten test! 0 szczegułów za to rozwody nad stereofonicznymi głosniczkami, diodami i innymi duperelami ;/ Gdzie do diabla stabilnosc softu, predkosc dzialania, jakosc rozmow, funkcjonalnosc (ot chocby zawartosc slow w iTAPie?:) Mozna by tak wymieniac bez konca. Równie dobrze mozna bylo podlinkować same fotki, bo te za przeproszeniem pierdoły mozna poczytac na oficjalnej stronie.
  0
 • Users Avatars Mini
  lap pisze: 2004-10-21 18:58
  ciekawe gdzie autor testu odnalazł ten cyfrowy dyktafon?
  0
 • Users Avatars Mini
  mat-lis pisze: 2004-10-21 18:58
  telefon bardzo ciekawy wyświetlacz bardzo dobrej jakości tak jak w V300 głośnik sterfoniczny to nowy pomysł telefon ogólnie niezły dobrze wyposażony i ładny
  0
 • Users Avatars Mini
  Dzidek pisze: 2004-10-21 19:03
  A mozeby tak zamiescic jeszcze zdjecia zrobione tym telefonem, co?!
  0
 • Users Avatars Mini
  gonzo pisze: 2004-10-21 19:05
  telefon ma pamiec na smsy !! ale zmiesci sie ich tylko 25 - właściwie to w zaleznosci od mozliwosci karty sim
  0
 • Users Avatars Mini
  rts pisze: 2004-10-21 19:08
  ee no dobra jak na wstęp to niezłe a gdzie test? tyle dni czekania na zwykły opis funkcji telefonu jaki moge znalezc na stronie ery? nawet zdjęć z aparatu fona nie dali. do dupy taki test....
  0
 • Users Avatars Mini
  glodek pisze: 2004-10-21 19:17
  dziwny ten test , wydaje sie jakby autro wogóle nie maił telefonu w ręce, a informacje o nim przeczytał ze strony motorloli i to nie wiem jakiej, gdyz nawet ani DYKTAFONY nie ma E398, ani nie ma takich GIER jak napisał Karol Żwiruk. Chyba to jest kolejna REKLAMA, w sprytnej formie testu. Karol Żwiruk napewno tego telefonu nie miał, bo jak mozna NAPISAC ze jest dyktafon!!!!!!!!!!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  glodek pisze: 2004-10-21 19:18
  przepraszam za literówki, ale nie pisałem z mojej klawiatury:(
  0
 • Users Avatars Mini
  jurek pisze: 2004-10-21 19:32
  ALE SMIETNIK !!
  0
 • Users Avatars Mini
  RTs pisze: 2004-10-21 19:43
  a może mial jakąś inną wersje softu :? ale czy to możliwe...? :/
  0
 • Users Avatars Mini
  janex pisze: 2004-10-21 19:44
  BAAARDZO FAJNY TELEFON WIDAC DO JAKIEJ GRUPY DOCELOWEJ KIEROWANY I MA PRAKTYCZNIE WSZYSTKO POTZREBNE MLODEMU USEROWI.Podoba mi wbudowany oddtwazacz mp3 i te glosniki stero...jak dla mnie bomba na cos takiego czekalem
  0
 • Users Avatars Mini
  RTs pisze: 2004-10-21 19:45
  eee jak napisalem moją opinie o tescie motki stracilem chyba ok. 2000 punktow i minuty na stronie....
  0
 • Users Avatars Mini
  Adam3k pisze: 2004-10-21 19:49
  WAŻNE PYTANIE! Czy wiecie kiedy będzie ta Motorola w ofercie Plusa??? Ona jest po prostu świetna, i mi się kończy na początku listopada umowa z Plusem. Wiecie czy będzie ona wtedy dostępna?
  0
 • Users Avatars Mini
  coglin pisze: 2004-10-21 20:01
  szybkie pytanie: co lepsze Motka E398 czy SE K700i???
  0
 • Users Avatars Mini
  SepecaT pisze: 2004-10-21 20:05
  Wszystko spoko tylko przy takiej rozdzielczosci brakuje troche kolorow ,powinni dac 262tys. W plusie to chyba lepiej brac K700i bo cena w biznesie jest zachecajaca. A co do testu to oczywiscie LIPA!!!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  orko1990 pisze: 2004-10-21 20:06
  szkoda ze taki oblesny wyglad
  0
 • Users Avatars Mini
  RTs pisze: 2004-10-21 20:16
  obleśny wygląd? za to twoj fon jest piękny...
  0
 • Users Avatars Mini
  memphisto pisze: 2004-10-21 20:17
  @coglin: oczywiście, że SE K700i jest lepszy !!!
  0
 • Users Avatars Mini
  glodek pisze: 2004-10-21 20:18
  ***SepecaT Dlaczego k700i? Tylko chyba dlatego ze nie ma w Plusie E398?:)
  0
 • Users Avatars Mini
  glodek pisze: 2004-10-21 20:21
  napewno k700i jest lepszy, napewno:D A własciwie po co dyskutowac, jak ktos wie co to E398 to napewno nie ma takiego dylemtu!! niewiem jak mozna takiego okrojonego k700 porownywac do tej motki. Rozumiem z s700i.
  0
 • Users Avatars Mini
  ;-) pisze: 2004-10-21 20:39
  coraz gorsze te testy robią
  0
 • Users Avatars Mini
  kkozo pisze: 2004-10-21 20:39
  "matryca o rozdzielczości 176 na 200 punktów" - widze ze autor "testu" nawet z bledem przepisuje dane techniczne ze strony producenta. Ten test = kibel :(
  0
 • Users Avatars Mini
  miczu pisze: 2004-10-21 20:40
  test jak test nic specjalnego nie zamiescili ale za to telefon jest wypasss!!!! kurde jak ja go bardzo chce mieć !!! motorola RULEZ !!!
  0
 • Users Avatars Mini
  wiciu pisze: 2004-10-21 21:07
  skad mozna sciagnac gierki do Motki i do SE T630....?odpiszcie n e-mail wiciu90@tlen.pl !! z gory dzinki...!
  0
 • Users Avatars Mini
  Soul Calibur pisze: 2004-10-21 21:09
  Najlepiej to pójść do operatora (w tym wypadku Ery) i samemu zrobić sobie mini test E 398. A jak ktoś ma znajomego w komisie to już w ogóle się może pobawić i dojść do wniosku czy telefon się podoba lub nie.
  0
 • Users Avatars Mini
  zawiasa pisze: 2004-10-21 21:19
  Zadna rewelacja, brak radia!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  nautilius pisze: 2004-10-21 21:21
  dobrze ze zdjęc nei skopiował ze strony producenta:)
  0
 • Users Avatars Mini
  Mike pisze: 2004-10-21 21:49
  ***zawiasa: taka rewelacje jak radio mozesz sobie kupic na bazarku za dwa zety, po co ci telefon za pare ladnych stowek :P
  0
 • Users Avatars Mini
  radeonik pisze: 2004-10-21 21:52
  Wyświetlacz ma 176x220, a po za tym przecież 65k kolorów wystarczy. Ludzie, nie zapominajcie przecież, że to jest 16 bitów.
  0
 • Users Avatars Mini
  gonzo pisze: 2004-10-21 23:06
  najgorsze co mogło spotkac eryka k700 to porównywanie go do E398. Problem w tym ze E398 nie ustępuje w tym co najważniejsze k700 a w niektórych rzeczach nawet go przewyzsza ale E398 to pare półek niżej pozycjonowany telefon. Nie ma co ukrywać, ta motka ustanawia nowy standard "masowych" telefonów
  0
 • Users Avatars Mini
  qbek2 pisze: 2004-10-21 23:15
  wiadac ze test robiony na szybkosci, zero szczegolow a do tego te dyktafony...cyfrowe zapomnialbym ! :/ co tu duzo mowic... jednym slowem lipny test. Jak mozna pisac ze dodatki omnix sa super itp jak tylko przeszkadzaja w uzytkowaniu fona :/
  0
 • Users Avatars Mini
  gonzo pisze: 2004-10-21 23:16
  hehehe :) wlasnie bawie sie ta motką, a dokladniej tym programem co jest na cd :) zajebisty maja podklad dzwiekowy w glownym menu, hehehe, swietny bit :) kto kupi ten pewnie uslyszy :) ps. mam podloczonego kompa do zestawu 5.1
  0
 • Users Avatars Mini
  olek_01 pisze: 2004-10-21 23:25
  Jak tak ma wygladać masowy telefon z aparatem i innymi najerami ,to ja,jak mi przedłurzą umowę o pracę na więcej niż 24 miechy,to zaraz lecę do Ery i kupuję, nawet za cenę cyrografy z najniższym abonamentem:))))
  0
 • Users Avatars Mini
  glodek pisze: 2004-10-21 23:32
  ***gozno To własnie k700i jest telefonem z najnizszej półki juz sama cena jego w pierwszej promocji Plusa moze o tym świadczyc. K to jak seria C Siemensa, więc nie wiem kto jest tutaj klika półek nizej. Jak juz chcesz cos madrego napisac to mozesz porównac do 700i.
  0
 • Users Avatars Mini
  glodek pisze: 2004-10-21 23:34
  do S700i
  0
 • Users Avatars Mini
  woj pisze: 2004-10-22 00:21
  Sluchajcie, tak sie rozwodzicie na temat tej motki. Czy ktoś z was miał ją w ręce? Ja miałem model E 365. Niech ktoś spróbuje napisac tam sms-a bez wylgaryzmów z ust. Straszne opóźnienia, kilkasz 3 razy, wychodzi raz albo 2, menu zagmatwane, jak to w motach. Wieęc czym sie tu podniecać? Odtwarzacz mp3 mam i nie jest mi potrzebny w czym takim jak telefon. Aparat cyfrowy mam. Wiec to jest zabawka w fonie, taka do mms-ów. Wiec co tu takiego fajnego, co?
  0
 • Users Avatars Mini
  Saruman pisze: 2004-10-22 00:39
  Kurde ten test to jakas totalna lipa pewnie testuje go jakis dziadek. Chopie trzymales go w rence wogule. Gdzie stagilnosc softu predkosc dzialania, poprawienie wad z modeli poprzednich takich jak E365. Co z szybkoscia dzialania softo, powiec cos o programie na kompa czy jest prosty czy nie.. . Jak dlugi czas mozna nagrac na dyktafonie. I do pana Woj : Kurcze koles i gdzie ty to wszystko pomiescisz aparat i odtwarzacz niezle kieszenie masz. A co do meni E365 to sie nie zgadzam wcale nie jes ramieszane tylko trzeba sie przyzwyczaic...oczywiscie nie ma co porownywac do noki ale jak wiesz co i jak to sobie poradzisz. I nie gadajcie tak na ta E398 na wszyskich zagranicznych stronkach gromi wszystkie telefony na leb na szyje wygrywa z nia tylko V3 Razor... Ale to tez motka...:D
  0
 • Users Avatars Mini
  irzin pisze: 2004-10-22 00:49
  Słaba bateria, ułomna książka telefoniczna ( tylko 1 wpis do danego kontaktu ), polifonia tylko 24 bit ! Trochę nie dopracowany ten model ! No i ta waga !!
  0
 • Users Avatars Mini
  gregus0 pisze: 2004-10-22 00:49
  no fajny telefonik ale wydaje mi sie ze zrezygonowanie z podczerwieni i wlasnej pamieci na sms to zly pomysl
  0
 • Users Avatars Mini
  x-treme pisze: 2004-10-22 01:47
  Witam. Jak powyższe komentaże TEST DO BANI !!! potwierdzam ise zgadzam w 100% z **** MotoFan 21-10-2004 16:53 **** Jednak, zeby nie było, to z lekka Wam przybliżę fon. Miałem go kilka godzin, żeby się pobawić. Na niezarejstrowanej karcie TAK-TAK. Sprawdzałem tylko funcje multimedialne, czyli bajery. .....
  0
 • Users Avatars Mini
  Vanclaw pisze: 2004-10-22 01:53
  Myślałem, że to wypas total, bo i wygląd na to wskazywał, ale po przeczytaniu tego niby testu, full rozczarowanie. Nie wiem, czy jak bym miał wybierać to nie zdecydowałbym się na SE k700i,albo nawet sagem My5-2, a już w ostateczności Samsung x600, żaden Siemens i Alcatel.
  0
 • Users Avatars Mini
  x-treme pisze: 2004-10-22 01:56
  no to jedziem. Co do testu i mp3 Player. Osobiście tego programu w javie nie widziałem. Być mozę jednak nawet nie wchodziłem w to menu, albo ten prog jest na CD. nie wiem. Wiem natomiast to, że noramlnie jest w menu normalny player bez zadnych playlist itp, ten sam co odtwarza dzwonki. I w nim bez problemu mozna puscić MP3 i wyjsc z menu, pisac smsa, czy robic co innego !!! Jedank nie tak do końca, gdyz telefon sie zamula !!! znaczy słaby ma procek ;) ogólnie jest tak. telefon obsługuje mp3 192kbit/s bez problemu, VBR 320kbit/s tu bylo fajnie, popiszczało kilka razy,i .... OGÓLNY BŁAD SYSTEMU !!! wrócil do głownego menu ;) mozna muze przewijac dżojem w trakcie grania. Jkaość dźwieku przez słuchawy DOBRA + ( dla melomanów odpada) przez glosniki ujdzie, mozna polsuchac ale dynamiki sie nie spodziewajcie!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  mardall pisze: 2004-10-22 01:56
  z pamięcią na smsy to jednak przesada...
  0
 • Users Avatars Mini
  x-treme pisze: 2004-10-22 02:10
  gdy sluchalem 192 kbit to pisanie smsa bylo niemozliwe, tzn. mozliwe, ale szlag mnie trafiał gdyz czekalem 2 sek na literke ;) to ja dziekuje za takie pisanie. ALE GRA MP3 i to jest wazne. ............. idziemy dalej. VIDEO, tak, bo jest player, tylko szkoda ze ten aparat sam nie nagrywa filmikow, tylko robi foty !!! obsługuje mp4 i 3gp (to z nokii), znaczy jak kots nam przesle filmik z nokii MMSem to spoko go odpalimy. Na karcie byly dwa filmiki 6.5 klatki/s. calkiem spoko jak na takie gówienko. rozdzielczosc filmów MAX 176x144. wieksze filmiki sie odpala, ZA DUZY OBRAZ, (słaby procek i se nie przeliczy w realu) mniejsze mogą byc, np 160x120 lub 128x128 wtedy wyswietla 1:1 znaczy nie powieksza. obsluguje 3gp - to video codec h.263 i audio codec AMR ( np nokia) a mp4 to h.263 i dziwk mp4(czyli AAC) i tego AAC nie obsluguje. zmiana koncówki 3gp na mp4 na nic nie wpływa, rozpoznaje dwie.
  0
 • Users Avatars Mini
  x-treme pisze: 2004-10-22 02:22
  znaczy plik pelny mp4 odpali ale bez dzwieku. i tutaj ta sama zaleznosc z kbit/s co przy muzyce. filmiki 3gp z nokii (mają maly bit rate - 32kbit/s) chulaja spoko, mozna se 15fps dac, idzie plynnie ale kwadraciki male widac. kompresowalem sobie jeden filmik z cyfrówki w QuickTime 6.5 PRO do mp4 (nie bylo dzwieku) ale z roznymi bitrate. przy 256kbit/s (176x144) i przy 15fps filmik sie zacinal co chwila, jedank jakos obrazu zyletka, no i oczywioscie telefon tak sie ZAMULIL ZE NIE REAGOWAL NA KLAWISZE !!! anulowanie play wygladalo tak ze te telefon przepusxil caly filmik od konca , dopiero wtedy sie anulowalo ;)) ach ten slaby procek. ten sam filmik przy bitrate 128 lecia juz prawie spoko ( w wersji 15 klatek/s sie lekko nie wyrabia przy 10fps juz idzie gladko). Nie muszę chyba dodawac ze nie ma problemu sobie skompresowac jakiegos filmiku (90minut) do rozmiaru 55 mb i wepchac na karte, i w czsie podrózy autobusem sobie umilić czas ;-)))) w sieci jest duzo juz gotowych ;))
  0
 • Users Avatars Mini
  x-treme pisze: 2004-10-22 02:36
  jaki na taki tani telefonik, to bajerki sa ok, sama karta TRANS FLASH miesci sie na paznokciu kciuka. 15mm x 11mm x 1mm gr. !!! .... co jescze.... sam JOY troche malo wygodny, za bardzo go wyglancowali z połyskiem i za malo wystaje, efekt .... sie troche ślizga, a co za tym idzie mozna sobie poklnąć przy wybieraniu kierunków. ...... sama jakosc wyswietlacza oceniam na BDB z minusem. .... rzodzoelczosc 176x220 pix, ....
  0
 • Users Avatars Mini
  x-treme pisze: 2004-10-22 02:36
  aha. animowane gify odpala, mogą byc wieksze niż norma przewiduje, wtedy sobie dopasowuje do ekranu, moze je wyswietlic jako 100% 75 i 50. przy tym sie tak nie muli. Załadowalem sobie kolekcje GÓWIENEK doodie.com i dawały radę ;-)) innych funckji nie sprawdzalem. Ciekawe czy klient poczty pop3 imap obsluguje załaczniki, tzn czy mozna odbierac, bo zdjecie wyslac jako zalącznik prawie zawsze mozna w aparatach z MMSami. To tyle mojego wywodu. OGÓLNIE POLECAM zabwkę, zawsze mozemy sobie poogladac nasze dziecko jak baraszkuje, ogladnac videoklip, film, zawsze mozna miec jakiegos XXX pod reką ;-)), pochwalic sie przed kolzanką, czy posluchac muzyki. NARKA pzodr. moze sie to komuś przyda przy wyborze na + lub - .............
  0
 • Users Avatars Mini
  i3ill pisze: 2004-10-22 02:37
  telefonik jest okej :D baaaaaaaaaaaardzo dużo funkcji :D ale następny test który uważam za baaaaaaaaaaardzo spi^%&#^@# ...
  0
 • Users Avatars Mini
  x-treme pisze: 2004-10-22 02:45
  .... back.... co do pamieci na SMSy ..... sie tak tu wszyscy uwzięli --Daje tyle co na karcie SIM (u nas od 10 do 25) -- .... Jeżeli mozna se MMSy zgrac na kartę to pewnie SMSy tez mozna przekopiowac. Az tak bardzo sie nim nie bawilem. ja osobiscie nigdy tyle nie wykorzystuje. od razu kasuje po przeczytaniu, i nie robie archiwum. Ale każy co innego potrzebuje. narka
  0
 • Users Avatars Mini
  jarkuby pisze: 2004-10-22 10:50
  W porównaniu z SX1 ten telefon to pikuś.
  0
 • Users Avatars Mini
  KONZIO pisze: 2004-10-22 11:03
  No ale wygląd to mi zupełnie nie leży. Niewiem dlaczego ale tego typu telefony poprostu mi się nie podobają. A reszta to czad!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  Soul Calibur pisze: 2004-10-22 11:05
  jarkuby - Co ty próbujesz porównać? Pewnie że SX1 jest o wiele lepszy i nawet nie ma co równać! Na ALLEGRO Motorola E398 kosztuje około 800-900PLN, natomiast Siemens SX1 1000-1300PLN, ceny są nieco podobne ale do czasu. Motorola to nowość i z dnia na dzień będzie tanieć.
  0
 • Users Avatars Mini
  Fidma pisze: 2004-10-22 12:28
  A jak dokladniej jest z tymi mp3? Czy jest jakis equalizer czy podbicie basow? Da rade ten fon zastapic normalnego playera mp3?
  0
 • Users Avatars Mini
  Mariusz. pisze: 2004-10-22 13:14
  to **x-treme powinien pisać tu testy ;) Ten telefonik to fajny bajer. Brak pamięci na sms'y to oczywiście wada. Nie wiadomo także ile tak naprawdę trzyma bateria - czy zdołamy pooglądać sobie taki 90min film do końca;) No i tradycyjnie brzydkie menu... Ale to kwesia gustu. Myślę, że niedługo ta motka stanieje i będzie się bardzej opłacać jej nabycie niż SE T630.
  0
 • Users Avatars Mini
  nicponkarol pisze: 2004-10-22 13:45
  TEL NAWT NAWET ALE JAK KAZDA NOWA MOTOROLA NIEMOZNA ZAPISAC W NIM ZADNYCH SMS LIPA:(
  0
 • Users Avatars Mini
  adzik pisze: 2004-10-22 14:28
  Fon ciekawy, ale zdeka drogi. Nie tylko na allegro, ale również w sieci ERa. Ale nie ma co się dziwić jest lepszy niż Motka V500.
  0
 • Users Avatars Mini
  glodek pisze: 2004-10-22 14:47
  Umozliwienie zapisywania smsow na tele do 1 mala edycja, wiec nie wiem jaki tutaj wszyscy maja problem:D
  0
 • Users Avatars Mini
  glodek pisze: 2004-10-22 14:49
  ***Soul Calibur Tylko zauwaz ze sx1 wogole nie jest substydiowany u operatorów, jako tele z wyzszej polki specjalnie jest w tak wysokiej cenie!!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  kkozo pisze: 2004-10-22 14:55
  sx1 teraz poleci w dol na allegro bo cena w nowej promocji plusa poszla na leb na szyje :)
  0
 • Users Avatars Mini
  l pisze: 2004-10-22 14:56
  he he he kolejna MATARALA, W nowszysch wersjach MATARALA ma zamiar zaimplementować w sofcie antyradar (z NOKII) i mini mikrofalówkę dla zasłuchanych w tych głebokich basach jakie wydają te "PC Spikery" mam nadzieje ze w mojej sieci nie bedzie tego czegoś. POZDR.
  0
 • Users Avatars Mini
  super_electric pisze: 2004-10-22 15:04
  To jet teluś dla młodzieży-nie dorosłych.SE t230 zaisciak R U L E Z rR U L E Z R U L E Z
  0
 • Users Avatars Mini
  super_electric pisze: 2004-10-22 15:07
  Obudowa czarna jak smola.To jkuz N7600 ma ladniejszoł
  0
 • Users Avatars Mini
  su[peR_electric pisze: 2004-10-22 15:15
  meu ma przyjazn e barwy(to telefon dla dziewczynek ktore wlasnie zaczely sie interesowac telefonikami).
  0
 • Users Avatars Mini
  DeeM pisze: 2004-10-22 16:12
  dla mnie motorola to telefon otwierany - ten chyba jest nastepca c350 wiec cena szybko pójdzie w dół
  0
 • Users Avatars Mini
  radeonik pisze: 2004-10-22 17:27
  a zobaczcie sobie Nokie 7650 na allegro. Cena zaczyna się już od 850zł. To dosyć niska cena jak na nową nokię, która ma 30 mb pamięci wbudowanej i symbiana
  0
 • Users Avatars Mini
  kevin pisze: 2004-10-22 20:54
  Genialny telefon, chociaż brak podczerwieni ;-(. Nie wiem co sie czepiacie wyglądu :P Aparat, MP3 przez głośniki superrr..... Ale i tak nic nie zastąpi dobrego sonyericssona !! ;-) !! ...
  0
 • Users Avatars Mini
  gonzo pisze: 2004-10-22 22:13
  czy to prawda ze k700i nie ma mozliwosci rozszerzenia pamięci ponad standardową ??? to po kij tam te mp3. Motorola rulez
  0
 • Users Avatars Mini
  kamil200222 pisze: 2004-10-22 23:30
  ja to sobie bym tu wgrał Takkyu Ishino i słuchał caly czas :)
  0
 • Users Avatars Mini
  jargrab pisze: 2004-10-23 13:27
  gonzo- no niestety pamięć w k700i jest nierozszeżalna- a szkoda.
  0
 • Users Avatars Mini
  hohen pisze: 2004-10-23 13:36
  SX1 jest w erze na firme za przyslowiowe \'grosze\'... a motka jest naprawde wypas, bo sprzedawana w komplecie z kablem, sluchawkami. a 7650? w dzisiejszych czasach placic za 7650 850pln to naprawde nie-takt.
  0
 • Users Avatars Mini
  eranet pisze: 2004-10-23 19:35
  i nikt nie napisał, że telefon ma 2 lata gwarancji a to jest duzy atut tego modelu oprócz pozostałych funkcji jakie posiada, choć przyznam ze wyświetlacz mogłby być lepszy, bo jakos w V300 robi lepsze wrażenie, a taki sam niby...
  0
 • Users Avatars Mini
  fiSz83 pisze: 2004-10-24 02:00
  ...Mój przyszły fOnik:) Juz za miesiąc:D
  0
 • Users Avatars Mini
  Yan pisze: 2004-10-24 13:44
  A ja go będę miał za trzy miechy...
  0
 • Users Avatars Mini
  nobody pisze: 2004-10-24 14:24
  No i tak jak myslałem nie dowiedziałem się niczego nowego.Zdania też nie zmieniłem i nadal uważam,że jest to jedenz najlepszych i najciekawszych telefonów na rynku.Biorąc oczywiście pod uwagę stosunek ceny do funkcjonalności,bo pewnie znależli by się tacy którzy chetnie by go porownali do SE P910...Jeszcze tylko miesiąc lub dwa i w wersji white/red telefon przyędzie do mnie z USA(mam nadzieje:))
  0
 • Users Avatars Mini
  nobody pisze: 2004-10-24 14:25
  ...a zapomniałem napisac z czystym sumieniem dałem mu 10/10:)
  0
 • Users Avatars Mini
  Colo pisze: 2004-10-24 18:26
  czy wy macie w e398 dyktafon? jesli tak to gdzie mam go szukac bo po 2 tyg. uzytkowania nic takiego nie znalazlem....
  0
 • Users Avatars Mini
  tigro pisze: 2004-10-24 19:27
  Ma ten telefon nagrywanie video ?? Bo na www.motorola.pl pisze, że ma a tu, że nie ma !! To jak jest ??
  0
 • Users Avatars Mini
  RTs pisze: 2004-10-24 21:33
  na motorola.pl pisze ze NIE ma tylko że może odtwarzac....
  0
 • Users Avatars Mini
  RTs pisze: 2004-10-24 21:35
  przy wysyłaniu mmsa jest możliwość dodania notatki głosowej i według autora testu to pewnie jest ten cały dyktafon hehe :)
  0
 • Users Avatars Mini
  Q pisze: 2004-10-24 23:14
  lepszy k700i lub 6230 // NARA
  0
 • Users Avatars Mini
  crazyman pisze: 2004-10-25 01:58
  Troche szkoda, ze nie ma nagrywania filmow, choc wydaje mi sie ze aparat jako tako nie powinien miec z tym problemu. Nie wiem....moze motorola wypusci nowy soft z ta funkcja, choc z drugiej strony mam wrazenie, ze wlasnie przez brak tej funkcji telefon jest stosunkowo tani....ale moge sie mylic.
  0
 • Users Avatars Mini
  glodek pisze: 2004-10-25 15:36
  ***Q Ty jestes najlepszy:)
  0
 • Users Avatars Mini
  tigro pisze: 2004-10-25 16:29
  Ale Bluetooth oczywiście ma, no nie ??
  0
 • Users Avatars Mini
  glodek pisze: 2004-10-25 17:04
  ma i super sie sprawuje, dzieki niemu wogole nie uzywam MPT, bo po co wtedy:)
  0
 • Users Avatars Mini
  mexisexi pisze: 2004-10-26 15:37
  hej może wiecie czy w nowej promocji ERA jaka bedize w listopadzie bedzie ten telefon dostpny i czy bediz etańszy niż 365zł w medium 40 za wszelkei info z góry dziekjuje i pozdr!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  glodek pisze: 2004-10-27 01:19
  raczej nie bedzie tanszy bo własnie podrozął od 11.10;/
  0
 • Users Avatars Mini
  mexsexi pisze: 2004-10-27 15:43
  pwiedzcie mi oi pomużcie kupwać ten telefon w medium40 teraz czy jeszce poczekać ??
  0
 • Users Avatars Mini
  nautilius pisze: 2004-10-28 16:05
  ~~ERANET - wspominalem o dwuletniej gwarancji w opisie telefonu :) poczytaj dobrze :)
  0
 • Users Avatars Mini
  tarak pisze: 2004-10-28 17:44
  nie wiem czy kali sie wywalic na nia te 250 zeta w medium 80... niby ladna, w rece ja mialem ale... jakos taka troche nijaka. ni to ladne, ni to brzydkie. co robic? kupowac czy czekac? wie ktos ile tzryma bateria?
  0
 • Users Avatars Mini
  WujekM pisze: 2004-10-30 02:18
  Autor tego newsa to TOTALNY DEBBIL czy on wogóle miał ten tel w rece Co za palant NIE WIERZCE we wszystko co jest napisane w tym artykule Mam ten yel od ponad 2 miesiecy i wyjątkowo rozbawił mnie ten test NP w jaki sposób na karcie sim (sprzez 2 lat w erze) iesci sie 50 sms i pamiec nadal nie jest zapełniona ??? Autor testu %#$@$%#@ farmazony i tyle
  0
 • Users Avatars Mini
  maxbike pisze: 2004-10-30 02:47
  Mam ten telefon i muszę powiedzieć, że bateria jest super.....nie mówcie mi, że Nokia 6230 jest lepsza, kurcze jak można używać coś co ma wyświetlacz tak beznadziejny jak to tylko możliwe...... K700i nie ma kart pamięci, a baterie ma z t230..... jedną wadą E398 jest wolne menu, chociaż i tak dużo szybsze od V300, mi tam to nawet nie przeszkadza, przy smsach opóźnienia nie ma, słownik iTap został poprawiony, miałem V300 i ten z E398 jest o niebo lepszy, dzwonki super, mp3 super, wyświetlacz super, aparat super.... nie wiem po co komu możliwość kręcenia fimów....i tak rozdzielczość będzie marna jak jasna cholera. Ja wybrałem E398 bo jest tańsza, ma karty pamięci, 2 głośniki.... ani przez sekunde nie załowałem, że ją kupiłem, poza tym ma 500 różnych bajerów, jsk światła klubowe itp...
  0
 • Users Avatars Mini
  maxbike pisze: 2004-10-30 02:51
  SE.....można porównać do Mercedesa.....jest super, zawsze piękny, ale zdarza się mu coś spieprzyć, a i sama jakość nie jest już taka.... E398...to BMW, kombinuje jak tylko się da stylistycznie i technicznie.... jednym się to podoba innym nie... tyle, że motorole sa troche bardziej awaryjne niż BMW ;-)
  0
 • Users Avatars Mini
  Dexter pisze: 2004-10-31 00:20
  Ten telefo n jest naprawde z.a.j.e.b.i.s.t.y. sam go mam i wiem na co go stać dla tego jak ktoś niewie jakie ma on funkcje w sobie, niech się nie wypowiada na tym forum!!!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  WujekM pisze: 2004-10-31 01:31
  AHA zepsuł mi sie po 9 dniach od chwili kupienia w salonie Jakość marna (jak to w motorolach)
  0
 • Users Avatars Mini
  tigro pisze: 2004-10-31 17:28
  Jak myślicie czy uda mi się go kupić w grudniu lub styczniu w MOJEJ 40 do 220zł ??
  0
 • Users Avatars Mini
  glodek pisze: 2004-10-31 22:49
  ***tigro kazdy telefon z czasem coraz bardziej tanieje:)
  0
 • Users Avatars Mini
  kataryna pisze: 2004-11-01 14:29
  bardzo fajny fonik. gdybym nie miala mojego sagemika myx 5-2, to kupilabym ta motke. podoba mi sie. niewiele jest telefonow obecnie ktore mi sie podobaja, ale ten juz sie do nich zalicza. pozdrawiam wszystkich
  0
 • Users Avatars Mini
  rgumkowski1 pisze: 2004-11-02 19:33
  Bardzo dobrze wygląda do tego też idealnie zbudowany i popdasowany w gusta młodzieńcze.
  0
 • Users Avatars Mini
  rafał pisze: 2004-11-03 11:46
  mam do sprzedania kartę pamięci to tej motki 64 mb - dokładnie to samo co w pudle jak ktoś chce to czekam na kontakt. 602 331 226 cena do uzgodnienia
  0
 • Users Avatars Mini
  glodek pisze: 2004-11-03 15:46
  tez chcetanie sprzedam karte, zaintersowanych prosze o kotakt na mail:)
  0
 • Users Avatars Mini
  IWAN pisze: 2004-11-05 01:04
  Mi sie rowniez bardzo podoba ten telefon. Mam zamiar go kupic ale zastanawiam sie tez nad se k700i ?? Czy w tej motce mozna wylaczyc menu szybkich skrotow na glownym ekranie tak zeby bylo tylko logo operatora i tapeta ?? POZDRAWIAM
  0
 • Users Avatars Mini
  thrrth pisze: 2004-11-05 16:45
  IWAN: tak mozna wylaczyc menu szybkich skrotow i na ekranie w motoroli bedziesz mial tylko logo operartora i tapeta i nic wiecej
  0
 • Users Avatars Mini
  Nokia pisze: 2004-11-06 17:12
  beznadziejna ta motka, 100% lepsza jest nokia 3650 złamasy.
  0
 • Users Avatars Mini
  gonzo pisze: 2004-11-06 17:17
  Nokia - ty kretynie
  0
 • Users Avatars Mini
  zuki pisze: 2004-11-06 20:23
  Mam pytanko - bo chce motke kupic - ocence mi jakosc tych glosniczkow stereo - tak 1 -10. I powiedzcie czy robi lepsze foty od v300!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  nianias2 pisze: 2004-11-06 21:41
  troszke nie na temat a wlasciwie zupelnie nie na temat: czy wiecie moze co sie stalo z wszystkimi instrukcjami do nokii?? bo znikly zupelnie z dzialu instrukcje
  0
 • Users Avatars Mini
  Tobiasz pisze: 2004-11-07 08:31
  Witam. Mam mala prosbe Mianowicie poszukuje filmikow do tej Motki X-treme napisal " w sieci jest duzo juz gotowych" (filmikow) Jesli ktokolwiek posiada linki to prosze o kontakt na miala Pozdrawiam osoby, ktore posiadajaa ten niesamowity telefon :-)
  0
 • Users Avatars Mini
  gonzo pisze: 2004-11-07 11:27
  ZUKI: jakość dzwięku 10/10- ful wypas na maksa, na słuchawkach kiedy słuchasz mp3, 6/10 jakość dzwięku tylko na głośnikach. Zdjęcia robi te same, moze ciut lepsze od v300 ale napewno nie gorsze Tobiasz: jest mase filmow, forum motoroli to www.matrax.net, tam jak poszukasz a archiwum znajdziesz linki do stron, ja ostatnio sobie sciagnolem przyjaciol,,ludzie sie dziwili jak ogladalem w pociagu
  0
 • Users Avatars Mini
  gonzo pisze: 2004-11-07 11:29
  co do pamięci sms: ja w skrzynce odbiorczej moge zapisac 20 smsow ale w skrzynce nadawczej az 80. Nie wiem od czego to zalezy...wychodzi ze w sumie 100 smsów mi sie mieści. Dodam iz karte mam z Plusa wsadzoną
  0
 • Users Avatars Mini
  JS1 pisze: 2004-11-07 13:22
  W sumie ciekawa ta motka, ale wizualnie to mi się nie podoba.
  0
 • Users Avatars Mini
  komTaRkIn pisze: 2004-11-07 23:00
  motka t jest nie zla,ale jesli to prawda ze moze miec tylko 20smsow to ja utpie.mam nadzieje ze ktos zna sposob na podniesienie limitu chociaz do 100.po noki z pojemnoscia 150 to jest jedna wielka chala z duperelami.
  0
 • Users Avatars Mini
  Zuki E398 pisze: 2004-11-08 00:47
  podzieki gonzo za info!:} Ludzie jesli ta motka jest naprawde taka super, a glosniczki maja takiego surronda ze hej, to mysle ze mozemy, my komentatorzy - uznac ja najlepszym telefonem roku(na chwile obecna) 1 - ma mp3, aparat dobrej jakosci, odtwarzanie filmow, karte pamieci 2 - cene jak telefon z sredniej polki 3 - po trzeci ma, jeszcze raz - mp3 Blagam o opinie i chetnie z kims podyskutuje na ten temat na gg - 6219644.
  0
 • Users Avatars Mini
  xem pisze: 2004-11-08 22:27
  A moze jakies szczegóły o awaryjnosci ??
  0
 • Users Avatars Mini
  zuki pisze: 2004-11-08 22:45
  xem wez zagadaj na gg.
  0
 • Users Avatars Mini
  weberman16 pisze: 2004-11-08 23:05
  Glownie nie jestem zwolennikiem telefonow marki motorola ale musze przyznac ze ostatnio produkuja coraz lepsze i fajniejsze telefony:)
  0
 • Users Avatars Mini
  zuki pisze: 2004-11-08 23:07
  weberman16 moze ty pogadasz na gadu-gadu? nr : 6219644
  0
 • Users Avatars Mini
  Max pisze: 2004-11-10 21:40
  Telefon fajny. Zauważone wady: - oprogramowanie telefonu robione chyba przez microsoft - potrafi się wieszać - czasami przy włączaniu telefonu zanim zaskoczy, że ma się włączyć trochę trzeba poczekać - jeżeli ustawi się dzwonek dla jakiegoś numeru w ksiązce to nawt smsy grają w ten sposób - dyktafonu jeszcze nie znalazłem albo poprostu go nie ma - gdzieś na necie widziałem, że telefon ma kamerę - nieprawda tylko aparat (w menu nazywa się on kamera) - telefonu nie podłący się przez USB z windowse 9X, serwis motoroli podał mi węgierską stronę z której można ściągnąć sterowniki pod win 98, ale system nie widzi ich jak odpowiednie dla siebie, tak więc z telefonem powinny być dwie płyty: soft i win XP lub 2000
  0
 • Users Avatars Mini
  Max pisze: 2004-11-10 21:40
  - próbowałem ale nie udało mi się połączyć przez bluetooth z SonyEricssonem - w książce telefonicznej pojedyncze wpisy denerwują bo zaśmiecają, a ewentualny adres osoby to chyba trzeba wpisać zaraz za nazwiskiem - kartę pamięci trzeba włożyć bardzo dokładnie, żeby telefon ją obsługiwał, miałem włożoną trochę nie tak jak trzeba i telefon ją widział ale nie obsługiwał - dwa przyciski boczne po lewej górnej stronie ekranu mogłyby mieć więcej możliwości niż tylko ściszanie lub pogłaszanie - samemu trzeba dojśćdo tego w jaki sposób wyłączać budzik aby nie trzeba było go codziennie aktywować - raport otrzymania wiadomości ustawia się dla każdego smsa, jeszcze nie udało mi się włączyć raportu doręczenia dla wszystkich smsów - bateria trochę ciężko się wyjmuje ale może to przyzwyczajenie do innych telefonów - w momencie zakupu telefonu nigdzie nie mogłem nabyć pokrowca Telefon mam miesiąc i narazie nie zaliczył jakiejś wielkiej zmoki ale wymagał w tym czasie dwóch restartów
  0
 • Users Avatars Mini
  emi171 pisze: 2004-11-11 22:58
  Nie wiem jak reszta modeli, ale ja mam już trzeci, który wędruje do serwisu!!! W pierwszym był totalnie rozwalony soft, w drugim aktywy piksel na wyświetlaczu, a w trzecim coś się dzieje z glośnikami (nie wiem jeszcze o co chodzi podejrzewam soft).Minusy jak u poprzedników: skopana książka telefoniczna, pojedyńcze ustawianie raportów doręczeń, bardzo slaby procesor - wolne działanie (ale szybsze niż w SE T630), bardzo trudna obsługa (ale do wszystkiego można się przyzwyczaić ;), koszmarna instrukcja obsługi, okrojona do granic możliwości, brak możliwości odczytywania danych z telefonu i karty pamięci na raz, smsy z polskimi znakami są ograniczane do 70 znaków
  0
 • Users Avatars Mini
  emi171 pisze: 2004-11-11 23:04
  ps. ale i tak jest świetnym telefonikiem, z najwiekszą ilością akcesoriów w zestawie.
  0
 • Users Avatars Mini
  zuki pisze: 2004-11-12 13:34
  Jak myslicie _ kto ma lepsza jakosc mp3 - nokia 3300 czy ta piekna motka? Ps. Czy to prawda ze na glosniczkach jest dobra jakosc aa na sluchawkach tragizm?
  0
 • Users Avatars Mini
  Stefcio pisze: 2004-11-12 14:42
  ej uwaga motorala E398 ma cos czego nie chcecie
  0
 • Users Avatars Mini
  Stefcio pisze: 2004-11-12 14:51
  ja ja mam i jest zła ma rozdzielczosc złą normlanie przekrzywia obraz moj dziadek tylko slucha muzyki bo jak slucha to nic nie widzi na niej ja nie pije wina raz mi wpadla do kibla i musialem nurkowac po nia ale dzila dalej a bateria mi sie p[opsula i jest na [paluszkach one dluzej trzymaja wiec jesli chcecie super telefon to kupcie se nokie 3310 bo ta motororla jak gra to syczy ze uszy piekaą mnie wiec uwazajcie na nia a te glosniki są jak dlamnie za mele kiedys pzezx pomylke na sikalem na nie i nie chcialyu grac a i ona ma malyzasieg wiec trzeba nosic antene w plecaku tak jak ja jak z a komuny a kiedys to nawet sobie pierdlem na nia a to usb do czego sluzy bo jakiedys telewizor chcialem podlaczyc do niej no i ona jak dlugo gadalem to sie wylaczyla nie wiem dlaczego i ja wyrzucilem ten zlom wiec niem kupujcie go bo jak sie gada to ona po jakims czasie sie wylacza i nie dziala mialem ja 2 dni i wylaczyla sie i nie o co chodzi co mam zrobic piszczie mi prosze ok
  0
 • Users Avatars Mini
  zuki pisze: 2004-11-12 16:31
  Stefcio ty wiesz co piszesz? Jak ty tak mozesz mowic o e398? Teraz to cie caly narod ktory to czyta cie zabije! Zegnaj...
  0
 • Users Avatars Mini
  moredhel pisze: 2004-11-13 16:10
  acha w artykule nie wspomniano ze odtwarza filmy format mpg4 ...
  0
 • Users Avatars Mini
  moredhel pisze: 2004-11-13 16:11
  www.reviews.ru /clause /article.asp?id=1090 tu macie rosyjska recenzje ... i fotki
  0
 • Users Avatars Mini
  zuki pisze: 2004-11-14 18:11
  Ej ludzie kto by mi cos napisal na temat swiatel dumnie i szumnie nazywanych 'klubowymi'? Jakie one sa? GG:6219644
  0
 • Users Avatars Mini
  wet pisze: 2004-11-14 23:28
  *moredhel...a odtwarza???
  0
 • Users Avatars Mini
  moredhel pisze: 2004-11-15 10:50
  nie bawilem sie .. ale te w telefonie tak ... gdzies tam mam specyfikacje ale nie mam czasu sie bawic
  0
 • Users Avatars Mini
  moredhel pisze: 2004-11-15 11:00
  acha .. pytanko dorwal ktos moze aplikacej do tego ... wiem ze niektore gierki chodza z z serii V ... i awaryjnosc telefonu zalezy od jednego .. od tego jak sie podlaczy .. mialem problemy z karta pamieci .. trzeba bylo ja lepiej docisnac teeraz jest cacy ..
  0
 • Users Avatars Mini
  niunia111 pisze: 2004-11-15 14:30
  fonik ok, ale dlaczego tylko w erze :((
  0
 • Users Avatars Mini
  zuki pisze: 2004-11-15 15:25
  No co to te swiatla klubnowe/
  0
 • Users Avatars Mini
  wagon pisze: 2004-11-16 20:21
  Wszystko fajnie, tylko dlaczego ten telefon to taki kloc - 110 gramów!!! Tyle to ważyły telefony 3-4 lata temu.
  0
 • Users Avatars Mini
  pit.pit pisze: 2004-11-17 09:59
  światła klubowe - gdy je ustawisz to telefon wyłącza cale swoje podświetlenie i czeka na jakieś dzwięki z zewnatrz i odpowiednio na nie reaguje... mryga podswietlenie klawiatury, wyswietlacza i diody po bokach.... fajna sprawa
  0
 • Users Avatars Mini
  DhD_Corp pisze: 2004-11-17 21:05
  pit.pit aha! to tak jak w N3510i... znaczy sie totalna wiocha pod Łodzią? ;-))) uzdr.
  0
 • Users Avatars Mini
  zuki pisze: 2004-11-17 23:39
  a mocne te swiatla klubowe - tzn. blyska pokoj w nocy jak one sie swieca?
  0
 • Users Avatars Mini
  Nokia to nokia pisze: 2004-11-18 20:03
  hey, mialem ten telefon 7 dni i sprzedalem go cena dobra - nie zaluje na pewno jest to jakis tam hicior - nie da sie ukryc ale polaczenie z kompem... Boze na prawde nie dziala bez zarzutu i tylko nie tylko bezprzewodowo ale czasem mialem problemy rowniez przez kabel mp3 nie wszystkie chca grac... menu chodzi wolno po nacisnieciu zawsze odczuwalna chwilka na reakcje itd... polecam ale tylko jesli ktos za to nie buli za to np 800, (za tyle sprzedalem) ja go mialem przy wymiane aparatu w erze za 59 zl i to jest uczciwa cena ;))
  0
 • Users Avatars Mini
  Shadow-master pisze: 2004-11-18 21:06
  nie to nie jest to czego tera z szukają odbiorcy za 2 lata ten fon będzie kosztować jakieś 300 zł mi się osobiście nie podoba no chyba że da się go w jakiś sposób zfleshować
  0
 • Users Avatars Mini
  moredhel pisze: 2004-11-20 00:02
  hi hi wlasnie se wgrale programik do czytania txt .... ruscy rules :)
  0
 • Users Avatars Mini
  moredhel pisze: 2004-11-20 00:17
  Polączenie z kompem jest idealne ... jak zle wlozysz karte mistrzu Nokia to nokia to ni cholery sie nie polaczysz .. bedzie ci resetowac karte polaczenia itd ... Sam tak mialem .. Nie narzekam ... nidlugo biore 128
  0
 • Users Avatars Mini
  zuki pisze: 2004-11-20 12:34
  Ludzie zobaczcie jaki ten telefon jest potrzebny na rynku! Zobaczcie sobie wyniki sondy na mojej stronce - www.zuki.mylog.pl
  0
 • Users Avatars Mini
  zuki pisze: 2004-11-20 22:12
  ej ludzie jezeli glosowaliscie to wielkie podzieki! www.zuki.mylog.pl
  0
 • Users Avatars Mini
  jasior pisze: 2004-11-21 22:10
  fonik fajny tylko że motorolla mi sie nigdy nie podobała pod względem Menu i bateri i to tesh moge jej zarzucic
  0
 • Users Avatars Mini
  zacha pisze: 2004-11-22 22:14
  bardzo mi sie podoba (odtwarzac mp-trojek to fajna rzecz ;-) ), a menu w motkach nie jest wg mnie takie zle. ale narazie pozostane przy se t610. Pzdr.
  0
 • Users Avatars Mini
  Kodem pisze: 2004-11-24 14:34
  Jak ktos chce to moze aktywowac wewnetrzna pamiec na SMSy poprzez mala edycje softu. Mozna tez aktywowac wgrywanie gier JAVA przez kabel. Kolejna sprawa, to wcale nie trzeba korzystac z tego MP3 playera w javie, mozna sluchac mp3 wbudowanym w software odtwarzaczem(Menu: Multimedia-Dzwieki tu zmieniamy rodzaj pamieci naciskajac przycisk Menu i zmien rodzaj pamieci i mamy wszystko tak jak trzeba - tylko cymbal uzywa tego mp3 playera w javie), wtedy jest funkcja ukryj i mozna robic co sie podoba na telefonie, a muzyka gra. Ogolnie telefon bajerancki, ale sredniawy. Wolalem mojego Alcatela 756... ale on nie mial takiej pamieci na mp3...
  0
 • Users Avatars Mini
  _JaReK_ pisze: 2004-11-24 23:10
  całkime fajny telefon. Mało jest modeli z mp3 godnych uwagi (chodzi mi o jakieś tańsze modele, a nie plmtopofony ;)), a ta mtorola jest niezła i jeszcze ma aparat. Gdyby była tańsza to bym przemyślał, czy wybierać pomiędzy nokią 3300 a tą. Ale póki co i tak nie mam kasy :/. To co mi nie pasuje w tym modelu to zastosowanie noewgo typu pamięci. Takich kart jest mało i są drogie.
  0
 • Users Avatars Mini
  coen pisze: 2004-11-27 10:28
  Ten telefon to totalna pomylka!!!W zyciu bym czegos takiego nie kupil!!!se k700i jest 1000 razy lepszy ma wszysto a nawet wiecej od tej motki i to w duzo lepszej jakosci!!!!pozdrawiem
  0
 • Users Avatars Mini
  wolverine5 pisze: 2004-11-28 18:59
  Mam ten telefon od pewnego czasu. Slaba bateria i mala pojemnosc sms, kiepskie menu (czasami ciezko jakies funkcie znalesc) to najwieksze wady. Tak pozatym tel. jest super, material z jakiego jest wykonana obudowa jest genialny. Jakosc zdjec naprawde wysoka.
  0
 • Users Avatars Mini
  WujekM pisze: 2004-11-28 19:05
  Beznadziejny prog do mp3 I często mi sie zdarza ze nie widzi wgranych mp3 a jak ktos przypadkiem wgra mp3 kodowane w VBR to moze zapomniec o posłuchaniu takich mp3jek
  0
 • Users Avatars Mini
  Karola pisze: 2004-12-02 11:42
  napaliłam się na ten telefon ale po przeczytaniu waszych opinii staciłam na niego ochotę. jak dla mnie to jest on chyba zbyt skomplikowany !!!!!! no i boję sie że bedę mieć z nim problemy w sensie kiepska jakość mp3 i bedzie się zawieszał . :-(
  0
 • Users Avatars Mini
  artureq pisze: 2004-12-02 19:56
  miałem go przez 3 dni i powiem jedno podoba mi sie pomysł z lampa świeci jak latareczka, a tak pozatym motorola zawsze bedzie dla mnie skomplikowana, za cholere nie umiałem tam wyzerowac licznika czasu połaczeń :)
  0
 • Users Avatars Mini
  crux pisze: 2004-12-04 12:40
  Widzialem osttanio jego test na TVN Turbo w Technoskopie. Calkiem calkiem sie prezentuje. Mozliwosci. Wyglad. Wyswietlacz! KArty pamieci! Swietny!
  0
 • Users Avatars Mini
  Mike pisze: 2004-12-04 16:30
  Witam! W najblizszym czasie bede sobie przedluzal umowe w Erze i w zwiazku z tym mam pytanie. Stoje przed dylematem czy wybrac E398 czy SE T630. Roznica w cenie jest spora bo T630 moge miec za zlotowke a za Motke musze zaplacic ok 250 zl. Czy warto jest placic te 250 zl wiecej? Nie ukrywam ze ten telefon bardzo mi sie spodobal.
  0
 • Users Avatars Mini
  stasiu_j pisze: 2004-12-04 20:53
  pikny :D
  0
 • Users Avatars Mini
  Big Cock pisze: 2004-12-04 23:37
  Anal Intruder wyglada na to ze Moto jest lepsza , ale z drugiej strony Eryk....sam wiesz....
  0
 • Users Avatars Mini
  Fidma pisze: 2004-12-05 15:51
  *Mike ja bym na Twoim miejscu doplacil :D A wogole to rzuc Ere w cholere i idz do Plusa tam masz V600 za 300zl w taryfie MaxProfit50 :)))))))))) Era wogole ostatnio zeszla na psy z abonamentami i cenami polaczen :(
  0
 • Users Avatars Mini
  Mike pisze: 2004-12-05 19:15
  *Fidma dzieki. A co bys Ty wybral? V600 czy E398?
  0
 • Users Avatars Mini
  cRimZon pisze: 2004-12-08 19:12
  V600 czy E398? Zdecydowanie E398. Chyba, że ktoś preferuje skrzydełka. E398 jest o rok młodszym modelem i ma wiele ciekawych opcji których nie ma w V600. To, że może zastąpić odtwarzacz MP3 jest jego największą zaletą.
  0
 • Users Avatars Mini
  blaz pisze: 2004-12-09 10:50
  Odnośnie Ery to Plus zawsze był na dole i nigdy nie był lepszy od ery i nie polecam plusa bo to badziew. Era ma najlepsze od zawsze abonamenty i promocje a także telefony. Plus ma sam szajs . Taryfa max profit- co tam jest, bo iole sie orientuje plus daje dla zmyłki dwa razy mniej darmówek niż jest w nazwie , przy wyższej cenie.... pewnie profit ma 25 minut i kosztuej z 50zł/mies. Porównywalna Era moja wg mnie najlepsza taryfa) moja 25- 37,5 darmowych minut lub 150sms, za 42zł miesiac...lub moja (polecam mam 3) moja 40, 60minut lub 240smsów za 57zł na miesiac (wszystkie ceny już z vatem:)) A do tego świetne telefony, cały czas nowe, i njalepsze na rynku , nie jakiś szmelc który sprzedaje plus. Odnośnie V600 czy E398 - polecam E398 telefon gitara, super fonik , ja mam V300, E398, i V600 i E398 jest najlepsza. Nie przepadam za fonami z klapką ponieważ są male do czasu gdy trzeba je rozło.żyć a wtedy już duże i nieporeczne. Ale dorbe w niektórych przypadkach dlatego mam dwa:))
  0
 • Users Avatars Mini
  USHER pisze: 2004-12-09 14:34
  mam pytanko jakie wymiary w centymetrach ma wyświetlacz tej motki. I co lepiej kupić tą motke siemensa CX65. Z góry dzieki za odpowiedz
  0
 • Users Avatars Mini
  USHER pisze: 2004-12-09 15:25
  a i jeszcze pytanie dotyczace ERY. jesli za 2 miechy konczy mi sie umowa to czy zaproponuja mi wymiane telefonu? jesli tak to na jaki i za jaka cene
  0
 • Users Avatars Mini
  Mike pisze: 2004-12-09 19:12
  Dzieki za info... A jak to jest z bateria w E398? Zakladajac ze uzywa sie MP3 playera przez pol godzinki dziennie? Boje sie ze bede musial codziennie ladowac telefon.
  0
 • Users Avatars Mini
  Fidma pisze: 2004-12-09 23:26
  *Blaz zle sie orientujesz. W Plusie dla przykladu w MAXProfit 50 nie ma darmowych minut a tylko pakiet kwotowy czyli 60zl na wykorzystanie. Naliczanie sekundowe za darmo a z wybranymi numerami rozmowy za 12 groszy a Era sobie zada za naliczanie sekundowe extra doplate, smieszne. Pisze tu o taryfach w biznesie bo inne mnie nie interesuja to nie wiem. Mimo ze ta motka jest nowsza to i tak wybralem V600, jakos nie zauwazylem az tylu nowych fcji a zaleta jest tylko mozliwosc roszerzenia o karty pamieci.
  0
 • Users Avatars Mini
  blaz pisze: 2004-12-10 10:29
  jesli mówisz o kwocie do wykorzystania to już nie mówimy o tradycyjnym abonamencie tylko o telefonie który musisz doładować a to telefon na karte czyć nie? jak wykorzystasz 60 zł (a to dla mnie przynajmniej) niewiele to musisz kupowac kupony. Era też ma takie coś nazywa sie MIX ale nie orientuje sie z cenami.Acha i w erze też jeste teraz naliczanie sekundowe gratis!!! Jakbyś miał V600 i E398 to wybrałbys E398 mówie ci ja mam oba i wole E398. V600 nie ma nic szczególnego, po prostu nowoczesny telefon z klapką, a E398 jest jedyna taka. to ja wyróżnia. Jesli chodzi o baterie to dobrze trzyma , ja z tego telefonu nie dzwonie dużo, ale robie sporo zdjeć , bawie sie nim i słucham muzyki i bateria jest wporzadku, trzyma ok 4 dni gdy caly czas używamy fona, no prawie cały czas...
  0
 • Users Avatars Mini
  Fidma pisze: 2004-12-10 13:55
  O Bosze, wejdz na strone Plusa i sobie poczytaj. TO NIE JEST NA KARTE. Po prostu placisz 50zl + Vat miesiecznie nic nie doladywujesz tylko, ze masz CALA kwote na wykorzystanie (dzwonienie, esy, mmsy itp) czyli to jedyna taryfa gdzie operator nie pobiera oplaty abonamentowej za sam fakt posiadania numeru (oprocz tego "masmixa" z idei ale tam sa nedzne telefony) jak juz wykorzystasz ten pakiet to dalej normalnie gadasz i masz rozmowy za 70gr do innych sieci esy za 24gr a na telefony stacjonarne i Plusa 24gr a z wybranymi numerami 12gr bo to jest normalny ABONAMENT. Teraz rozumisz ????? Mialem V600 i E398 i moim zdaniem V600 ma wiekszy prestiz, E398 jest moze dobra dla mlodziezy ;]
  0
 • Users Avatars Mini
  cRimZon pisze: 2004-12-10 18:37
  Na oko wydaje się że CX65 ma ciut większy wyświetlacz, ale to moim zdaniem mało znaczący szczegół. E398 ma za to większą rozdzielczość ekranu (176x220 w E398 zamiast 132x176 w CX65) więc zdjęcia i filmy będą lepiej wyglądały na motce. Zasadnicza różnica to MP3 i pamięć na karcie. Dzęki temu E398 może zastąpić odtwarzacz MP3 lub walkmana co oznacza jedno mniej urządzenie to noszenia. Poza tym dzwonki MP3 to zasadniczy postęp w porównaniu do MIDI.
  0
 • Users Avatars Mini
  Fidma pisze: 2004-12-10 23:21
  *cRimZon* Hehe dowcipny jestes "moze zastapic odtwarzacz mp3" ??? Watpie, nie trzeba byc melomanem zeby odczuc podstawowe roznice w jakosci dzwieku w porownaniu chociazby z jakimkolwiek najtanszym odtwarzaczem mp3 na rynku. Od biedy mozna posluchac ale na pewno nie idzie motka zastapic odtwarzacza. To jeszcze nie te czasy, moze za rok, albo dwa jak telefony beda miec porzadne equalizery itp. narazie to tylko zabawka/gadzet w telefonie
  0
 • Users Avatars Mini
  blaz pisze: 2004-12-12 14:00
  dla mnie to i tak jest abonament skoro musisz zaznaczam MUSISZ placiś co miesiac 50zl to czym to sei rózni? placisz i tak wiec lepszy jest chyba prawdziwy abonament , na strone plusa nie bede wchodzi bo wg mnie to najgorszy operator na rynku i nie bede o nich czytal. Zreszta wszyscy tak twierdza, oni wogóle nie dbaja o klienta, a to chyb atez sie liczy. Zreszta chyba bym był po....ny gdybym mial wziac telefon w plusie i płacić 50zl miesiecznie , skoro w Erze mam fon na abonament (40zl/mies, 48 z vat) i mam 70 darmowych minut lub 280 SMSów a jka wygadam to płace 57gr za min (70gr z vat) do wszystkich sieci lu 14gr (17gr z vat) za SMS. i naliczanie sekundowe gratis A do tego mam super telefonik niedostepny w badziewnym Plusie za dobra cene. Ty sobie poczytaj o innych sieciach zanim zaczniesz zachwalać jaki to plus jest wspaniały. Kumpel kupił telefon w plusie to nawet nie dali mu identyfikacji numeru dzwoniacego!! chcieli za to 5zł miesiecznie!! Super sieć
  0
 • Users Avatars Mini
  blaz pisze: 2004-12-12 14:01
  acha rozbujałem sei, odnośnie V600 to juz wspominałem ze jest to telefon lepszy do biznesu i E398 używam do rozrywki a w pracu V300 i V600
  0
 • Users Avatars Mini
  Fidma pisze: 2004-12-12 16:34
  Heh ja wzialem tylko abo w Plusie ze wzgledu na V600 ;) wiesz ja pisalem o abo na firme a nie zwyklym. A co do Plusa to racja ze badziewna siec bo moja motka juz do serwisu wedruje bo bateria padla :( Niech ich szlag trafi
  0
 • Users Avatars Mini
  niunia111 pisze: 2004-12-12 21:10
  Telefon jest super ale Motka V600 zostanie dla mnie nadal numer 1. Pozdrawiam wszystkich użytkowników Motoroli
  0
 • Users Avatars Mini
  blaz pisze: 2004-12-12 22:19
  ale to chyb anie przypadloś sieci ze bateria pada tylko... pech. wyobraz sobie ze w mojej V300 ktora kupilem w lutym tego roku (obecnie leży w serwise) padl mikrofon a wcale dużo a niej nie dzwoniłem!!!! po prostu dzwoni ktoś wazny do mnie i nagle gadam , krzycze a tu nic, mikrofon wysiadl i lipa. Ale znajomy powiedzial szczerze (pracuje w serwisie siemens, motorola, alcatel) i mowi ze zdarza sie jakiś debil na tasmie w fabryce co mu sie nie cche doklądnie robić i taka seria telefonop.w trafia potem w rózne miejsca na swiecie i wysiada to lub tamto... ale to rzadkośc i myśle ze siec tu chyba nic do baterii nie ma choc przyznaje ze ponoć bateria potrafii w róznych seiciach dzialać z różna długościa
  0
 • Users Avatars Mini
  nomadkm pisze: 2004-12-13 17:26
  Mozecei mi doradzic ktory z telefonow wybrac : - E 398 - K700i - SX65 Prosze o uzasadnienie wyboru..:) Z gory dzieki za pomoc !
  0
 • Users Avatars Mini
  cRimZon pisze: 2004-12-13 18:55
  Fidma: Po pierwsze miałem na myśli urządzenia przenośne typu Rio czy iPod i to raczej z tych tańszych. Czy są lepsze odtwarzacze MP3? Pewnie! E398 nigdy nie będzie konkurować o miano najlepszego. Ale dla tych co nie lubią obciążać swoich kieszeni zbyt wieloma gadżetami, E398 to idealne rozwiązanie! Ja dokupiłem na eBay stereo adapter i teraz mogę podłaczyć normalne słuchawki stereo i dżwięk jest SUPER!!! (nawet bez EQ).
  0
 • Users Avatars Mini
  cRimZon pisze: 2004-12-13 19:10
  nomadkm: Jeśli lubisz słuchać muzyki (MP3) to tylko Motorola. To bardzo dobry i miły w użytkowaniu telefon, który ma kilka fajnych "bajerów". Zasadnicza różnica to MP3 i pamięć na karcie. Dzęki temu E398 może zastąpić odtwarzacz MP3 lub walkmana co oznacza jedno mniej urządzenie to noszenia. Poza tym dzwonki MP3 to zasadniczy postęp w porównaniu do MIDI. Poza tym są rytmiczne światła, podwójne głośniki stereo z wibrującym basem... K700 ma MP3 ale ma mało pamięci i brak kart więc nie zmieści się więcej niż około 20 minut muzyki (na E398 ponad godzinę i można kupić większą kartę (n.p. 128 MB). SX65 jest ładny i ... to wszystko;)
  0
 • Users Avatars Mini
  Mike pisze: 2004-12-13 21:32
  Po dlugim namysle zdecydowalem sie na zakup E398. I musze przyzac ze jestem baaaardzo zadowolony. Z kazdym dniem ten telefon podoba mi sie coraz bardziej. Jakosc odtwarzanej muzyki (jak na telefon oczywiscie) rewelacyjna! Mysle ze mozna ja nawet poprawic podlaczajac lepsze sluchawki tak jak zrobil to cRimZon. Poza tym znakomity wyswietlacz, bardzo prosta obsluga i duze mozliwosci personalizacji telefonu. Zastanawialem sie jeszcze nad V600 ale wybralem E398 i ani troche nie zaluje!
  0
 • Users Avatars Mini
  blaz pisze: 2004-12-14 11:43
  Mike dobrze zrobiłeś: mnie tez zaszokowalo to ze mimo tego ze na klawiaturze jest słynny przycisk motoroli który włacza menu , to jednak joystickiem mozna smialo wszystko wybierac co sprawia ze tel jest lątwy w obsłudze. odnośnie SX65 to jest to wielkie g... jka każdy siemens, nie mówie juz tu o obsłudze , dziwnym menu , ale ponoć z tych telefonów lubia wypadać przyciski po paru miesiącach:)) a do tego wieszają sie kilka razy dziennie
  0
 • Users Avatars Mini
  nomadkm pisze: 2004-12-14 14:25
  *** do wszystkich ktorzy mi odpowiedzieli :) - hmmm no tam do mp3 jes niby lepsza motorola.... no coz ale mi nie zalezy glownie na mp3 ... mozliwe ze bede mial odtwarzacz cd-mp3 ..wiec nie jest mi tak badrzo w telefonie potrzebna...no ale czemu nie. Glownie hcodzi mi o jakosc zdjec i filmow... na K700i chyba jest wszytsko spoko... widzialem zjdecia przez niego zrobione... piszą ze filmy sie nie zacinaja...a jak jest z motorola E398 ?
  0
 • Users Avatars Mini
  m pisze: 2004-12-14 18:54
  jutro ide ją kupić :] myślałem jeszcze nad SE T630 ale niema co sie zastanawiac E398 rulezzz
  0
 • Users Avatars Mini
  blaz pisze: 2004-12-14 20:20
  tak wiec nie wiem czy wspominalem ale mialem okazje testować prze 3 dni K700 i dokladnie go sprawdzilem. Fotki gdy sie sciemni sa lepsze niz w motoroli, ale wdzien motka ma lepsze. Filmy odtwarza tylko program quick time i sa bardzo kiepskiej jkaości , dzwiek lądy to plus, ale maleńka rozdzielczosc że na ekranie na kompie trzeba wzrok położyć prawie. i jak ruszymy w czasie krecenia to wszystko sie rozmazuje. przyjemniej sie je oglada na telefonie. Aparat: nie wierzcie w to ze ma zoom!! ma zoom 4x tylko w rozdzielczości 160x120. w średniej ma 2xzoom a w najwiekszej nie ma zooma wogole!!!!! a do tego nie da sie wyłaczyc glośnego dzwieku migawki co tez jest minusem jak dla mnie. Próbowałem wylaczac wszystkie dzwieki i nic w koncu zaintrygowany zadzwonilem do serwisu i okazalos ei ze sie nie da:((
  0
 • Users Avatars Mini
  blaz pisze: 2004-12-14 20:24
  ale nieprawda ze sie zacinaja , z tym sie nie spotkałem a nakrecilem ok 15 filmików, duży plus oprócz dzwieku to nieograniczony czas krecenia. i strasznie dla mnie przynajmniej irytujace sa takie trzy kola które sa na ekranie, tzn jedno pólkole jest na klawiszach , 2 na dole ekranu (tworza kolo ) a jeszcze jedno jest na górze ekranu, dziwne tak jak slizgajace sie klawisze przy pisaniu smsów i watpliwej urody podswietlenie.
  0
 • Users Avatars Mini
  nomadkm pisze: 2004-12-14 22:46
  Czyli jednym slowem lepiej zrobie jak kupie E398 niz K700i ?
  0
 • Users Avatars Mini
  blaz pisze: 2004-12-15 10:16
  musisz sei liczyć z tym że kupują c K700 trzeba posiwecić przynajmnie 1200zł, na E398 wystarczy 850zł . W tej cenie masz to samo i tu i tu, ale w motce dodatkowo masz: kolorowe lampki (fajna sprawa), wibracje dotykowe, zoom, głośniki, karte pamieci. W K700 natomiast podczerwien i videoklipy, wiec zalezy na czym ci zależy bardziej. Ja bym brał Motorole jest jak dla mnie o niebo lepsza. A bateria: w motce jest 260g czuwanie na 560min rozmów, natomiast w SE jest 120/420.
  0
 • Users Avatars Mini
  nomadkm pisze: 2004-12-15 19:05
  **blaz- jeszcze Cie troche pomecze :P napisales mi ze filmy na SE K700i sie NIE tna. Ja pytalem sie natomist jak jest w Motoroli E398 ? Jk wychodza zdjecia .. moze wyslesz mi jakis filmi czy zdjecie na maila ? ( dzieki za dotychczasowe porady :) )
  0
 • Users Avatars Mini
  cRimZon pisze: 2004-12-15 19:59
  Zdaje się że na www. gsmarena. com (bez spacji) jest test E398 i są zdjęcia.
  0
 • Users Avatars Mini
  dudek pisze: 2004-12-16 16:14
  A co sadzicie, o tym, zeby stworzyc pierwsze polskie forum dotyczace tego pieknego modelu??
  0
 • Users Avatars Mini
  gonzo pisze: 2004-12-16 16:29
  www.matrax.net
  0
 • Users Avatars Mini
  cRimZon pisze: 2004-12-17 21:58
  W 2005 będzie nowa wersja E398 (jest na gsmarena.com) z iTunes i kilkoma innymi nowościami. Nie wiem czy dodadzą nagrywanie wideo.
  0
 • Users Avatars Mini
  cRimZon pisze: 2004-12-18 02:00
  Może zrobić zrzutkę i kupić domenę www. e398.pl ?
  0
 • Users Avatars Mini
  cRimZon pisze: 2004-12-18 02:03
  Całkiem wesoło jest na www.matrax.net, polecam.
  0
 • Users Avatars Mini
  Pavelb pisze: 2004-12-18 11:50
  Fajny i nawet tani telefonik.
  0
 • Users Avatars Mini
  blaz pisze: 2004-12-19 00:09
  no ciekawe co dadza nie sadze zeby dolożyli kamere bo motorola teraz woli stawiać na dzwiek, przy najmniej tak mowile pan z marketingu, i tym bardziej ten model bedzie mozę udoskonalony pod tym wzgledem , choć przyznam ze brakuje kamery, a to nie tak trudno dołożyć do komory i juz nie jest takie drogie a wiele tanszych konkurentó ma wiec mogli by "dać"
  0
 • Users Avatars Mini
  bjfilip pisze: 2004-12-21 11:45
  Niech ktoś napisze czy jest jakaś możliwość nagrywania filmów tym telefonem. Słyszałem, że są jakieś dodatkowe programy, aplikacje, jednak gdzie mogę takie coś znaleźć. Piszcie też linki do stron z darmowymi grami java do tego telefonu. Pozdrawiam wszystkich fanów E398!
  0
 • Users Avatars Mini
  jaaa pisze: 2004-12-21 21:10
  Sorrki, ale ten telefon to wielka porażka, ciągle się sowt zawiesza, smsy się pisze 15 minut bo tak wolno chodzi, karty pamięci się sypią jak cholera, duże problemy z wgraniem z CD sowtu do kompa, a jak się wgra MP3 na około 50 Mb to telefon chodzi jak żółw, za nim coś zrobi to można dobrą kawę wypić. Poza tym odpada napis E398, i strasznie się rysuje szybka, a jak jest syf na aparacie to zdjęcia robi na maxa do bani, aaaa i jeszcze jedno, dwa głośniki które są w nim szybko siadają i charczą i jak stary jeleń na rykowisku, jednym zdaniem to poprostu porażka i tyle, kolejny niewypał..... :((
  0
 • Users Avatars Mini
  gonzo pisze: 2004-12-22 00:56
  użytkownik powyżej zapomniał dodać ze staje mu jak go mama kąpie
  0
 • Users Avatars Mini
  TIGER222 pisze: 2004-12-22 16:22
  jaaa-co ty wogule chłopie za bzdury wypisujesz miałes ten tel wogule w rekach bo z tego co nam tu imputujesz wynika ze dotykales go chyba tylko przez ekran monitora ja mam ten telefon od 4 miesiecy i rzadna z wymienionych przez ciebie wad w mojej motce nie występuje tak naprawde pewnie masz Nokie 3210 i cie strzela ze Motorola robi takie telefony.Na drugi raz zastanow sie porzadnie zanim cokolwiek napiszesz!
  0
 • Users Avatars Mini
  cRimZon pisze: 2004-12-23 01:41
  Ja go mam już ponad rok, używam kartę 128 MB i ani się nie zatnie, chodzi jak burza! jaaa: Szybka się rysuje? Wyjmij te kilo gwożdzi z kieszeni, jeleniu stary.
  0
 • Users Avatars Mini
  Fakers pisze: 2004-12-23 09:28
  Witam..Mam telefonik i według mnie jest THE BEST...Mogłem wybrać pomiedzy kilkoma dość drogimi telefonami ale E398 podobała mi sie najbardziej jak narazie nie ma zawieszek i wszystko chodzi ok.A co do predkości działania podczas odsłuchiwania mp3 to LUDZIE NIE PRZESADZAJCIE TO TYLKO TELEFON A NIE LAPTOP 3.0 Mhz.Dla mnie jak najbardziej spoko telefonik.Pozdrawiam userów wszystkich komórek ;)
  0
 • Users Avatars Mini
  gttg pisze: 2004-12-23 11:44
  kto uzywa tego odtwarzacza mp3 w javie to jest kretyn , mp3 mozna sluchac normlanie w menu , stowrzyc sobie playliste w audio i nacisnac funkcje ukryj , muzyka bedzie grac i bedziecie mogli chodzic po menu i pisac smsy przy muzyce
  0
 • Users Avatars Mini
  moredhel pisze: 2004-12-24 13:21
  MA jedna super wade .. baterie sa do bani ....
  0
 • Users Avatars Mini
  Rychu pisze: 2004-12-24 17:36
  Do wszystkich, którym ten telefon sie nie podoba: jest fatalny, ogórek, kaszana, zawiesza się, bateria trzyma tylko 28 minut, szybka odpada, głośniki sie lasują, sesemesy pisze się w tempie 2 znaki na minutę, aparat robi fatalne zdjęcia i....( i reszte dpiszcie sobie sami).A wiecie dlaczego? BO GO NIE MACIE , ZAZDROŚNICY. Gdybyście sami go mieli, to byłby dla was idealnym telefonem bez wad.
  0
 • Users Avatars Mini
  Rychu pisze: 2004-12-24 17:39
  Wesołych i pogdnych Świąt dla wszystkich zadowolych użytkowników telefonów, niezależnie od ich marki i modelu.
  0
 • Users Avatars Mini
  zuki pisze: 2004-12-26 20:15
  Bardzo prosze wszystkich o przesBanie mi zdjec z Motorolki na maila: pawelekzuk@interia.pl . Z góry dziekuje?/!/
  0
 • Users Avatars Mini
  Killer! pisze: 2004-12-27 15:55
  całkiem sprytny:)
  0
 • Users Avatars Mini
  Zuki pisze: 2004-12-28 22:12
  Kupie Motorolke E398 na Pomorzu. Kontakt: 889 254 299 Pilne! Do konca roku
  0
 • Users Avatars Mini
  dresman pisze: 2005-01-05 14:18
  sprzedam motorolke e398 idealny stan!! gwarancja i papiery z autoryzowanego serwisu motoroli w polsce że telefon działa bez zarzutu prosiłem o nie gdy wgrywano mi nowszy soft:)
  0
 • Users Avatars Mini
  kkozo pisze: 2005-01-05 15:19
  *dresman* a jesli mozna wiedziec to jaka wersje Ci wgrali ??
  0
 • Users Avatars Mini
  dresman pisze: 2005-01-06 22:58
  najnowszy który jest obecnie że urządzenie działa bez awaryjnie:] tam sa tapetki i dzwonki "the black eyed peas"
  0
 • Users Avatars Mini
  kkozo pisze: 2005-01-07 09:51
  *dresman* - domyslam sie ze chyba nie umiesz tego sprwdzic bo odpowiedz jest bardzo wymijajaca :(
  0
 • Users Avatars Mini
  camilos pisze: 2005-01-07 19:07
  Nie wie ktoś przypadkiem jakie formaty (video) obsługuje ten fonik czy wgram do niego film avi lub mpg ????? Błagam powiedzcie mi chcę sobie go kupić ale nie wiem tej rzeczy.
  0
 • Users Avatars Mini
  dresman pisze: 2005-01-07 21:17
  wali mnie jaka to wersja:] jest to najnowsza wersja softu dostepna dla tego modelu a nie bedę nic w nim grzebał bo fonik ma być i jest nowy i jako taki go sprzedaje zainteresowanych prosze o kontakt mailowy dresman@o2.pl nie jest to żaden pomiot telefonu z allegro tylko najlepsza z możliwych wersja!
  0
 • Users Avatars Mini
  Rychu pisze: 2005-01-08 09:15
  A mi to powiedzieli,że najnowsza wersja softu jest z dzwonkiem "Numanumajej".
  0
 • Users Avatars Mini
  kkozo pisze: 2005-01-08 13:47
  *Rychu* dobre,dobre :) *dresman* - jesli bedziesz taki uprzejmy to robi sie to tak: menu-ustawienia-stan telefonu-inne informacje-wersja s/w i przepisujesz to co jest tam napisane :) a jesli nie bedziesz to trudno - jakos to przezyje :)
  0
 • Users Avatars Mini
  camilos pisze: 2005-01-08 14:06
  *dresman* Ile chcesz za ten telefon Motorolka E398 ????
  0
 • Users Avatars Mini
  RaffiX pisze: 2005-01-09 11:49
  A Ty znowu o tym wyświetlaczu ...
  0
 • Users Avatars Mini
  cRimZon pisze: 2005-01-09 18:52
  Formaty wideo obsługiwane przez E398, V600, V3, V500 i kilka innych modeli: Format - MPEG4 (VSP L0), H.263 (Baseline); Bit Rate - 64 kbps; Frame Size - SQCIF (128x96 pixels), QCIF (176x144 pixels); Frame Rate - 15 fps; Extensions - .mp4, 3gp; MIME Video/mp4, Video/3gpp. Podane Bit Rate, Frame Size i Frame Rate to wielkości maksymalne. Bit Rate obejmuje sumę video+audio (n.p. Video 56kbps + Audio 8kbps). Audio tylko mono lub video bez audio.
  0
 • Users Avatars Mini
  WOJTEK pisze: 2005-01-11 23:07
  WYBRALEM MOTOROLE ZE WZGLEDU NA JAKOSC WYKONANIA I PORECZNOSC, NIE SPRAWDZALEM OPINI I NIE OGLADALEM NAWET DOKLDNIE TEGO TELEFONU. POLECIL MI GO SPRZEDAWCA W ERZE. NIE LUBIE MOTOROLI I NIGDY SIE NIE SPODZIEWALEM ZE JA KUPIE. MYSLALEM ZE BEDZIE MI ODPOWIADALA - WCZESNIEJ MIALEM SIEMENSA. MYLILEM SIE - BRAKUJE MI W NIM PODSTAWOWYCH FUNKCJI TAKICH JAK PAMIEC NA SMSY, CZY WYBOR MIEDZY KSIAZKA ADRESOWA A NUMERAMI ZAPISANYMI NA KARCIE SIM. BRAKUJE TEZ NAJPROSTRZEGO NOTATNIKA!!!(TEKSTOWEGO). BEZNADZIEJNY SLOWNIK T9!!TEN TELEFON JEST W DODATKU STRASZNIE WOLNY!! STRASZNIE SIE ZAWIODLEM NAKOMUNIKACJI Z KOMPUTEREM 3 GODZ. ZAJELO MI ZAINSTALOWANIE KABLA. ALE ZA TO OFERUJE WSPANIALY DZWIEK. JESZCZE SIE NIM TROCHE POBAWIE :) POZDROWIENIA
  0
 • Users Avatars Mini
  luqas21 pisze: 2005-01-12 13:36
  nigdy nie bylem zwolennikiem telefonow ze znaczkiem m.nie wiem co mnie podkorcilo zeby nabyc jej najnowszy model e398.musze przyznac ze jestem mile zaskoczony chociaz nie mowie ze jest bez wad.po blizszym zapoznaniu sie z obsluga stwierdzam ze mimo firmy telefon bije na glowa sonyericssona t630.wyswietlacz 1klasa, dzwieki absolutnie the best. slownik nie jest az taki zly jak na motorole to i tak sie chlopaki postarali.wada to brak pamieci na smsy no i tu ten duzy minus.poza tym wszystko gra. nicnie trzeszczy ani nie odpada jak koledzy pisza.telefon chodzi szybko i sprawnie.jestem zadowolony ze swojego wyboru chociaz moimi faworytami zawsze byly nokie
  0
 • Users Avatars Mini
  Skiz.. pisze: 2005-01-13 17:28
  Dla zainteresowanych na telefon.gsm.pl jest opis jak mozna odblokować pamięć na smsy i inne funkcje...
  0
 • Users Avatars Mini
  cRimZon pisze: 2005-01-13 18:16
  Tytuł artykułu na telefon.gsm.pl "Ukryte możliwości telefonów Motorola". Sprawdziłem, dzała!!! Brawo Skiz!
  0
 • Users Avatars Mini
  Skiz.. pisze: 2005-01-13 19:30
  Najlepsze jest ze sa cwaniaczki co oferuja na aukcjach sprzedaz tych kodow :) polak potrafi... fajna ta motka marzy mi sie zeby cena troche w erze spadła
  0
 • Users Avatars Mini
  cRimZon pisze: 2005-01-14 00:35
  na ebay.com można kupić E398 za nieco ponad $200, czyli około 700 pln.
  0
 • Users Avatars Mini
  drslamp pisze: 2005-01-16 17:59
  A czy mozna sciągnąć z niego simlocka bez problemu! Dzieki@@
  0
 • Users Avatars Mini
  drslamp pisze: 2005-01-16 18:51
  i jeszcze jedno po ile taki chodzi nówka w komisach, taka średnia cena.! Dzięki!!
  0
 • Users Avatars Mini
  vinie pisze: 2005-01-22 12:37
  ja widzialem u mnie w miescie w jednym komisie za 660 a tak mniej wiecej to chodza po 720zl
  0
 • Users Avatars Mini
  Tytan pisze: 2005-01-22 17:59
  Jak zainstalować ten kabel, bo nie działa??
  0
 • Users Avatars Mini
  makoban pisze: 2005-01-23 13:01
  telefonik bardzo fajny ale z pamięcią na smsy przegieli! Mój kumpel go ma i strasznie nad tym ubolewa zreszta nie ma co sie mu dziwić...
  0
 • Users Avatars Mini
  kkozo pisze: 2005-01-23 13:33
  *makoban* a co tu ubolewac ?? - poczytaj troche (komentarze, inne strony na necie) i juz bedziesz wiedzial co zrobic aby dodatkowa pamiec jednak sie znalazla :)
  0
 • Users Avatars Mini
  vinie pisze: 2005-01-23 23:56
  jakie sa mozliwosci odtwarzania filmow w tej motce.daloby jakos go tak potraktowac zeby ogladac jakis FILM odpowiednio skomprsowany z dzwiekiem stereo a nie jak mowi testujacy mono.....w ogole czy jest mozliwe ogladanie dluuugich(majac odpowiednia karte) filmow a nie tylko krotkich sekwencji
  0
 • Users Avatars Mini
  wet pisze: 2005-01-26 23:51
  ponieważ praktycznie 99% SMS wysyłam z DSL-a to dla mnie jest extra!
  0
 • Users Avatars Mini
  WrobeL pisze: 2005-01-27 00:22
  motke mam od jakiegos miesiaca zastanawialem sie pomiedzy K700i oraz E398..jednak wymienne karty pamieci ten dzwiek stereo do mnie przemowil.....i nie zawiodlem sie....a te wszystkie gadki odnosnie.....smsow...juz wszystko jest zalatwione...poprzez banalne kody wpisywane klawiatura...dzwiek super! ten telefonik robi niezle wrazenie...mp3 jakos dzownek o tmy sie keidys marzylo....a tu prosze...komunikacja z kompem poprzez dodany kabel - zero problemow troche trzeba poczytac i chciec i dziala elegancko! Ale nie moglo byc tak pieknie.....poniewaz faktycznie fonik jest troszeczke za wolny, co nie przeszkadza nomralnemu uzytownikowi np.mi ale da sie to zauwazyc..i jeszce minusik ze nie ma nagrywania filmow lecz tylko odtwarzanie....jednak moze doczekamy sie jakiegos sofciku. Reasumujac w naprawde eleganckim opakowaniu wykonany z solidnej czarno-srebrnej obudowy fonik jest upchany niezly sprzecik. Telefonik polecam!
  0
 • Users Avatars Mini
  Chris mobileFun pisze: 2005-01-27 19:11
  Telefon jest cool, ma funkcje jak dawno zadna motka chyba go kupie jest 10000000000000000000 razy bardziej fun niz se k700i a co do testu to autor powinien jeszcze raz przejrzec dane producenta i ewentualnie wziasc fona do reki :(
  0
 • Users Avatars Mini
  denis pisze: 2005-01-29 21:15
  a co ze softem można gdzies wgrac taki bez dodatków ery, i ile to kosztuje
  0
 • Users Avatars Mini
  derson pisze: 2005-02-02 23:46
  Mam ten telefon od jakiegoś czasu ogólnie nie jest zły ma plusy i minusy jak każdy a miałem już nokie, simensa me45 (uważam że jeden z najlepszych telefonów prawie niezniszczalny) jak również miałem sony eriksona t68i też całkiem niezły I co ważne nie miałem problemów z synchronizacją z outlookiem a przy tej motce to istne gówno niedziała a mam ponad dwieście wpisów gdzie większość posiada adres i po dwo, trzy nr. telefonów Jak zadzwoniłem do motoroli to mi powiedzieli że mam jakąś okrojoną wesję softu na kompa i mogę sobie kupic taką która pozwala na synchronizacje to mnie doprowadziło do wściekłości era podaje że taka synchronizacja jest w tym telefonie tylko nienapisali d.. że trza dokupić oprogramowanie dodatkowo. Jak wieci gdzie takowe można ściągnąć to proszę o info Jeśli zaś chodzi o wyglad to poza V600 jest to jeden z najładniejszych fonów no i materiały z jakich wykonano obudowę koool
  0
 • Users Avatars Mini
  netdragon pisze: 2005-02-03 14:28
  Do użytkowników tejże Motki: ile "trzyma" Wam bateria u niej? Prosze o odpowiedź! :)
  0
 • Users Avatars Mini
  cRimZon pisze: 2005-02-03 16:48
  Przy moim rzadkim uzytkowaniu 4-5 dni. Jak uzywam MP3 - 1 dzien.
  0
 • Users Avatars Mini
  marek179 pisze: 2005-02-05 11:32
  czy da sie wyslac przez bluetooth zdjecia lub mp3 jak np w 6230?
  0
 • Users Avatars Mini
  glodek pisze: 2005-02-06 01:10
  *marek179 a dlaczego by nie miało sie dac?:D
  0
 • Users Avatars Mini
  marek179 pisze: 2005-02-06 11:42
  tak sie pytam bo mam 6820 ale chyba zmienie na ta motorole bo w 6230 mp3 chodza beznadziejnie i cicho
  0
 • Users Avatars Mini
  cRimZon pisze: 2005-02-08 18:51
  marek179** Bluetooth mozna wykorzytac do przesylania plikow (zdjec, mp3) a takze jako modem do laczenia z Internetem z PC poprzez E398 bez kabla. Jedyna wada to (jak w wiekszosci komorek) mala szybkosc BT (przeslanie mp3 moze zajac 1 minute i wiecej).
  0
 • Users Avatars Mini
  marek179 pisze: 2005-02-08 19:09
  to i tak szybko bo przez 6230 kilka minut leci :)
  0
 • Users Avatars Mini
  luuk pisze: 2005-02-08 19:15
  To prawda ,że ta motorola nie robi filmów?
  0
 • Users Avatars Mini
  cRimZon pisze: 2005-02-09 18:42
  luuk** Tak to prawda;( Robi tylko zdjecia i odtwarz filmy.
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin pisze: 2005-02-10 17:27
  Telefon mi się podoba, ale mam zgryza mam nadzieje ze ktoś mi pomoże mam do wyboru mioędzy nokią 6230 a motorolką e398. Nie jestem zdecydowany pliss pomóżcie co wybrać cena niegra roli. Zależy mi na Mp3. I na stabilności telefonu, którego brać pomocy.Zgóry dzięki za pomoc
  0
 • Users Avatars Mini
  cRimZon pisze: 2005-02-10 18:55
  Jupin**: MP3 i dźwięk jest lepszy w Motce E398, wyświetlacz o klasę przewyższa nokię i pamięć jest większa w E398 (64 MB zamiast 32 w nokii). Może 6230 jes trochę szybszy i jak zwykle łatwiejszy w użyciu, może...
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin pisze: 2005-02-10 23:24
  Rozumiem najbardziej cenie sobie Mp3. Wiecie może czy nokia ma możliwość puszczenia mp3 przez głośnik i jaka jest jego jakość bo słyszałem muze motce i jest super. Co do karty pamięci to i tak chce zmienić na 256mb. Jest jakaś możliwość by motka "kręciła" filmy bo nokia może.Skłaniam się ku noki ale niewiem co z wyświetlaczem niejest za mały?
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin pisze: 2005-02-10 23:31
  Jeszcze coś czy w którymś z tych telefonów można włączyć Mp3 i "zżucić na pasek" by pochodzić po menu i jak stabilny jest wtedy telefon.
  0
 • Users Avatars Mini
  cRimZon pisze: 2005-02-11 03:00
  Jupin**: E398 moze grac MP3 w tle "na pasek", nokia nie. Filmów niestety nie będziesz mógł kręcić. Wyświetlacz jest, jak pisałem, o klasę lepszy o nokii. Jakość dźwięku z głośnika w 6320 jest dobra ale nic szczególnego i tylko jeden głośnik (mono). E398 to mały boom-box! Poczytaj więcej na gsmarena.com
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin pisze: 2005-02-11 14:57
  Znacie może jakieś inne strony z testem tej motorolki
  0
 • Users Avatars Mini
  marek179 pisze: 2005-02-11 20:23
  crimzon: chyba na odwrot... nokia moze grac w tle a motka nie ale za to motka gra lepiej ;)
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin pisze: 2005-02-13 00:49
  Mam jeszcze jedno pytanko do użytkowników noki 6230 jak oceniacie dokładność wykonania i wytrzymałość obudowy telefonu. I czy to prawda że operatorzy mają u ciebie uszkodzone modele tego telefonu i jak to jest u Ery bo mam z nimi umowei chce ją przedłużyć biorąc ten telefon (lub motke e398). Czy można naprawić te uszkodzenia jeśli owe istnieją. Prosze odpiszcie
  0
 • Users Avatars Mini
  marek179 pisze: 2005-02-13 10:42
  Jupin: ja troche uzywalem 6230 i powiem ze nie mialem zadnych problemow z obudowa (luzy czy problemy ze zdejmowaniem) jedyne co mozna zarzucic to ze strasznie szybko sie kurzy chyba ze bedziesz nosil w silikonie lub innym pokrowcu, nie wiem jak jest z tymi uszkodzonymi telefonami u opow, ale moj kumpel uzywa juz miesiac 6230 w erze i jest ok, a jezeli beda uszkodzenia to zawsze masz przeciez gwarancje
  0
 • Users Avatars Mini
  blaz pisze: 2005-02-13 14:23
  Sprzedałemm okołó miesiaca temu E398 i kupiłem C975:) potrzebowałem do praecy telefonu któy moze krecic filmiki , jestem zadowolony, telefon wyglada troche jak cegla ale nie jest duzo wiekszy od E398. Ma ogrom funkcji i ładny wyswietlacz, dobry aparat i bardo dobra kamerke. Wygodna obsluga, choc prawie identyczna jak E398. Brakuje tylko dotykowych wibracji:(( bo fajne sa
  0
 • Users Avatars Mini
  Muma pisze: 2005-02-13 19:05
  Ile może kosztować karta pamięci 256mb do tej motorolki
  0
 • Users Avatars Mini
  Benio pisze: 2005-02-13 19:31
  Siemanko wrzuci mi ktoś fotki robione tym telefonem...bede bardzo dzwięczny..:]
  0
 • Users Avatars Mini
  Benio pisze: 2005-02-13 19:32
  Mój MAil kabuzaa@tlen.pl
  0
 • Users Avatars Mini
  blaz pisze: 2005-02-13 19:48
  dopiero n apoczatku przyszłego tygodnia bede mial fotki n akompie bo nie mam jeszcze softa . Ale ponoc ładnie wychodza. Co do karty to mam 128Mb dalem 125zł, a 256mb kosztuje 180zl
  0
 • Users Avatars Mini
  cRimZon pisze: 2005-02-14 05:52
  marek179**: E398 moze grac w tle i mozna przesuwac lub przeskakiwac utwory. A w miedzyczasie mozna SMS-owac, chodzic po menu, odbierac rozmowy itp.
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin pisze: 2005-02-14 19:34
  Zdecyduje się jednak na motorole ;-) Bardziej przypadła mi do gustu. Mam jednak pytanie co do tego fona jak wytrzymała i solidnie wykonana jest obudowa do E398 i czy jest możliwość zdjęcia i wymiany całej obudowy lub jakiejś części obudowy. Za pomoc zgóry dzięki
  0
 • Users Avatars Mini
  cRimZon pisze: 2005-02-15 04:01
  Jupin: obudowy nie sa wymienne, ale telefon mozna rozkrecic bez problemu jednym srubokretem T6 Torx. Jest pare miejsc na necie gdzie mozna kupic plastiki do E398.
  0
 • Users Avatars Mini
  t98t pisze: 2005-02-15 14:11
  WItam to chyba najlepszy telefon motoroli do tej pory super ma wszystko i jest maly polecam goraco ma mp3 odczytuje w wielu formatach ma aparat super pozdrawiam pa no i 65 tys wyswietlacz
  0
 • Users Avatars Mini
  kriss pisze: 2005-02-17 11:05
  Mam ten tel od 1msc i ogolnie jestem z niego zadowolony lecz mam pewne zastrzezenia ponad te ktore juz niektorzy podnosili, oto one: 1. wyswietlacz nie jestw pelni wykorzystany podczas ogladania obrazkow (w innych tel mozna sobie dac pelny ekran) 2. Trzeba liczyc znaki aby nie przejsc na nastepnego smsa 3. W iTapie brakuje podstawowych slow. 4. Bateria strasznie dlugo sie laduje (u mnie chyba z 5godz) 5. Brak notatnika 6.Jak sie ustawi dzwonek do komkr uzytkownika to ten sam dzwike jest przy smsach. Za najwieksza zalete uwazam jakosc wykonania, zadnego innego tel sie tak przyjemnie nie trzyma w dloni :) Chetnie z kims pogadam na jego temat gg 1926550
  0
 • Users Avatars Mini
  Plati pisze: 2005-02-18 01:18
  ericsson to złom nawet zeby to był k900i to i tak bedzie ericsson w ktorym od pierwszego modelu zawiaesza sie oprogramowanie i jest kiepski.motorolka jest dobra ale brakuje w niej radia i nagrywania filmow tak jak to jest w nokii 6230 szkoda ze tam jest mala karta pamieci i nie ma dzwonkow mp3 bo wtedy bylby to idealny telefon...a test to lepiej nie opisywac jest co najmniej kiepski...
  0
 • Users Avatars Mini
  jkkj pisze: 2005-02-18 18:48
  ile ta komóra kosztuje w erze w taryfie moja 40 medium?? Powiedzcie bo w mojwj okolicy najbliższy sklep ery jest 25 KM dalej a więc prosze o odpowiedź
  0
 • Users Avatars Mini
  marcinb pisze: 2005-02-19 13:33
  czy udaje Wam sie polaczyc z tym telefonem - z PC poprzez 'frimowe' oprogramowanie?
  0
 • Users Avatars Mini
  kkozo pisze: 2005-02-20 13:46
  *jkkj* rozwalaja mnie ludzie tacy jak Ty :) przeciez jestes juz na internecie to sobie sprawdz na www.era.pl albo zadzwon na infolinie.
  0
 • Users Avatars Mini
  kkozo pisze: 2005-02-20 13:47
  *marcinb* tak udaje sie - poczytaj forum na www.matrax.net :)
  0
 • Users Avatars Mini
  kkozo pisze: 2005-02-20 13:48
  *Plati* mylisz sie ! - w nokii 6230 sa dzwonki mp3
  0
 • Users Avatars Mini
  MARCIO(R) pisze: 2005-02-20 16:57
  MOTO E398 to wspaniały telefon. Niedługo stanę się jego szczęśliwym posiadaczem. Ale brak podczerwieni to wielki minus. No i podczas słuchania MP3 zablokowane menu...
  0
 • Users Avatars Mini
  antoni pisze: 2005-02-21 18:10
  za 1 miesiąc kończy mi się umowa z erą i pewnie będą chcieli abym z nimi został i zaproponują jkąś korzystną oferte.Chciałbym z nimi zostać wziąść taryfe Moja 40 Medium, i wziąść motorole E398. Normalnie jej cena w tej taryfie to 299zł ale czy era zaproponuja jakąś inną cene?? jak tak to jaką. kto wie prosze o odpowiedź. wiem że to co napisałem jest mocno skomplikowane ale prosze o odpowiedź
  0
 • Users Avatars Mini
  Marrat pisze: 2005-02-21 20:31
  Co wybrac: Motorole E398, Sony Ericssona T630, Siemens Sx1 a może Nokie 6610i ?
  0
 • Users Avatars Mini
  fisz83 pisze: 2005-02-22 10:53
  Marrat: Proste! Motorole E398!! Eryk ma słabszy wyśiwtlacz jeśli chodzi o jakość i całkowicie kaprawy apart (320x240), Siemens to siemens - słabizna, a Nokia 6610i to dobry telefon ale tylko do dzwonienia i smsowania- wyświetlacz 4000 kolorów (motka ma 65 tyś ) i słabiutki aparat(320x240)!! Zycze udanych zakupów:D
  0
 • Users Avatars Mini
  cRimZon pisze: 2005-02-22 16:47
  Marrat: Kup Motkę E398, nie pożałujesz!
  0
 • Users Avatars Mini
  aree1987 pisze: 2005-02-22 17:12
  Wez siemensa ma symbiana mp3 i radio......... no i camerke
  0
 • Users Avatars Mini
  cRimZon pisze: 2005-02-23 01:39
  SX1 nie ma głośników stereo ni i ta klawiatura...
  0
 • Users Avatars Mini
  cRimZon pisze: 2005-02-23 07:06
  Znaczy się klawiatura w SX1 jest jednak mało poręczna.
  0
 • Users Avatars Mini
  tom pisze: 2005-02-23 12:53
  co lepsze e398 czy m65??
  0
 • Users Avatars Mini
  tom pisze: 2005-02-23 12:56
  prosze pomozcie nie wiem co wybrac e398 czy m65 i powidzcie dlaczego z gory diex
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-02-23 14:32
  Tom** ja bym brał motke ma kartę pamięci, mp3 i moim zdaniem ma lepszy wygląd jeśli zależy ci na funkcjonalności to bież motke
  0
 • Users Avatars Mini
  sunny pisze: 2005-02-23 15:31
  Czy ktos mi moze powiedziec jak w tej motce nagrac filmik video? o ile jest taka mozliwosc, czy tylko mozna sciagac filmiki z netu?
  0
 • Users Avatars Mini
  x-treme pisze: 2005-02-23 16:39
  ***** Sunny, nagrac sie nie da, ze chyba zmienia soft i dadza taka opcje, jak an razie to chyba nie mozna..... nie trzeba sciagac z internetu, mozna sobie samemu wgrac na karte, za pomoca czytnika do kart. Mozna wgrac swoj wlasny filmik przekonvertowany lub sciagniety z internetu ;)
  0
 • Users Avatars Mini
  sunny pisze: 2005-02-23 18:31
  A tak a propo tego czytnika do karty to gdzie sie go, ze tak ujme wklada ;)? tylko do wejscia w laptopie czy do normalnego kompa tez mozna?
  0
 • Users Avatars Mini
  cRimZon pisze: 2005-02-24 01:31
  Nawet czytnika nie trzeba, wystarczy podłączyć E398 do PC i karta będzie widoczna jako dodatkowy dysk.
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-02-25 17:41
  Mam pytanko do użytkowników motki ile wam trzyma bateria?????????
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-02-25 17:42
  i ile trzeba ją ładować do 100%
  0
 • Users Avatars Mini
  Darkan pisze: 2005-02-25 20:29
  chciałem sie zapytać czy jak zapuszcze metal w mp3 to brzmienie bedzie dobrej jakości?? bo nie wiem czy ta motorola E398 i jej mp3 poradzi sobie z Kornem :)
  0
 • Users Avatars Mini
  cRimZon pisze: 2005-02-26 03:01
  Darkan: na sluchawkach bez problemu, jednak glosniczki moga byc troche za male do metalu. To jednak nie wieza stereo...
  0
 • Users Avatars Mini
  cRimZon pisze: 2005-02-26 03:01
  Darkan: ale i tak bedzie lepiej niz jakikolwiek inny telefon.
  0
 • Users Avatars Mini
  Darkan pisze: 2005-02-26 13:05
  dzięki za odpowiedz cRimZon , a tak pozatym lece zaraz do skupu, opycham mojego Lg G7050 i kupuje tą motorole na allegro :) pozdrawiam all
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-02-26 22:54
  Pozdrowionka dla wszystkich posiadaczy fonów
  0
 • Users Avatars Mini
  Golas pisze: 2005-02-27 22:59
  Waszym zdaniem, który telefonik byście woleli ? ta motorolke, czy sagema MyX5-2 ?
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-02-28 16:36
  Zdecydowanie motke hociaż sagem jest tańszy
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-02-28 22:57
  ups błąd sorki
  0
 • Users Avatars Mini
  HanS pisze: 2005-03-01 21:04
  a ja mam tą Motke i jestem bardzo zadowolony, ładne zdjecia robi i dzieki karcie pamieci moge teraz na uczelni czy tesz w pociągu słuchac mojej ulubionej muzyki czy tesh oglądać piękne zdjecia które wgrałem dość prosto za pomocą kabla USB. Polecam ten aparat.
  0
 • Users Avatars Mini
  rogi_75 pisze: 2005-03-02 09:11
  Ja również polecam Motkę - producent od zeszłego roku zrobił milowy krok w uproszczeniu menu oraz w rozbudowaniu multimediów etc. Gorąco polecam - mała wada bateria 3 dni max
  0
 • Users Avatars Mini
  robb pisze: 2005-03-04 11:48
  ten telefon ma dyktafon tylko potrzebna jest mala ingerencja w opr.
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-03-05 23:44
  Może mi toś powiedziec jakie ingerencje z oprogramowanie ppowoduje utrate gwarancji.Prosze pomóżcie mi
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-03-05 23:48
  I powidzcie mi jakie formaty plików odtważa i czy w śrud nich jest *RealAudio/RealVideo* prosze o pomoc
  0
 • Users Avatars Mini
  cinekm1 pisze: 2005-03-06 18:05
  Czy ktos moglby mi przeslac jakies fotki z tego tela na maila cinekm1@wp.pl. Pliss i z gory dzieki
  0
 • Users Avatars Mini
  Marrat pisze: 2005-03-08 18:29
  Czy w tej motorolce da sie jakoś zrobić, żeby można było dostawac raporty przyjęć SMS?
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-03-09 22:08
  Witam znów mam prośbę mój kumpel zmienia telefon i nie może się zdecydować. Chodzi o moto e398 lub siemensa SX1. Proszę piszcie co lepsze i czemu będę bardzo wdzięczny.
  0
 • Users Avatars Mini
  a-d-i-k pisze: 2005-03-15 15:54
  Witam pytanko czt ten telefon moze nagrywac filmy czy nie?? Bardzo prosze o odpowiedz. Pozdro i z gory THX
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-03-15 16:50
  *A-d-i-k* nie tel nie moze nagrywać filmów ale może je odtważać. Ale słyszałem że zmiana softu na ten z v600 pozwala na nagrywani
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-03-15 16:51
  Tylko wtedy niewszystko działa tak jak trzeba w pozostałych opcjach (np. przestaje działać mikrofon
  0
 • Users Avatars Mini
  Aerokrak pisze: 2005-03-18 21:20
  Super fon, szkoda tych sms ale i tak go kupuje !!!
  0
 • Users Avatars Mini
  Michał pisze: 2005-03-23 20:03
  czy moglby mi ktos przeslac na e-mail zdjęcia jakie robi ten telefon???? prosze, to bardzo pilne!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  pid pisze: 2005-03-29 17:07
  jedyne co mi sie podoba w tym fonie to jest MP3. pozdro
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-03-29 19:00
  *pid* a co z tym MP3 jest nie tak że ci nie pasuje?????????????
  0
 • Users Avatars Mini
  pid pisze: 2005-03-30 00:06
  *jupin2* MP3 w tym telefonie jest zarąbiste!!!!!!!!!!! wiec o co ci chodzi??? podoba mi sie i tyle.pozdro jupin2
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-03-30 09:39
  Pid* sorry źle przeczytałem twego posta chyba widze za dużo liter ;)
  0
 • Users Avatars Mini
  davids pisze: 2005-03-30 19:14
  chcialem sie dowiedziec czy ta Motka ma powolne dzialanie. Mam siemens c60 i wszystko mi zamula. Czy ta motka naprawde tak zamula? DOPOWIEDZCIE NA MAIL davids_14@o2.pl
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-04-01 16:39
  POZDROWIONKA ALL
  0
 • Users Avatars Mini
  pid pisze: 2005-04-05 00:05
  jestes spoko jupin2!!! hehe.pozdro for all
  0
 • Users Avatars Mini
  Kolo pisze: 2005-04-06 13:01
  Możecie sobie pisać różne pierdoły - to jest jeden z najlepszych telefonów obecnie na rynku. Sony Ericsson K700i to telefon dla dresa i do tego tani telefon dla taniego dresa. Motorola w trwałości i stabilności działania przewyższa wszystkich pozostałych producentów i broni się sama. Poczekajcie na premierę Motoroli V6. Ciekawe co zrobi Nokia, bo 2 tygodni po światowej premierze E398 skleciła naprędce 6230. Mierny tego efekt.
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-04-06 16:53
  kiepski ten telefon
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-04-06 16:53
  żartuje :)
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-04-06 16:54
  Kolo* masz 100% racji
  0
 • Users Avatars Mini
  Darkan pisze: 2005-04-12 00:22
  Może mi ktoś powiedzieć jak dobrze sformatować baterie w motce e398 bo przy moim użytkowaniu to bateria max trzyma dzień :), mój nr gg: 6715064, z góry thx
  0
 • Users Avatars Mini
  Maniek 87 pisze: 2005-04-16 20:34
  Weta co wam powiem kupuje tego phona i wie mze jest cool i niech zadne łyse pałki nie mówą o nim źle pozdro dla jego p[osiadaczy
  0
 • Users Avatars Mini
  Natan pisze: 2005-04-17 00:25
  Kupiłem niedawno i jestem b. zadowolony - jedynie mam problem zeby zapisane zdjęcie dodac do wpisu w spisie tel. Jak to zrobić? Zdjecie mam zapisane w obrazkach - nie moge tego nigdzie przezucić - tylko wygaszacz albo tapeta. A w spisie tel. przy wpisie jak chce dodac zdjecie to tylko te co były od początku a moich nie widzi. Jak to zmienić? W SE 630 nie mialem z tym problemu. Pomocy !!!!!!!!!!!!!!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  Camilos pisze: 2005-04-17 14:42
  Osobiście posiadam Motke od 5 godzin i strasznie mi sie podoba, mimo iż sie wiesza, ale jak sobie soft nowy zainstaluje to wszysrko bedzie cool :-). A dla osób, które mają dobre zdrowie i wolno sie denerwują polecam zakup tego telefonu. Jest świetny, wrażenie robi odlotowy dźwięk 3D, jeszcze nie oglądałem filmików, ale mysle że wszystko bedzie cool :-). Zwalnia troszkę MP3 player, ale co tam, miałem Siemensa S55 i nie było MP3, no a teraz, totalna metamorfoza :-). Telefonik jest zgrabny, ale denrwuje jego waga, ale to chyba kwestia przyzwyczajenia. Troszkę się rozpisałem, mimo, iż zaczynam dopiero przygodę z moim E398, ale myśle, że ten krótki opis przyda się wam w wyborze tego odlotowego telefoniku :-)!!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  canon16 pisze: 2005-04-17 18:13
  mam go od 2 mniechów polecam choć torszkę trzeba się nagimnastykować żeby połączyć ją z kompem warta swojej ceny dałem 660zł za nówke polecam
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-04-19 09:32
  Trwało to troszke dłużej niż się spodziewałem ale wreszczie od dnia wczorajszego jestem szczęśliwym psiadaczem motki e398 :D Jak narzie nic złego nie zauważyłem ale jak powiedział *Camilos* moja przygoda z motką dopiero się rozpoczeła ;D
  0
 • Users Avatars Mini
  Camilos pisze: 2005-04-19 21:07
  Jest sprawa, jak widac w poprzednim wpisie napisałem o tym że od 5 godzin mam tą Motkę, ale teraz interesuje mnie soft do niej, jeśli chcecie mi pomóc no to podajcie linki z jakich moge go ściągnąć lub zagadajciedo mnie na gg 4696948 z góry thx !!!
  0
 • Users Avatars Mini
  lukasz_maly pisze: 2005-04-19 21:49
  do dupy ten fon ;] no poprostu piierddollca można z nim dostać naokrągło się zawiesza!!!! straszne ;(
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-04-20 00:20
  Instalowałem dziś *mobile PhoneTools* i niemiałem z tym żadnego problemu wszystkozainstalowałem w niecałe 10 minut (dodam że mam win xp) Wżuciłem na karte 30mb w 5 minut myśle że to wspaniały wynik (Wrzucałem prosto na karte bez użyci mobile PhoneTools. Telefon jest wsaniały ani razu misie dzisiaj nie zawiesił :D a co do wolnego działania menu to widziałem wolniejsze foniki ;D
  0
 • Users Avatars Mini
  rolls pisze: 2005-04-20 23:19
  motka? NIE DLA MNIE ;) JEST ZA DUZA I ZBYT PROSTA!!!!!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  Maniek pisze: 2005-04-23 20:56
  mOja MotKa nie zamula a dyktafon ma i smsy w pamięci telefonu wystarczą kody nie wiem czy wcześniej było pisane....
  0
 • Users Avatars Mini
  cwa1 pisze: 2005-04-25 14:00
  Ta motka jest cooooooooooooooooooooool. Dyktafon i kamere mozna \" breakowac\", a jesli komus bardzo zalezy : nowy sofcik i gotowe. A propos testu: fajny, choc troche malo szczegolow takich jak np. szukanie dziury w calym. A fon jest po prostu coool !!!!!Pozdro for all!
  0
 • Users Avatars Mini
  amplituner pisze: 2005-04-25 17:09
  nawet fajna ale wole se!!!tansze a lepsze np K700i
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-04-26 23:32
  Mineło kilka dni, a telefon coraz bardziej mi sie podoba ;D
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-04-26 23:36
  Moge z całą odpowiedzialnością polecić go każdemu nastolatkowi który ceni sobie Muze w kieszeni. A głośniczki to poprostu jest coś wspaniałego to trzeba usłyszeć Takie głośniki pojadą wszystkie inne foniki na rynku.
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-04-26 23:41
  Kabel też jest miodzio. Podłanczałem go już do 3 kompów z Win XP i bez oprogramowania wrzucam wszystko na pamięć (i na odwrót). Telefon ma kilka drobnych wad ale na większość są kody a do reszty można się przyzwyczajić jeśli wynagradza nam wszystko Mp3
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-04-26 23:45
  Wielu z wasm czytając moje ostatnie posty będzie się zastanawiać poco to pisze przecież każdy to wie. Ale mam nadzieje że to pomoże podjąć ważną decyzje kilku zainteresowanym tym fonem osobom które niewiedzą na który się zdecydować
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-04-26 23:50
  amplituner*** miałem styczność z k700i i szczerze wole motke. SE ma ograniczoną pamięc do tej wbudowanej bez karty pamięci więc co mi z odtważacza mp3 jak i tak wejdzie na nigo tylko kilka utworów, a motka ma karte pamięci. Na tą chwile największa ma 256mb i kosztuje około 180zł na allegro.
  0
 • Users Avatars Mini
  yucha pisze: 2005-04-28 12:51
  Hej Jupin2 moglbys mi wyslac jakies przykladowe zdjecie z tej motki na yucha@interia.pl z gory dzieki :)
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-04-28 18:48
  yucha* Już wysłałem Ci meila
  0
 • Users Avatars Mini
  cwa1 pisze: 2005-04-28 23:11
  Jupin2 : Ja sie juz zdecydowalem, ale dzieki za te opinie, dla mnie tez sa wazne. PS. Zdecydowalem sie wlasnie na ta motke. Pozdrowienia!
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-04-29 15:25
  cwa1**Miło mi że tak uważasz
  0
 • Users Avatars Mini
  kondzio mobile pisze: 2005-04-29 16:52
  Mam pytanie, czy ktoś się może orientuje, czy gdybym kupił teraz w Erze Motorolę E398, to czy będę miał w niej najnowszą wersję oprogramowania? O odpowiedź proszę na maila albo tutaj na forum, z góry dzięki, pozdro
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-04-29 17:50
  Ja 2 tygodnie temu kupowałem motke w Erze i mam flex SE7324BXXW40D1 wERSJE S/W MAM R372_G_0E.20..95R Może trafisz na fona z innymi oprogramowaniem niewiem jak to jest
  0
 • Users Avatars Mini
  kondzio mobile pisze: 2005-04-29 21:53
  Do Jupin2: Ja już właściwie poznałem chyba wszystkie plusy i minusy tego fonika, ale mam jeszcze jedno pytanie do Ciebie, mianowicie, skoro masz standardowe oprogramowanie w swojej Motoroli E398 i nie zmieniałeś go na żadne inne nowsze, to czy możesz mi powiedzieć czy jest ono niezawodne, czy się nie wiesza, czy rzeczywiście powolność jego działania jest tak bardzo uciążliwa w codziennym użytkowaniu? O odpowiedź proszę na maila lub tutaj na forum, bo chcę wiedzieć czy wgrywanie nowszego oprogramowania ma wogóle sens, no bo jeśli na tym standardowym oprogramowaniu które jest w telefonie po zakupie, telefon chodzi w miarę dobrze i można się przyzwyczaić do tej powolności działania to ja bym raczej nie zmienial na nowsze, z góry dzięki za wszelkie info, pozdro
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-04-29 22:59
  Oprogramowanie mam standard i jak dlamnie jest wsam raz nie zdażyło się jeszcze by się zawiesił, raz tylko bardzo zwolnił gdy słuchałem Mp3 już myślałem że sie zawiesił ale okazało się że właśnie wchodzi mi na fona MMS. Jeśli miałeś kiedyś styczność w siemens sl45i to w poruwnaniu z nim to motka jest o wiele szybsza z tym oprogramowaniem. Ja osobiście niemam do Prędkości działania żadnych zastrzeżeń poprostu trzeba sie przyzwyczaić. Pozdro All
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-04-29 23:04
  Zapomniałem dopisać że jego powolne działanie nie jest uciążliwe w codziennym użytkowaniu. Chociaż często się zdaża że klikając zdięcie obrazjest chwytany z sekundowym opużnieniem wtedy jak chce zrobić szybko fotke w śmiesznym momencie to telefonik troche denerwuje ale niewiem czy oprogramowanie tu pomoże ;D
  0
 • Users Avatars Mini
  ArIeLek pisze: 2005-05-01 20:00
  Ja mam telefon od lutego i musze powiedziec ze jest super extra !! tylko jest małe ale pamiec eskow jest za mała ;/ ale kupiłem se program i mogie teraz zapisywac duzo wiecej eskow :) na poczatku moglem zapisywac 25 a teraz mogie 136 :) pozdro wszystkim !! :) telefon jest super polecam wszystkim !!
  0
 • Users Avatars Mini
  zedit pisze: 2005-05-04 21:07
  telefon niezły zastanawiałem się nad nim ale wybrałem K700i i to był dobry wybór.
  0
 • Users Avatars Mini
  Noe pisze: 2005-05-05 21:43
  Mam pytanko co do motoroli E398 to prawda ze ona sie muli strasznie?
  0
 • Users Avatars Mini
  marcin b pisze: 2005-05-05 22:29
  co tu mówić nic mnie to nie obchodzi
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-05-06 00:04
  Może niektórem modele sie mulą bądz niektórzy są przewrażliwieni. Moja motka niemuli sie a jak juz jej się zdaży to szybko przyspiesza
  0
 • Users Avatars Mini
  bikol pisze: 2005-05-06 11:53
  Wczoraj kupiłem ta motorolke i narazie wypas. Flex mam ten sam co Jupin2. Jedyna wada to to ze jedną mptrójke odtwarza mi troche szybciej niz powinno, niewiem dlaczego. Jesli by mógł ktos opisac jak ustawic mp3 jako dzwonek, bo sie z tym mecze to bym był wdzieczny. Czy kody np. na dyktafon sa bezpieczne, czy jest mozliwosc zapsucia :)??
  0
 • Users Avatars Mini
  Yan pisze: 2005-05-06 12:48
  Mam go od 3 dni. Jestem zachwycony tym, że w końcy skończył się mój problem z zasiegiem w mieszkaniu. Już nie muszę po każdym polaczeniu gnać do innego pokoju i rozmawiać przy oknie. Teraz mam dobrą słyszalność w każdym miejscu mieszkania.
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-05-06 16:02
  to spoko
  0
 • Users Avatars Mini
  PawL pisze: 2005-05-06 21:06
  moze byc ma nawet karty pamjenci, ale wole tak jakos K700i nie wiem dlaczeko
  0
 • Users Avatars Mini
  lukebor pisze: 2005-05-07 16:57
  czy bateria w tym telefonie rzeczywiście się tak długo ładuje??słyszałem że nawet do 4 godzin...?
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-05-07 18:09
  Lukebor* Tak to prawda ale dziwi mnie to że pierwszy raz ładowała mi się 5 godzin a teraz tylko po 4 godziny
  0
 • Users Avatars Mini
  lukebor pisze: 2005-05-07 19:31
  **Jupin2: no własnie byłem zdziwiony, ładowałem ją pierwszy raz (i jeszcze się ładuje, chcę dobrze sformatować baterię).dostałem na przedłużenie umowy w erze, ale z tego co widzę, to chyba pójdzie na sprzedaż...nie mogę się przyzwyczaić do niektórych funkcji a najgorzej do pisania sms-ów (fatalny i-tap). mam se i zdecydowanie wolę tę markę. choć muszę przyznać, że ten telefon ma kilka plusów - według mnie dobrej jakości mp3 (szkoda, że nie ma eqalizera) i tak prostą a przydatną rzecz jak powrót jednym przyciskiem na ekran główny ;-) ot, taka drobnostka, a cieszy ;-)jak to było w pewnym filnie jednak: chodzi o to , żeby te plusy nie przysłoniły wam minusów ;-)) gdyby ktoś był zainteresowany, to mogę chętnie nóweczkę sprzedać (z folią na wyświetlaczu).pzdr.
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-05-11 01:12
  lukebor* Czemu odrazu takie negatywne nastawienie do tego fonu :D Pozdro ALL
  0
 • Users Avatars Mini
  lukebor pisze: 2005-05-11 19:45
  **Jupin2: ach, żebym to ja wiedział ;-) za bardzo pokochałem se chyba ;-) no, został w rodzinie, żonie dałem - napisałem przecież że plusy tego fona też widzę...;-) pozdro.
  0
 • Users Avatars Mini
  cwa1 pisze: 2005-05-12 13:46
  Nie wiem dlaczego, nie lubie se k700i. Po prostu. Za bardzo przypomina mi k508i. Natomiast ta motka... Ma wszystko czego trzeba. W ogole zastanawiam sie nad jej kupnem. No, jak zbiore kase oczywiscie...
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-05-12 19:26
  Pozdro all
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-05-17 20:09
  W czasie mojej nieobecności nic się tu nie zmieniło ;D Pozdro All
  0
 • Users Avatars Mini
  TEKSIK pisze: 2005-05-18 01:52
  Witam wszystkich. Jestem zainteresowany zakupem tego sprzetu, ale czy jest szansa powiekszyc pamiec SMSow w tym telefonie, bo z tego co wiem, ma tylko 30 sztuk?Jelsi mozna to do ilu? Czy nie macie jakis informacji, czy aby ten telefon nie pojawi sie w najblizszym czasie w IDEI? Dzieki za info. Pozdrawiam, Teksik
  0
 • Users Avatars Mini
  OCET pisze: 2005-05-18 15:56
  mam ten telefonik i jestem zadowolony bardzo polecam wszystkim jest zajebisty:)
  0
 • Users Avatars Mini
  dzikidzik pisze: 2005-05-18 17:34
  Mala korekta do testu. Mp3 nie trzeba odtwarzac za pomoca programu java, mozna to robic z poziomu telefonu o czym raczej sporo napisane jest w instrukcji. Dziwne ze autor testu tego nie zauwazyl.
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-05-18 20:30
  Telefon jest dostępny tylko w Erze poniewasz jako jedyny Polski operator mają wyłączność naten fon u T-MOBILE. Większa pamięć na smsy aktywowana jest kodem z klawietury telefonu. Pozdro ALL
  0
 • Users Avatars Mini
  TEKSIK pisze: 2005-05-18 22:27
  Dzieki JUPIN2. A czy mógłbyś mi podać ten kod, bo jakbym sobie kupił sprzęt, to zaaktywowałbym większą ilość smsów. A czy możesz mi powiedzieć, do jakiej liczby się powieksza?Informacji, o tym czy T-Mobile udostępni coś innym operatorom nie masz?Pozdrawiam.Teksik
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-05-19 00:52
  Wejdz na Matrax.net tam jest poradnik do tej motki w dziale seria Exxx i tam znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania. Poradnik można sciągnąć z tej też strony znajdują się tam wszystkie stuczki dotyczące tego fona. Niestety niewiem o ile podnosi się ilość smsów w pamięci. Pozdro All
  0
 • Users Avatars Mini
  Marzka pisze: 2005-05-20 00:17
  Posiadam ten tefonik i jestem bardzo zadowolona. Miła dla oka obudowa, świetny duży wyświetlacz, miękkie klawisze i oczywiście przydatny odtwarzacz MP3. Według mnie jedyna jego wada to brak pamięci na SMS-y. Ogólnie wart polecenia. Ofiarodawca trafił w sedno:)
  0
 • Users Avatars Mini
  kondzio mobile pisze: 2005-05-20 01:12
  Witam wszystkich użytkowników Motoroli E398, mam pytanie, czy ktoś może mi powiedzieć jak się sprawuje Bluetooth w Motoroli E398, chodzi mi o to czy nie ma z nim problemów, z jakimi urządzeniami można połączyć telefon za jego pomocą, a z jakimi nie można, co można przesyłać z/do telefonu za jego pomocą, a czego nie da się przesłać, o odpowiedzi proszę tutaj na forum albo na maila i z góry wielkie dzięki, pozdro
  0
 • Users Avatars Mini
  Witcher pisze: 2005-05-20 01:26
  Hmmm... Postanowilem zmienic telefon (i tu zaczynaja sie schody) czytam juz od 4h rozne informacje z polskich jak i z zagranicznych serwisow, im dluzej nad tym siedze tym wiecej mam pytan :) Postanowilem wybrac miedzy: Motorola E398 Sony Ericsson K700 hmm K750 ? Siemens SX1 Siemens S65 Czy moge prosic o pomoc: Mniej wiecej czego oczekuej od telefonu (funkcjonalnosci - telefonicznej - mozliwosc zapisania duzej ilosci przychodzacych wiadomosci w miare rozbudowana ksiazka telefoniczna, beteria, oprogramowanie), od czasu do czasu (jesli telefon bedzie posiadal nimniejsza opcje) posluchac muzyki (nie potrzebuje milionow MB aby pomiescic tysiace kawalkow starczy kilkadziesiat), zrobic zdjecie, czy nakrecic film... Wazne tez jest wyposazenie zestawu i czy mozna o cos rozszerzyc. Tel zamierzam brac w sieci ERA... Prosze o pomoc
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-05-20 15:10
  *Witcher* Jeśli twoje wymagania co do fonu są takie to weź sobie SX1 lub K700i. Motka też pasuje lesz ma słabą książke telefoniczną (niejest profesjonalna) POzatym motka niema jeszcze powtażam jeszcze możliwości nagrywania filmów a K700i ma to już.
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-05-21 00:35
  Mimo to motka w zestawie ma kabel usb a K700i nie i do se taki kabel kosztuje 80zł
  0
 • Users Avatars Mini
  Witcher pisze: 2005-05-21 00:54
  aj tam kabel dokupi sie a SX1 ma kabel? i ile kosztuje karta pamieci do SX1 (SX1 ma slaba polifonie, chyba 16 tonowa faktycznie jest to lipa? co z innymi formatami dzwonkow i czy ma mp3 player) aha i co to jest te "SX1 ma symbiana" ??
  0
 • Users Avatars Mini
  duch(kacper) pisze: 2005-05-24 00:18
  nawet, taka do zabawy na miesiąc
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-05-25 23:58
  Witcher*** Z fonów króre podajesz zastanawiał bym się tylko nad motka badz K700i reszta to w poruwnaniu nimi lipa. Pozdro all
  0
 • Users Avatars Mini
  czesio1 pisze: 2005-05-27 14:34
  czy ktoś mógłby przesłać mi kilka zdjeć zrobionych motorolką E398? I jak to w końcu jest z tymi sms-ami? Ile można na maksa zapisać?
  0
 • Users Avatars Mini
  tony pisze: 2005-05-27 17:45
  też bym prosił o zdjęcia zrobione e398 drake2@op.pl nara
  0
 • Users Avatars Mini
  kondzio mobile pisze: 2005-05-28 14:44
  Do czesio1: Zdjęcia masz na www.mobile-review.com i na www.gsmarena.com, w tym telefonie nie ma wogóle wydzielonej pamięci na smsy, tak więc smsy można przechowywać tylko na karcie sim, czyli mieści się ich np. 25, z tego co wiem to można ten stan rzeczy zmienić za pomocą specjalnych kodów, które podobno są bezpieczne dla telefonu, ale jakoś nie mam przekonania do 100% bezpieczeństwa takich zabiegów, a tak wogóle to telefon jest spoko i sam będę go brał pod uwagę przy zakupie nowego telefonu, ale muszę też dodać że sam już nie wiem czy kupić ten telefon czy nie, bo kiedy czytam opinie niektórych użytkowników na temat tego telefonu na różnych forach, to raz mam ochotę go kupić a raz nie
  0
 • Users Avatars Mini
  ArIeLek pisze: 2005-05-28 17:10
  Ja mam ten telefon od stycznia i musze powiedziec ze jest super :) na poczatku niepodobało mi sie tylko jeden ze szło zapisac tylko 25 eskow ;/ ale teraz mogie juz zapisywac eski na telefon (czyli da sie zapisac 135 eskow ) :) telefon jest zajebisty polecam wszystkim !! pozdro wszystkim !!!!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-05-30 22:40
  kondzio mobile** miłem taki sam problem jak ty jedne komentarze zblizały domnie ten telefon a drugie wprost przeciwnie.Ale ponad miesiąc temu zdecydowałem się na ten fon i nie żałuje (jak ktoś czytał moje wcześniejsze posty to wybierałem między Nokią 6230 a motką) Pozdro All
  0
 • Users Avatars Mini
  eukruk pisze: 2005-05-31 01:56
  hejka, ma telefonik od 6 h i z dolaczona instrukcja sobie z nim na pewno nie poradze, stad prosba jak macie jakies opisy jego funkcji przeslijcie mi na maila, i jeszcze male pytakonko, u mnie wystarczy lekko ruszyc kabel sluchawek zeby muzyka zaczela leciec z glosniczkow, tez tak macie?
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-05-31 17:06
  eukruk**Spróbuj pożadnie wcisnąć wtyczke w gniazdo.
  0
 • Users Avatars Mini
  eukruk pisze: 2005-05-31 18:31
  faktycznie trzeba bardzo pozadnie wcisnac dz Jupin2, ale mam kilka problemow w obsludze - nie moge sie dokopac do ustawienia mp3 na dzwonek i innych bajer tego telefoniku a na forach mowia o nim w niezrozumialym dla mnie jezyku :((((... poszukam może na necie sa ebooki o tym tel :)
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-05-31 23:03
  eukruk** by ustawić mp3 jako dzwonek musisz go zapisać na pamięci telefonu a nie na karcie pamięci. Potem wystarczy kliknąć na właściwości mp3 i ustawić ją jako dzwonek
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-06-02 09:52
  To jest właśnie 398 komentaż tak jak e398. Pozdro wszystkim
  0
 • Users Avatars Mini
  motorolifan pisze: 2005-06-03 22:53
  Witam!Mam ten fonik od 4 dni i musze powiedzieć że jest zajebisty bardzo ale to bardzo mi się on podoba.Miałem Se K500i ale jak dla mnie to miał zbyt małe klawisze i robił zjebane zdjęcia.Po dwóch tygodniach zmieniłem na LG U8130 no i wszystko było by oki gdybynieta obudowa która były w okropnym stanie choć fonik był fajny i robił świetne zdjęcia to ta obudowa mnie wręcz dobijała.I tym oto sposobem od poniedziałku mam motke z której jestem czadowo zadowolony lol.
  0
 • Users Avatars Mini
  motorolifan pisze: 2005-06-04 13:56
  To znowu ja !!!Mam wielki okropny problem mianowicie taki że jak chce wysłać MMS to to niechce mi się wysłać i dlatego tutaj pisze bo może ktoś mi pomoże ????Pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  Doda Elektroda :D pisze: 2005-06-04 15:16
  dajta mi te gody adblokowujące dyktafon i javw tak żebym mogła se wgrywać gry przez kabelek
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-06-04 17:17
  motorolifan* wejdz na strone producęta i ściągnij sobie na fon sms konfiguracyjny mms i gprs(kto jest twoim operatorem?)
  0
 • Users Avatars Mini
  motorolifan pisze: 2005-06-04 20:40
  cudowny (żartuje) Plus
  0
 • Users Avatars Mini
  motorolifan pisze: 2005-06-07 18:06
  Może mi ktoś podać te kody aby uruchomić kamere ????Błagam !!!!!!!!!!!1
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-06-08 01:29
  Jeśli nic się nie zmieniło to taki kod nieistnieje
  0
 • Users Avatars Mini
  motorolifan pisze: 2005-06-08 14:20
  to kurde szkoda ale i tak jest git moja kofana motka
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-06-10 00:28
  Pozdro all
  0
 • Users Avatars Mini
  daw pisze: 2005-06-13 01:23
  IM - co to jest, jak to dziala?
  0
 • Users Avatars Mini
  magika_zg pisze: 2005-06-15 02:14
  Witam wszystkich.E398 zakupiłam niedawno w ERA ale jak narazie jest wszystko OK (i niech tak zostanie:). Musze przyznac ze obsługa jej wcale nie jest taka skomplikowana jak czytałam w niektórych wypowiedziach. Da sie rozpracować:) Mam pytanie. Nie mogę dojśc jak właczyć raporty doręczeń? podobno się da:) dzięki za odpowiedź. pozdro dla wszystkich
  0
 • Users Avatars Mini
  Tosh pisze: 2005-06-23 12:24
  Witam! Czy można dodawać nowe słowa do "motorolkowego" słownika iTap w tym telefonie? I czy to prawda, że jeśli przyporządkujemy komuś dzwonek, to sygnał sms-a będzie "przymusowo" taki sam?? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam :)
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-06-23 01:11
  A tu ciągle nic. :D Pozdro all
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-06-24 00:49
  Jeśli wpiszesz słowo którego nie ma w słowniku to on sam je doda do swego magazynu. A co do dzwonka i sygnału smsa to niestety to prawda
  0
 • Users Avatars Mini
  Tosh pisze: 2005-06-26 17:32
  ***Jupin2 - dziękuję za odpowiedź!! Zauważyłem jeszcze jedno - regularne "piśnięcia" przypominające o nieodczytanym sms-ie.. trochę a'la Samsung, równie denerwujące :D
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-06-27 19:14
  Mi tam się to podoba
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-06-27 19:16
  Może zauważyłeś taki fajny bajer niby niema możliwości wyłączenia podświetlenia klawiatury. Ale jeśli jest słoneczny dzień klawiatura nie jest podświetlona gdy przejdziesz w zacienione bądz gdy wchodzisz do ciemniejszego pomieszczenia po wciśnięciu którego kolwiek przycisku klawiatury zapala się podświetlenie klawiatury.Pozdro all
  0
 • Users Avatars Mini
  Tosh pisze: 2005-06-27 22:22
  A owszem - to świetny patent z tym czujnikiem oświetlenia! Już kiedyś się z tym spotkałem przy okazji Motorolki T720i. A z innej beczki - telefonik (tzn. E398) jest BARDZO starannie wykonany. Super solidny. Nie sprawia wrażenie plastikowej, delikatnej zabawki jak niektóre inne..
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-06-28 17:15
  No masz racje wygląda na bardzo solidny ale głośniczki są najlepsze. Zapuszczam w gronie kumpli muze i każdemu wara opada. Nikt mi nie wieży że to z telefonu. :DDDD
  0
 • Users Avatars Mini
  Tosh pisze: 2005-06-30 12:41
  Fakt, głośniczki sprawiają, że z telefonu robi się mały boombox :) W dodatku stereo! I jeszcze jedno: wcześniej używałem głównie telefonów Sony Ericsson.. i muszę przyznać, że wyświetlacz Motoroli zrobił na mnie POTĘŻNE wrażenie - w porównaniu np. z K500i "żywość" barw powala na kolana. Stabilność softu też - w ciągu dotychczasowych 6 dni testowania nie zawiesił mi się ani razu.
  0
 • Users Avatars Mini
  kaziu pisze: 2005-07-09 02:52
  powiem tak-mam telefon miesiąc gdyby miał mozliwosc nagrywania filmików i podczerwien to bym mu dał 6 A I GDZIE TU JEST TEN DYKTAFON??
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-07-14 17:16
  /////////dyktafon jest jak kody sie wpisze, podczerwień jest przestażała a do nagrywania filmów to kup sobie kamere. Pozdro All :D
  0
 • Users Avatars Mini
  kacper pisze: 2005-07-18 06:23
  Niema podczerwieni kamery jedyny plus to Mp3 i dwa glosniczki.Mialem ja pol roku i niemam doniej zadnych zastrzezen ale podkreslam ze z czasem sie nudzi.
  0
 • Users Avatars Mini
  Popint pisze: 2005-08-04 14:32
  iTAP Motki jest najlepszy, T9 czy Zi odpada! Nie wiem o co niektóym chodzi, z tym iTAPem?
  0
 • Users Avatars Mini
  kasiunia39 pisze: 2005-08-04 22:27
  wlasnie ta kamera.... no i duzo ich do serwisu idzie.... nie wiem dlaczego:)
  0
 • Users Avatars Mini
  ktos pisze: 2005-08-05 12:55
  mam małe pytanko dotyczące dyktafonu..... jest on wogule??? jezeli tak to ile min mozna nagrywac??
  0
 • Users Avatars Mini
  Buuuzia pisze: 2005-08-16 17:25
  Telefonik bardzo ładny według mnie. I fajnie że ma kartę pamięci i odtwarzacz MP3, ale brak pamięci na SMSy i podczerwieni???!!! Dziwne połączenie funkcji ;/ Gdyby nie te "braki" to chętnie bym się nim bardziej zainteresowała.
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-08-18 12:23
  Buuuzia***** Wystarczy wpisać kilka kodów i telefon ma: Pamięć na smsy Możliwość wgrywania javy przez kabel Dyktafon niestety tylko minutowe nagrania i wiele innych fajnych opcji a irda jest już przestażała mój kumpel ma fon z irdą i nigdy jej nie używał bo niemiał potrzeby zawsze korzysta z blutouch. Osobiście bardzo polecam ten fon mimo ze niema kamery jest to bardzo udany fonik motorolki i mnie jeszcze nie zawiódł.
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-08-18 12:24
  Pozdro All :D
  0
 • Users Avatars Mini
  toja pisze: 2005-08-28 01:46
  Jakie to są kody?Gdzie je znaleźć?Może je napiszesz Jupin2.
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-08-30 18:16
  toja **** Już kiedyś pisałem o tym wystarczy byś wszedł na strone MATRAX.PL w zakładce motorola eXXX tam są wszystkie pytania i odpowiedzi. Pozdro All
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-08-30 18:18
  Sorrka nie Matrax.pl tylko MatraX.net
  0
 • Users Avatars Mini
  daw pisze: 2005-09-02 12:45
  czy mozna do tego telefonu wlozyc karte 512MB? czy sa jakies ograniczenia?
  0
 • Users Avatars Mini
  Maverik pisze: 2005-09-11 20:13
  Za ile można taki telefonik kupić motorole e 398 prosze o kontakt (jak najtaniej) Pozdrawiam i prosze o kontakt...
  0
 • Users Avatars Mini
  Maverik pisze: 2005-09-11 20:15
  Za ile można taki telefonik kupić motorole e 398 prosze o kontakt (jak najtaniej) Pozdrawiam i prosze o kontakt... Maverik01@interia.pl
  0
 • Users Avatars Mini
  Maverik pisze: 2005-09-11 20:19
  Co to jest ta karta Trans Flash(adapter) o co z tym chodzi POMOCY !Maverik01@interia.pl
  0
 • Users Avatars Mini
  Buuuzia pisze: 2005-09-12 15:50
  *Maverik - luknij na Allegro... Jest kilka obecnie w sprzedaży.(550-650 zł)
  0
 • Users Avatars Mini
  fiodor1 pisze: 2005-10-06 16:24
  to mi napisze jak odblokowac kamere w motoroli e398
  0
 • Users Avatars Mini
  fiodor1 pisze: 2005-10-06 16:25
  kto mi napisze jak odblokowac kemerke w motoroli e398 piszcie na piotreksz0@vp.pl
  0
 • Users Avatars Mini
  pitbull_1983 pisze: 2005-10-06 16:29
  Wiedzie co motorole to kibel i nie podobają mi sie najlepszy jest siemens lepszy jest nokia i sony ericssona reszta do śmietnika . a powszystkim najlepiej działa jak ktos kupił tenefonik siemensa lub inny i coś mu uszkodziło to pewnie ktoś sam trzebał w telefonie któremu sprzedaje od razu lepiej trzeba było by sprawdzic a nie kupowac na allegro wystarczy kupić w mixsie pozdrawiam jak coś pytać mnie czy warto kupic telefon i podać marke i typ telefonika a odpowiem szczerze bo jaż miałem około 40 telefonów i 10 niedostępnych telefonów i jeszcze raz pozdrawiam.
  0
 • Users Avatars Mini
  Dosia pisze: 2005-10-07 17:50
  fajny telefonik ale... brakuje mu praktycznie najważniejszych funkcji takich jak dyktafon, czy stoper a i kamerka by sie przydała... ale co do reszty nie mam najmniejszych zastrzeżeń, można by żec "prawie idealny" ;P pozdrawiam Dosia
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-10-07 20:42
  Każdy ma swoje zdanie na temat fonów który jest najlepszy i który jest najgorszy..........a takie głupie gadanie który jest najlepszy jest bez sensu.......bo niby w czym nokia czy siemens jest lepszy od motki. Każdy producent ma swoich zwoleników i tyle. Ja mam motke i mi się bardzo dobrze sprawuje ten fon jestem z niego zadowolony....Dla mnie to właśnie Nokia jest syfem bo tylko i wyłącznie obudowy zmieniają w fonach i tyle. Ich kolejne modele nic nowego na rynek nie wnoszą. Siemens kiedyś był potęgą ale czasy jego triumfu już przemija i raczej nie zapowiada się na to by powrócił.
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-10-07 20:43
  Do motki podomno jest sposób by aktywować kamerę można o tym zakupić poradnik na allegro....... Pozdrawiam All
  0
 • Users Avatars Mini
  Gorston pisze: 2005-11-11 17:44
  Witam wszystkich prosze powiedzcie mi czy do motki e398 działają tylko i wyłącznie karty zewnętrzne TransFlash czy można tez uzywać innych bo karty te sa przeważnie tylko do 256 mega pamieci. Gdybym wiedział czy działają np karty mmc albo sd byłbym wdzięczny. Bardzo prosze o odpowiedź na mojego maila. Z góry dziękuje.
  0
 • Users Avatars Mini
  FroQ pisze: 2005-11-15 13:07
  Niestety tylko karty Trans Flash działają z ta Motorolą. :-(
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-11-17 23:24
  Niestety ale FroQ* ma racje do motki pasują jedynie karty Trans Flash jest to spowodowane tym że są one jednymi z najmniejszych kart pamięci na świecie o wiele mniejsze od kart MMC i SD. Mimo wszystko ostatnio widziałem karty Trans o pojemności 512mb jak się dobrze rozejżysz to może znajdziesz nawet tanią na Allegro. Pozdrowionka All :D
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-11-17 23:25
  *rozejrzysz* Ale wsypa z mojej strony HaHAHA
  0
 • Users Avatars Mini
  grzes1 pisze: 2005-11-24 14:54
  Proszę o info na la2go@vp.pl, gdzie w salonie ery dostanę motkę e398, bo są dostępne w wybranych punktach sprzedaży ale jakich tego nie wiedzą nawet w erze w W-wie.
  0
 • Users Avatars Mini
  dorocia pisze: 2005-11-29 20:52
  buchachacha....telefon o hu... roszczas beznadziejny wdodtku ma %#$@$%# oprogramowanie i wogole jest to DUPY!!!!!!!!! POLECAM SAMUNG E330 zajebisty fonik fotki wyszczalowe dzwiwki tesh i wogole maly sliczyny z dwoma wyswietlaczami!!!zewnetrzny i wewnetrzny! oo i to jest to GRAFIKA tez zajebista ma w hu.... kolorow samsung e330 jest zajefajny przysiegam a wdodatku wytrzymaly i dobry :) pozdro 4all buziakiiiiii dorocia :**
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-11-29 21:14
  dorocia*** Tego co napisałaś nawet nie chce mi się komentować bo to już przekracza normy zdrowotne powiem pylko ż ejest Ci potrzebny specjalista psycholog. Masz swojego fona to sie nim ciesz ale założe się ze nawet nie miałaś w ręce motki a nawet jak miałas to nie umiałaś rozblokować klawiatury. Poprostu jesteś śmieszna.
  0
 • Users Avatars Mini
  dorocia pisze: 2005-11-29 21:42
  Jupin2 wiesz co smieszysz mnie mialam ten telefon i jest beznadziejny i mi sie nie podoba jak wiekszosci ludziom a ze ty masz taki hu**wy gust i tani to nie moja wina :( przykro mi z twojego powodu :D A samsunga aktualnie nie mam bo mam sony erikson k300 ale samsung330 tez jest fajnym telefonem bo ma go moj chlopak wiec moge cos powiedziec na ten temat zapewne jest lepszy od Motorola E398 a odblokowac to ty nie umiesh najprostrego kom zaloze sie ze masz telefon ktory wyszedl pierszy na swiecie hahaha narka
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-11-30 22:06
  Dorcia** Jak byś chciała wiedzieć to mam Motke od kilku miesięcy i jest to zarąbisty fon nie jeden chciałby być jego posiadaczem jeśli Ci się nie sprawdziłto nie znaczy że wszystkim nie pasuje dlatego uważam że twoja wypowiedź była denna. HAHAHA
  0
 • Users Avatars Mini
  krzysiek pisze: 2005-12-04 13:31
  Witam, mam pytanie ile godzin ładuje się bateria w tym telefonie. Z góry dziękuje za odpowiedz.
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-12-04 21:12
  Moja ładuje się około 4-5 godzin zależy jak jest rozładowana, ale ostatnio gdy telefon był przeze mnie używany tylko jako zegarek bo w ogóle nie słuchałem muzy dzwoniłem może dwa trzy razy dziennie i telefon wytrzymał mi dwa razy po 7 dni ciągłego działania. Normalnie trzyma trzy jak słucham muzy i często dzwonie. Pozdro All
  0
 • Users Avatars Mini
  scaut pisze: 2005-12-13 23:49
  mam ten telefon i jestesm zadowoloony z niego jka narazie mam go juuuuz rooook ale szkoda ze nie ma sybian !!!:-(
  0
 • Users Avatars Mini
  scaut pisze: 2005-12-15 16:59
  karta ta sluzy do zapisywania na niej muzyki i zdjec i czego sie chce !!!! ma ona 64 mb wiec troche na nia wejdzie !!!!! ten telefon nie mzoe nagrywac filmow moze je tylko odwarzac !!!! ja mam ten telefon i nagrywam sobie flimkiki cyfroka i potem przenosze na motorole i sa o niebo lepsze niz w niejednych telefonach !!!!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  Marta pisze: 2005-12-22 18:19
  Czesc.. ;P Mam ten telefon, jest spox, tylko denerwuje mnie w nim, że właśnie nie mozna nagrywać.. Echhh.. I nie wiem, jak można zrobić kod, aby ktoś obcy nie wchodził w wiadomości (sms-y). Czy ktoś mi pomoże?
  0
 • Users Avatars Mini
  aaa pisze: 2005-12-22 19:38
  lepszy od niego jest sagem myx62 jest on o niebo lepszy moze poza mp3
  0
 • Users Avatars Mini
  sw. Santa Fe pisze: 2005-12-23 04:12
  Tel. mam od 16 grudnia kupilem nowke :) a o to co o nim sadze w tej chwili: kupilem go dla mp3 i z tej roli wywiazuje sie w 100%, jestm bardzo zadowolony z jakosci odtwarzanej muzyki oraz z łatowsci wgrywania tejze muzyki. Natomiast jako tel. nie sprawuje sie juz tak dobrze to znaczy wszystko jest ok tylko jakos tak dziwnie jest rozwiazane menu tego tel. denerwuje mnie w nim np. roziwiązanie ksiazki telefonicznej oraz korzystanie z niej podczas wysylania smsów poprostu musze przelciec cala ksiazke aby dodac konkretna osobe do ktorej adresowany jest sms. Tworzenie mmsów tez nie jest najlepiej pomyslane np. dodajac dzwiek do mmsa niema sie dostepu do wszystkich dzwiekow ktore sa zapisane w pamieci tel. ale złożoność wiadoosci mms jest wporządku moim zdaniem lepiej jest to rozwiazane w tel. Sonyericsson niz w tej motoroli ale w porownaniu z nokią mmsy tej motoroli sa bardzo złożone
  0
 • Users Avatars Mini
  sw. Santa Fe pisze: 2005-12-23 04:12
  (chodzi mi o mozliwosc kreacji mmsa) kolejna bolaczka to T9 al\'a motorola czyli iTAP ciezko sie przestawic i w poczatkowym okresie brakuje bardzo duzo słow w tym systemie, na plus nalezy zaliczyc to ze wszystkie uzywane słowa automatycznie sie zapisuja i jak juz raz go uzyjesz przy pisaniu smsa to juz nastepnym razem słownik prawidlowo wykryje to co chcesz napisac Podsumowujac jako mp3 jest super ocena 6, jako tel. jest niezbyt dobrze pomyslana i wymaga troche czasu aby sie do niego przyzwyczaic ocena 3+ no ale po tyg. uzytkowania mozna wystawic 4 :)
  0
 • Users Avatars Mini
  sw. Santa Fe pisze: 2005-12-23 04:18
  mam pytanie do innych uzytkownikow tego tel. Czy we wczesniejszych wersjach oprogramowanie dla tego tel. byl dołaczony odtwarzacz mp3 z menu multimediów czy tylko aplikacja mp3? bo ja mam taki odtwarzacz w multimediach jako integralna czesc softu a dodatkowo mam tez aplikacje java mp3. Kozystajac z tego odtwarzacza moge korzystac z innych funkcji tel. np. terminarza, pisac i wysylac smsy itp. podczas słuchania muzyki
  0
 • Users Avatars Mini
  jerzyk19 pisze: 2005-12-27 11:32
  telefonik okej... ale na zwykłym sofcie mp3 strasznie zamulaja ten telefon, poruszanie sie po menu graniczy z cudem, strasznie wolno to wszystko chodzi no ale zmiana softu podobno coś daje i jest już wtedy znacznie lepiej...
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-12-29 23:10
  Ktos napisał że nie potrafi aktywować kodu zabezpieczającego skrzynke sms. To jest juz śmieszne bo to jest jedna z najłatwiejszych żeczy w tym fonie. Popieram was telefon strasznie się muli gdy sie słucha MP3 i próbuje przy tym wykonywać inne czynności. Fonik jest wspaniałym odtwarzaczem mp3 i to jest jego podstawowa czynność. W książce wystarczy jeśli szukasz kogoś na literę P to wciskasz 7 i fonik cie tam przeżuca. Pozdro All
  0
 • Users Avatars Mini
  sw. Santa Fe pisze: 2005-12-31 04:10
  nie jest tak zle owszem tel. zwalnia gdy sie slucha muzyki i wykonuje inne czynnosci ale nie jest to spowolnienie bardzo widoczne (nieraz da sie tylko odczuc przyciecie szczegolnie podczas pisania smsów). W moim tel. jest pamieć na smsy mam ich w tej chwili w skrzynce odbiorczej ponad 31 a w nadawczej okolo 10 a wskażnik zużytej pamieci doszedł do połowy zaznaczam ze nic nie grzebalem w tel. ani nie wpisywalem zadnych kodów telefon kupilem nowy i mam go od ponad 2 tyg.
  0
 • Users Avatars Mini
  sw. Santa Fe pisze: 2005-12-31 04:12
  Jupin2 dzieki za podpowiedz :) moze jeszcze przekonam sie do budowy ksiazki tel. al'a motorola :]
  0
 • Users Avatars Mini
  grzes1 pisze: 2006-01-01 18:01
  Proszę o info na la2go@vp.pl czy ktoś używa karty 512 mb i czy są jakieś problemy z telefonem
  0
 • Users Avatars Mini
  kuba006 pisze: 2006-01-08 18:46
  Ludzie ten telefon to totalna BIEDA... bleeeee... :/ On nie ma żadnych szans z K700i !!! przy SE k700i kleka ta motka e398 ...!!! K700i !! rulezzzzz !!! siema ;] ... moje GG to 6019849 !!!! zapraszam podyskutowac...!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2006-01-09 14:15
  Znów kolejny gościu co uważa że jego fon jest najlepszy. Owszem K700i jest bardzo dobrym fonem. U mnie w klasie ma K700i aż 3 osoby a Motke mają 4 osoby te telefony są do siebie bardzo podobne motka ma lepsze głośniczki i karte pamięci (se nie posiada karty) oraz jest ciekawiej wykonana stylistycznie K700i ma za to lepszą ksiązke i ma kamere ale tu jego plusy sie kończą z motka dostajesz kabel a do K700i musisz sobie dokupić. Pozdro Ziomy
  0
 • Users Avatars Mini
  kuba006 pisze: 2006-01-09 18:34
  przestan...!!! :/
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2006-01-10 10:13
  kuba006**** O co Ci chodzi bo nie rozumiem sensu twojej ostatniej wypowiedzi. :P:P:P
  0
 • Users Avatars Mini
  daro pisze: 2006-01-12 18:44
  SE K700i to masowka w rodzaju T610/630 telefon bez karty pamieci w dzisiejszych czasach to jakies nieporozumienie nieiwem dlaczego tak zachwalacie ten K700i telefon nic nowego na rynek nie wniosl, zwykly tlefonik za 1zl jedyne co jest w nim innowacyjne to panoramiczne zdjecia... Telefon musi miec mini 500 mb pamieci bo wtedy wsadzanie doniego aparatu, kamery i powiedzmy ze mini konsoli do gier nie ma sensu... A ta Motorola z podobnej polki co k700i ma znacznie wiecej atutow - stereo, karta, didody, flesz led... SE K750i wydaje sie byc idealny..
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2006-01-13 08:51
  kuba006**** Po prostu nie masz żadnego sensownego wytłumaczenia czemu twój SE jest lepszy i to cię boli. Podniecasz się ze kupiłeś sobie właśnie Se i od razu musi byś najlepszy a tak nie jest i motka i Se są już dawno po za czołówką Teraz rządzi K750i i W800i :P:P:P:P:P:P:P
  0
 • Users Avatars Mini
  spedek1 pisze: 2006-01-13 16:25
  czy może oprócz gadania głupot .... który telefon jest lepszy ktoś MERYTORyCZNIE mi podpowie czy ktoś używa karty 512 mb w e398 i czy są jakieś problemy z telefonem Dzięki
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2006-01-13 17:40
  spedek1**** Przykro mi ale w tej sprawie nie jestem w stanie Ci pomóc. Nie miałem doczynienia z taką pojemnością karty. :(
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2006-01-13 17:47
  kuba006**** Specjalnie dla Ciebie i dla wszystkich zakończe ten spór bo jest bez sensu jak małe dzieci w piaskownicy "A moja babka jest ładniejsza..." to bez sensu. Życze Ci by fonik Ci dobrze służył i był bez awaryjny. Pozdro wszystkim :P:P:P:P
  0
 • Users Avatars Mini
  sw. Santa Fe pisze: 2006-01-14 05:32
  no no ale było gorąco :) ja też jestem ciekawy jak sie motorolka spisuje z kartą 256mb bo 512mb to już lekka przesada jak dla mnie. Jeżeli ktoś posiada telefon z taką karta(256mb) proszę o odpowiedz. Informuje także ze w pewnym sklepie internetowym karta sandisk transflash 256mb kosztuje 109zł. a to już jest przyzwoita cena wg. mnie
  0
 • Users Avatars Mini
  rafi pisze: 2006-01-15 17:31
  Co lepsze ta motka czy k700i?
  0
 • Users Avatars Mini
  sw. Santa Fe pisze: 2006-01-16 00:41
  rafi zależy czego oczekujesz od telefonu. Jak chcesz mieć bardzo dobry telefon z gadzetami to zdecydowanie wybierz K700i, jeżeli jednak potrzebujesz przenośnego odtwarzacza mp3 w telefonie (a niestać cię na SE W800i) to polecam tą motorole. Jakość dzwięku jest dużo wiecej niż zadowalająca, a wielkość dostępnej pamieci możesz powiekszyć dzieki wymiennym kartą transflash (niestety niewiem jaka jest najwieksza pojemność obsługiwana przez ten telefon) Jako telefon motorola tez spisuje sie przyzwoicie, choć troche czasu zajmuje przyzwyczajenie sie do niektórych specyficznych rozwiazań.
  0
 • Users Avatars Mini
  kuba006 pisze: 2006-01-21 09:38
  NIE NO... :/ gdzie sa wszyscy !!! ???
  0
 • Users Avatars Mini
  manio pisze: 2006-01-22 19:36
  czy ma ktos do sprzedania taka motorole na terenie Białej Podlaskiej, Łosic, Siedlec, Międzyrzeca . tylko rzeby miała simlocka w erze i aby miala gwarancje. Prosze o kontakt na gg2596920 lu email manio666@vp.pl
  0
 • Users Avatars Mini
  Tomuś pisze: 2006-01-23 21:40
  Witam! k700i według mnie jest do d*** (brak kart pamieci, mala i sliska klawiatura, slaba jakosc dzwieku). chce sobie kupic jakiegos normalnego fona, ktory ewentualnie ma parat. do zdjęć jest cyfrowka a do filmowania kamera:PP do pamiętnego zeszłego wtorku miałem Sagem myX-8, był lux, dla niego zrezygnowalem z k750i, ale jakiś poj***** frajer podbiegl do mnie na ulicy i wyrwal mi go w trakcie rozmowy tel.:(:(:( no coz- zdaza sie. chce teraz uslyszec jakies pozytywne cechy tego fona- czy dźwięk jest dobry, czywogóle coś słychac dzwiek dzwonka np. w zatloczonym autobusie, czy menu jest przyjazne, czy ma cos takiego jak menadżer plikow, i najwazniejsze- czy po uzytkowaniu dluzszym niz tydzien nadal jestescie zadowoleni:D Pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  cubix12 pisze: 2006-01-24 19:37
  K700i rządzi i tyle
  0
 • Users Avatars Mini
  cubix12 pisze: 2006-01-26 13:52
  k700i rządzi nawet bez kart
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2006-01-26 17:23
  Poprostu brak mi słów... Panowie prosze na temat K700i zacznijcie sie wypowiadać na forum tego właśnie telefonu a nie tutaj bo to jest forum motki... Motka Pany .... Pozdro All
  0
 • Users Avatars Mini
  Misiek pisze: 2006-01-27 22:21
  Ta motorola jest super, właśnie zamierzam ją kupić. Ma bradzo fajny wygląd. Nie wiem jakie robi zdjęcia, ale mam nadzieje że dorzucicie tu troche o zdjęciach tego telefonu. Chciałbym wiedzieć jeszcze po ile są te (motorole E398) telefony na karte w plusie.
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2006-01-28 00:10
  Motka robi foty w rozdzielczości 640-480 jest to mala rozdzierczosc ale wszyscy moi znajomi mowi ze fotki sa bardzo dobrej jakosci ale wiadomo ze to zalezy od oswietlenie. Osobiscie polecam tego fona jest dlamnie bardzo fajnym telefonem. I nie ma powodu by go nie polecać. Pozdro All
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2006-01-28 00:13
  kuba006*** nic ci nie zrobie bo ułomnych nie bije. A pozatym jest mi cie szkoda bo zachowujesz sie jak dziecko w wieku pięciu lat. I każdy na tym forum to potwierdzi. No moze po za *cubix12* ale z niego takie same dziecko jak ty. Szkoda gadać poprostu......
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2006-01-28 15:17
  Ja nie mowie ze k700i jest zły bo to dobry fon ale mozesz o tym wypowiadac sie na forum se a nie tu tu juz wszyscy wiedza ze uwielbiasz swoj telefon i nie musisz nam tego przypominac idz i podziel sie tym z kim innym... Bo twoja gadka jest juz wnerwiajaca. K700i jest fajny i nawet mialem go sobie kupic ale rozwazylem wszystkie za i przeciw i stwierdzilem ze sie nie oplaca bo niczym sie prawie nie rozni i jest wrecz gorszy.... Pozdro All
  0
 • Users Avatars Mini
  cubix12 pisze: 2006-01-28 15:34
  sorry jupin2, ale to jest forum i każdy może mówić co chce nawet o innym telefonie ( k700i rządzi i to jest w 100% prawda)
  0
 • Users Avatars Mini
  cubix12 pisze: 2006-01-28 15:38
  ty wolisz motorole ja osobiście sony ericssona
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2006-01-29 11:40
  Sam jestes placek i caly czas to nam pokazujesz.. jestes tak ciezKO KAPUJACY KIEPIE ZE PROSTYCH SLOW NIE MOZESZ ZROZUMIEC. Pewnie cale zycie nie miales zadnego fona dostales k700i i sikasz w majty ze szczenscia ale to nie oznacza ze jest najlepszy jest dobry tak samo jak motka i kazdy ma prawo uwazac ze motka jest lepsza kazdy fon ma swoich zwolenikow... Szkoda mi cie bo juz mam dosc ciagłych twoich postów na temat k700i daruj juz sobie te teksty bo sa bez sensu........Pozdro reszta normalnych ludzi w tym dla *cubix12*
  0
 • Users Avatars Mini
  kark_20 pisze: 2006-01-29 12:26
  Ta motorolka e398 to fajniutki telefonik mam go od 5 miesiecy !!! pozdor 4all !!! zgadzam sie z jupin'em ze takie wypowiedzi to prosze na forum SE k700i !! tu jest forum e398 !! i niech tak zostanie !!! ;] pozdor 4all włacznie z kuba006***
  0
 • Users Avatars Mini
  sw. Santa Fe pisze: 2006-02-04 17:21
  a nich sobie popisze moze mu sie znudzi, widocznie kuba006 uznal ze motorola e398 to najwieksza konkutencja dla k700 i dwoi sie i troi aby zniechecic do tego tel. tylko bez argumentow to on moze sobie pisac i 30 komentarzy :D
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2006-02-04 19:25
  Powiedz mi pod jakimi wzgledami bije motke na łep tylko wymień po kolei i szczerze..... Jak znajdziesz kilka poważnych powodów to moze przyznam Ci racje....
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2006-02-05 16:33
  Wyświetlacz oba maja taki sam wyglad to rzecz gustu... K700i ma kamere ale co to za kamera bardzo slaba co do aparatu to jeden jak i drugi robi bardzo podobne fotki....A co do głośników i polifoni to se sie nie umywa....a mi motka zawiesila sie tylko 2 razy a mam ja prawie rok
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2006-02-06 18:41
  Masz racje każdy z nas broni swojego fona bo uwaza ze dokonal najlepszego wyboru. Pozdro All Ps. na tym forum mogles dac testy obu fonow z jednego serwisu bo dales z dwoch roznych a takie rozn serwisy nie sa wcale obiektywne a wiadomo ze jak jeden to ma jedna skale oceniania i wymogow co do fona Pozdro All
  0
 • Users Avatars Mini
  hahha pisze: 2006-02-09 19:59
  E398 niema klafiszy K700i niema wyswietlacza wiec wybor jest ciezki:D:D:D:D
  0
 • Users Avatars Mini
  scaut pisze: 2006-02-14 20:51
  K700i jest taki super moze zbierales na niego przez 2 lata i tera sie nim podniecasz co w nim takiego fajnego ?????? aprat 1,3 Mpx i odwaracz do dupy ?????? filmy w formaice 3gp tez wygladaja jak cholera 65 tys kolorow to juz przezytek !!!!! i ciagle dla ciebie taki super telefon ?????????? to juz troche przy stary telefon !!!!!!!! brak WLAN i umts nawet edge nie ma !!!!!!!! wole nokie z symbinem bo tam moge miec wsyztko w bardzo dobrej jkaosci ta motorole jest good ale nie jest najlepsza oczywiscie !!!!!! nie podniecja sie tak tym teleofnem bo jest juz z 200 lepszych od niego !!!!1
  0
 • Users Avatars Mini
  scaut pisze: 2006-02-15 23:01
  nie bede krzyczal :-) dobra od e398 jest lepszy ale sa juz tez od k700i lesze telefony i to o bardzo wiele i pod kazdym wzgledem !!!!!!! fajny jest ten telefona ale juz troche przestazaly !!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  JotWu pisze: 2006-02-19 22:36
  MP3 bardzo dobrej jakosci :) aparat sredni... ogólnie nie ma co teraz oceniac tego telefonu porównując go z nowymi bo to sie mija z celem...
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2006-02-22 21:33
  HAHAHA Ale sie uśmiałem I motka i Se premiery miały juz w 2004 roku i wcale nie są to nowe fony. Telefonia cyfrowa rozwija sie tak szybko ze te fony to juz stare modele klasy średniej. Ale oba fony są wporzo i mi sie podobają mimo to wole motke z powodów oczywistych :P Pozdrawiam Wszystkich Jupin2
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2006-02-24 08:53
  I znów sobie pogrywasz.... Nie zauważyłem tych buziek w twoim przed ostatnim poście..... I nie musisz mi tłumaczyc co znaczy który znak bo ja o tym wiedziałem już wtedy jak ty na Księdza mówiłeś batman. Pozdro all
  0
 • Users Avatars Mini
  cubix12 pisze: 2006-02-27 21:11
  ciągle pojedynek między k700i a E398, tak będzie zawsze
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2006-03-01 09:01
  Głosy głosami k7000i wygrywa ale z opisów na forum nic nowego i ciekawego nie wynika. W wiekszości to tylko ty sie tam udzielasz :P:P:P Pamiętajmy że każdy fon znajdzie swoich zwoleników. Pozdro All
  0
 • Users Avatars Mini
  nofate pisze: 2006-03-08 16:53
  Jeden z najlepszych telefonów Motoroli do słuchania mp3, tylko pamięć mogłaby być większa. 64MB to serwowali już 5510.
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2006-03-12 10:02
  Zgadzam sie pamieci jest mało ale to i tak lepsze niz nic zawsze mozna wymienic karte na wieksza a nie tak jak w Se tylko 42 Mb i koniec :P:P:P
  0
 • Users Avatars Mini
  kubaaa pisze: 2006-03-12 14:24
  Alle k700i <jak i wiekszosc SE> jest lepszy od M. e398 !! :D
  0
 • Users Avatars Mini
  DamianNeo pisze: 2006-04-02 17:46
  Mam ten telefonik!!!! jest spoko!!! wyświetlacz,dźwięk,kolory,stereo po prostu super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P:P:P:P:P P_o_Z_d_R_o
  0
 • Users Avatars Mini
  lukasz_maly pisze: 2006-04-02 18:54
  ech:/ lepsza to Motka!!! ona jest suuuper :) :) hehe .... :P
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2006-04-03 16:13
  kuba myslalem ze juz ci przeszlo podniecanie sie tym twoim fonem ja tam wole motke jak i wszyscy co tu do tej pory pisza od kilku dni po za tobą. Kiepsko :P:P Motka!!!!!!!!!!!!!!!! Motka!!!!!!!!!!!! <b>E398</b>
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2006-04-03 16:13
  buhahahahahha nie wyszlo szkoda. Pozdro all :P
  0
 • Users Avatars Mini
  Zygi pisze: 2006-04-03 22:40
  kuba006 skończyłeś już 12 lat czy jeszcze nie DEBILU Ty.
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2006-04-03 23:41
  dzieki ze tak ci sie wydaje ale jak dla mnie to kazdy sie tu szanuje i każdy ma prawo do własnego zdania i upodobań. I nie można nikomu zabronić chwalenia motki ani tobie chwalenia SE. Ogólnie to mam dość tej sprzeczki bo ciągnie się juz prawie dwa miechy i nic z niej nie wynika wiec dajmy sobie spokuj. Pozdro All :D
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2006-04-04 20:38
  Ja nie mam zamiaru nakłaniać Cię do zmiany zdania. :) Pozdro wszystkim
  0
 • Users Avatars Mini
  camilos pisze: 2006-04-05 12:21
  Sprzedam Motorolę E398 z kartą pamięci 128 i innymi dodatkami. Więcej na gg 4696948
  0
 • Users Avatars Mini
  Zygi pisze: 2006-04-05 20:25
  kuba 006 znikaj ĆWOKU.
  0
 • Users Avatars Mini
  Zygi pisze: 2006-04-06 23:47
  kuba006 widzisz dzieciaku zostałeś sam możesz sobie teraz dyskutować (tzn. pisać głupoty) sam ze sobą...
  0
 • Users Avatars Mini
  tt pisze: 2006-04-11 00:25
  kuba006 co ty pedale kolegów szukasz ??? Chłopie???? ty chyba nie masz nawet 10 lat.....
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2006-04-11 11:48
  HAHHA fajny tekst podoba mi sie i jest prawdziwy :)
  0
 • Users Avatars Mini
  tt pisze: 2006-04-11 19:57
  buraku leć szybko na test nokii 6230 ktoś coś na ciebie napisał
  0
 • Users Avatars Mini
  tt pisze: 2006-04-11 22:16
  dobry piesek przyleciał a teraz baw się sam
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2006-04-13 00:20
  oj ale smutny jesteś kuba żal mi Ciebie..............
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2006-04-13 00:32
  Prosze wszystkich o powrucenie do głównego tematu forum czyli do motki i zapomnijmy juz o kubie jesli cos napisze to go ojejcie moze mu sie znudzi. Pozdro All
  0
 • Users Avatars Mini
  bono pisze: 2006-04-13 21:09
  panowei podobno do tego fana mozna dograc oprogramowanie z E1 co czyni ten telefon full wypasem, słyszeliście coś o tym??
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2006-04-14 18:32
  tak jest juz mozliwe kupienie lub sciagniecie softu sam sie do tego przymierzam bo ma bardzo duzo ciekawych opcji a przedewszystkim kamerke. Ta informacja jest pewna. Pozdrawiam Jupin2 Ps jak widać kuba już nie będzie przeszkadzał :)
  0
 • Users Avatars Mini
  fbi pisze: 2006-04-15 22:03
  E398 GORAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA K700 PADLINA I TYLE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  dsdsds pisze: 2006-04-16 15:54
  MAM pytanie czy ten tel robi takie zdjecia jak V300?
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2006-04-17 10:02
  Motka ma rozdzielczość zdjęć 640/480 ale są bardzo dobrej jakosci :)
  0
 • Users Avatars Mini
  detomaso pisze: 2006-04-25 01:45
  wiec tak dluzszy czas pracuje w erze i pojecie obiektywne o tym telefonie mam.Używam go od stycznia byl brany z promocji plusa.Wyświetlacz w e398 niezły chociaz wizualnie w v500 był lepszy . Video nie ma niby gadzet ale... , nastepnie aparat tez sredni . Dzwieki ... gra rewelacyjnie , wyczuwalne sa basy super , wyglad swietny tylko te niby metalowe wstawki sie scieraja , bateria srednia na 3 dni ok , przeciez w lesie nie zyjemy , odtwarzacz mp3 tez niezly chociaz nie umywa sie do tego z w800i ,
  0
 • Users Avatars Mini
  detomaso pisze: 2006-04-25 01:49
  jesli chodzi o karty pamieci z informacji przedstawiciela motki mozna wsadzic nawet 512 chociaz zalecane jest 256 karty wcale nie sa drozsze ja je sprzedaje po 149 za 512. wracajac do mp3playera jest to raczej gadzet ale jak sie posci przez glosniki to rewelka, sluchawki sa srednie te z zestawu lipa bo mozna stosowac tylko sluchawki motoroli, ogolnie tel bardzo dobry z softem mozna kombinoac od e1, klawisze swietne , czujnik swiatla, sprzedaje wlasnie swoja e398 i wedlug mnie jest warta350-400
  0
 • Users Avatars Mini
  detomaso pisze: 2006-04-25 01:52
  sam osobiscie tera kupie sobie panasonica vs3 ... pzdr
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2006-05-06 12:10
  ale tu tłok nic nic nie pisze hallo :) Pozdro wszystkim
  0
 • Users Avatars Mini
  pisze: 2006-05-09 00:28
  hehe tel jest super ostatnio wgrałem softa od e1 telefonik chodzi 100 razy lepiej niz orginalny posiedam go od roku i ani razu mnia nia zawiódł serdecznie polecam ...:::BąCzUś:::... :)
  0
 • Users Avatars Mini
  nero pisze: 2006-05-11 13:00
  wypas wgrałem softa dobrae jakości filmy regulacja bassu!!!!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2006-05-11 22:47
  mozesz mi wysłać jakis filmik zrobiony przy tym sofcie na e-mail proszę bo sam zastanawiam się czy zmieniać.... A to by mnie przekonało.......
  0
 • Users Avatars Mini
  dAMIAN pisze: 2006-05-13 02:34
  MAM PROBLEM .. POTRZEBUJE PROGRAM DO NAGYWANIA FILMÓW NA E398!!! MOJE GG 5227332
  0
 • Users Avatars Mini
  bulaking pisze: 2006-05-13 14:32
  Mam ten telefon od nie dawna i nie sprawia większych problemów. Jedynie bateria strasznie krótko trzyma (ok 2-3 dni max) lecz poza tym jest super.:)))))
  0
 • Users Avatars Mini
  orestes pisze: 2006-05-26 22:58
  no cush...kupialam go wczoraj i strasznie mnei denerwuje to że baterie ladowalam jusz 2 razy...telefon ma nie caly rok. Czy zamiana baterii coś da?
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2006-05-27 12:44
  moja motka ma juz roczek ale bateria trzyma po 3 dni a nawet więcej :)
  0
 • Users Avatars Mini
  nick pisze: 2006-06-14 19:30
  ten telefon to syf nieziemski , a ja niemam czasu na ingerowanie w jego soft i wogole , no i era tez namieszala swoje jesli jest on z ery oczywiscie , smiec i tyle
  0
 • Users Avatars Mini
  nick pisze: 2006-06-14 19:34
  no a jesli brac pod uwage to co dostajemy na plytce od telefonu to jest zenada , no i jeszcze przerobienie avi na formaty to juz wogole tragedia , albo telefon nie czyta go , albo piepszy farmazony ze plik uszkodzony , albo sie filmy zacinaja , no tragedia totalna , a jak udalo mi sie uzyskac niezacinajacy sie obraz to brak dzwieku :) smiec po dwakroc i jaki wolny jest , a zawisza sie tak jak win 98 albo jeszcze lepiej - bynajmniej egzemplarz , ktory posiadalem przez krotki czas.
  0
 • Users Avatars Mini
  Santos pisze: 2006-06-24 17:08
  Chcę kupic tą motorolke napiszcie mi tylko co ona ma prosze... Ma aparat to wiem bardzo dobry ale czy ma tez kamere??
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2006-06-28 01:40
  To zależ yjeśli kupisz ze zmienionym softem to ma :) a na orginalnym nie :)
  0
 • Users Avatars Mini
  BeGie pisze: 2006-07-26 22:17
  A c*** wam w ****... ja i tak go kupie nie zależnie od waszych wypowiedzi, pozdr. BeGie
  0
 • Users Avatars Mini
  sdegjafvgsd pisze: 2006-08-03 11:54
  Czy ten telefon jest jeszcze gdzies dostepny w smiplusie niby niema a na strone mpunktu w zestawach simplus jest... cos mi sie zdaje ze niema go juz w mpunkcie wie ktos?
  0
 • Users Avatars Mini
  Steven pisze: 2006-08-04 11:42
  Teraz to juz tylko ROKR e1 dostaniesz. W plusie np. jest za jedyne 1 zl:] W abonamencie oczywiscie. E398 to raczej na allegro poszukaj mozna kupic nowy aparat za nieduze pieniadze. Tak sie sklada ze mam oba modele i naprawde roznica jest znikoma... oba sa super:)
  0
 • Users Avatars Mini
  stachu pisze: 2006-10-17 23:14
  Mam pytanko. Wie ktoś może na jaki kolor jest podświetlona klawiatura w tej motce?? dzienks
  0
 • Users Avatars Mini
  gigi pisze: 2006-11-01 18:49
  ten telefin jest tylko wytrzymały spat mi z 4 piętra i działa jak nowy
  0
 • Users Avatars Mini
  sena pisze: 2006-12-10 23:20
  omurka super mam od 2 lat i troche przymula ale jak sie wgra sterowniki z rokr e1 to chodzi szybko tylko z tym jest troche roboty ale sie da troche szkoda ze niema krencenia filmików ale przy zmodyfikowaniu sterowników są oceniam ją na 5-
  0
 • Users Avatars Mini
  monsterman pisze: 2006-12-20 17:24
  Telefon po prostu super sam taki mam z wgranym softem od E1. Daje to wiele nowych możliwości!!! Bardzo serdecznie polecam!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  jurgent pisze: 2006-12-22 20:07
  miałem nowy k700i zdjęcia na nim nędza w porównaniu z innymi i starszymi fonami dzwięki jakie się z niego wydobywały to odpustowe pierdziawki poza tym żle leżał w ręce tj śliska obudowa i klawiatura.Po pół roku sprzedałem i kupiłem e398 wgrałem soft e1 mam go rok czasu i jest ok! dobre fotki i filmy dobrze idzie muza no i super leży w ręce!!! Myślę że jeżeli kompromis telefonu z mp3 , foto i innymi perelami to tylko e398 porównując tę półkę cenową fonów.
  0
 • Users Avatars Mini
  kokosz pisze: 2007-01-23 10:30
  niemam zastrzeżeń do tellefonu ale po ponad rocznym urzytkowaniu strasznie zniszczył się mi panel tzn zdziera sie guma z panelu np na tylnej klapce i po bokach telefonu ale polecam ten telefon za taką cene naprawdę warto szkoda tylko żę fotek większych niż 640x480 telefon niechce wyświetllac ale tel jest super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  kokosz pisze: 2007-01-23 10:30
  niemam zastrzeżeń do tellefonu ale po ponad rocznym urzytkowaniu strasznie zniszczył się mi panel tzn zdziera sie guma z panelu np na tylnej klapce i po bokach telefonu ale polecam ten telefon za taką cene naprawdę warto szkoda tylko żę fotek większych niż 640x480 telefon niechce wyświetllac ale tel jest super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  kokosz pisze: 2007-01-23 10:30
  niemam zastrzeżeń do tellefonu ale po ponad rocznym urzytkowaniu strasznie zniszczył się mi panel tzn zdziera sie guma z panelu np na tylnej klapce i po bokach telefonu ale polecam ten telefon za taką cene naprawdę warto szkoda tylko żę fotek większych niż 640x480 telefon niechce wyświetllac ale tel jest super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  kokosz pisze: 2007-01-23 10:30
  niemam zastrzeżeń do tellefonu ale po ponad rocznym urzytkowaniu strasznie zniszczył się mi panel tzn zdziera sie guma z panelu np na tylnej klapce i po bokach telefonu ale polecam ten telefon za taką cene naprawdę warto szkoda tylko żę fotek większych niż 640x480 telefon niechce wyświetllac ale tel jest super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  kokosz pisze: 2007-01-23 10:30
  niemam zastrzeżeń do tellefonu ale po ponad rocznym urzytkowaniu strasznie zniszczył się mi panel tzn zdziera sie guma z panelu np na tylnej klapce i po bokach telefonu ale polecam ten telefon za taką cene naprawdę warto szkoda tylko żę fotek większych niż 640x480 telefon niechce wyświetllac ale tel jest super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  kokosz pisze: 2007-01-23 10:30
  niemam zastrzeżeń do tellefonu ale po ponad rocznym urzytkowaniu strasznie zniszczył się mi panel tzn zdziera sie guma z panelu np na tylnej klapce i po bokach telefonu ale polecam ten telefon za taką cene naprawdę warto szkoda tylko żę fotek większych niż 640x480 telefon niechce wyświetllac ale tel jest super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  pisze: 2007-01-23 20:00
  mam problem . chce sobie wgrać jakieś żeczy ale muj komputer niechce go wykryć i nie wiem jaki jest potrzebny program do tej operaci. POMURZCIE !!! PROSZE!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  lada pisze: 2007-01-26 21:01
  kurcze ludzie mam problem z moją motką E398 z softem od ROKR E1, a mianowicie...gdy wysyłam smsa i ma on niecałe 160znaków co zwykły sms,a motka wysyła mi ta wiadomość jako 3smsy!!przez co trace smsy z pakietui kase z konta.co zrobić???prosze o porade na maila!!!plis
  0
 • Users Avatars Mini
  SmyKu pisze: 2007-03-04 18:55
  kontakt gadu, opiszę co dokładnie :) tel jest w stanie bdb, ma pokrowiec bodyglove o wartości 40 zeta, kartę 512 MB, kilkanaście przydatnych gierek i programów oczywiście karton, papiery, ładowarka, nie wiesza się, dźwięk bardzo dobry, kabel USB, orginalny iTunes na płycie :) extra gratka dla ludzi, którzy chcą się wyróżniać ...kolor oczywiście przypruszony biały :) pozdrawiam SmyKu kontakt gadu : 1492556 mail : fchudas@wp.pl
  0
 • Users Avatars Mini
  nieznajomy pisze: 2007-05-25 01:41
  nokie dobre dla prostaków -sony erikson fajny dlatego że bardzo okrzyknięty tak jak nokia a e398 z softem od e1 pokazuje co potrafi ale wjecie co specjaliści macie rację bawcie się tym co macie bo do tej MOTKI jesteście za PŁYTCY nara
  0
 • Users Avatars Mini
  nieznny pisze: 2007-05-25 01:54
  jeśli wysyłasz esemesa z motki która ma softa od E1 to nie możesz w nim wpisywać znaków typu ą,ę,ó,ć,ż,ł i tym podobnych bo jeden znak liczy nieraz za 20ścia znaków niektóre za mniej ...miłego esemesowania ..nie martw się nokie 6600 terz to potrafją ale nie wszyscy posiadacze tych telefonów o tym wjedzą .
  0
 • Users Avatars Mini
  Bartek pisze: 2007-12-23 10:29
  ej ile sie miesci zdjec na motoroli e398??bo ja mam i jestem ciekawy ile sie miesci!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  KUBUS pisze: 2008-01-19 18:54
  MAM TEN TELEFON ZMIENIłEM SOFT NA E1 SHIT I JEST PO PROSTU WYCZESANY I PRACOWAłEM NA BUDOWIE SPADł MI Z 2 METRóW NA BETON I NAWET SIE NIEWYłOCZYł ;-)))))
  0
 • Users Avatars Mini
  fruzka pisze: 2008-04-12 00:49
  telefonik mam już ponad 3 lata i sprwuje się dobrze, a nawet super. szukam tylko do niego białej obudowy na wymiane bo czarna to już nuda...
  0
 • Users Avatars Mini
  gregorian pisze: 2008-10-12 00:26
  mam pytanie czy ten telefon odczytuje inne karty niz 64 mb ?
  0
 • Users Avatars Mini
  MRS LINDA pisze: 2017-03-14 06:26
  Witam wszystkich jestem tutaj, aby zaświadczyć, jak dostałem pożyczkę od pani LINDA ROBORT POŻYCZKI FIRMIE mój przyjaciel mnie przedstawić PANI LINDA ROBORT POŻYCZKI FIRMIE który obiecał mi pomóc i rzeczywiście zrobiła, jak obiecała, bez jakiejkolwiek formie delay.I nigdy nie myślał nadal istnieją wiarygodne poĹĽyczkodawcy dopóki nie spotkałem PANI LINDA ROBORT pożyczki FIRMA, który rzeczywiście pomógł z kredytu i zmienił moje belief.I nie wiem, czy jesteś w jakikolwiek sposób w potrzebie prawdziwego i pilnej pożyczki, bezpłatne czuć się skontaktować PANI LINDA ROBORT KREDYT FIRM e-mail: mrslindarobertloanfirm@outlook.com https://mrslindarobortloanfirm.yolasite.com/
  0
 • Users Avatars Mini
  juliet pisze: 2017-09-15 12:51
  Czy potrzebujesz pożyczki? jeśli tak, napisz do nas na adres jullietfinancialaid@yahoo.com z informacją więcej Nazwa: Wiek: Płeć: Kraj: Stan: Tel: Adres: Zawód: Kwota kredytu: Termin pożyczki: Miesięczny przychód: Cel funduszy: kontakt email: jullietfinancialaid@yahoo.com
  0
 • Users Avatars Mini
  Rosita Kugere pisze: 2017-11-01 21:05
  Jak mam pożyczkę z wiarygodnej firmy pożyczkowej (petersonworldloans@outlook.com) Witam wszystkich, Nazywam się Rosita Kugere, jestem z Stanów Zjednoczonych, jestem tutaj, aby dzielić się swoimi doświadczeniami, jak dostałem pożyczkę od firmy James Peterson World Loans Company {(petersonworldloans@outlook.com)} po zastosowaniu Dwa razy z wielu pożyczkodawców, którzy twierdzili, że są kredytodawcami tutaj na tym forum, myślałem, że ich kredyt był prawdziwy i zastosowałem, ale nigdy nie dał mi pożyczki, dopóki przyjaciel mnie nie przedstawiłby pana James Peterson World Loans Company, który obiecał mi pomóc pożyczka mojego pragnienia, a on naprawdę tak, jak obiecał bez jakiejkolwiek zwłoki, miałem wątpliwości, ale nigdy nie uwierzyłem. Nigdy nie sądziłem, że nadal istnieją wiarygodne pożyczkodawców, dopóki nie spotkałem pana Jamesa Petersona, który naprawdę pomógł mi pożyczkę i zmienił moje życie na lepsze. Wiem, że nadal istnieje wiele dobrych kredytodawców z dobrym sercem, ale radziłbym tam poszukać szybkiego i wiarygodnego pożyczkodawcy pożyczkodawcy, aby skontaktować się z James Peterson World Loans Company, jego dbałością i zrozumieniem. nie wiem, czy potrzebujesz pilnej pożyczki, czy chcesz finansowania projektów, więc możesz skontaktować się z James Peterson World Loans Company dzisiaj. jego adres e-mail (petersonworldloans@outlook.com) Dzięki i niech Bóg ci błogosławi.
  0

Rekomendowane: