Test Motorola V80

Recenzje
Opinie: 49
Opinie: 49

Pierwszy testowy egzemplarz Motoroli V80 trafił w moje ręce już w lutym 2004 roku. Był to jeszcze prototyp, z bardzo niestabilnym oprogramowaniem. Od marca, po wymianie oprogramowania, telefon pracował już w pełni stabilnie i od tego czasu zacząłem używać go jako swojego podstawowego telefonu komórkowego.

Wygląd

Najnowszą Motorolę wyróżnia bardzo oryginalny wygląd. Jest on twórczym rozwinięciem wcześniejszych trendów zarysowanych w poprzednich modelach serii V. Głównym elementem który rożni model v80 od innych telefonów na rynku jest sposób otwierania telefonu i ukrycia klawiatury. Telefon składa się bowiem z dwóch ruchomych płaszczyzn: zewnętrznej - na której umieszczono wyświetlacz telefonu oraz wewnętrznej, na której znajduje się klawiatura. Jeśli telefon jest zamknięty, to widoczny jest jedynie wyświetlacz, a klawiatura pozostaje ukryta. Ukazuje się ona dopiero po jego otwarciu. Taki sposób otwierania obudowy wykorzystany jest także w zaawansowanym modelu Sony Ericsson S700i.

Telefon otwiera się poprzez przekręcenie zewnętrznej płaszczyzny zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Przekręcenie w odwrotnym kierunku nie jest możliwe. Taka konstrukcja telefonu powoduje, że wiele osób, które mają go po raz pierwszy w rękach w ogóle nie wie w jak otworzyć słuchawkę.

W osi obrotu płaszczyzn znajduje się zestaw najważniejszych przycisków telefonu. Są tam 3 klawisze z dynamicznie przypisywanymi funkcjami oraz 5 pozycyjny joystick. Bez wzglądu na to jak otworzymy telefon, to funkcje przycisków dynamicznych zawsze będą wyświetlana na ekranie prawidłowo. Klawiatura telefonu zawiera pełen zestaw klawiszy numerycznych oraz czerwoną i zieloną słuchawkę. Jakość jej wykonania jest bardzo wysoka, a korzystanie z klawiszy jest bardzo wygodne. Zastrzeżenia można mieć jedynie do joysticka, który podczas przesuwania w górę często ulega wciśnięciu.

V80 został zaprojektowany dla osób, które lubią być w centrum uwagi i lubią być zauważone. Temu służy cała paleta barw, którymi mieni się telefon. Krawędź płaszczyzny na której umieszczono wyświetlacz jest bowiem podświetlana na różne, zmieniające się kolory. Podobnie jest z wspomnianym wcześniej joystickiem. Na szczęście jeśli kogoś takie efekty irytują to może je wyłączyć z poziomu menu telefonu.

Bardzo obawiałem się o trwałość Motoroli względu ze właśnie na jej nowatorski design. Na pierwszy rzut oka zastosowany mechanizm otwierania telefonu jest bardzo delikatny i łatwy do zniszczenia. Jednak po 7 miesiącach używania widzę, że to rozwiązanie się sprawdza i poza drobnymi luzami w mechanizmie przemieszczania płaszczyzn, telefon nie stracił żadnego ze swoich walorów.

Dane techniczne:

 • Zakres GSM 900/1800/1900

 • Wymiary 99 x 45 x 19.2 mm

 • Waga 90 gramów

Wyświetlacz
Motorola została wyposażona w duży wyświetlacz o rozdzielczości 176 na 220 punkty. Może on wyświetlać 65 tysięcy kolorów. Jest to ten sam wyświetlacz który zastosowano w innych telefonach Motoroli - modelach v500 i v600.
Obraz na wyświetlaczu jest zawsze bardzo dobry, nawet przy mocnym słonecznym oświetleniu. Jest to jedna z mocnych stron telefonu. Jedyną jego wadą, która zauważyłem, w porównaniu do innych słuchawek, jest brak możliwości regulacji kontrastu wyświetlacza (dostępna jest tylko regulacja jasności).

Bateria
Telefon jest standardowo wyposażony w baterię litowo-jonową o pojemności 750 mAh. W przypadku prowadzania 30 minut rozmów na dobę telefon wytrzymuje bez ładowania około 50 h. Niestety w przypadku większej ilości rozmów (około 1 h dziennie) oraz korzystania z aparatu fotograficznego i wiadomości MMS, telefon wytrzymuje już tylko 24 h. To oznacza, że trzeba go ładować codziennie, a to bywa bardzo denerwujące dla użytkownika. Szczególnie w okresie, gdy telefony konkurencji (z kolorowym wyświetlaczem) potrafią wytrzymywać bez ładowania nawet do 3-4 dni.

Menu
Ponieważ z telefonów Motoroli korzystałem wcześniej tylko incydentalnie, dlatego przyzwyczajenie się do zastosowanego w V80 układu menu zajęło mi trochę czasu. Nadal uważam, że ułożenie niektórych opcji, szczególnie w menu Ustawienia jest dość niefortunna. Zdarza mi się często, że poszukując jakiejś funkcji długo krążę po tym menu.
Całe menu składa się z 9 pozycji: Spis telefonów, Ostatnie połączenia, Wiadomości, Narzędzia biurowe, Gry&Aplikacje, Internet, Multimedia, IM oraz Ustawienia. Do wybranych pozycji można mieć bezpośredni dostęp poprzez przyciski funkcyjne. Telefon pozwala na przypisanie tym klawiszom dowolnie wybranych pozycji menu.
Większość pozycji menu nie wymaga dokładnego omówienia. Najbardziej egzotyczna wydaje się pozycja o nazwie IM (od Instant Messaging). Jest to wbudowany w telefonie komunikator podobny do popularnych programów Gadu-Gadu czy ICQ. DO jego działania potrzebne jest jednak uruchomienie specjalnej platformy, czego jak na razie żaden operator w Polsce nie zrobił.

Club Lights
Club Lights to rewelacyjna funkcja, którą po raz pierwszy spotykam w telefonie komórkowym. Zamienia ona telefon w rewelacyjny gadżet imprezowy. Zawieszony na szyi telefon z włączoną opcję Club Lights świeci diodami umieszczonymi wokół wyświetlacza oraz mruga jego podświetleniem w rytm głośnej muzyki. Daje to naprawdę niepowtarzalny efekt, wzbudzając zainteresowanie na parkiecie. Club Lights można aktywować na czas od 1 do 10 minut, wybierając jeden z 10 typów efektów świetlnych. Regulować można także czułość aparatu na dźwięki z otoczenia.

Książka telefoniczna

Pamięć telefonu pozwala na zapisanie w książce do 2000 pozycji. Jedna pozycja może jednak zawierać tylko jeden numer telefonu lub np. adres email. Co prawda telefon może składać pozycje o tej samej nazwie (np. "Katarzyna Kowalska") w jeden wpis, jednak nawet kasowanie takiego wpisu odbywa się pojedynczo dla każdego numeru.
Do każdej pozycji w książce (czyli dla każdego numeru) można przypisać własny dzwonek oraz zdjęcie. Zdjęcie jest wyświetlane gdy nadchodzi połączenie od danej osoby. Każda pozycja może należeć także do jednej z 4 grup kontaktów: Bussines, Personal, VIP lub General.
Książkę można wyświetlić w postaci prostej listy nazwisk lub listy wzbogaconej o przypisane do numerów zdjęcia.

Wiadomości i e-mail

Inżynierowie Motoroli w modelu V80 postawili przede wszystkim na obsługę wiadomości MMS, które według nich będą zyskiwać coraz większa popularność. Efektem tego działania jest pozbawienie telefonu własnej pamięci na wiadomości SMS. Wiadomości takie mogą być składowane tylko w pamięci karty SIM. W moim przypadku pamięć ta pozwalała na zapisanie do 20 wiadomości, co nie było dla mnie wartością wystarczającą. Telefon w dokładnie ten sam sposób obsługuje wiadomości EMS. Natomiast zarówno odbierane, jak i wysyłane MMSy są przechowywane w pamięci telefonu.
Telefon posiada także wbudowanego klienta poczty elektronicznej POP3 i IMAP. Klient jest łatwy do skonfigurowania i używania. Służył mi on przede wszystkim do wysyłania zdjęć na adresy poczty elektronicznej. Poczta elektroniczna, w przeciwieństwie do widomości MMS, pozwala na wysyłanie zdjęć jednocześnie do wielu użytkowników, bez konieczności płacenia za każdego odbiorcę oddzielnie. Niestety przy wysyłaniu wiadomości z graficznymi załącznikami telefon sprawiał dużo problemów, często się zawieszając. Zauważyłem, że maksymalnie mogę załączyć do jednego listu do 4 zdjęć o maksymalnej wadze około 150 KB.
Wszystkie teksty do telefonu mogą być wprowadzone metoda tradycyjną lub przy użyciu słownika iTap (odmiana słownika T9). Metoda iTap nastręcza niestety problemy, bowiem w słowniku brak wielu naprawdę podstawowych słów w języku polskim. Z drugiej strony spodobało mi się przewidywanie wpisów wcześniej wprowadzanych już adresów e-mail czy też adresów używanych w ustawieniach poczty elektronicznej i GPRS-u.

Aparat fotograficzny

Telefon wyposażono w aparat fotograficzny klasy VGA, pozwalający na wykonywanie zdjęć w maksymalnej rozdzielczości 640 na 480. Jak na aparat wbudowany w telefon, to zdjęcia wykonywane Motorolą są bardzo dobrej jakości.

Zdjęcia można wykonywać w pionie (przy zamkniętym lub w pełni otwartym telefonie) lub w poziomie (przy otwarciu telefonu o 90 stopni). Użytkownik ma do wyboru 3 dostępne rozdzielczości: MMS (160 na 120), średnią (320 na 240) oraz wysoką (640 na 480). Aparat pozwala także na ustawienie warunków oświetlenia tak, by barwy na zdjęciach były jak najbliższe rzeczywistości. Można także regulować ustawienia ekspozycji, co pozwala na ich doświetlanie. Ostatnią z ważnych funkcji aparatu jest 4 krotny cyfrowy zoom, jednak jego użytkowanie w rozdzielczościach wyższych niż MMS mocno zniekształca zdjęcie.
Zdjęcia zapisywane są w dynamicznej pamięci telefonu o pojemności prawie 7 MB. Pojedyncze zdjęcie wykonywane w najlepszej rozdzielczości zajmuje natomiast około 50 KB.

Przykładowe zdjęcia (oryginały po kliknięciu na zdjęcie)

Multimedia

W tej samej pamięci telefon składuje także dźwięki oraz obrazki. Dźwięki telefon odtwarza z wykorzystaniem 24-głosowej polifonii. Jako dzwonki można wykorzystywać zarówno pliki midi jak i MP3 wgrywane do telefonu za pomocą kabla lub poprzez Bluetooth. Dźwięki można także skomponować przy wykorzystaniu wbudowanego miksera o nazwie MotoMixer. Telefon posiada także cyfrowy dyktafon pozwalający na zapisywanie krótkich notatek głosowych.

Gromadzone w pamięci obrazki mogą być wykorzystywane jako tła wyświetlacza lub zdjęcia przypisane pozycjom z ksiązki telefonicznej. Mogą być także dołączane do poczty elektronicznej lub wiadomości MMS. W pamięci mogą być także składowane Motywy, czyli tła wyświetlacza powiązane z kolorystyką menu. Motywy można pobierać poprzez WAP ze strony Motoroli.

Funkcje biurowe

W menu Narzędzia biurowe umieszczono wszystkie funkcje, które mogą być przydatne współczesnemu człowiekowi biznesu. Jest tam zarówno kalendarz pozwalający na definiowanie notatek i przypomnień o nich, budzik oraz kalkulator. Do tego samego menu trafiły także inne funkcje m.in. usługi operatora związane z wybieraniem ustalonym, ustawienia szybkiego wybierania oraz wykorzystywana raczej przez młodych ludzi funkcja Czat. Menu to dopełnia zestaw linków do stron WWW.
Inne funkcje o których warto wspomnieć, to obsługa gier i aplikacji Java (Java 2 Micro Edition w wersji 2.0). Telefon został standardowo wyposażony w dwie gry oraz jedną aplikację. W pamięci telefonu znajdziemy prostą grę logiczną Skipping Stones oraz zręcznościową Hungry Fish..
Jedyną aplikacja dostępną standardowo w telefonie jest Slide Show, czyli program pozwalający na tworzenie prezentacji ze zdjęć zgromadzonych w pamięci telefonu.

Połączenie z komputerem

Telefon nie posiada złącza podczerwieni, a z komputerem może być połączony przy użyciu kabla lub bezprzewodowo poprzez Bluetooth. Standardowe oprogramowanie wykorzystujące Bluetooth pozwala na bezprzewodowe przesyłanie do i z komputera zdjęć oraz melodii. Niestety specjalne oprogramowanie do zarządzania telefonem z poziomu komputera jest przez Motorolę sprzedawane oddzielnie i nie stanowi zestawu z telefonem.
Bluetooth może także służyć do podłączenia komputera z Internetem poprzez GPRS. Telefon może obsługiwać przesyłanie danych z prędkością wynoszącą przy odbiorze około 48 kbit/sek i przy wysyłaniu 12 kbit/sek. Motorola obsługuje także WAP w najnowszym standardzie 2.0.

Podsumowanie

Motorola V80 to jeden z najbardziej oryginalnych telefonów jakie już niedługo będzie można kupić w Polsce. Nie jest to terminal bardzo zaawansowany technicznie, ale głównym celem producenta było w tym przypadku stworzenie telefonu, który będzie się wyróżniał. Coraz częściej projektanci tworzą telefony, które skierowane są do wąskiego segmentu osób dbających o swój wygląd i otaczających się oryginalnymi i zwykle drogimi gadżetami. Osoby te nie chcą mieć standardowych komórek w normalnej obudowie - Motorola V80 jest stworzona właśnie dla nich.

Opinie:

Opinie archiwalne (49):

Komentuj

Komentarze / 49

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  tigro pisze: 2004-10-04 16:49
  Super fon - pierwszy jesem :D
  0
 • Users Avatars Mini
  spiro pisze: 2004-10-04 17:06
  smieszny, taki rozsuwany...
  0
 • Users Avatars Mini
  anonym pisze: 2004-10-04 17:33
  straszny wynalazek...nie podoba mi sie zupelnie...n6230 rzadzi :D
  0
 • Users Avatars Mini
  motyl pisze: 2004-10-04 17:42
  Motorola była, jest i będzie super!!
  0
 • Users Avatars Mini
  daro_pop pisze: 2004-10-04 17:54
  spoko : )
  0
 • Users Avatars Mini
  Q! pisze: 2004-10-04 17:57
  telefon ten zupelnie mi sie nie podoba (pomijam juz, ze to motorolka, za ktorymi za bardzo nie przepadam, choc uzywalem swego czasu cd930 i bardzo mi sie podobal).. dlaczego? dlatego: 1. zakrecona obudowa (tak samo nie trawie jak klapek), 2. brak pamieci na smsy (za bardzo przyzwyczailem sie do 50 sms w moim me45:), 3. brzydkie menu glkowne (kwestia gustu), 4. jakies takie dziwne menu (j.w.), 5. bateria -- przynajmniej 2 dni to minimum do zaakceptowania.. nie wyobrazam sobie ladowania codziennie telefonu i patrzenie czy zdaze dobiev do gniazdka czy wczesniej tel padnie.. :( ogolnie -- 3/10 za wyswietlacz.. :) nawet za 99 pln w promocji bym jej nie wzial.. :)
  0
 • Users Avatars Mini
  Rumpelstickin pisze: 2004-10-04 17:59
  Czy ja ma omamy wzrokowe czy na tym zdjecu na 2 strone testu jest łapka Heyah
  0
 • Users Avatars Mini
  apexx pisze: 2004-10-04 18:06
  nie masz omamow :) Cytat: "Każdy pozycja może należeć także do jednej z 4 grup kontaktów" Polska jezyk trudna jezyk Wracajac do telefonu, nie specjalnie przypadl mi do gustu, fakt ze trzebaby go ladowac codziennie, brak pamieci na SMS'y i to dziwne otwieranie, a do tego jakis Club Lights?! Co to ma byc?! Telefon?! Zbyt "wodotryskowy" jak dla mnie. Za darmo bym wzial............zeby go zaraz sprzedac :)
  0
 • Users Avatars Mini
  kamil200222 pisze: 2004-10-04 18:12
  super telefonik pomysłowo klapka zrobiona bajer chcialbym do osobiscie przetestowac i sie nim pobawic :). Koles co testował ma fajną tepetke licznik szkoda ze nie jedzie wiecej na tym liczniku bylby wiekszy efekt :)
  0
 • Users Avatars Mini
  miki pisze: 2004-10-04 18:16
  nic ciekawego oprucz obudowy
  0
 • Users Avatars Mini
  Luki pisze: 2004-10-04 18:17
  Brak pamieci na sms buahaha, widze ze motorola cofa sie... A podobno tylko nokia robi "świetlne" telefony, ps juz wole nokie 3220, przynajmniej ma pamiec na sms;)
  0
 • Users Avatars Mini
  miczu pisze: 2004-10-04 18:54
  fajny jest, ja czekam na niego, szkoda tylko ze nie ma umtsa :-((( ale bajerów ma duuzo !!!
  0
 • Users Avatars Mini
  stasiu_j pisze: 2004-10-04 19:23
  nawet ładny..:)
  0
 • Users Avatars Mini
  A pisze: 2004-10-04 19:30
  Pan Tester mial jakies stare oprogramowanie z marca ktore nie mialo pamieci na SMSy.... kazda nowa MOtorola V600,A835 itd. itd ma pamiec na SMSy
  0
 • Users Avatars Mini
  telemarketer pisze: 2004-10-04 19:53
  telefon typu trendy;-) no i chlopcy sobie fotke nim strzelili z podrozy poslubnej jak mniemam...hehehe....w sumie nawet bym sie na niego skusil bo sie naprawde wyroznia,ale pewnie szlag by mnie trafial przy ciaglym ladowaniu:-(
  0
 • Users Avatars Mini
  Rumpelstickin pisze: 2004-10-04 20:24
  TO kjak ma łapke heyah to powinien traficdo oferty jako ta Nokia 3200 ale za jakies rozadne pieiazki ja wiem góra 700pln
  0
 • Users Avatars Mini
  miczu pisze: 2004-10-04 20:52
  telefon pierwsza klasa !!! o to mi wlasnie chodzi;-)))
  0
 • Users Avatars Mini
  orko1990 pisze: 2004-10-04 21:45
  brzydki
  0
 • Users Avatars Mini
  Barthezz pisze: 2004-10-04 22:00
  Ale brzydactwo bateria do codziennego ladowania hahahahaha
  0
 • Users Avatars Mini
  Weinc pisze: 2004-10-04 22:55
  Czy ta czerwona łapa naklejona z tyłu aparatu to ma być kryptoreklama?
  0
 • Users Avatars Mini
  ja pisze: 2004-10-04 23:35
  i znowu ten joystick. dlaczego nie mozna zrobic plaskiego przycisku...
  0
 • Users Avatars Mini
  mardall pisze: 2004-10-05 02:05
  muszę przyznać, że nie powalił mnie na kolana...
  0
 • Users Avatars Mini
  piouy pisze: 2004-10-05 03:25
  zawiesze go na sobie na szyi, aby zaczal mrygac w celu wzbudzenia zainteresowania... heheh. kto to pisze?
  0
 • Users Avatars Mini
  kaczor72 pisze: 2004-10-05 09:32
  Używałem kiedyś motoroli i NIKT NIGDY więcęj nie naciągnie mnie na tę markę.
  0
 • Users Avatars Mini
  kolo pisze: 2004-10-05 09:52
  Nigdy nie widziałem nic brzydszego!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  kfysiek pisze: 2004-10-05 12:23
  przyznam ze telefon dla trendy panienek, lecz funkcje ma ok.pozdr
  0
 • Users Avatars Mini
  rob9 pisze: 2004-10-05 16:56
  Słuchajcie to tylko Motorola i na dodatek jakis taki śmieszny model (desing i wogóle) takze mnie sie nie podoba !!
  0
 • Users Avatars Mini
  rob9 pisze: 2004-10-05 16:59
  Na dodatek po wgłębieniu sie w tajniki budowy to bardziej zabawka niz poważny telefon (ta jednodniowa bateria i ksiazka jedno wpisowa to juz było i to calkiem dawno) czyli re- ani e- wolucji nie widze Pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  adzik pisze: 2004-10-05 23:44
  Niezabardzo mi się podoba. Fakt zę ma dużo przydatnych funkcji i wogóle, ale jak dla mnie jest do damski fon.
  0
 • Users Avatars Mini
  franek pisze: 2004-10-08 14:13
  moja noki jest zajebista prosze o komętarz
  0
 • Users Avatars Mini
  franek pisze: 2004-10-08 14:15
  częste awarie ukladów scalonych i wogle awaryjna komurka z tym szmelcem
  0
 • Users Avatars Mini
  Soul Calibur pisze: 2004-10-16 11:15
  Choć podobna do Sony Ericsson-a S700i, to szczerze mówiąc mi się nie podoba ta Motorola. Po prostu taka sobie.
  0
 • Users Avatars Mini
  mat-lis pisze: 2004-10-24 01:44
  fajny ten Club Lights ale za to słaba książka i wyświetlacz stary już znany z innych modeli po wyświetlaczu i menu odrazu widać że to motorola choć to chyba nie jest wadą
  0
 • Users Avatars Mini
  kamil200222 pisze: 2004-10-24 15:43
  jakos mi ten telefon przestal sie podobac
  0
 • Users Avatars Mini
  PawL pisze: 2004-10-30 18:31
  podoba misie ta funkcjalublight :) tak to jest to czym wyrozniasie ta sluchawka !
  0
 • Users Avatars Mini
  PawL pisze: 2004-10-30 18:32
  to znaczy "funkcja club light " . sorka.. klawiatura mi szwankuje .
  0
 • Users Avatars Mini
  tarak pisze: 2004-11-03 19:40
  taki głupi ze az fajny:)
  0
 • Users Avatars Mini
  KONZIO pisze: 2004-11-05 11:57
  Nie lubię, aż takich nowości!
  0
 • Users Avatars Mini
  xem pisze: 2004-11-08 22:19
  ciekawy ale głupi ;)
  0
 • Users Avatars Mini
  fish235 pisze: 2004-11-27 21:28
  Witam wszytskich, Jako maniaczka Motki skometuje to nastepujaco: oby otwieranie telefonu nie mialo tych samych wad co V70 a soft sie nie zawiaszal! Ponadto litosci nasi operatorzy komorkowi... zainteresujecie sie motorola i ja promujcie to beda te telefony moze bardziej popularniejsze... a nie sytujaca jak na rysunku Motka wprowadza model w lutym, a u nasz owszem prawie snieg ale z nastepnych opadow. Pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  crux pisze: 2004-12-04 15:45
  Nie .... nie .... nie tylko nie kolejna V'ka :) Moze kiedys przekonam sie do Motorolii ale narazie to nie ... :)
  0
 • Users Avatars Mini
  Grzechotnik pisze: 2005-01-20 21:51
  Nie dla mnie - ja wolę żeby trzymał dłuzżej i w ogóle to bym się wkurzał o to że sieu wiesza-i tak lepsze niż V600..... Wolę swójT230
  0
 • Users Avatars Mini
  osad pisze: 2005-01-28 19:26
  jak na motorolę nawet niezła ale nie ma co się oszukiwać i tak SONY ERICSSONY są najlepsz!
  0
 • Users Avatars Mini
  czaluk pisze: 2005-11-03 13:05
  witam kazdy krytycznie nastawiony do tego telefonu powinien wziac go choc raz w rece i wlaczyc funkcje "Rythm Lights" naprawde jest to unikat !!! I dodam ze klapka, ktora sie niektorym nie podoba, przy otwieraniu wydaje charakterystyczny dzwiek np. "skrecz" zwracajac przy tym uwage otoczenia. Telefonik rowniez obsluguje gry 3D, oczywiscie nie takiej jakosci jak np.K500i, ale zawsze cos. Jesli bedziesz nim cale dnie gral w te wlasnie gry to nic dziwnego ze bateria wytrzyma 24h albo nawet mniej. Przy "normalnym" uzytkowaniu "trzyma" dluzej. Z odpowiednim oprogramowaniem mozna z nim naprawde bardzo duzo zrobic (np. obsluga mp3). Faktycznie, brakuje pamieci na sms, jednak telefon jest skierowany raczej do waskiej grupy osob,ktore chca posiadac wyjatkowy, mozna powiedziec luxusowy aparat. pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  PawL pisze: 2005-11-08 20:50
  W tescie napisali za jak na telefon ma bardzo dobry aparat. Buahahahaha ! Ze co ?? Ten aparat jest wręcz słabiutki ! **czaluk: zgadzam się zupełnie a co do tych gierek 3D to to jest niedoceniane dobro najnowszych SE o ktorym sie zbyt mało mówi bo poprostu to wymiata tradycyjną javę. Mascot Capsule 3D rządzi !! Sam miałem okazję to przetestować na K300i : Motoraver same screeny mowią same za siebie... www.fishlab.net Pozdrwaiem !
  0
 • Users Avatars Mini
  nofate pisze: 2006-03-08 17:07
  Ten obrotomierz niestety mnie nie przekonał, bo najbardziej boję się o jego awaryjność.
  0
 • Users Avatars Mini
  kidler pisze: 2006-05-16 21:33
  świetny telefon, używam go od grudnia 2005, i nie mam żadnych zastrzeżeń
  0
 • Users Avatars Mini
  Damian pisze: 2006-06-09 00:47
  szukam obudowy do motoroli v80 i nie moge znaleść jezeli ktoś coś wie o obuadowach do tego modelu lub do noki 6800 pisac n agg 9495310 lub coś czekam
  0
 • Users Avatars Mini
  Damian pisze: 2006-06-09 00:47
  szukam obudowy do motoroli v80 i nie moge znaleść jezeli ktoś coś wie o obuadowach do tego modelu lub do noki 6800 pisac na emaila l_damian88@wp.pl dzięki
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: