Nokia 3310 2017 w rękach GSMONLINE.PL - wideo

Drukuj
Nokia 3310
Nokia 3310

Na filmie sprawdziliśmy jak działa telefon Nokia 3310 2017.

Galeria:

Inne informacje na temat telefonu Nokia 3310:

 

Ocena: 2 głosów Aktualna ocena: 5
Drukuj



Komentarze / 17

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    darek pisze: 2017-02-28 19:48
    Powiem tak.... Nokia 3310 była super na ówczesne czasy. Ceniłem ja za prostotę,jakość i wygląd. Ten telefon nie może się z tamtym nawet w 50% równać. Jest wręcz obrzydliwy. O wiele bardziej ładniejszy wygląd ma ostatnia nokia 230. Dla mnie tandeta...
    -2
  • Users Avatars Mini
    Marek pisze: 2017-02-28 20:02
    Ej no, nie macie karty sim i pamięci by to jakoś sensownie pokazać??
    1
  • Users Avatars Mini
    pabloki pisze: 2017-02-28 20:04
    Ojeje, ale bieda. Na zdjęciach już jest źle ale tu na filmie jeszcze gorzej . To ja już wole jakąś nokię spod szyldu microsoft np.216.
    0
  • Users Avatars Mini
    Aleksander Kaczyński pisze: 2017-02-28 21:09
    Tam telefon był syfem i ten jest syfem. Czyli wszystko gra. Z oryginału została tylko nazwa. Gdyby wrócili tamten model, poprawili trochę procesor, pomięć, akumulator i wtedy można by liczyć na sentymentalistów. A tak to siak.
    -2
  • Piechocki 2013
    wojciech.piechocki pisze: 2017-02-28 21:31
    @Marek....pojedz kiedys na taki kongres i sprawdz jak sa udostepniane telefony do takich prezentacji...to dramat jest troche...to nagranie robilismy siedzac na betonie, a urzadzenie dostalismy na 10 min...i to byl sukces, bo nie bylo przymocowane drutem do stolu :-)
    2
  • Users Avatars Mini
    gość pisze: 2017-02-28 21:32
    Stara 3310 była dobra w swoim czasie, w czasie GSMu. Robienie dziś odgrzanego kotleta 3310 obsługującego tylko GSM to kompletna porażka i akcja "po taniości". Dla kogo ma być to cudo? Nawet tylko do dzwonienia bym tego nie wziął. Powinien w UE być zakaz wprowadzania do obrotu urządzeń obsługujących tylko GSM.
    5
  • Users Avatars Mini
    Japa pisze: 2017-03-01 00:08
    Wojciech, To prawie jak na filmach Barei - łyzki na łancuchach :) A ta nokia tak jak by wyszla z pod szyldu micosoft, nic nowego, zmarnowana szansa.
    -1
  • Users Avatars Mini
    Art pisze: 2017-03-01 07:15
    Tu nie chodzi o Nokię 3310 tylko o zrobienie szumu zeby zainteresować ludzi powrotem noki i udało im sie w 100% wszyscy o niej gadają nawet w wiadomościach lepszej reklamy nie mozna chyba taniej zrobic :-)
    4
  • Users Avatars Mini
    Thec pisze: 2017-03-01 07:24
    @art nareszcie ktos madrze i sensownie napisal. Tak samo uwazam. Za chwile odgrzeja nokie e52 i z qwerty e71 czy c3. Dobra robota marketingowcow i prowcow. Natomiast wyglad mi osobiscie sie totalnie nie podoba. I brak 3g.
    0
  • Users Avatars Mini
    Pixel pisze: 2017-03-01 11:04
    Będzie moja :)
    1
  • Users Avatars Mini
    asdfghj pisze: 2017-03-02 08:05
    i pomyśleć że w 2000 r. za raki telefon wszyscy dali by się pociąć!
    1
  • Users Avatars Mini
    Lisu pisze: 2017-03-03 16:07
    @asf nie wysilaj swego lokalnego, prowincjonalnego, grońcowego intelektu. Wszyscy wiedzą z wyjątkiem twojego wsiowego intelektu, że prędzej do wyłączenia pójdzie 3G niż 2G.
    3
  • Users Avatars Mini
    Mikuś pisze: 2017-03-05 15:01
    JEŻELI Nokia chciałaby odzyskać renomę dzisiaj to niech produkuje to co robiła 20-10 lat temu. Mam m. in. 3100, 6610i,6310,3310 n o i tutaj KLOPS! Ten 3310 ma się nijak do tego co było we 2000 roku+pewnie jakieś tandetne plastiki i mamy przepis na koszmar. Dodając do tego made in china bądź india to porażka murowana!
    0
  • Users Avatars Mini
    grzegorz pisze: 2017-03-06 11:22
    Powrót Nokii to jedno, a tęsknota za prostym tanim telefonem to drugie. I myślę, że ten model ma niezłe szanse na świetną sprzedaż. Niestety jakość plastiku jakoś nie współgra z legendą.
    0
  • Users avatars medium
    nikolabaf pisze: 2017-03-10 11:10
    Ciekawy model:) http://pozyczkibez24.pl
    0
  • Users Avatars Mini
    Mac pisze: 2017-03-10 21:48
    Patrze na ten telefon i mam taką refleksje ze operatorzy wprowadzajac smartphony w sumie sami sie zaorali... Dzis ludzie za darmo gadaja przez messengera, What'UP, Viber, skype etc Tak samo txt... A kiedys za kazda minute trzeba bylo placic tak samo za kazdy txt. Patrzac na ilosc txt przez facebooka wysylane to pewnie dzis by mi wyszlo z 1000zł za sms :)) Reasumujac dzis opy sa potrzebne do sieci netowej i tyle...
    2
  • Users Avatars Mini
    Jessica pisze: 2017-03-23 11:01
    Hey guys, Get your ex back fast with the help of a real and genuine spell caster called Dr.Unity. I'm so excited my broken Marriage has been restored and my husband is back after a breakup, After 2 years of marriage, me and my husband has been into one quarrel or the other until he finally left me and moved to California to be with another woman. i felt my life was over and my kids thought they would never see their father again. i tried to be strong just for the kids but i could not control the pains that torments my heart, my heart was filled with sorrows and pains because i was really in love with my husband. Every day and night i think of him and always wish he would come back to me, I was really upset and i needed help, so i searched for help online and I came across a website that suggested that Dr Unity can help get ex back fast. So, I felt I should give him a try. I contacted him and he told me what to do and i did it then he did a (Love spell) for me. 28 hours later, my husband really called me and told me that he miss me and the kids so much, So Amazing!! So that was how he came back that same day,with lots of love and joy,and he apologized for his mistake,and for the pain he caused me and the kids. Then from that day,our Marriage was now stronger than how it were before,All thanks to Dr Unity. he is so powerful and i decided to share my story on the internet that Dr Unity real and powerful spell caster who i will always pray to live long to help his children in the time of trouble, if you are here and you need your Ex back or your husband moved to another woman, do not cry anymore, contact this powerful spell caster now. Here’s his contact: Email him at: Unityspelltemple@gmail.com , you can also call him or add him on Whats-app: +2348071622464 , his website:http://unityspelltemple.yolasite.com . Jessica, 26 years, Texas, USA.
    -1

Najważniejsze

Ostatnie testy