Test Nokia 7650

Recenzje
Opinie: 689
Opinie: 689

Nokia 7650 to pierwszy telefon fińskiego producenta z pełną obsługą wiadomości multimedialnych MMS. Terminal ten przypomina skrzyżowanie Nokii 7110, 6310 i 9210. Ze wszystkich tych produktów wybrano ich unikatowe cechy - sposób budowy, najnowsze standardy transmisji danych, kolorowy wyświetlacz. Powstał telefon, który jest najlepszym produktem dostępnym obecnie na rynku. Jego jedynym konkurentem w najbliższym czasie będzie zapowiadany nowy Sony Ericsson P800. To co jest najważniejsze dla użytkowników N7650, to to, że choć wygląda inaczej od dotychczasowych produktów Nokii i menu obsługuje się joystickiem, to ten telefon ma wiele wspólnego z poprzednimi modelami fińskiego producenta. Nokia 7650 nie jest rozwiązaniem rewolucyjnym. Zachowawczość Nokii, ewolucyjność zmian pozwoli nowemu użytkownikowi przyznać po pół godzinie zabawy 7650 - "tak, ona jest podobna do mojej starej Nokii, ma tylko trochę więcej funkcji".

Wygląd zewnętrzny

Telefon jest stosunkowo duży - mierzy 114x56x26 mm i waży 154 g. Ekran posiada rozdzielczość 176x208 pikseli. Klawiatura dostępna jest po rozsunięciu dwóch części obudowy - rozsunięciu ręcznym, bo Nokia 7650 nie jest wyposażona w napęd znany z Nokii 7110 lub 8910. Rozmawiać można również przy zamkniętej obudowie, ponieważ zarówno mikrofon, jak i głośnik są umieszczone w jej górnej części. Po rozsunięciu obu części z tyłu widoczny jest obiektyw kamery VGA o rozdzielczości 640x480 pikseli. Nad ekranem można dostrzec dwa czujniki - jeden dobiera automatycznie podświetlenie ekranu w zależności od oświetlenia zewnętrznego, drugi pozwala na automatyczne wyłączanie zestawu głośnomówiącego po przyłożeniu telefonu do ucha.

Po prawej stronie obudowy znajduje się przycisk włącznika, który tak jak w dawnych modelach pozwala na szybki wybór profilu. Po lewej stronie znajduje się drugi czerwony przycisk, aktywujący zestaw głośnomówiący. Baterię i kartę SIM wkłada się po zdemontowaniu plastykowych pokryw. Instalacja karty SIM jest bardzo prosta i wygodna, choć bez instrukcji trudno znaleźć miejsce, w którym powinna zostać umieszczona.

Klawiatura jest bardzo wygodna z wyraźnym klikiem. Dodatkowym klawiszem na klawiaturze jest klawisz ABC wspomagający edycję tekstu - pozwala m.in. na włączanie i wyłączanie słownika, przechodzenie w tryb symboli lub cyfr lub kopiowanie tekstu do schowka. Pod ekranem znajdują się jeszcze trzy przyciski: srebrny to klawisz dostępu do menu, pozostałe dwa, czarne, pozwalają na wybór funkcji. Bardzo przydatną opcją jest możliwość przypisania tym dwóm czarnym przyciskom funkcji szybkiego dostępu - w trybie oczekiwania możemy mieć szybki i bezpośredni dostęp np. do kamery lub edycji nowej wiadomości (funkcje można samemu dobierać).

Poniżej task manager (pozwala na szybkie przełączanie się pomiędzy aplikacjami)

Również srebrny przycisk ma dodatkową funkcję - po jego wciśnięciu i przytrzymaniu mamy podgląd na to, jakie aplikacje aktualnie działają i możemy się między nimi łatwo przełączać.

Najczęściej używany jest jednak joystick, który działa w pięciu kierunkach, prócz poruszania się po menu możemy również akceptować nim nasz wybór (poprzez jego wciśnięcie). Ekran i klawiatura podświetlone są znakomicie - nie występują problemy znane z ostatnich modeli fińskiego producenta, czyli np. brak podświetlenia boków klawiatury w modelu 6310.

Poniżej sposób podświetlenia klawiatury i ekranu

Menu

Menu telefonu to przykład dbałości o dotychczasowych użytkowników - oprócz wyglądu menu znanego z systemu Windows (czyli ikonek rozłożonych na pulpicie), można przełączyć się na widok listy, który do złudzenia przypomina menu znane ze wszystkich starszych Nokii. Po przełączeniu na ten widok, Nokia 7650 bardzo przypomina model 7110 z jej scrollem (wałkiem pozwalającym na przewijanie i wybór z menu). Testowany egzemplarz nie był wyposażony w polskie menu.

Poniżej możliwy wygląd głównego ekranu

Ikony znajdujące się w spisie funkcji są bardzo wyraźne i czytelne. Każda z nich jest dodatkowo podpisana. Większość symbolizuje funkcje znane od dawna, co pozwoli nawet mniej doświadczonemu użytkownikowi sprawnie z nich korzystać po krótkim wprawieniu się. Kolejność ikon może być dowolna, ponieważ łatwo możemy je przenosić, zaznaczając i wklejając w żądane miejsce. Istnieje możliwość łatwego tworzenia własnych folderów.

Poniżej główne menu telefonu

Opcja telefonu

Nokia jest pośród swych licznych funkcji i udogodnień przede wszystkim telefonem, więc wybieranie numerów odbywa się tak jak w innych modelach. Wpisujemy na głównym ekranie numer, wciskamy zieloną słuchawkę i łączymy się z rozmówcą. Czerwona słuchawka służy do rozłączania. Oczywiście dzwonić możemy także wcześniej, wybierając kontakt z książki telefonicznej. Dźwięk w słuchawce jest bardzo dobry. Telefon nie rozłącza się przypadkowo i szybko odnajduje sieć np. po wyjściu z windy.

Kontakty

Książka adresowa w Nokii 7650 oparta jest na dynamicznej pamięci aparatu, która wynosi 3.6 MB. Po wpisaniu 163 kontaktów telefon podawał, że 174 kB są zajęte przez wpisane dane, ale nadal dostępnych jest 1845 kB współdzielonych z innymi aplikacjami. Do 25 wpisów możemy dołączyć etykiety głosowe, które później pozwolą na łatwiejsze telefonowanie do wybranych osób. Standardowy kontakt składa się z imienia, nazwiska, nazwy firmy, zajmowanego stanowiska, numeru telefonu, numeru komórkowego, numeru faksu, adresu e-mail. Gdy jednak wybierzemy opcję szczegółów to lista rozrasta się m.in. o numer domowy, numer do pracy, komórkę do pracy i prywatną, trzy numery faksowe, pager, trzy adresy e-mail, trzy adresy witryn internetowych, trzy adresy pocztowe, kod DTMF (np. numer wewnętrzny), datę urodzin i notatkę. Kontakty możemy pogrupować co pozwoli na łatwiejsze rozsyłanie korespondencji grupowej. Każda grupa może mieć swój indywidualny dzwonek. Lista kontaktów pozwala na łatwe wybranie paru odbiorców na raz dzięki opcji zaznaczania krzyżykiem wybranych osób - np. gdy rozsyłamy wiadomość jednokrotnie i nie potrzebujemy tworzyć grupy na stałe. Do każdego kontaktu możemy dodać małe zdjęcie rozmówcy oraz dodatkowo jego normalne zdjęcie. Mała ikona będzie wyświetlała się wówczas gdy dana osoba będzie do nas dzwonić.

Poniżej dodawanie kontaktu oraz zdjęcie dodane do wpisu

Spis połączeń

Spis połączeń (log) pozwala na rejestrację połączeń nieodebranych, odebranych i wykonanych (po 20 numerów każdy). Do każdego numeru możemy oddzwonić lub zapisać go w książce adresowej. Oprócz tych podstawowych funkcji, log zapisuje dane o kosztach połączeń (funkcja nie jest obsługiwana przez polskich operatorów) oraz o ilości przesłanych danych poprzez transmisję pakietową. Po paru dniach zabawy okazało się, że udało się przesłać 499.6 kB i odebrać 1.01 MB tylko poprzez WAP oraz wysyłając kilkanaście MMS-ów i e-maili.

Menu wiadomości

W menu wiadomości możemy odczytać lub stworzyć wiadomość multimedialną MMS, zwykłego SMS-a oraz pocztę elektroniczną (również z załącznikami). Katalog Messaging podzielony jest na parę podfolderów: tworzenie nowej wiadomości (dowolnego typu), skrzynka odbiorcza, moje foldery, skrzynka (lub skrzynki) e-mail, projekty wiadomości, elementy wysłane, skrzynka nadawcza oraz raporty. Cały system przypomina trochę program pocztowy znany z komputerów PC - Outlook Express, co powinno ułatwić korzystanie z niego nowym użytkownikom. Najciekawszy, ale zarazem bardzo prosty, jest proces tworzenia wiadomości MMS. Po wybraniu tej opcji pojawia się widok przypominający kartkę papieru w linie, identyczny jak podczas pisania SMS-ów. Na górze znajduje się pole pozwalające na wpisanie numeru odbiorcy wiadomości. Po wybraniu odpowiedniej opcji do naszej jeszcze tekstowej wiadomości możemy dołączyć obrazek zapisany wcześniej w pamięci 7650, gotowy plik dźwiękowy, nowe zdjęcie, które zrobimy w trakcie edycji wiadomości kamerą, nowy plik dźwiękowy, który właśnie nagramy lub tekstowy szablon znany z poprzednich modeli Nokii np. "Jestem spóźniony" itd. Nokia postawiła na prostotę, MMS-y tworzy się intuicyjnie i bez problemów. Po wybraniu opcji "wyślij" telefon dalej tę czynność wykonuje sam - nie trzeba łączyć się wcześniej samodzielnie z GPRS-em, podawać haseł itd.
Wadą wysyłania wiadomości jest to, że podczas nagrania pliku dźwiękowego nie ma ograniczenia czasu nagrania, natomiast domyślnego nagrania o długości 1 minuty nie da się wysłać poprzez MMS. Być może sytuacja ta zmieni się, gdy operatorzy zwiększą limit wielkości plików multimedialnych MMS.
Prawdziwym zagrożeniem dla MMS-ów może stać się jednak e-mail, który równie dobrze pozwala na przesyłanie plików przy dużo mniejszym koszcie. Gdy użytkownik ma konto pocztowe u operatora, wówczas dzięki powiadomieniu SMS wie dokładnie kiedy połączyć się ze swoją skrzynką i ściągnąć zdjęcie wysłane przez kolegę lub koleżankę z wakacji nad morzem. Nokia 7650 pozwala na obsługę do sześciu kont e-mail w standardzie SMTP, POP3, IMAP4. Maile możemy przeglądać również w trybie offline po wcześniejszym zaznaczeniu i ściągnięciu tych, które interesują nas najbardziej (najpierw odbywa się bowiem ściągnięcie nagłówków). Nokia niestety nie obsługuje funkcji automatycznego sprawdzania kont e-mail co ustalony czas. Niewygodne jest także to, że nie możemy ręcznie skasować nagłówków wiadomości - po wybraniu opcji kasuj kasowana jest jedynie treść. Nagłówki kasowane są dopiero wtedy, gdy nie ma już ich na serwerze.
Oprócz standardowych rodzajów wiadomości, Nokia obsługuje też informacje typu WAP Push, czyli strony WAP wysyłane przez operatora wprost na ekran telefonu oraz informacje w standardzie Smart Messaging, czyli wiadomości obrazkowe, wizytówki itd. Telefon wspomaga odbieranie profili z ustawieniami np. transmisji danych, poczty elektronicznej. W Polsce tego typu informacje wysyła sieć Plus GSM.

Poniżej ekrany z modułu wiadomości

Aparat cyfrowy

Aparat wbudowany w Nokię 7650 potrafi robić zdjęcia z maksymalną rozdzielczością VGA. Fotografie można robić nawet w trudnych warunkach oświetleniowych, w odróżnieniu od aparatów Sony Ericsson, które zdjęcia robią tylko w doskonałych warunkach i nieruchomym obiekcie, który fotografujemy. Jakość zdjęć możemy zmieniać na trzech poziomach: wysoka, normalna, podstawowa. W zależności od tego możemy zapisać więcej lub mniej zdjęć. Dodatkowo kamera obsługuje trzy tryby pracy: standard, portret (zdjęcie np. do książki adresowej) i zdjęcia nocne. Przy wybraniu najwyższej jakości telefon pokazywał, że można zrobić 41 zdjęć w trybie nocnym i standardowym (640x480) oraz 315 w trybie portretowym (czyli 80x96 pikseli).

Poniżej widok z kamery w warunkach nocnych

Podczas robienia zdjęć można czasami osiągnąć dość zaskakujące i ciekawe efekty - niestety maksymalnie w rozdzielczości 640x480 (i tak bardzo dobrej jak na aparat wbudowany w telefon komórkowy). Bezpośrednio z modułu kamery zdjęcie możemy przesłać poprzez MMS, e-mail, Bluetooth oraz podczerwień.

Zdjęcia "artystyczne" wykonane aparatem wbudowanym w telefon Nokia 7650

Zdjęcia

Katalog ze zdjęciami to jednocześnie centrum pozwalające na zarządzanie wszystkim plikami graficznym zapisanymi w Nokii. Oprócz przeglądania zdjęć, powiększania ich i, obracania, możemy je teoretycznie umieścić w specjalnej galerii Clubu Nokia - teoretycznie, bo w czasie testów nie udało się połączyć z tą witryną. Pomysł jest za to bardzo dobry. Zdjęcia mogą być dostępne tylko dla użytkownika lub też inni klubowicze będą je mogli oglądać. Każde zapisane w Nokii zdjęcie ma swoją nazwę oraz datę i godzinę utworzenia. W katalogu "images" możemy także znaleźć wiadomości obrazkowe, z którymi kompatybilne są prawie wszystkie modele Nokii.

Poniżej katalog zdjęć

Kalendarz i lista "to do"

Kalendarz w Nokii 7650 zachował prostotę tego typu aplikacji z poprzednich modeli. Najważniejszą zmianą jest wizualizacja danych, czyli w tym przypadku zapisanych kontaktów. Kolorowy, duży wyświetlacz pozwala łatwiej dostrzec czy akurat o tej godzinie i tego dnia mamy czas, czy jesteśmy już umówieni. Wszystkie trzy sposoby wyświetlania danych: dzienny, tygodniowy i miesięczny są czytelne. Spotkania są podzielone na trzy rodzaje: rocznica, memo i "normalne". Następnie nadajemy spotkaniu nazwę, podajemy gdzie ma się odbyć, o której godzinie i jakiego dnia się rozpoczyna i kończy. Możemy tez ustalić cykliczność danego wydarzenia. Alarm może nam przypomnieć o zapisanej dacie w dowolnej, przez nas ustalonej chwili. Dla osób korzystających z synchronizacji np. z Outlookiem ważna jest opcja określenia, czy dane spotkanie należy do grupy prywatnych, czy publicznych (będzie widoczne dla innych pracowników firmy) oraz czy nie powinno być synchronizowane w ogóle.

Poniżej widok "dzienny" kalendarza

Lista "to do" to prostszy od kalendarza spis czynności, które zaplanowaliśmy wykonać. Aby dodać kolejny wpis, wystarczy nazwać daną czynność, określić jej "deadline" oraz ustalić priorytet. Później można już tylko odznaczać czynności przez nas wykonane.

Usługi WAP

Przeglądarka WAP Nokii działa znakomicie. Duży ekran ułatwia przeglądanie witryn. Wiele obrazków w serwisach WAP jest już kolorowa, więc barwny wyświetlacz jest coraz bardziej przydatny, także do korzystania z mobilnego Internetu. Każdą stronę, którą odwiedzamy możemy w całości zapisać. Oprócz tego, możemy ją zapisać jako zakładkę oraz wysłać jej adres jako SMS. WAP obsługiwany jest w wersji 1.2.1 z obsługą transmisji szyfrowanej.

Poniżej przeglądarka WAP i spis zakładek

Profile

Nokia 7650 pozwala na konfigurację pięciu różnych profili. Oprócz tego, że możemy nadać im własną nazwę konfiguracji podlega rodzaj dzwonka, sposób dzwonienia (narastający, zwykły itd.), głośność dzwonka, sygnał nadejścia wiadomości, alarm wibracyjny, dźwięki klawiatury, dźwięki systemowe oraz ograniczenie dzwonienia do grupy lub grup ze spisu kontaktów.
Nokia zadecydowała, że biznesowy telefon też będzie obsługiwał polifoniczne melodyjki. Dzwonki są naprawdę ładne. Porównać je można jedynie do dzwonków znanych z najnowszych telefonów Samsunga. Polifoniczny jest nawet standardowy sygnał nadejścia wiadomości, znany ze wszystkich starszych i nowszych Nokii. Standardowo w telefonie zapisanych jest 31 sygnałów. Kolejne melodie w standardzie midi lub wav można przesyłać jako załączniki do poczty elektronicznej. To dosyć samobójczy krok ze strony Nokii, ponieważ w Internecie znajdują się ogromne zbiory plików midi, więc raczej żaden posiadacz nowego telefonu nie będzie już korzystał z płatnych serwisów oferujących zwykłe jednogłosowe melodyjki.

Poniżej konfigurowanie profili

Ulubione

W folderze ulubione, podobnie jak w systemie Windows użytkownik może gromadzić łącza do swoich ulubionych aplikacji, dźwięków czy zdjęć.

Connectivity

W folderze tym znajdują się aplikacje aktywujące obsługę transmisji danych poprzez podczerwień i Bluetooth. W przypadku "błękitnego kła" oprócz aktywacji możemy także zmienić nazwę naszego urządzenia, która będzie widoczna dla innych użytkowników urządzeń obsługujących Bluetooth. Możemy ustalić czy Nokia ma być widoczna dla innych urządzeń oraz możemy przejrzeć listę urządzeń, które już zostały sparowane. W czasie testów bez problemu udawało się transmitować wizytówki poprzez Bluetooth z Sony Ericsson T68i do nowej Nokii. Port podczerwieni został przetestowany przy połączeniu z laptopem - nawet spore ilości plików graficznych przegrywały się z telefonu do komputera w stosunkowo krótkim czasie.

Poniżej moduł aktywacji różnych rodzajów transmisji

Gry

Przez port podczerwieni udało się także zainstalować dodatkowe gry, które na razie należy sobie samodzielnie ściągnąć z Internetu. W testowanym egzemplarzu producent zaznaczył, że całe oprogramowanie należy skopiować z jego własnej witryny. Instalowanie gier odbywa się z poziomu pakietu PC Suite for Nokia 7650. Instalacja jest bardzo prosta. Przy prawidłowo działającym połączeniu telefonu z komputerem użytkownik nie ma niemal świadomości, że gra instaluje się w telefonie, a nie standardowo na dysku np. laptopa.
Po doinstalowaniu trzech gier w sumie w Nokii jest ich pięć: znany wszystkim Snake w wersji Ex, Mix Pix (mozaika do ułożenia), Bounce (bardzo ładna gra zręcznościowa, której głównym bohaterem jest mały, skoczny balonik), Card Deck (pakiet gier karcianych) oraz Triple Pop (gra zręcznościowa polegająca na łapaniu kul o takim samym kolorze). Gry są ładne, ale najprawdopodobniej Nokia liczy na inwencję niezależnych twórców, którzy stworzą bardziej zaawansowane aplikacje rozrywkowe.

Poniżej katalog gry oraz ekrany z gry Snake Ex

Dodatki

Nowa Nokia wyposażona jest w sześć standardowych aplikacji użytkowych. Kolejne możemy sobie już samodzielnie kupować w Internecie. Pierwszą ze standardowych aplikacji jest notatnik. Zapisane pliki tekstowe możemy bezpośrednio z poziomu aplikacji wysłać jako MMS, SMS, e-mail lub poprzez Bluetooth lub port podczerwieni. Prawdopodobnie wielu potencjalnych użytkowników Nokii może zrezygnować z jej zakupu ze względu na całkowity brak wspomagania pakietu Office.

Poniżej zawartość katalogu z dodatkami

Kolejnym programem jest kalkulator, który pozwala wykonywać jedynie proste działania. Prawdopodobnie niebawem powstanie specjalna aplikacja kalkulatora naukowego.
Ciekawym programem jest konwerter, który nie obsługuje konwersji walut, ale konwertuje jednostki ciśnienia (np. pascale na bary), mocy (np. konie mechaniczne na kilowaty), temperatury (np. stopnie Fahrenheita na stopnie Celcjusza), czasu (np. miesiące na sekundy), prędkości (np. mile na km/h) i pojemności.
Kolejną aplikacją w folderze dodatków jest dyktafon. Pozwala on na zapisywanie plików dźwiękowych o długości do 1 minuty. Oprócz nagrywania recorder odtwarza także pliki przesłane do telefonu z Internetu. Nagrywać możemy także rozmowę telefoniczną - rozmówca będzie jednak o tym informowany powtarzającymi się sygnałami dźwiękowymi, które będzie słyszał w słuchawce. Pliki dźwiękowe nagrane w recorderze zapisywane są z rozszerzeniem amr.
Osoby uzdolnione muzycznie mogą pokusić się o skomponowanie własnego dzwonka - służy do tego specjalny kompozytor. W nim też możemy wpisywać melodie, do których posiadamy zapis nutowy.
Budzik w Nokii 7650 jest bardzo prosty, nie pozwala niestety ustalić powtarzalności pobudki np. we wszystkie dni robocze. Codziennie należy pamiętać o ustawieniu budzenia ponownie.
Zegar w Nokii może być wyświetlany w postaci analogowej lub cyfrowej. W trybie oszczędzania energii (przy całkowitym wygaszeniu podświetlenia) po ekranie przewija się wąski pasek z datą i godziną. Aktualny czas ginie tylko wówczas, gdy ktoś do nas zadzwoni lub wyśle wiadomość i my jej nie odbierzemy - wtedy na pasku pojawia się liczba wiadomości lub liczba osób, które próbowały się z nami połączyć.

SIM

Specjalny folder w Nokii poświęcony jest karcie SIM. Klikając na ikonę "SIM directory" mamy bezpośredni dostęp do kontaktów zapisanych na karcie SIM. Możliwe jest również bezpośrednie wybieranie numerów oraz kopiowanie wybranych kontaktów do głównej, wielopoziomowej książki adresowej w terminalu.

Narzędzia

W menu "narzędzia" możemy znaleźć większość ustawień naszego telefonu. W tym menu możemy m.in. wybrać język używany przez Nokię, włączyć lub wyłączyć wspomaganie pisania tekstu słownikiem T9 (obecnie niedostępny jest język polski). W ustawieniach trybu oczekiwania istnieje możliwość zmiany obrazka wyświetlanego na pulpicie lub całkowitej rezygnacji z tego udogodnienia. Tu też przypisujemy skróty do dwóch klawiszy pod ekranem.
W ustawieniach możemy zwiększyć lub zmniejszyć czułość sensora dobierającego podświetlenie, w zależności od zewnętrznego oświetlenia, lub całkowicie go wyłączyć.

Poniżej katalog "Tools" oraz sposób przypisywania klawiszy szybkiego wybierania

W menu "ustawień" połączeń ustawiamy profile połączeń typu dane. Nokia, oprócz GPRS z prędkością ściągania do 40.2 kbps obsługuje także HSCSD (w Polsce ten rodzaj transmisji wdrożył tylko Plus GSM) z prędkością do 43.2 kbps oraz zwykłą transmisję CSD. Wobec tego, że wszyscy polscy operatorzy uruchomili komercyjnie usługę transmisji pakietowej a sieć Era pozwoliła z niej korzystać także w roamingu w wybranych państwach, to GPRS jest najwygodniejszym i najtańszym sposobem na korzystanie z mobilnego dostępu do sieci. Standardowo każdy użytkownik powinien stworzyć aż trzy różne profile (punkty dostępu) do WAP, Internetu (e-maila) oraz MMS-ów. Wydaje się, że przy zakupie telefonu w promocji wszelkie ustawienia (stosunkowo żmudne) powinny być wcześniej wprowadzone przez danego operatora.
W menu sieci oprócz wyboru operatora (funkcja przydatna głównie w roamingu) użytkownik może włączyć wyświetlanie informacji stacji bazowej. Na głównym ekranie jest ona jednak, podobnie jak ściągnięte logo operatora, mało czytelna.

Dodatkowe aplikacje

Nokia 7650 oparta jest na otwartym systemie Symbian OS, co pozwala użytkownikowi na instalowanie nowych programów tworzonych zarówno przez Nokię, jak i zewnętrznych developerów. Aplikacje w języku C++ z rozszerzeniem sis instalowane są do głównego katalogu terminala. Dodatkowo Nokia wspomaga także aplikacje zaprogramowane w Java 2 Micro Edition (MIDP), co teoretycznie pozwala na korzystanie z dużej, istniejącej biblioteki tych programików. Często jednak okazuje się, że nie działają one poprawnie. Pliki MIDP mają rozszerzenie jad oraz jar. Po zainstalowaniu "lądują" w katalogu aplikacji. Oba rodzaje aplikacji najwygodniej instaluje się poprzez pakiet PC Suite for Nokia 7650.

Poniżej proces instalacji programów z poziomu komputera PC (PC Suite for Nokia 7650)

Pakiet PC Suite for Nokia 7650.

Zestaw programów, które w przyszłości będą sprzedawane razem z terminalem na płycie CD, pozwala m.in. na utworzenie kopii danych z Nokii na dysku komputera. PC Suite obsługuje synchronizację z najważniejszymi programami biurowymi zarządzającymi czasem. Dla posiadaczy innych modeli Nokii lub palmów (standard hotsync) fiński producent przewidział możliwość przegrania kontaktów i spotkań bezpośrednio do pamięci 7650. Dla osób często robiących zdjęcia kamerą wbudowaną w telefon PC Suite obsługuje funkcję bezpośredniego transferu plików graficznych do wybranego katalogu na dysku twardym. Sporym udogodnieniem jest możliwość edycji oraz sprawdzenia ustawień punktów dostępowych do sieci, centrów wiadomości oraz kont e-mail z poziomu komputera. Gdy nie są one ustawione domyślnie przez producenta może to być znacznym ułatwieniem dla końcowego użytkownika.

Poniżej ekrany z programu PC Suite for Nokia 7650

Bateria

Telefon wyposażony jest w ogniwo BLB-2 Li-ion o pojemności 750 mAh. Z tą baterią telefon przy niemal ciągłej zabawie menu, telefonowaniu i wysyłaniu wiadomości pracuje ponad 24 godziny, czyli niestety trzeba pamiętać o jego codziennym ładowaniu.

Podsumowanie

Nokia 7650 to najnowocześniejszy i najlepszy telefon 2.5G dostępny obecnie na rynku. Wbudowana kamera o dużej rozdzielczości, obsługa MMS-ów, transmisji Bluetooth, GPRS, HSCSD pozwala porównywać nową Nokię tylko z najnowszymi produktami firmy Sony Ericsson. Nokia 7650 w zestawieniu z Ericssonem T68i wygrywa wygodą obsługi oraz lepszym wspomaganiem plików multimedialnych. Zagrożeniem dla nowego, niemal doskonałego produktu fińskiego producenta, może być model Sony Ericsson P800 z większym i dotykowym ekranem. Nokia jest jednak pierwsza i to właśnie model 7650 według naszej subiektywnej oceny objął pozycję technologicznego lidera.

Opinie:

Opinie archiwalne (689):

Komentuj

Komentarze / 689

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  robovit pisze: 2002-07-18 04:04
  Zdjęcia rewelacyjne, ale przyznam że dla mnie to wiele nie ma wspólnego z telefonem. Ciekawa zabawka dla dzieci bogatych rodziców, będą mogli pogadać i przesłać zdjęcia z Majorki do tatusia w Tokio. Ten "multifon" jest chyba tak samo niedostępny i nieprzydatny na co dzień jak Lamborghini dla kowalskiego. Ale ogólnie dobrze że takie cudo powstało, to nas chyba czeka w przyszłości.
  1
 • Users Avatars Mini
  nepomucen pisze: 2002-07-18 04:56
  Telefon moich marzen..... czekam na jego przyzwoita cene.
  0
 • Users Avatars Mini
  196906 pisze: 2002-07-18 04:57
  robovit: Ostro powiedziane i troszkę się mylisz. Polska to biedny kraj ale tylko w statystykach, a to że ty go nie kupisz nie znaczy, że inni go też nie kupią i nie koniecznie dzieci bogatych. Jeśli chodzi o telefon to wyjdzie przed SE T68i, jeśli oczywiście będzie stabilny.
  0
 • Users Avatars Mini
  looc pisze: 2002-07-18 06:50
  design cudowny. dobrze okreslone na wstepie artykulu, ze laczy zalety kilku poprzednich modeli. wplyw 7110 widoczny i dobrze. w kwestii projektu i funkcjonalnosci, uwazam ze to jeden z lepszych modeli nokii. a, jeszcze jedno: nepomucen, troche poczekasz :) ceny niektorych aparatow nie spadaja ponizej jakiegos poziomu. z czasem przejdziemy pewnie na zintegrowane systemu palm-telefon. wtedy beda promoje za nascie zlotych. ale czym wtedy sie bedziemy zachwycac... trudno przewidziec. wszczepy w ucho, z kablem do rdzenia i ekranem wklejanym na siatkowke? dlaczego nie :) greetz. looc
  0
 • Users Avatars Mini
  artjaw pisze: 2002-07-18 08:52
  bardzo fajna zabawka, już chciałbym ją potrzymać w łapach
  0
 • Users Avatars Mini
  lukasz24 pisze: 2002-07-18 09:26
  Czekam, kiedy pojawi sę w POPie :)
  0
 • Users Avatars Mini
  PZ pisze: 2002-07-18 09:35
  *** Panie Wojciechu *** task manager jak task manager ... , ale ta menadżerka !!! Pozdrawiam ;-)
  0
 • Users Avatars Mini
  mglov pisze: 2002-07-18 09:46
  Z wielką przyjemnością dam mu '10'. Telefon jest super, dużo funkcji, kolorowy wyświetlacz, wysuwana klawiatura, aparat, poprostu the best. Największą konkurencją dla tego modelu będzie wspomniany w teście SE-P800. Z niecierpliwością czekam na test tych dwóch phoników.
  0
 • Users Avatars Mini
  Kan pisze: 2002-07-18 09:46
  Telefon hmmm,ale tu się muszę zgodzić z ***PZ***pytanie tylko gdzie w Warszawie zostało zrobione to zdięcie;)jak widać z powyższego nowości typu MMS -u nie dla przeciętnego klienta op-ów.
  0
 • Users Avatars Mini
  Qba pisze: 2002-07-18 09:57
  Wreszcie narescie postarali sie w Warszawie i wyproduikowali naprawde ladne zdjecia, zas sam test bardzo doby, a telefon cudowny! Brawa dla Wojtka! ;-)))
  0
 • Users Avatars Mini
  Areo pisze: 2002-07-18 10:01
  Super telefon, chcialbym go przetestowac... :o)
  0
 • Users Avatars Mini
  voight pisze: 2002-07-18 10:31
  Ciekawe czy podczas rozmowy wyswietla sie jej czas na ekreanie, czy jest podsumowanie po kazdym polaczeniu i czy ewentyalnie jest dzwiekowa sygnalizacja czasu polaczenia, tego w tescie nie napisali, sa to moze drobne szczegoly, ale akurat ja na nie zwracam uwage bo sa znacznie przydatniejsze od wielu innych funkcji ktore ten telefon posiada, tylko prosze mi nie pisac ze ten telefon nie jest dla biedaka ktory co chwile patrzy na wyswietlacz zeby nie romawiac krocej niz minute, bo skoro juz nokia zaimplementowala w tym terminalu taki rozbudowany sys.oper. to co jej szkodzilo dodoac takie funkcje, a jak ktos sie nie liczy z pieniedzmi i mu wszytko jedno to zawsze sobie moze je wylaczyc.
  0
 • Users Avatars Mini
  master of science pisze: 2002-07-18 11:19
  to nie telefon tylko palmtop z funkcją telefonu kurcze niedługo nokia zaprezentuje laptopa z wbudowaną kartą GSM a wy napiszecie jaki to super telefonik i jaką ma pamięć i czyta DVD myślałem że ta strona prezentuje lepszy poziom informacji
  0
 • Users Avatars Mini
  regan pisze: 2002-07-18 11:41
  no tak przyszlosc gsm widac jeszcze sie rysuje kolorowo a o umts jakos nikt nie chce glosno mowic.
  0
 • Users Avatars Mini
  regan pisze: 2002-07-18 11:43
  no i kiedy ktos wpadnie na pomysl by polaczyc gameboya z telefonem komorkowym?? bo tak naprawde to ta biznesowa n7650 dla mlodziezy sie nie nadaje a powazni ludzie to chyba czasu na snakea za duzo nie maja... imho
  0
 • Users Avatars Mini
  eljocik pisze: 2002-07-18 12:00
  Drugie zdjecie "artystyczne" bardzo mi przypomina kadr z filmu "Pies andaluzyjski".
  0
 • Users Avatars Mini
  PZ pisze: 2002-07-18 12:09
  *** voight *** Czuję w tobie bratnią duszę ... Dokładnie to samo mi w Nokiach mi przeszkadza - to chyba taka polityka firmy - ukłon do operatorów. Podobnie jest z listą połączeń - tu po 20 ostatnich, a w każdym z połączeń po 5 dat/godzin (jeżeli było kilka prób z/na jeden numer) - tak jak to z reguły bywa w "lepszych" Nokiach ... Pomocne, ale o ile lepiej by było gdyby do każdego połączenia przychodzącego i wychodzącego dodać info o czasie jego trwania ... Rozmarzyłem się ... niestety kłóci się to z ww. polityką Nokii w utrudnianiu użytkownikom darmowego kontrolowania kosztów ... Dlatego nie lubię Nokii ... choć mają swoje zalety. Wracając do tego aparatu ... he, he nadmiar skomplikowania też może być szkodliwy ... ja mam w telefonie 9 funkcji "na skróty", a w praktyce korzystam z 4, rzadziej z 2, a z innych w "zwykłym" menu sporadycznie. Pozdrawiam "tradycjonalista" ;-)
  0
 • Users Avatars Mini
  voight pisze: 2002-07-18 12:29
  W telefonach noki jest duzo niepotrzebnych bajerow, i braku logiki w niektorych funkcjach, natomiast czest brauje funkcji ktore sa dosc, przydatne. Kiedys mialem nokie 5110, pozniej 3210 a pozniej 6210 i musze stwierdzic ze najlepszym z tych telefonow byl 5110. Kiedys Nokia byla naprawde porzadna firma i jakosc wykonania telefonow bylana wysokim poziomie (5110 z 1999 r) Wtedy zreszta inne firmy byly daleko za nia. Dla przykladu Alcatel ze swoimi mydlami One Touch Club czy cos trakiego lub Siemens c25, ktory takze sie nie "umywal" do Noki. Terez inne firmy robia konkurencyjne telefony w stosunku do Noki a czesto o wiele lepsze. Jednak ten model Noki bardzo mi sie podoba i jest to obecnie jedyny model tego producenta, ktory bym kupil gdyby bylo mnie na niego stac (kosztuje ok 2700 brutto). Moze Nokia 6610 mnie tez mile zaskoczy.
  0
 • Users Avatars Mini
  japa pisze: 2002-07-18 12:45
  ciekawa maszynka.
  0
 • Users Avatars Mini
  enem pisze: 2002-07-18 12:46
  Ciekawe czemu Nokia uparcie lansuje brak dotykowego ekranu ? Tylko wap, slaba bateria...... Zapowiada sie ostra walka SonyEricsson vs Nokia. Moj typ..... Eryk !
  0
 • Users Avatars Mini
  TaSioR pisze: 2002-07-18 13:01
  Telefonik calkiem, calkiem ale jest jeden maly fakt (oprócz ceny offcorz) który mnie zniecheca a mianowicie DLACZEGO NOKIA stworzyla menu ktore przypomina mi swym wygladem aplikacje MADE IN MICROSOFT labs. ??? Dlaczego tak musi byc :) Ale i tak jedno jest pewne: ERICSSON RULEZ!
  0
 • Users Avatars Mini
  JKac pisze: 2002-07-18 13:03
  A co to jest Snake w wersji Ex? Dla biznesmanow? :)
  0
 • Users Avatars Mini
  Elvis pisze: 2002-07-18 13:15
  Ciekawy aparat i pewnie ciekawa cena:)
  0
 • Users Avatars Mini
  Bakłażanista pisze: 2002-07-18 13:26
  jak dla mnie bomba.
  0
 • Users Avatars Mini
  dexkomrkowiec pisze: 2002-07-18 14:07
  jutro go bede mial :)
  0
 • Users Avatars Mini
  ufolelek pisze: 2002-07-18 14:27
  ten telofon moge porownac do pokazu mody bedzie on wyznaczal nowe tredy zmian w telefonii komurkowej ale przeciez nie wszyscy ubieraja sie tak jak modelki na wybiegu niestac na to kazdego a do tego wszystko zalezy od preferencji rynku myslicie ze uzytkownicy komurek beda umieli wykozystac to wszystko w 100% watpie tak naprawde to z gprs-u wap-u niebieskiega zabka to kozysta dzisiaj zniomy odsetek ludzi posiadajacych komurki mozna powiedziec ze sa to fanatycy maniacy komurkowi ja mam podejscie praktyczne do zycia i wiem ze ja jak i inni nie beda wykozystywali stale tych funkcji nie mowie tutaj o zautroczeniu sie takiemu cackowi gdzie nie spi sie tylko z instrukcja w lapach uczy sie obslugi takiego kombajnu. Po co komu taki telefon dla szpanu??
  0
 • Users Avatars Mini
  D pisze: 2002-07-18 15:07
  test jest ok. juz marze o tym aparaciku ;-) choc teraz mam t68i to z pewnoscia ta Nokia (ktorej nie jestem zwolennikiem) jest lepsza. tylko kiedy bedzie u opów?... hmmm
  0
 • Users Avatars Mini
  marek pisze: 2002-07-18 15:48
  brak mi slow... po prostu super
  0
 • Users Avatars Mini
  KMNSK_return pisze: 2002-07-18 16:54
  Sprzet na prawde z najwyzszej polki. Mysle ze ten test powinien byc dluzszy, by doglebnie opisac wszystkie funkcje terminala, a nie tylko MMS, BT, GPRS i kamera VDA. Pozostaje tylko czekanie za rozsadna promocje ( sam nie wierze w to co pisze :) ) / KMNSK
  0
 • Users Avatars Mini
  My-Communicator.com pisze: 2002-07-18 16:54
  Dziekuje za usuniecie mojego komentarza. Widac u was komuna sie jeszcze nie skonczyla - cenzura pelna geba... Wstyd.
  0
 • Users Avatars Mini
  JackyS pisze: 2002-07-18 17:05
  Telefonik SUPER. Napewno mocny konkurent dla SonyEricssona. Ciekawe jaka bedzie odpowiedź SIEMENS-a.
  0
 • Users Avatars Mini
  graffi pisze: 2002-07-18 18:25
  Ja tam jakoś nie jestem zachwycony - cegła. Przyznaję natomiast, że funkcji ma sporo (tyle, że sporo z nich jest zbędnych)
  0
 • Users Avatars Mini
  PL pisze: 2002-07-18 18:46
  Nooo tak Jako PR jednej z firm oto co wnioskuje Ładna i miła (czyt. bardzo droga) kolacja oraz wręczenie telefonu przewróciło komuś w głowie - stąd tak pochlepbna recnzja Skąd ta opinia - widać wszystko na zdjęciah które to auto sam opublikował - oj cos trace zaufanie do tego serwisu
  0
 • Users Avatars Mini
  PL pisze: 2002-07-18 18:49
  i jeszcze jedno jak sie popsuje to nie liczcie na to że dostaniecie aparat zastepczy na czas awarji - nawet jako osoba która nie może życ i pracowac bez telefonu skąd te uwagi - ano wzieły się one po wizycie w serwisie Nokii i po oczekiwaniu w 45 minutowej kolejce
  0
 • Users Avatars Mini
  kaosone pisze: 2002-07-18 20:58
  ciekawe, czy naprawiono jedna z niedoskonalosci wszyskich modeli Nokia-brak mozliwosci wyboru sieci preferowanej, wybor reczny to jednak nie to samo.
  0
 • Users Avatars Mini
  flopik pisze: 2002-07-18 21:27
  Bylem w tym roku na CeBicie i mialem okazje pobawic sie tym telefonem. Bylem zachwycony... dopoki pani ze stoiska SonyEricsson ni pokazala mi P800. Naprawde w tym wypadku nie bedzie zadnej walki... P800 ma pewna przewage: wiekszy dotykowy wyswietlacz. I nie wyglada jak cegla. A ten telefon po wzieciu do reki jest po prostuu za duzy. 9210 tez jest duza ale jakos przy niej mi to nie przeszkadza. Pozdrowienia.
  0
 • Users Avatars Mini
  Maras pisze: 2002-07-18 21:51
  Jak widać autor testu za bardzo zafascynował się bajerami telefonu zamiast skoncentrować się ma jego rzeczywistych walorach. Oczywiście telefon jest super z jednej strony a z drugiej niestety gabaryty i waga troszkę go dyskwalifukują. A w czasach gdy 90% procent komputerów korzysta z Windowsa i Offica brak wsparcia dla Pakietu biurowego microsoftu nie wróży powodzenia u biznesmenów - Tak samo jak szału nie zrobiła nokia 9210. I niestety nie ma słowa o jakości wykonania telefonu, co u noki ostatnio jest na ostatnim miejscu w priorytetach. Wiec co do stwierdzenia że jest to najlepszy telefon na rynku 2.5G to bym poczekał do czasu masowego wejscia na rynek, bo to rynek zweryfikuje faktyczną wartość tego telefonu. Osobiście wole T68i niż ciężką dużą krowę w delikatnym tandetnym plastiku z klapką która popsuje się po 2 miesiącach
  0
 • Users Avatars Mini
  kmc pisze: 2002-07-18 22:36
  Maras: klapka zapewne wytrzyma więcej niż wspomniane przez Ciebie 2 miesiące. Aby uniknąć takich wpadek jak to było w 7110, zrezygnowano z mechanicznego otwierania klapki, teraz trzeba robić to ręcznie. Szkoda że autor teest nie porównał z innymi obecnymi na rynku telefonami gabarytów tej nowej Nokii, byłoby łatwiej wyobrazić sobie jej wielkość.
  0
 • Users Avatars Mini
  Bartek pisze: 2002-07-19 00:44
  Bardzo podoba mi się ta Nokia, miałem okazję się nią pobawić, szkoda tylko, zę cena jest taka duża....
  0
 • Users Avatars Mini
  Kangur pisze: 2002-07-19 01:56
  Powiem tak: moge sie nia pobawic ale nic wiecej, napewno jej nie qpie :]
  0
 • Users Avatars Mini
  marjag pisze: 2002-07-19 03:03
  Telefon całkiem niezły. Imponujacy design i funkcję ale czy nie mozna było robic tego w trochę mniejszej obudowie? Przecież ten telefon to cegła. Jest tak samo szeroki i gruby jak Nokia 9210. Na obrazku wyglada OK ale na w ręku się nie chce zmiescić.
  0
 • Users Avatars Mini
  nepomucen pisze: 2002-07-19 03:23
  jedna ma wade. Bateria......
  0
 • Users Avatars Mini
  Qba pisze: 2002-07-19 09:57
  Nie ma co sie czepiac szczegolow! Po to sa ladowarki tak male, zeby mozna je nosic ze soba wiec chyba problem rozwiazany!?
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2002-07-19 11:48
  Tel poprostu LUX!W tej chwili chyba najlepszy(najw.funkcji)!
  0
 • Users Avatars Mini
  dwx pisze: 2002-07-19 12:21
  telefon ten przypomina mi wielkie targi samochodów lub wybiegi modelek, co sie bedziemy okłamywać jest on zrobiony dla wąskiej grupy odbiorców u których koszty nie maja większego zdarzenia ( a prznajmniej takie rzędu 800$-1000$). Tak jak ktoś na poczatku powiedział "może słuzyć do przesłania zdjęć z Majorki bogatemu tatusiowi". Uważam że technika nie powinna zmierzać w kierunku telefon==wodotryski, ale uniwersalne urzadzenie w rodzaju palmtopa, z możliwościami telefonu, ale też i wieloma innymi. Istnieje tylko niebezpieczeństwo że one wszystkie będą g...no warte. Telefon oczywiście mi sie podoba i chciałbym taki mieć ale cóz, też poczekam az będzie w POPie /;{)))
  0
 • Users Avatars Mini
  dwx pisze: 2002-07-19 12:22
  Aha i jeszcze jedno, pewno to będzie nieprędko :))))
  0
 • Users Avatars Mini
  songoku123 pisze: 2002-07-19 14:03
  Teraz tylko pozostaje czekać aż stanieje. Jednak co Nokia to Nokia. Ciekawe co na to Siemens wymyśli.
  0
 • Users Avatars Mini
  Luky pisze: 2002-07-19 14:31
  Tylko nie rozumiem czemu te telefony nie maja kart pamięci ... 3 mega to troszke malo na zdjecia aplikacje i dyktafon .....
  0
 • Users Avatars Mini
  biT.MP pisze: 2002-07-19 18:35
  jedno stwierdzenie: jak nokia to nokia, pokazuje co potrafi :) gratulacje za tel telefonik. tak przy okazji,kiedy bedzie dostepny w "promocji"? :))))
  0
 • Users Avatars Mini
  b|o5 pisze: 2002-07-20 03:38
  Po przeczytaniu testu, mogę stwierdzić, że p. Wojtek albo ten terminal trzymał w ręku przez 3 minuty, albo widział go na wystawie przez szybę. 4 letnie dziecko, potrafi formuować bardziej rozbudowane zdania i na pewno jest w stanie napisać, więcej o trzymanym w rączce przedmiocie. Szkoda, że ten serwis tak nisko upada.
  0
 • Users Avatars Mini
  Franek pisze: 2002-07-20 10:54
  Lucky: rzeczywiscie poprostu za malo pamieci , 3mega szybko sie zapelni w tym miejscu p800 jest milion razy lepszy z memory stick. nokia robi to specjalnie aby zarobic na tym co jest a pozniej wypuszcza poprawiona z gniazdem na pamiec i znowu zarobia. a eryk wyjdzie na tym jakos a nokia wyjdzie na tym podwojnie.I tak tez jest z wieloma innymi firmami i ich sluchawkami..
  0
 • Users Avatars Mini
  adminek pisze: 2002-07-21 01:01
  fajny telefon, ale dlaczego pokazuja tu zdjecia porno?????????
  0
 • Users Avatars Mini
  Baldur pisze: 2002-07-21 19:53
  Bardzo dobrze napisany test i zdjęcia wysokiej jakości. Brawa dla Autora tego tekstu. Ten telefon to marzenie, ale jak na razie cena zaporowa. Ciekawi mnie tylko jakość wykonania... Telefon jest spasowany i nieskrzypiący czy też może jest odwrotnie?
  0
 • Users Avatars Mini
  196906 pisze: 2002-07-22 01:38
  Baldur: Wykonanie jest OK osobiście obawiam się o baterię. Dobrze że można odebrać rozmowę nie wyciągając klawiatury, gdyż jedna ręka to za mało by to zrobić.
  0
 • Users Avatars Mini
  Martinus77 pisze: 2002-07-22 03:32
  Jak mozna porownywac go z t68i - to troche inna klasa. Poza tym rozmiary tego telefonu to chyba jakas pomylka - nie sadzicie? Prawdopodonie bedzie sie sypal tak jak 7110 - koszmar!!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  Malinka pisze: 2002-07-22 04:04
  To cacuszko, ale ja mam lepsze cacuszka...
  0
 • Users Avatars Mini
  Qba pisze: 2002-07-22 09:51
  Naczy sie co???????
  0
 • Users Avatars Mini
  196906 pisze: 2002-07-22 13:06
  Qba: Czytaj cy...:)))
  0
 • Users Avatars Mini
  kibic pisze: 2002-07-22 20:15
  Fajne cacko.
  0
 • Users Avatars Mini
  michael24 pisze: 2002-07-24 00:06
  m.kubiczek.Po co Tobie taki telefon w sieci IDEA skoro ta "Idealna siec" nie wie narazie co to jest HSCSD nie mowiac o MMS-ach.Ciagle sie "dostraja do potrzeb".No morze za 2 lata bedziecie mieli ten luksus ale wtedy bedzie to juz tylko przezytek.Pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  dwx pisze: 2002-07-24 16:40
  zbyt dużo wodotrysków! konstruktorzy Nokii chyba zapomnieli do czego "to urządzenie" ma służyć. proponuje żeby zrobili sobie ich wykaz na kartce papieru, a następnie w swoich telefonach zrobili do nich bezposredni dostęp. Potem zrobili liste wodotrysków i ewentualnie w menu udostępniali je kolejno. Niestety Nokia lubi pozorne uproszczenia!
  0
 • Users Avatars Mini
  dwx pisze: 2002-07-24 16:42
  do PZ: Jest kilka aparatów które po naciśnięciu jednego ( i to tylko raz) klawisza wyświetlają datę godzinę numer (nazwę) odebranego, nieodebranego połączenia.
  0
 • Users Avatars Mini
  szumin pisze: 2002-07-25 02:55
  Test rzetelny, z jednym słowem komentarza: N7650 ma kapitalny przelicznik walut.Może autor, w mnogości innych tematów nie zauważył że na pierwszym miejscu w menu convertera jest currency? Do wyboru jest 39 walut , w tym PLN. Strzałeczka.
  0
 • Users Avatars Mini
  siwy256 pisze: 2002-07-25 13:25
  Test ok, ale sam telefon nie przypadł mi szczególnie do gustu.
  0
 • Users Avatars Mini
  KRFAWY_TOSTER pisze: 2002-07-25 13:32
  widzialem ten telefonik we wloszech... powiem wam ze niezrobil na mnie duzego wrazenia jezeli chodzi o wyglond... zato funkcje powalajom na kolana..! jest za gruby.. :(
  0
 • Users Avatars Mini
  marcelian1 pisze: 2002-07-25 17:19
  KOSMOS
  0
 • Users Avatars Mini
  196906 pisze: 2002-07-26 13:32
  Jaki tam kosmos, kosmosy można było pooglądać na targach w Singapurze.
  0
 • Users Avatars Mini
  td pisze: 2002-07-26 16:17
  telefon bardzo obiecujacy, tylko czy nie bedzie to kolejny falstart Nokii powiazany z testem uzytkownikow, ktorzy wydali na takie cacko xxx PLN. Doswiadczylem tego na kilku modelach, ktore kupilem w pierwszej fazie ich zycia rynkowego. A niestety Nokia ma serwis pod psem.
  0
 • Users Avatars Mini
  KRFAWY_TOSTER pisze: 2002-07-26 19:46
  raczej xxxx PLN :)
  0
 • Users Avatars Mini
  BARTU$ pisze: 2002-07-27 23:51
  Takiego telefonu nikt jeszcze nie stworzył!!!!!!!!!!A to dowodzi tylko genialnej myśli konstruktorów NOKII.Też marzę o tym telefonie,mimo że"nie ma nic wspólnego z telefonem". POZDRAWIAM PA
  0
 • Users Avatars Mini
  KRFAWY_TOSTER pisze: 2002-07-28 12:23
  ale to jest glupie :*( w rosji ten telefon jest w czechach jest a u nas niema :(
  0
 • Users Avatars Mini
  timeport pisze: 2002-07-29 08:22
  UNAS TO JAK ZWYKLE JEST TAKIE TYLKO MALUTKIE OPÓŹNIENIE : ((((( KILKA MIESIĘCY : ((( A TAK TO WSZYSTKO NA BIEŻĄCO : )))
  0
 • Users Avatars Mini
  siwy256 pisze: 2002-07-29 13:46
  Nawet jak by był to za takie pieniądze że kupi go garstka osób i to nie wiem czy nie bardziej dla szpanu.
  0
 • Users Avatars Mini
  siwy256 pisze: 2002-07-30 10:23
  Redakcja dostała go w promocji?
  0
 • Users Avatars Mini
  KRFAWY_TOSTER pisze: 2002-07-30 13:01
  nie! poprostu majom taki telefon i karte plusa... pomyslcie :)
  0
 • Users Avatars Mini
  szczesliwy posiadacz pisze: 2002-07-30 15:27
  Mam telefon i po prostu jest zaj......Polecam go wszxystkim tylko ze jest jedno ale.Kupilem go w szwecji od pewnego goscia.Zaplacilem za niego okolo 300zl.Trafilem niezla okazje i jestem cholernie zadowolony.Nie zmienie go chyba juz nigdy.Jezeli chcecie jakichs szczegółów na temat telefonu piszcie na meila.
  0
 • Users Avatars Mini
  196906 pisze: 2002-07-30 20:05
  To się nazywa zauroczenie:))) szkoda że prawda jest troszkę bledsza, ale doskonałego telefonu jeszcze długo nie będzie a ten faktycznie robi wrażenie.
  0
 • Users Avatars Mini
  dwx pisze: 2002-07-31 10:38
  no i co z tego że EXTRA, i długo nie bedzie mnie stac na taki aparacik a nie sądze żeby bł dostepny w promocji za złotówkę, a nawet za 99 zł. Wcześniej troche kręciłem nosem że duzo wodotrysków, ale człowiek się zmienia i opinia tez, widocznie IDZIE NOWE....
  0
 • Users Avatars Mini
  Vonnegut pisze: 2002-07-31 14:11
  A pewnie że idzie nowe i nowsze np. SE P800 ;)
  0
 • Users Avatars Mini
  Albi pisze: 2002-08-01 02:25
  fajny test i bardzo fajny telefon. Ciekawe kiedy pojawi sie u naszych operatorow i w jakiej cenie. Pewnie sporo za niego zaspiewaja...
  0
 • Users Avatars Mini
  Burns pisze: 2002-08-02 00:06
  Witam ... Wszyscy się podniecają tą Nokią. Bateria karygodna. A przy takich wymiarach czy nie lepiej wybrać np Motorola A820 lub Benefon z GPS. Są chyba bardziej męskie i przydatne a i satysfakcja większa, że się nie ma oklepanego dresiarskiego znaczka by Nokia. Wiem wiem te wymienione wyżej również mają swoje wady ale ... No to czekam dalej na SE P800. Pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  196906 pisze: 2002-08-02 03:38
  Burns: Mam propozycję, wstaw tę wypowiedź do wszystkich testów, zawsze to więcej punktów.
  0
 • Users Avatars Mini
  Burns pisze: 2002-08-03 10:31
  196906: Każdy swoje chwali tylko nie wiem po co ta uwaga bo ja w przeciwieństwie do Ciebie nie jestem zarejestrowanym uzytkownikiem. A napisałem to bo się również zastanawiałem nad tym telefonem ale po namyśle dałem sobie spokój.
  0
 • Users Avatars Mini
  196906 pisze: 2002-08-03 18:15
  Burns: Zastanawiałem się po co kopiujesz na kilku stronach tę samą wypowiedź i tyle. Sam jeśli troszkę czytasz wypowiedzi zmieniłem SE T68i na N7650 jak wyjdzie P800 zrobię to samo. Po prostu telefony to moje hobby inni piją albo ćpają, a przy okazji mogę pomóc innym w podjęciu decyzji dzieląc się uwagami. I nie mam zdania iż NOKIA THE BEST to po prostu firma. Pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  Manciarz pisze: 2002-08-03 19:18
  Piekna nokia i te MMS to jest to. Chcialbym cos takiego miec. (^_^)
  0
 • Users Avatars Mini
  Burns pisze: 2002-08-03 20:56
  196906:Skoro o kopiowaniu mowa.:))) Nie bój się nie robię tego pod wszystkimi Nokiami. Zrobiłem to pod opisem. Podwód jest taki, że nie wiem czy zauważyłeś ale nie wszyscy są oczytani i zaglądają wszędzie. Jak by tego było mało to Twoje cenne uwagi nie dużo dadzą bo za kilka dni ktoś zada takie samo pytanie, nie będzie mu się chciało czytać wstecz. A Twoje złosliwości poznałem już wcześniej przy SE t68i. Czy 1969 to Twoja data urodzenie? bo jeśli tak to co będzie przy 40. Chłopie wyluzuj - tylko nie ćpaj !!!
  0
 • Users Avatars Mini
  dziobek pisze: 2002-08-04 03:37
  wodotrysk z bajerami, dostepnosc zerowa dla mas, kolory wierne jak nigdzie, robi wrazenie,
  0
 • Users Avatars Mini
  196906 pisze: 2002-08-04 17:40
  Burns: Zaraziłeś się od Qby? Czy Ty tak zawsze? Widzę że zrozumiałeś moją wypowiedź, brak mi słów, a szkoda myślałem że zrozumiesz o co mi chodziło.
  0
 • Users Avatars Mini
  gnat pisze: 2002-08-06 16:27
  kozik telefon tylko ze wielki-za dwa lata telefony z tymi wszystkimi funkcjami beda wielkosci alcatela Ot 511 :)))))to beda czasy!!
  0
 • Users Avatars Mini
  196906 pisze: 2002-08-07 12:40
  gnat: Co z tego że będą mał, Już mogą być zmniejszą telefon kosztem wyświetlacza i tyle.
  0
 • Users Avatars Mini
  mariusz1111 pisze: 2002-08-08 16:46
  OK !!! Macie wszyscy racje :))) /// Szkoda tylko, że to cudo ma baterię ..... UWAGA!!!! ........... z 8210 hahahahaahahahhaahha .Nie wiem czy tośmieszne, czy żałosne :(
  0
 • Users Avatars Mini
  196906 pisze: 2002-08-08 22:36
  mariusz1111: Cieszymy się że tylko baterię a nie np. wyświetlacz:)))
  0
 • Users Avatars Mini
  196906 pisze: 2002-08-13 12:00
  Kolejny raz widzę, że sporo ludzi wyraża się na temat jakiegoś modelu, ale żeby coś poradzić to okazuje się, iż tak na prawdę to 98% tylko gdyba. A jaki to telefon do kitu to pełno głosów.
  0
 • Users Avatars Mini
  196906 pisze: 2002-08-13 18:49
  Co tak ucichło? Wszyscy czekają na SE P800? Pocieszam iż jeśli chodzi o wielkość aparatu to dopiero będzie kobyła.
  0
 • Users Avatars Mini
  196906 pisze: 2002-08-13 18:58
  Dotarłem dziś do konsultantów Noki z Niemiec i Angli, obaj potwierdzili, iż na dzień dzisiejszy oprogramowanie Noki z systemem WinXP NIE DZIAŁA. Z innymi systemami jest ok, lecz połączenie z internetem udało im się uruchomić tylko przez numer dostępowy i przy prędkości 9600, ani HSCSD, ani GPRS nie działa nie licząc Wpa-u. Jeśli chodzi o MMS-y to na wszystkie sieci Niemieckie tylko jedna współpracuje z N7650 i tu może być problem, gdyż mój operator (Era) nie ma pojęcia czy sieć jest przygotowana do obsługi N7650.
  0
 • Users Avatars Mini
  196906 pisze: 2002-08-13 19:06
  Jeśli chodzi o Polskie menu to na 70% Nokia będzie postępować jak z Comunikatorem i PL będzie robić ta sama firma co do 9210. Jeszcze jedna ważna sprawa, W N7650 BLUETOOTH NIE DZIAŁA GŁOSOWO czyli można zapomnieć o słuchawce, czy zestawie samochodowym w tym systemie.
  0
 • Users Avatars Mini
  Jack pisze: 2002-08-20 23:37
  Ludzie, czym wy sie tak podniecacie. To jest jedno WIELKIE gówno. Niedość, że wzornictwo jest na bardzo niskim poziomie, to jeszcze ta waga i rozmiary (o niskiej pojemności baterii już nie wspomnę). SonyEricsson T68i jest o wiele lepszy. Lepiej robi też zdjęcia, o czym można przeczytać w dzisiejszym porównaniu T68i z 7650 w dodatku do Gazety Wyborczej. A poza tym, Autor zachowuje się tak, jakby to był artykuł sponsorowany.
  0
 • Users Avatars Mini
  196906 pisze: 2002-08-21 02:02
  Jack: Zato Ty zachowujesz się jak wierny pracownik SE. Jeśli chodzi o jakiekolwiek artykuły w prasie typu GW to powodzenia Ci życzę w sugerowaniu się tym co ma do powiedzenia redaktorek prowadzący na codzień rubryczkę nekrologów lub ogłoszeń drobnych. Więc powodzenia w czytaniu.
  0
 • Users Avatars Mini
  Hoody pisze: 2002-08-22 01:34
  cz1. Hmmm coz moge powiedziec, mam 7650 od 2 dni, oprocz niego uzywam 6310i, minusy gabaryty ale gdy wezmie sie go do reki i zacznie sie pracowac z tym telefonem, 8310 ktorego ten nowy wynalazek zajal miejsce moze sie pochowac, mialem wiele telefonow ale tak dopasionego nie mialem , czego nie ma to moze nagrywania w czasie rozmowy tak jak mam i mialet to w 6310i i 8310 , bateria hmmm ta samam co w 8310 tam starczalal na dluzej to fajt ale to tak jak bym mial pretensje ze wsiadlam z golfa 4 na porsche i na jednym baku przejezdzam polowe,
  0
 • Users Avatars Mini
  Hoody pisze: 2002-08-22 01:35
  cz.2 jesli ktos sie czaji na tego phona to nie zastanawiajcie sie nawet chwili. bardzo sympatyczne jest dolaczanie buzki osoby dzwoniacej i pokazywanie jej w czasie wykonywania rozmowy , cos nowego to nie trzecia generacja ale z tad juz ja widac czego nie moge powiedziec o 6310i i 8310, 3 zakresy hmmm ile razy jezdzicie do USA? co tydzien ze takie to wazne, mnie to w sumie ryba bo mam w 6310i ale naprawde malo istotne, wyswietlac rekompensuje wiele, do tego przejzysty kalendarz, polifoniczne dzwonki, i pisanie smsow marzenie. Pozdrawiam wszyskich zwollenikow a przeciwnikow sznuje lecz nie pozdrawiam. NOKIA RulEZ !!!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  Hoody pisze: 2002-08-22 01:36
  cz3. jak ktos nie wierzy niech wezmie w jedna reke nowego eryka w ktorym jakosc zdjec to jak gierki w 320x200 a w drugi nokie i powie szczeze co mysli. a milosnik gazety wyborczej niech sie dalej sciska z 3330 w reku :-) i niech patrzy obiektywnie.
  0
 • Users Avatars Mini
  Hoody pisze: 2002-08-22 01:39
  jak ktos by mial jakies pytanka to no problemos lukasz@quest.pl lub tu .... hey
  0
 • Users Avatars Mini
  196906 pisze: 2002-08-24 12:38
  Mam już dość, sprzedaję go.
  0
 • Users Avatars Mini
  v3n0m pisze: 2002-08-25 18:39
  dla mnie wydaje sie super!!!! a za ile go sprzedajesz??? moze go kupię heheh..... no szkoda ze nie ma mp3 i klawiaturki qwerty jak moja 5510.. :((
  0
 • Users Avatars Mini
  Jack pisze: 2002-08-26 20:32
  196906: No to szybko Ci się znudził ten phone. Zresztą nie dziwię się. Po za tym w Wyborczej zdjecia byly wydrukowane i różnica jakości była dostrzegalna gołym okiem. Nie trzeba więc żadnego redaktora, który by to oceniał. Pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  Vonnegut pisze: 2002-08-27 13:29
  nie wiem czy juz ten link tutaj juz był podawany (sam gdzieś go wklejałem;) www.ericsson.tap.pl --- tam jest galeryjka zdjęć wykonanych Nokią 7650 i SE t68i z kamerą MCA-20 :) Bez komentarza: :)
  0
 • Users Avatars Mini
  196906 pisze: 2002-08-27 21:09
  Akurat mnie nie chodziło o zdjęcia ale o wszystko, jeśli ludzie z Microsoftu twierdzą iż Nokia to jedyny producent telefonów który ma w dup.... dostosowanie się do ich oprogramowania nato sorka, kogoś w Nokii powaliło.
  0
 • Users Avatars Mini
  kibic pisze: 2002-08-28 02:49
  Bardzo dobry test, a najlepsze to zdjęcie z Warszawy.
  0
 • Users Avatars Mini
  Zake pisze: 2002-08-28 03:12
  ...fajny bajer...ciekawe kiedy będzie dostępny dla "zwykłych ludzi"
  0
 • Users Avatars Mini
  torre pisze: 2002-08-28 15:09
  telefon jest wielki jak krowa (miałem go wczoraj w ręku), fajny ekran ale zdjęcia nieco niewyraźne (rozmycia na krawędziach), funkcje też nieczego sobie. kiedy dostępny? Podobno w nowej promocji + od 2. września za ile doprawdy nie wiem. Jednak jeżeli stawiałbym na robienie zdjęć to t68i nie dość że ze dużo tańszy to i deko mniejszy. Pozdrawiam!
  0
 • Users Avatars Mini
  Albi pisze: 2002-08-29 13:08
  a ja wlasnie wyczytalem ze nokia juz zapowiada 7650i z kilkoma poprawkami. I znowu bedzie zamieszanie jak z 6310 i 6310i. Wiec chyba jeszcze troche poczekam ze zmiana telefonu :))))
  0
 • Users Avatars Mini
  iceman76 pisze: 2002-08-29 17:59
  damn fon marzen tylko czy kiedys bedzie mnie na niego stac
  0
 • Users Avatars Mini
  196906 pisze: 2002-09-02 02:37
  czarko: Mercedesem to on będzie jak już wszystko w nim zacznie działać.
  0
 • Users Avatars Mini
  Qba pisze: 2002-09-03 11:38
  Wczoraj mialem przyjemnosc sie bawic ta zabawka, ale mimo swojej wielkosci i masywnosci, jest jednak bardzo delikatny, ,a przedewszystkim wyglada GENIALNIE!!!!!!!! Cena do wziecia byla 2600 za noweczke, czekam kiedy ruszy w promocji w polsce!!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  pawezi pisze: 2002-09-04 02:31
  całkiem całkiem tylko jak zwykle cena bedzie kosmiczna:(((((((((
  0
 • Users Avatars Mini
  biT.MP pisze: 2002-09-06 18:38
  fone jest superowy,ale czy przyjmie sie na polskim rynku, hmm ciekawe kiedy pojawi sie u polskich opow w przystepnej cenie?hmm, pewnie za 3-5 lat,a w plusie jeszcze nie spuscili ceny tego sonyericsson`a i nadal trzeba zaplacic 1000zl w promocji :(
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2002-09-06 20:23
  1000 w promo?Oj cos mi sie zdaje ze troszke wiecej...
  0
 • Users Avatars Mini
  lukas pisze: 2002-09-07 00:42
  ja go mam juz od miesiaca. kupilem w Niemczech za 699 euro bez aktywacji. Z aktywacja kosztyje 299 euro. Telefon rewelacja. Zdjęcia super.
  0
 • Users Avatars Mini
  lukas pisze: 2002-09-07 00:43
  pytalem w erze. wchodzi do sprzedazy po 12.09 w cenie 1699 albo 1999 netto.
  0
 • Users Avatars Mini
  lukas pisze: 2002-09-07 00:46
  t68i ma tylko 256 kolorow. na wyswietlaczu zdjecia widac prawie jak czarnobiale. poza tym trzeba dolaczac osobno kamere. tu jest wbudowana. chetnie udziele informacji pod nr tel 600899099
  0
 • Users Avatars Mini
  Vonnegut pisze: 2002-09-07 16:07
  lukas*** a słyszałeś moż ekiedy wejdzie do sprzedaży p800????? Pozdr. :)
  0
 • Users Avatars Mini
  sp2sci pisze: 2002-09-08 12:47
  Niestety. Nokia jak zwykle dala ciala z tym telefonem i progsem. Mozna kopiowac dane z telefonow Nokii oprocz n6310i (ciekawe czego "tester" tego nie zauwazyl, mam wrazenie ze ktos dostaje za to kase coby tak ladnie zaprezentowac telefon)). Program znajduje ja jako nokia??? i nic z tym nie da sie zrobic. Musialem dane przeniesc do 6210 i z tamtad importowac! Dot. V3.12 z 18-06-02
  0
 • Users Avatars Mini
  sp2sci pisze: 2002-09-08 12:56
  Czy ktos ma nowsza wersje od V3.12. Dostalem zrzuty ekranowe z polskim jezykiem.
  0
 • Users Avatars Mini
  Kziqu pisze: 2002-09-08 17:48
  JA BYM SIE CHETNIE POBAWIL NIE TYM TELEFONEM ALE PANIA KTORA JEST NA JEGO WYSWIETLACZU!! ;-)
  0
 • Users Avatars Mini
  pawezi pisze: 2002-09-12 02:40
  widze ze wszyscy tu maja na ta suchawke chrapke zreszta ja tez a z cena poczekamy zobaczymy.Pozdrawiam wszyskicz maniaków NOKI
  0
 • Users Avatars Mini
  pawezi pisze: 2002-09-12 03:20
  Pozdrowienia dla maniaków GSM
  0
 • Users Avatars Mini
  pawezi pisze: 2002-09-13 02:25
  czyzby juz nikomu sie nie podobała
  0
 • Users Avatars Mini
  DeeL pisze: 2002-09-13 03:26
  telefon fajniutki :) powalajacy :) ale wnerwia mnie to ze jak telefon powala mnie na maxa to cena powala mnie jeszcze bardziej :)
  0
 • Users Avatars Mini
  lugrak pisze: 2002-09-14 16:56
  Telefon o którym taki "szarak jak ja" może tylko pomarzyć ...... ehhhhhhh
  0
 • Users Avatars Mini
  bartezz pisze: 2002-09-15 17:09
  7650 kiedy bedzie w PLUS-ie ??
  0
 • Users Avatars Mini
  adcool pisze: 2002-09-15 23:43
  Mysle ze bedzie w promocji w IDeii na gwiazdke za 49zł OBY!!
  0
 • Users Avatars Mini
  _CISCO_ pisze: 2002-09-18 02:12
  abcool : ale na którą ??
  0
 • Users Avatars Mini
  chorcio pisze: 2002-09-18 20:06
  fajny fonik juz dawno mi sie oczy tak nie swiecily w Czechach u Noki kosztuje 1300 koron netto (bez abonamentu) czyli dobra cena bo u nas ech..
  0
 • Users Avatars Mini
  mops pisze: 2002-09-19 22:14
  no fajne cacko ale ja wole miec oddzielny aparacik cyfrowy.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2002-09-20 19:59
  a ja wole miec w telefonie...
  0
 • Users Avatars Mini
  pawezi pisze: 2002-09-21 22:56
  adcool z kąd masz takie wiesci jak by tak było to by była prawdziwa gwiazdka ze strony IDEI juz pisze list do mikolaja bo narazie wpadam tu tylko popatrzec i pomazyc
  0
 • Users Avatars Mini
  londyn pisze: 2002-09-21 23:19
  w anglii w sieci t-mobile ten fonik jest dostepny za 69£ .pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  bob pisze: 2002-09-22 00:12
  1299 w plusie
  0
 • Users Avatars Mini
  erik pisze: 2002-09-23 13:09
  myślałem ze dąrzymy do miniaturyzacji... a tu taki cios - 154 gramy ...
  0
 • Users Avatars Mini
  VANDAL pisze: 2002-09-24 01:35
  Do londyn: Jakie 69funtow ? W T-Mobile kosztuje 199 plus 20 abonament miesiecznie .
  0
 • Users Avatars Mini
  toughluck pisze: 2002-09-25 13:28
  Porażka, mówiąc delikatnie (artykuł). Nie wspomina o wadach - chociażby aparat robi rozmyte zdjęcia pokryte błękitną mgiełką. Bluetooth nie obsługuje profilu Headset. Cieniutko, panie redaktor, cieniutko. Poza tym pełna kompromitacja z tą nagą panią na wyświetlaczu.
  0
 • Users Avatars Mini
  Vonnegut pisze: 2002-09-27 18:37
  Hmm no a ja jednak sie zacząłem powaznie zastanawiać. Wczoraj miałem go w łapkach w salonie Ery i hmm całkiem całkiem:) Jedna rzecz mi sie nie spoodobała to to że z kompem moge sie łaczyc tylko przez IRDE albo bluetooth. Dla mnie to kolejny wydatek od 99 do 230 zł. Szkoda ze P800 bedzie dopiero za kilka miesiecy bo nie wierze w toże przed Gwiazdka w Polsce no i pewnie bedzie tez nieźle kosztowął, a do tego czasu ta Nokia sporo stanieje. Toughluck*** to fakt to niezbyt dobzre, ż etak jest - al ema za to wbudowany zestaw głosnomówiacy, który sam sie deaktywuje w momencie przyłozenia słuchawki do ucha:)
  0
 • Users Avatars Mini
  michael24 pisze: 2002-09-28 14:33
  Mala niejasnosc w tescie mam N 7650 i przegladam bezproblemowo strony www (dodatkowy maly programik) a na dodatek mam odtwarzacz plikow mp3.Szkoda tylko ze tak malo pamieci Ale i tak jest super !! Polecam
  0
 • Users Avatars Mini
  kamilt68i pisze: 2002-09-29 22:57
  Mam SE T68i z MCA-20 i uważam, że zdjęcia w dodatku do gazety wyborczej byly lekko spreparowane. MCA - 20 potrzebuje IDEALNYCH warunków oswietleniowych zeby zrobić takie zdjęcia jak w wyborczej o ruszeniu ręką podczas wykonywania zdjęcia już nie wspominając....A 7650 moze mieć trochę ciemniej i w dodatku zdjęcia mozna wykonywać w ruchu. Sam sprawdzałem... Powstrzymajcie się od wypowiedzi, że SE T68i + MCA-20 robi lepsze zdjęcia niż 7650.
  0
 • Users Avatars Mini
  pawezi pisze: 2002-10-01 23:15
  michael24 i jak ci sie sprawuje
  0
 • Users Avatars Mini
  Vonnegut pisze: 2002-10-03 17:25
  Ja czekam teraz tylko na polskie menu w Erze i jest moja:))))) ehhhhhh
  0
 • Users Avatars Mini
  Monday pisze: 2002-10-03 23:32
  Vonnegut nie przesadzaj z tym menu. Kupujesz telefon i jedziesz do serwisu na mijescu Ci wymieniaja (dobrze ze znam taki serwis) i juz masz polskie menu. Pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  Vonnegut pisze: 2002-10-04 11:24
  Monday*** czytaj wszystkie newsy - nie twierdzę, że nie ma polskiego menu , czy też sa z nim jakies trudności, Menu moze i jest ale w central Nokii w Wawce sami twierdzą że kosztuje to 120 zł :) wiec wiesz...
  0
 • Users Avatars Mini
  biT.MP pisze: 2002-10-05 20:00
  heh super fone , narazie tylko niektorzy w polsce moga sie takim fonem pochwalic.
  0
 • Users Avatars Mini
  Jarecki pisze: 2002-10-05 22:46
  a czym tu się chwalić?funkcje ma fajne MMSy kamerka....ale jest wielki.Poczekam na coś mniejszego, a może na jakieś 3G. :-)
  0
 • Users Avatars Mini
  sylwester_cz pisze: 2002-10-08 01:02
  wow !!! tyle wystarczy
  0
 • Users Avatars Mini
  Jasek pisze: 2002-10-09 15:27
  fajny sprzet ! a bedzie jeszcze fajniejszy jak pojawi sie w sprzedazy u operatorow za jakas mniejsza cene !!!!!!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  Morbus pisze: 2002-10-10 08:53
  Mam glupie pytanie czy z tej noki (7650) da sie przesylac zdjecia do komputera ???
  0
 • Users Avatars Mini
  mariusz19 pisze: 2002-10-11 16:23
  O takim telefonie marze tylko cena przeszkadza...
  0
 • Users Avatars Mini
  Vonnegut pisze: 2002-10-12 14:26
  Morbus oczywiście że się da masz kilka mozliwości e-mail poprzez GPRS, MMS em na e-mail poprzez GPRS; bluetooth; IRDA nie ma niestety kabelka ale przyszłościowe rozwiązania są a to najważniejsze:)
  0
 • Users Avatars Mini
  JAGODA pisze: 2002-10-13 14:57
  Super telefonik lecz z Sony erykiem P800 nie ma szans :-(
  0
 • Users Avatars Mini
  D pisze: 2002-10-13 18:36
  Czy jest ktos chetny sprzedac mi ten telefon za ok. 1200zl? Moze byc bez ladowarki hehe ;-)
  0
 • Users Avatars Mini
  toughluck pisze: 2002-10-14 03:20
  JAGODA - wzięłaś(ąłeś) pod uwagę cenę? Bo wg mnie cena P800 będzie ~2x wyższa. Zresztą do czasu ukazania się P800 Nokia prawdopodobnie wypuści jeszcze jakiś smartphonik, tyle że mniejszy, a i inne firmy do tego się szykują.
  0
 • Users Avatars Mini
  D pisze: 2002-10-14 23:42
  Na Allegro jest juz do kupienia nowiutki p800 za.... 3500 pln ;-)
  0
 • Users Avatars Mini
  nnnnnnnn pisze: 2002-10-31 16:03
  Ja man Nokie 7650 i jestem bardzo zadowolona - kupilam w promocji - cena byla ok. Sam telefon jest ok. Wazne - nie przewidziany jest kabel do komputera wiec jesli macie problem z podczerwienią to mogiła. pzdr
  0
 • Users Avatars Mini
  pliers pisze: 2002-11-01 11:15
  ja nie mam ale bede mial
  0
 • Users Avatars Mini
  jarko19 pisze: 2002-11-06 22:41
  Czy to jest telefon? Oj, zaczynam bać się ze w niedalekiej przyszłości nie znajde telefonu przypominającego telefon :(( Do czego Ci producenci dążą?
  0
 • Users Avatars Mini
  Czak pisze: 2002-11-09 18:14
  Tak to jest telefon :) Jak najbardziej normalny z lekim bajerkiem :)
  0
 • Users Avatars Mini
  snajper pisze: 2002-11-11 14:21
  POEZJA!!!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2002-11-17 15:36
  Tel jest super,czekam na niego,powinienem miec za kilka dni,jak sie spodoba(a mysle ze tak)to wezme.
  0
 • Users Avatars Mini
  p.g pisze: 2002-11-17 20:51
  Dziwny ten test.... "malowydajny"...
  0
 • Users Avatars Mini
  i.doleck pisze: 2002-11-20 18:30
  Duza wada w stosunku do Eryka T68i to brak mozliwosci dodania wiecej niz jednego zdjecia do jednego MMS!!! Jesli mam do wyslania kilka zdjec to musze placic za kilka MMSow! To samo dotyczy zalacznikow dzwiekowych.
  0
 • Users Avatars Mini
  i.doleck pisze: 2002-11-20 18:33
  I jeszcze jedna wada - nie da sie tak ustawic telefonu, zeby po sciagnieciu poczty nie zrywal sesji GPRS. W efekcie przy kazdym sprawdzaniu poczty musze zestawiac nowa sesje i placic za nia! Poza tym telefon jest bombwy - polecam!
  0
 • Users Avatars Mini
  flopik pisze: 2002-11-20 19:36
  Nie rozumiem dlaczego nie ma do niego kabelka. Nie wszyscy uzytkownicy maja IRDA lub Bluetooth. Taki brak powaznie utrudnia korzystanie z telefonu.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2002-11-22 09:37
  flopik:No własnie to troche dziwne,ja tez nie mam tych odbiornikow i bedzie ,,troche" LIPA!
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2002-11-24 00:42
  bluff...:Cena juz teraz to szokuje,ale tym ze tak spada,a nie wysokoscia!NA poczatku byl za ok 3000!A teraz przy dobrych ukladach mozna miec za 1500!Max cena obecna to 2000,takze nie gadaj ze szokuje.Wiadomo przy cenie Twojej 3310 to jest SZOK :)
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2002-11-26 18:41
  Co jest?Nikt tu juz nie zagląda?Szkoda bo jest o czym pisac...
  0
 • Users Avatars Mini
  kkk pisze: 2002-11-27 13:40
  Ja go mam za 699,00 Pzdr
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2002-11-27 15:36
  kkk:Za ile???To gdzies Ty go kupil,moze masz wiecej to dam Ci 800 no nawet 900 :)A tak powaznie masz go z free rynku(wątpie)czy od operatora z promocji.CZeakm na odp.pozdrawiam.BOSSSNOKIA
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2002-11-27 20:56
  CZekam na ofery(szczegolnie od kkk):) hehehe.
  0
 • Users Avatars Mini
  falenty pisze: 2002-12-05 16:43
  no cóż trzeba pomyśleć nad zakupem
  0
 • Users Avatars Mini
  falenty pisze: 2002-12-05 16:44
  bo ten fon jest tego wart
  0
 • Users Avatars Mini
  LukaszB pisze: 2002-12-05 20:38
  Ja chcę ten telefon!! Mam nadzieję, że nie ma błedów w oprogramowaniu! Chociaż przecież to nokia- miló jest pomarzyć :-)))
  0
 • Users Avatars Mini
  Tytan pisze: 2002-12-06 18:17
  Nastepny slepo zapoatrzony w Nokie. Mam pytanie!!! LUDZIE CO WY WIDZICIE W NOKIACH?
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2002-12-06 20:53
  Tytan:To co kazdy myślący predzej czy pozniej zobaczy-SA NAJLEPSZE I TYLE!Pod kazdym wzgledem!
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2002-12-06 20:55
  A co do tego modelu(7650)tez na nia zachorowalem,ale powoli zaczynam sie przezucac z choroba na 6650,bo ma to co 7650 ale ma lepsze wymiary no i jeszcze inne nowy funkcje :)
  0
 • Users Avatars Mini
  WAWUSZEK pisze: 2002-12-09 03:03
  Duży telefon za duże pieniądze! Przeszedłem już niemowlęcy okres wraz z Centertelem! Teraz skromnie stawiam wyłącznie na nawiązywanie i odbieranie rozmów. Do tego celu szukam zwykle najmniejszej zabawki z możliwych, często niestety też za.. duże pieniądze. Szkoda, że ta wartość nie maleje wraz z rozmiarami aparatu. Pozdrawiam! wszystkich gadżeciarzy! :)
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2002-12-09 20:44
  wawuszek:MAleje i to jeszcze jak!Mozna juz kupic za 1400-1600!
  0
 • Users Avatars Mini
  Tytan pisze: 2002-12-10 00:09
  I bardzo dobrze, niech spada.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2002-12-11 18:24
  No jasne ze dobrze!
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2002-12-11 23:25
  thinki:No bez przesady,do tego tak szybko nie dojdzie i nie to mialem na mysli,wkoncu i tak cena powinna na jakis czas sie zatrzymac,ale kiedy...?
  0
 • Users Avatars Mini
  Darek pisze: 2002-12-13 12:15
  Ludzie jeszcze 1-2 miesiacwe i ta nokia bedzie po ok. 1000-1100zl! ;-) Mialem juz oferte kupna nowki za 1350zl... Poczekam jak jeszcze troche spadnie cena a poki co korzystam z SE T68i... Pozdrawiam!
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2002-12-13 23:35
  Darek:JA tez,wezme min 1 szt,bedziesz mial?A TY thinki jak bedziesz chcial sprzedac swoja daj znac,ok?
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2002-12-16 18:16
  BARDZO PILNIE POTRZEBUJE 1 SZTUKI 7650!!!NOWEJ,w CENIE DO 1400zl!!!Kontakt na priv!
  0
 • Users Avatars Mini
  Darek pisze: 2002-12-16 22:47
  Sprzedalem wczoraj za 1350! A z tego co wiem to poleca jeszcze w dol! Wczoraj np. na mojej gieldzie WAPowej gostek mial do sprzedania N7650 ale bez ladowarki za 1000zl! SZUKAJCIE A ZNAJDZIECIE! Pzdr
  0
 • Users Avatars Mini
  Darek pisze: 2002-12-16 22:49
  PS Zapraszam na strone swiatgsm.fks.pl TYLKO przez WAP!
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2002-12-17 08:27
  Kurde Darek,a juz nie dasz rady zalatwi od kogos dla mnie 1szt??!
  0
 • Users Avatars Mini
  _CISCO_ pisze: 2002-12-19 00:21
  Kiedy ten fonik w końcu stanieje ??
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2002-12-19 19:12
  CISCO:Tanieje caly czas,ale zalezy o jaka sume Ci chodzi,bo jesli do 500zl to nie predko,ale do 1000-calkiem nie dlugo :))
  0
 • Users Avatars Mini
  Darek pisze: 2002-12-20 21:59
  Bossnokia masz racje! juz niebawem bedzie oscylowal w cenie 1000zl ;-))
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2002-12-21 23:20
  No wiem,ale keidy,ja i tak chetnie go teraz wezme za 1200!-1400!
  0
 • Users Avatars Mini
  _CISCO_ pisze: 2002-12-21 23:55
  BOSSNOKIA : właśnie chodzi mi o 1000 zeta za nówkę
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2002-12-22 20:41
  Cisco:Za 1000 to z tego co slyszalem mozna bedzie miec w czasie walentynek...
  0
 • Users Avatars Mini
  Darek pisze: 2002-12-23 16:21
  W Plusie jesli wezmiesz abo np. NonStop-50 (ok. 85zl brutto) mozna juz kupic N7650 za 999zl
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2002-12-23 16:25
  Darek:A jak wezmiesz np NON STOP 300 (300zl butto) to za 599 :)
  0
 • Users Avatars Mini
  shafa pisze: 2002-12-26 01:21
  fajny sprzecik taki wlasciwie to palmptopik :) szkoda ze nie mozna podlaczyc do nig dvd :)
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2002-12-26 12:41
  shafa:Moze i szkoda,ale i tak jest the best!A poza tym ,,nie zawsze jest kawior..."
  0
 • Users Avatars Mini
  coolmm pisze: 2002-12-27 22:54
  Duży błąd popełniony przez producenta tego telefonu to za mała pamięć - 3.6MB.. To STANOWCZO za mało.. Mogli przynajmniej zrobić slot na karte pamięci... a już miałem go sobie kupić.. ale ta pamięć.. ehh...
  0
 • Users Avatars Mini
  umbro pisze: 2002-12-29 01:05
  Nie jest bez wad , ale na dzień dzisiejszy to najlepszy ( telefon + PDA + kamera ) , podstawowe problemy to mała pamięć , słaba bateria i jakość wykonania . Ale to najlepsze urządzenie w tej klasie !!!! Używam od miesiąca i porównywałem z innymi ....
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2002-12-29 08:58
  No wlasnei co by tu nie gadac tytul tego testu wszystko wyjasnia ,,Najlepszy tel 2,5G"!
  0
 • Users Avatars Mini
  dastin16 pisze: 2002-12-30 02:31
  Fajny telefonik ale nadal jest zbyt droki jak dla normalnego użytkownika.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-01-01 15:02
  dastin:Bo to nie jest fon,dla kazdego i dla normalnego usera,to jest fon dla ludzi z wyzszych sfer,ktorym nawet NOKIA 63xxnie wystarcza!
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-01-05 13:30
  Wujek:Co do jakosci fotek z mca to sa mieszane uczucia,wiem bo mailem mca 25 i mam fotki z 7650...
  0
 • Users Avatars Mini
  Darek pisze: 2003-01-05 14:26
  A ja tam wole poczekać na Siemensa S55 z aparatem cyfrowym QuickPic z fleszem(niebawem w sieci Era)... PS. Na allegro jest juz do kupienia za 1600pln ;-)
  0
 • Users Avatars Mini
  Złota Rybka pisze: 2003-01-05 14:51
  Jak dla mnie cudo!!!!!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-01-05 23:26
  Darek:Widzialem tego siemensa...tel fajny,ale ekran ma do du....!A aparat tez jakos smiesznei wyglada...pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  ldjay pisze: 2003-01-10 15:08
  bardzo udany telefon, brakuje tylko wymienialnej pamieci np MMC tak jak w starym juz siemensie sl, era wprowadzila programik dzieki ktoremu mozna nagrywac 15sekundowe filmiki ale szkoda ze nie mozna nagrywac dzwieku i wysylac w mms tylko via e-mail... ale design jest super
  0
 • Users Avatars Mini
  leplawy pisze: 2003-01-10 23:37
  bardzo dobry telefon mam go od kilku dni przedtem miałem 3310 i 6210 trochę jest z duży i mała bateria ale pozatym telefon jest ok
  0
 • Users Avatars Mini
  Okruch pisze: 2003-01-11 21:49
  Mam zamiar kupic sobie ta sluchaweczke, ale zastanawia mnie jedna rzecz: czy jest inny sposob laczenia telefonu z kompoterem nic podczerwien, albo Bluetooth..... czy jesli mozliwosc przesylania programow przez GPRS? czy raczej mam szukac kabelka...? Z gory dziekuje za odpowiedz.
  0
 • Users Avatars Mini
  Darek pisze: 2003-01-12 11:39
  Ja rozwazam zakup Siemensa S55 lub Nokii 7650. Niebawem sie okaze co wybrałem ;-) Choc na początek chyba kupie 7650 pobawie sie nia miesiac i przejde na S55 bo bardzo lubie wyroby Siemensa ...
  0
 • Users Avatars Mini
  Xander pisze: 2003-01-14 04:31
  wsztscy lbo uwazacie ze to paskudna krowa, i niewarta zainteresowania, albo czekacie na P800.... a szczeze ktory z was kupi ktorykolwiek z w/w? wiekszosc z was szczesliwie nosi sobie jakies gowna, albo 6510.... (za cale 50zl, w idei).... Wiec o czym wy szczekacie? mozna sie tu niezle usmiac... sami nowobogatcy czekajacy na Telefonik mazen....
  0
 • Users Avatars Mini
  Bob pisze: 2003-01-15 11:48
  Czy w Nokii 7650 można odpalić Net Monitor?
  0
 • Users Avatars Mini
  Crew pisze: 2003-01-23 15:42
  Nokia rulez!Nokia rulez!Nokia rulez!Nokia rulez!Nokia rulez!Nokia rulez!Nokia rulez!Nokia rulez!Nokia rulez!Nokia rulez!Nokia rulez!Nokia rulez!Nokia rulez!Nokia rulez!Nokia rulez!Nokia rulez!Nokia rulez!Nokia rulez!Nokia rulez!Nokia rulez!Nokia rulez!Nokia rulez!
  0
 • Users Avatars Mini
  mrbohen pisze: 2003-01-24 17:07
  SUPER TELEFONIK!! MAM TAKI I NAPRAWDE JEST SUPER!!! FOTKI WYSWIETLACZ JOJSTIK NO REWELACJA!!! MAM PEWNE ZASTRZEZENIA DO BATERYJKI (ZNANA Z MODELU 3310)!!! GENERALNIE MA TO CZEGO MI POTRZEBA... KOMBINUJE TYLKO JAK TU WYSYŁAĆ FOTKI NA EMAILE NA KOMPY!!! SZKODA ZE NIE MA RADIA!!! POLECAM
  0
 • Users Avatars Mini
  Wojt pisze: 2003-01-24 18:02
  Telefonik jest superro mialem juz wszystkie modele nokii i uwazam ze ten spelnia swoje zadanie wysmienicie, no ale dość pochwał przejde do rzeczy tzn. do minusów. 1.Słaba bateria 2.Latająca klapka (podtrzymująca bateriie) telefon mam nowiusieńki i już coś takiego :( 3.Ten centralny przycisk momentami przy otwartym telefonie i buszowaniu po meni gdy chcemy zejść na duł w menu poprostu obudowa z ekranikiem nam zjeżdza 4.Ciche dzwonki, chciałbym widzieć kogoś kto usłyszy ten telefon idąc po ulicy w godzinach szczytu tyle minusów, ale powiem szczerze jak niemacie co robić z kasą kupujcie w ciemno :)
  0
 • Users Avatars Mini
  Dario pisze: 2003-01-24 23:37
  JESLI MA KTOS TA NOKIE NA SPRZEDAZ TO PROSZE O KONTAKT! DARIUSZD@ERANET.PL - OFERTY ZE SLASKA PROSZE... MA BYC BEZ SIMLOKA LUB NA ERE...
  0
 • Users Avatars Mini
  Darek pisze: 2003-01-28 12:09
  PYTANIA DO WŁAŚCICIELI 7650: 1.jak zmienia się tapety na wyświetlaczu? bo jakoś nie moge tego znaleźć... 2.czy istotnym jest gdzie instaluje sie aplikacje *SIS? - lepiej komp czy N7650?... 3.czy znacz jakieś ciekawe linki stron WAP dla i o Nokii 7650? (jestem WAP-maniakiem)... 4.jak mozna - i czy wogole to robiles - skonfigurowac polaczenie via modem 7650 z WinWAPem (programik do przegladania stron WAPu na monitorze komputera)... 5.czy aplikacja-przeglądarka html korzysta z profilu dostępu EraWAP czy EraInternet?... 6.Jezeli posiadasz jakieś fajne aplikacje w Javie czy Symbian to prosze przeslij na maila... 7.czy znasz jakies ciekawe TIPS&TRICKS dla 7650?... Z góry dziekuje! Pozdrawiam!
  0
 • Users Avatars Mini
  rulez pisze: 2003-01-31 00:27
  Zajebisty polecam, dla niektorym moze byc klopotliwe skonfigurowanie wszystkiego, ale rezultat jest super, polecam
  0
 • Users Avatars Mini
  nitek pisze: 2003-02-01 14:52
  Dla mnie wypas tylko wykonanie troche gorsze jak na zdjeciach promocyjnych
  0
 • Users Avatars Mini
  ALARMO pisze: 2003-02-01 16:05
  TELEFON FAJNY ALE WYGLADAA JAK CEGŁÓWKA - SZKODA ZE ETAKI JAKIS DZIWNY KSZTAŁT MA !!
  0
 • Users Avatars Mini
  ALARMO pisze: 2003-02-01 16:06
  ALEW SOBEI GO FUNDNE
  0
 • Users Avatars Mini
  ALARMO pisze: 2003-02-01 16:07
  ZA 10 LAT !!! JAK MNIE BEDZIE STAĆ ALBO WYGRAM W TOTKA !!
  0
 • Users Avatars Mini
  GOGA_ pisze: 2003-02-01 18:04
  ale naprawde nie rozumie ludzi ktorzy wydaja tyle kasy na telefon....kupuja pewnie ci ktorzy nie maja co zna zrobic
  0
 • Users Avatars Mini
  Darek pisze: 2003-02-01 19:17
  jesli ktos wie jak skonfigurowac go do polaczenia z winwap-em to prosze o maila!
  0
 • Users Avatars Mini
  wolny pisze: 2003-02-02 02:04
  bajer , telefon zeby pokazac przed kumpalmi , niedlugo wszystko zmieszca w kom
  0
 • Users Avatars Mini
  wolny pisze: 2003-02-02 02:06
  no tak cena cena i cena duza zabawka niz poza tym
  0
 • Users Avatars Mini
  Syncio pisze: 2003-02-02 13:55
  To jest to!! Zastanawia mnie tylko klawiaturka, czy aby dostęp do czerwonego i zielonego klawisza dla ludków z ciut mniej zgrabnymi paluszkami nie bedzie nieco utrudniony ?? ;))
  0
 • Users Avatars Mini
  nokiamobile pisze: 2003-02-02 21:09
  Super fon. Już na 100% muszę go sobie kupić!!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  mirpyp pisze: 2003-02-02 22:06
  Swietny. Ogromny wyswietlacz, aparat foto, ciekawy design.
  0
 • Users Avatars Mini
  misiu360 pisze: 2003-02-02 22:50
  Telefon jest zajebisty bo go kupiłem i jestem zajebiście zadowolony
  0
 • Users Avatars Mini
  unReal pisze: 2003-02-03 12:44
  Musze powiedziec ze telefon robi wrażenie, mialem przyjemność go sprawdzic, jednak jego cena powoduje, iż jest on dlamnie narazie 'nieosiagalny'.
  0
 • Users Avatars Mini
  nokiamobile pisze: 2003-02-03 12:47
  Też dobrali zdjęci!!!!! hehehe
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-02-03 16:57
  Super,ale poczekam az bedzie po 1000zl ;) mysle ze to jzu nei dlugo nastapi...
  0
 • Users Avatars Mini
  Fred_Durst pisze: 2003-02-05 22:36
  kocham ten telefon!!!! a w pazdzierniku bedzie moj!!! :-)
  0
 • Users Avatars Mini
  au_rel pisze: 2003-02-10 19:27
  ten fon to nie fon :)) przecierz aparat w nim zajmuje jakies 70% jego masy...
  0
 • Users Avatars Mini
  slawek35 pisze: 2003-02-10 21:14
  bardzo mi sie podoba oprocz jego rozmiarow
  0
 • Users Avatars Mini
  parys pisze: 2003-02-10 21:15
  troche przyduzy ale nie nalezy sie temu dziwic. Moim zdaniem najlepszy obecnie dostepny fon.
  0
 • Users Avatars Mini
  argh007 pisze: 2003-02-11 00:04
  W zeczywistosci wyglada duzo gorzej niz na obrazkach.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-02-12 23:40
  Za dobra cene jak ktos ma ja na sprzedanie,moze byc uzywana...biore!kontakt na priv,lub kom.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-02-14 23:39
  czha:A wątpisz w to????!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  Martinus1977 pisze: 2003-02-15 23:32
  Dzis zakupilem ten tel za 220 pln nett w idei - cena chyba nie zla.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-02-16 16:53
  Martinus:Jakim cudem za tyle??!Chyba placisz rach pow 2000?!
  0
 • Users Avatars Mini
  Fred_Durst pisze: 2003-02-16 17:00
  a czy nie uwazacie ze joystick powinien byc z innego materialu? mi sie wydaje ze by ladniej wygladal jakby byl podobny do tego z t68,
  0
 • Users Avatars Mini
  izaada pisze: 2003-02-18 21:15
  telefon extra dałem mu 10 bo więcej nie można chciałbym mieć możliwość przetestowania tego telefonu wtedy można by powiedzieć coś więcej
  0
 • Users Avatars Mini
  DjDario pisze: 2003-02-21 20:37
  Mam go od 3 tygodni i poki co to rewelka! A ta grafika i gierki Symbian to jest jazda ;-)
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-02-21 20:58
  DjDario:A ile dales?
  0
 • Users Avatars Mini
  DjDario pisze: 2003-02-24 21:33
  Kupilem salonowa nowke od gostka za 1500pln.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-02-25 18:13
  I jak chodzi?Nie wiesza sie?Nie za duza?
  0
 • Users Avatars Mini
  kampos pisze: 2003-02-27 01:52
  Bardziej palmtop, niz telefon.
  0
 • Users Avatars Mini
  Mattle pisze: 2003-02-27 08:41
  cudeńko...
  0
 • Users Avatars Mini
  Niunio pisze: 2003-03-02 23:44
  Test OK. Przekonał mnie do tego telefonu może komuś się znudził i chce zamienić na Communicatora 9210? Czekam na propozycję
  0
 • Users Avatars Mini
  DjDario pisze: 2003-03-03 19:21
  Mam go i bardzo sobie chwale - nic nie zgrzyta, nie trzeszczy, gabaryty sa ok jak na to cudenko, wyswietlacz o niebo lepszy niz np. w Motoroli t720i! Nic sie nie wiesz i wszystko smiga jak nalezy! Polecam!!!! ****Niunio: nawet bym sie zamienil bo nie mialem jeszcze n9210 a chetnie bym potestowal tylko ze ja potrzebuje fona z GPRS! Pozdrawiam!
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-03-04 17:37
  NArazie wezme 6610 jak bedzie ok,to bede trzymal a jak cos nie tak to zmeinie na 76.
  0
 • Users Avatars Mini
  nia pisze: 2003-03-07 12:48
  Faktycznie nokia 7650 to dobra sluchawka.jedyne co mnie irytuje to to ze ludzie porownoja ja z calkowicie innymi klasami.Naprzyklad s55 albo t68i.Moze porownamy z 7210 plus aparacik (istnieje takie cos przeciez) albo odrazu z 7250.I co wtedy?Symbian w tym telefonie przyznam ze pracuje konkretnie dobrze.Zadnych problemow.Ps. Jakby ktos byl zainteresowany posiadam archiwum dosc znacze softu do 7650 z crackami itp. (kto by niechcial full wersji.hehe).Mozliwosc wymiany chetna:).Pozdrawiam all 7650 fan:)
  0
 • Users Avatars Mini
  Darek pisze: 2003-03-07 22:40
  ***NIA: ja takze mam sporo full wersji softu wiec moze poslij mi na maila Twoja liste a ja Ci posle moja to sie wymienimy softem ok? dariuszd@eranet.pl
  0
 • Users Avatars Mini
  smokeWEED pisze: 2003-03-10 23:48
  slyszalem ze po paru tygodniach obudowa zaczyna trzeszczec..
  0
 • Users Avatars Mini
  borysj pisze: 2003-03-12 17:47
  NO w sumie to nie jest zły ale cena odstraszy 99 % klientów, u mnie w firmie ten telefon dostepny jest na magazynie nawet w wersji PL, ale co z tego jak cena dla klienta indywidualnego to 999,00+ 22% VAT lipa :(
  0
 • Users Avatars Mini
  CellPipe pisze: 2003-03-13 00:37
  Mam taką malutką prośbę: zastanawiam się nad zakupem tego cacka ale najpierw chciałbym zobaczyć jakie robi to fotki może posiada ktoś link do jakiejś stronki gdzie są zdjęcia robione tym telefonem? Z góry wielkie dzięki.
  0
 • Users Avatars Mini
  rachim pisze: 2003-03-14 09:54
  strasznie duży nie chciał bym mieć tego telefonu napewno ktoś by mi go ukradł na ulicy jeszcze w moim wieku 11lat sony ericsona t68i chcieli mi zabrać ale szedłem z tatą
  0
 • Users Avatars Mini
  borysj pisze: 2003-03-18 12:03
  qpie go jak tylko dostane premie, i nie bede mial innych wydatków :)
  0
 • Users Avatars Mini
  Kawa-84 pisze: 2003-03-23 19:50
  e po co taki telefon. po wysunięciu klawiszy robi sie dość duży, może ma dużo bajerów, ale powiedzcie czy korzystacie z jakiś dodatkowych funkcji swojego phona oprócz dzwonienia i smsów? oni pakują tylko kupe bajerów zeby kase wyciągna i tyle
  0
 • Users Avatars Mini
  ah pisze: 2003-03-24 23:03
  fajowy, kolorki, duża rozdzielczość, choć strasnie duży
  0
 • Users Avatars Mini
  khalon pisze: 2003-04-04 21:27
  Wszystko fajnie, tylko żeby on nie był taki duży...
  0
 • Users Avatars Mini
  Paweł pisze: 2003-04-06 21:20
  Zajebisty telefon mam go od 2 tygodni i wcale nie jest taki duży i ciężki. Tak na prawde to człowiek przyzwyczaja się. Wszystkich posiadaczy 7650 zapraszam na maila do wymiany bajerów typu gry, prgramy itp
  0
 • Users Avatars Mini
  Tomalo pisze: 2003-04-15 23:28
  Mam pytanko: czy ktos moze wie jak wyczyscic rejestr instalacji w managerze aplikacji?
  0
 • Users Avatars Mini
  angelo pisze: 2003-04-19 13:09
  jest dobry ale czy ktos wie jak zmusic go do pracy z mikrozestawem bluetooth
  0
 • Users Avatars Mini
  maxem pisze: 2003-04-21 15:57
  moim zdaniem powinniśmy zastanowić się czym w końcu jest to urządzenie? moim zdaniem bliżej mu do PDA niż do GSM. nie jest to zwykły telefon i sądzę, że o w swych testach autorzy winni na to zwracać większą uwagę. bardzo się cieszę z rozwoju techniki, pamiętam Philipsa Twista mojego ojca ;-))) To było dość niedawno! A dziś? Może nie można już rozgraniczać poszczególnych urzadzeń, gdyż łączą się one w coraz bardziej wymyślne całości. Test konumencki winien jednak szerzej przedstawiać kwestię przydatności danego sprzętu jako telefonu, organizera, czy już prawie- pocket PC. A swoją drogą testów tych dwu ostatnich na gsmonline brakuje. pozdrawiam- maxem.
  0
 • Users Avatars Mini
  matel pisze: 2003-04-22 00:50
  Telefon poprostu zajebisty !!!!Co tu dużo ikrywać !!!!Mam pytanie:Możecie mi polecić jakis inny telefon z aparatem ??Oczywiście 7650 jest na 1 miejscu ale jak by cos nie wyszło to .....!!!! Piszcie na maila. DZIEKI POZDR.
  0
 • Users Avatars Mini
  Zimek pisze: 2003-04-26 00:03
  ANGELO: ten telefon nie wspolpracuje z zestawami bluetooth. Przykro mi :0 musisz zadowolic sie jedynie funkcja glosnego mowienia :D
  0
 • Users Avatars Mini
  Paweł pisze: 2003-05-02 08:49
  Czy posiada ktoś nowe plansze do gry bounce na Nokię 7650. Jeśli tak to proszę się odezwać na e-mail lub na gg 1294988 . Nokia 7650 jest nawet fajna
  0
 • Users Avatars Mini
  Crash4 pisze: 2003-05-04 01:03
  tak ja też miałem przyjemność testować ten telefon ale jestem zaszokowany bo myślałem że zdjęcia będą do du.y a są całkiem ok!właśnie ją porównuje z 3650 ale 3650 jest niedociongnięta :)
  0
 • Users Avatars Mini
  Zimek pisze: 2003-05-08 11:29
  Kupilem tą nokie wczoraj. Do tej pory ją jeszcze rozszyfrowuje. Czy ktos wie jak uruchomic \"task manager\" albo jak wrzucic na tapete podstawowe zdjecie ktore jest na noki z tym kolesiem co rysuje cos na podlodze. (zdjecie widoczne w tescie miedzy logo GSM ONLINE a PLUS GSM). Pomózcie :))
  0
 • Users Avatars Mini
  kostek-turek pisze: 2003-05-17 20:52
  daje rade
  0
 • Users Avatars Mini
  Basil pisze: 2003-05-30 22:49
  no i doczekalismy sie \"normalnej ceny\" w poniedzialek 2 czerwca Nokia 7650 za 200 zl w Era
  0
 • Users Avatars Mini
  Steady pisze: 2003-06-01 15:43
  Sprzedam 2 Nokie 7650,nowe. Jestem z Krakowa-odbior tylko osobisty.
  0
 • Users Avatars Mini
  Steady pisze: 2003-06-01 15:45
  Aha,moj mail to steady@op.pl
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-06-01 17:09
  Steady:Ile za szt?Teraz po tej promo w ERZE sa juz za 950 KUP TERAZ na allegro!!
  0
 • Users Avatars Mini
  gizmo21 pisze: 2003-06-03 01:48
  fajny telefon maly i chyba funcjonalny tylko ciekawe jaka cena?
  0
 • Users Avatars Mini
  vw9 pisze: 2003-06-04 10:31
  Wreszcie normalna cena 242 PLN w Erze - lece do salonu!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  Fred_Durst pisze: 2003-06-04 23:36
  po uzywaniu sl45i nie wyobrazam sobie noszenia 7650 w kieszeni na codzien :P
  0
 • Users Avatars Mini
  maskra pisze: 2003-06-06 15:01
  kupuje! w erze jest po 200 z hakiem!
  0
 • Users Avatars Mini
  morrow pisze: 2003-06-07 04:47
  Nokia 7650 NOWA nie startowana zamienie na NOWEGO S55 bez aparatu+ doplata dla mnie.Czekam na oferty.Krakow. steady@op.pl
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-06-07 19:38
  Gizmo:,,Maly"??!!!Buahaha!!!I moze letki?
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-06-07 19:41
  A teraz powaznie:Przez tydzien na allegro doszlo 90szt 7650 nowek z ERY!Mozna juz miec nowki po 1000,a uzywki po 850!
  0
 • Users Avatars Mini
  morrow pisze: 2003-06-08 03:18
  N7650 nowa za 1050zl sprzedam-Krakow-info pod; steady@op.pl (sorry za spamowanie ale z 4 sztuk jeszcze ostatnia mi zostala i a nuz ktos kto tu zaglada chce ja kupic)
  0
 • Users Avatars Mini
  bodopl pisze: 2003-06-08 05:00
  za tyle to chyba i ja bym się swojej pozbył (ma 2 dni)
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-06-08 21:58
  ja za 900 moge miec z palcem w dup..nowke
  0
 • Users Avatars Mini
  Kenner pisze: 2003-06-09 04:39
  *Steady: lepiej troszke spusc z ceny. No ale skoro twierdzisz ze sprzedales juz 3 to moze ci sie jeszcze pofarci
  0
 • Users Avatars Mini
  QFEL pisze: 2003-06-12 01:20
  am pytanie czy ktos z was mial przyjemnosc grac na tym aparacie w doom (czy jest taka mozliwosc?) jakie wrazenia?
  0
 • Users Avatars Mini
  Reksio pisze: 2003-06-14 14:53
  Ja właśnie posiadam ten telefon i powiem wam, że super ... ale nie tak do konca no bo jak zacząłem się nim bawić to bateryjka pokazała swoją słabą stronę no i jeszcze jej rozmiary :(( ... ale to wszystko da się znieść ponieważ telefon oferuje mnóstwo atrakcji, których nie ma nawet jak powymieniać. Ostatnio kupiłem sobie płytkę z dodatkowymi aplikacjami (na allegro) i teraz mój telefonik zyskał sporo (full wypas) więc jak ktoś ma na zbyciu około 242zł + 61zł na włączenie do sieci w erze to polecam go bardzo, a po pewnym czasie także polecam zakupu dodatkowych aplikacji dzięki którymi telefon nie bedzie się wam nudził, a to duży plus dla tego telefoniku ... 3majcie się ...(^-^)...
  0
 • Users Avatars Mini
  kolczatka2 pisze: 2003-06-15 16:48
  TO JEST COS!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  mirdan pisze: 2003-06-16 18:28
  Mam dwa pytania: 1. czy ma on licznik połączeń wychodzących. 2. jjuz wiem że zdjęcia robi duzo lepsze od Sony Eri.., ale gdyby porównać z S55 + cam to czy są duże różnice w zdjęciach i na czyją kozyść - mam dylemat myślałem kupić S55+cam, obecnie w promo ERY jest ciekawa cena, a i telefon malutki di kieszeni, na tomiast podobno w N7650 jest lepsza camera, że można robić zdięcia w ruchu (czego nie ma w SE), więc może ktoś porówna jakość zdjęc z S55. Dzięki Pozdr.
  0
 • Users Avatars Mini
  Reksio pisze: 2003-06-16 20:13
  MIRDAN ... powiem Ci że jakość jest podobna, siemens ma dobrej jakości zdjęcia przy dobrym świetle ale jak warunki są nie sprzyjające to jakość jest niższa w odróżnieniu od Nokii, w której jakość zdjęć jest prawie zawsze taka sama (dość dobra) ale może ulec pogorszeniu jak będziesz je robił pod słońce albo przy źle ustawionym aparacie. Dużym plusem jest też dobra jakość zdjęć na wyśiwetlaczu w odróżnieniu od siemensa ale za to siemens ma FLESHA. Ale ja miałem ten sam mankament ale wybrałem jednak NOKIĘ i wogóle tego nie żałuje. Można w niej instalować programiki, gry, dzięki czemu dużo zyskuje. Można niom teraz robić krótkie klipy filmowe.
  0
 • Users Avatars Mini
  Geheime pisze: 2003-06-17 03:53
  właśnie kupiłem ten handy i odrazu zainstalowałem doom-a, chodzi rewelacyjnie!!! full wypas. Ten fonik + soft = ogromne możliwości (mp3 itp.) - 3,6 MB
  0
 • Users Avatars Mini
  Reksio pisze: 2003-06-17 16:00
  Dzisiaj dowiedziałem się, że trzeba co jakiś czas czyścić soczewkę aparatu bo po pewnym czasie brud który się tam naniesie nie będzie tak łatwo schodził, a jeśli już taka sytuacja będzie to bez porysowania soczewki nie obejdzie się no i pogorszy się znacznie jakość zdjęć. Więc radze uwarzać i co jakiś czas czyścić okolice soczewki, a telefonik bedzie chodził długo (głównie tyczy się to ludzi którzy mają futerał na telefonie i nie ściągają go za często z niego) ... narazie
  0
 • Users Avatars Mini
  mirdan1 pisze: 2003-06-17 17:07
  Reksio- dzięki za wiadomości odnośnie foto, le czyktoś mi odpowie na temat liczników rozmów wychodzących, w SL-ce miałem, mam w T68i no i sie przyzwyczaiłem do kontrolowania rozmów przy takcie 1s/1s- co sobie bardzo cenię, a mam pytanie nr 3 czy polifonia w N7650 jest porównywalna z s55. Dzięki i pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  Reksio pisze: 2003-06-18 14:47
  MIRDAN1 ... jasne że jest licznik rozmów, gprs, kosztów, a wszystko może być pokazane w kilobajtach lub w liczbach (do wyboru). A jeśli chodzi o polifonię to moim zdaniem jest bardzo dobra, raz jak ktoś do mnie dzwonił to myślełem że to gra w radiu, ale niestety nie mogę Ci określić czy jest lepsza, czy gorsza od tej w siemens-ie s55 bo jej nie słyszałem. Ale s55 miałem w ręku i całkiem spoks telefonik ale jak dla mnie to za mały (Ja lubię jak wiem, że trzymam telefon w ręku, no ale mam swoje granice jeśli chodzi o wielkość, no bo nokia 7650 jak na swoje możliwości to jest w miarę mała). Jak będziesz miał jeszcze jakieś pytania to dawaj, a Ja postaram Ci na nie odpowiedzieć. 3maj się i pozdrówka ...^._.^...
  0
 • Users Avatars Mini
  p pisze: 2003-06-19 16:39
  goraca prosba :-) nosze sie z zamiarem kupna tego aparatu i wacham pomiedzy S55 a N7650 czy moze ktos rozwiac moje wontpliwosc :-) na maila m82s@poczta.fm :-) moze jakies fotki demo np? - dziekuje Pawel
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-06-20 19:09
  Reksio:Witam Cie.Widze ze juz powoli wiesz co moze ta nokia.Ja dzis ja testowalem i powiem krótko-BIORE!Jest lux,a fotki na ekranie sa naprade dobre,polifonia tez.Mam do Ciebie dwa pytania:1.Przerzucales juz z niej fotki na kompa?Jasli tak to mozesz mi podeslac na moj adres:rafal-borawski@wp.pl i napisz jak to robiles?Za pomoca kabla czy Irdy?2:Od kogo kupiles ten soft dodatkowy i co daje ta aplikacja mp3 jak sie ja zainstaluje,chyba nie mozna sluchac w tym mp3?Z góry dzieki za odp.Pozdrawiam.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-06-21 22:01
  Dzieki za info i za fotki.Te Twoje zdjecia sa takie sobie,ale ogladalem dzis fotki z 7650 mojego kolesia i sa BOMBA!Teraz szukam 7650 jak bede mial pyt,dam znac.Dzieki.nara
  0
 • Users Avatars Mini
  Reksio pisze: 2003-06-22 14:04
  To są jedyne zdjęcia jakie mam na kompie zrobione moim fonem. Jak będziesz miał jakieś swoje fotki z tego fona to jak możesz to prześli mi na pocztę lukasz_6665@wp.pl . 3maj się i narazie :-))
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-06-22 20:05
  Ok,jak tylko bede mial juz te nokie i fotki wysle Ci napewno.nara
  0
 • Users Avatars Mini
  Falconpawel pisze: 2003-06-25 17:33
  SPOX TELEFONIK MIALEM GO NA PRZETESTOWANIE PRZEZ 3 DNI I POLECAM. ROZBUDOWANE MENU I NIEZLE SWIECACY WYSWIETLACZ (CONTRAST) NAPRAWDE FUNKCJONALNY I BUDZACY ZAUFANIE TELEFONIK
  0
 • Users Avatars Mini
  mirdan pisze: 2003-06-26 12:57
  witajcie, właśnie ja kupiłem wczoraj, i pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne, ale nasuwa się wiele pytań, może ktoś pomoże. mam blutocha w notebooku którego wykorzystuje do T68i, a w przypadku N7650, odbiera z niej zdjęcja na compa ale za ni jak nie mogę nic do niej wysłać. może ktoś wie czy jakimś zwykłym kabelkiem można wysyłać foto, dzwonki i gry, al;bo innym sposobem ( mam na myśli za free), a może strony wap znaćie do pobierania różności, byłbym bardzo wdzięczny zwłaszca strony gdzie występuje tylko koszt połączenia, serdecznie dziękuję, dzięki za pomoc czekam na adresy i inne tanie sposoby przesyłani. Pozdrtawiam i czekam na pomoc
  0
 • Users Avatars Mini
  LUDZIK pisze: 2003-06-26 14:10
  SIEMA!! KUPIŁEM 7650 20 CZERWCA I JEST TAK ZAJEBISTA, ŻE JUŻ 4 RAZ ŁADUJĘ BATERIĘ... ALE NIE DLATEGO, ŻE KRÓTKO TRZYMA TYLKO DLATEGO, ŻE MOŻNA SIĘ NIĄ ZAJEBIŚCIE BAWIĆ 24 GODZ. NA DOBĘ!! NAPRAWDĘ ORĄCO POLECAM TEN TELEFON!!!! RZECZYWIŚCIE TAK JAK PISAŁ "REKSIO" NA ALLEGRO MOŻNA DO NIEJ DOKUPIĆ SOFA... DUŻO CIEKAWYCH RZECZY!!! POLECAM!!!! POSIADAM TAKIE COŚ I JEŻELI KTOŚ CHCE TO MOŻEMY SIĘ DOGADAĆ... SĄ TRZY WIĘC ZA 15 ZŁ MOGĘ JE PUŚCIĆ... NA ALLEGRO KUPIŁEM JE ZA 30 ZŁ. JEŻELI KTOŚ SIĘ ZDECYDUJE TO PISZCIE-WSZYSTKO WYJAŚNIĘ!! POZDRAWIAM!!
  0
 • Users Avatars Mini
  LUDZIK pisze: 2003-06-26 14:15
  ludzik111@interia.pl
  0
 • Users Avatars Mini
  mirdan pisze: 2003-06-30 14:27
  witam ponownie, po kilku dniach osługi mogę powiedzieć jedno- telefon jest naprawde dobry, zaznaczę iz osobiście jestem przeciwnikiem Nokii, aż tu 4 dni temu kupiłem N7650 za 120 zł małżonce (ona wybierała sobie z pośród N7650, S55, T68i, T310-padło na N7650), i po paru dniach zabawy i obsługi uważam iż N7650jest rewelacyjna, gdyby miała możliwość robienia filmów jak 3650 i kartę MMC, to bym kupił drugą sobie, bo 3650 jest troch stylistyka nie na mój gust i ten obiektyw odsłonięty (mam T68i który dla mnie wydaje się teraz duzą niższą klasą, został daleko w tyle, nie da się ich wogóle porównywać). Przeciwnikiem Nokii będę nadal z wyłączenie fonów (N7650, N3650, N6600), mam nadzieję że niedługo wejdzie SE P800 po rozsądnej cenie, bo jak nie to kupię drugą N7650 - która jest rewelacyjna- polecam ją wszystkim, skrzynka pocztowa też jest rewelacyjna Pozdrowienia
  0
 • Users Avatars Mini
  Kenner pisze: 2003-06-30 15:49
  mirdan*; a jak sie ma sprawa z bateria? Ile ci ona wytrzymuje? Co do nagrywania sekwencji video to mozna chyba wrzucic dodatkowy soft do N7650 i powinno dzialac :) Kolejna sprawa .. moze zona chcialay sie zamienic z toba na telefon? ;))
  0
 • Users Avatars Mini
  mirdan pisze: 2003-06-30 19:06
  Kener- odnośnie baterii, to trzymała mi prawie dwie dioby, no może póltore, ale non stop w rękach, robienie zdjęć, wysyłanie , odbiur zdjęć , programów, nie miała wytchnienia spokoju, a i dwa dniw pracy u małżonki podobno każdy ją od podszewki oglądał, więc trudno mi powiedzieć jak długo trzyma ale za parę dni trochę się uspokoi, to wtedy powiem ile trzyma przy bardziej normalnym i spokojnym użytkowaniu, a donośnie zamianyt to wrzyciu, nawet nie chce słyszeć, a wracając do oceny to posiadacze T68i, Motki 722i, i s55, którzy ja dokładnie oglądali stwierdzili jednym słowem iż żałują że jej nie kupili. pozdrowieia.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-06-30 21:36
  Mam pytanie:Ile ma minut (moze godzin) dyktafon??? Prosze o pilna odp.z GORY THNX.
  0
 • Users Avatars Mini
  Kenner pisze: 2003-06-30 23:06
  mirdan*: dzieki za szybka odpowiedz. Czyli moje obawy sie nie potwierdzily. Jednym slowem nie jest tak zle. Bo niby te 2 doby to nie jest tak dlugo, ale patrzac pod katem ilosci funkcji, wyswietlacza itp, to calkiem niezly wynik. Pozdrawiam!
  0
 • Users Avatars Mini
  zimek15 pisze: 2003-07-01 15:02
  Wszystko dobrze gdyby nie szybko wyrabiajaca sie klapa :((
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-07-06 00:53
  No i stalo sie:1.07.2003r kupile te NOKIE (nowka z calym kompletem) jak narazie jestem zadowolony na maxa (prawie).Prawie dlatego poniewaz,myslalem ze bateria wytrzyma mi 2-3 doby,a okazalo sie ze max 2.Mam tez czasem male problemy z SMSami,pisza SMSa(normalnego,bez jakichs nowinek) pojawia mi sie info przy wysylaniu:"WIADOMOSC ZAWIERA ZNAKI SPECJALNE I ZOSTANIE WYSLANA W 2 lub 3 CZESCIACH"!!!Jak usune polowe SMSa jest juz ok,co z tym zrobic???
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-07-06 00:59
  Acha i jeszcze jedno.Chcialem sobie troche ulepszyc moja 7650,ale jak zobaczylem ceny polifonii na wapstrerze to....polecam jednak stronke wap:swiatgsm.fks.pl-tapety,gry i dzwonki za free!!!MAm do Was pytanie:W jakich pokrowcach ja najlepiej nosic,czy mozna w niej miec radio???Z gory THNX za odp.
  0
 • Users Avatars Mini
  LUDZIK pisze: 2003-07-07 01:04
  BOSSNOKIA- NIE MA TAKIEJ OPCJI ZE CI WYWALI TAKI KOMUNIKAT JEŻELI NIE BĘDZIESZ PISAŁ POLSKICH LITER!!! TROCHĘ CIĘŻKO SIĘ NASTAWIĆ NA TO, ŻE JEŻELI CHCESZ WPISAĆ \"C\" TO TRZEBA STUKNĄĆ 4 A NIE 3 RAZY W KLAWISZ.... TAKŻE SPRAWDZAJ DOBRZE!!!! A JAK TO NIE POMOŻE NO TO TRZEBA FONA ODDAĆ NA PRZEGLĄD!! ALE JA NIE MAM TAKICH PROBLEMÓW... CO DO POKROWCA TO JAKIEŚ NA PEWNO SĄ... ALE JA WOLĘ BEZ!!! :)))) A CO DO RADIA TO NIE WIEM... DUŻO OSÓB SIĘ O TO PYTA ALE NIKT NIE UMIE NA TO ODP.!!! JA TEŻ NIE ZNALAZŁEM NICZEGO NA TEN TEMAT W NECIE.... 3M SIĘ!!
  0
 • Users Avatars Mini
  abcd pisze: 2003-07-07 02:36
  Nigdy mi sie ta Nokia nie podobała. Od momentu pojawienia sie na rynku była przyduża. Nawet gdybym ja dostał za darmo od razu bym sprzedał.
  0
 • Users Avatars Mini
  abcd pisze: 2003-07-07 02:37
  Nie wiem co ludzie w niej widzą?!
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-07-07 15:03
  Ludzik:Dzieki za info.abcd:Twoj problem.
  0
 • Users Avatars Mini
  Reksio pisze: 2003-07-09 11:30
  Ludzik, Bossnokia: Ten telefonik może mieć radio, sam to widziałem na oczy jak koleś przestawiał stacje radiowe. Tylko nie wiem skąd ten koleś miał program do niej bo ja szukałem i jak narazie nic ... chyba będę musiał rozglądać się na mieście za kolesiem, u którego to widziałem. NARAZIE
  0
 • Users Avatars Mini
  pszemeq pisze: 2003-07-09 16:51
  z radiem to jest tak ze jest aplikacja mogaca odbierac stacje radiowe z internetu - no przynajmiej cos takiego udalo mi sie ustalic ... a i jeszcze moja ulubiona sprawa czyli odtwarzacz MP3 - rownież jest aplikacj aktora sobie z tym radzi tylko ta ilosc RAM ktora zostaje na pliki audio ;)
  0
 • Users Avatars Mini
  pszemeq pisze: 2003-07-09 16:58
  a jeszcze taka uwaga do osob zastanawiajacych sie nad zakupem - jesli szukacie telefonu to raczej moze s55 siemensa natomiast ta nokia to raczej organizer z dodanym funkcjami telefonu
  0
 • Users Avatars Mini
  morrow pisze: 2003-07-09 17:29
  Nokie 7650,6610,6100 tylko NOWE KUPIE, najllepiej odbor w salonie -KRAKOW!!!(inne miasta odpadaja,chyba ze chcesz dowiezc telefon) Prosze o oferty z Waszymi cenami! comnet22@wp.pl
  0
 • Users Avatars Mini
  mirdan pisze: 2003-07-09 20:04
  ostatnio zainstalowałem kilka ciekawych programów, pilot który obsługuje wszystkie typy urządzeń( TV, VCR, audio), kamerę FX do robienia zdjęć z róznymi efektami, rejestrator video z głosem (w formacie NoKII- potrzebny jest programik NOKII, który pozwala ten 11s filmik oglondać na komputerze), Program MMSvideo, który rejestruje video bez głosu, ale w formacie mp4, mozna go odtwarzać przez DIVIX-a, gier wgrywałem mało gdyż to mnie tak bardzo nie rajcuje, interesują mnie programy uzutkowe, ogólnie jestem bardzo zadowolony z tego fonu, a co do trzymania baterii to rzeczywiści jak na razie ciężko, a raczej nie da się przekroczyć dwie doby, ale przy takich możliwościach jakie on posiada, to da się zaakceptować. Pozdrowienia
  0
 • Users Avatars Mini
  mirdan pisze: 2003-07-09 20:10
  a odnosnie osób poiszących słowa krytyki na temat tego fonu powiem jedno, wystarczy 1 dzień się pobawić i zmienicie opinię radykalnie, od dawna byłem zagorzałym przeciwnikiem NOKII (i jestem tych z ni zszej półki- za dórza masówka, tak samo jak nie cierpię Poldka i podobnych jemu- gdzie co drógi samochód jest tak przeciętny że jeździ nim 80%, to tak samo nie cierpię NOKII-gdzie sie nieruszyć to NOKIA), ale 7650 jest naprawde indywidualna pod względem wyglądu i obsługi, daje poczucie nieprzeciętności i luksusu obsługi telefonu w szerokim znaczeniu, Pozdrowienia
  0
 • Users Avatars Mini
  LUDZIK pisze: 2003-07-09 23:00
  MIRDAN: SIEMA!! WIDZĘ ŻE JESTEŚ ZADOWOLONY Z SOFTU... ALBO CHOCIAŻ NIE DAJESZ PO SOBIE POZNAĆ ŻE JESTEŚ NIEZADOWOLONY!!! ;))) CIESZĘ SIĘ ŻE NASZA TRANSAKCJA PRZEBIEGŁA BEZ ŻADNYCH KOMPLIKACJI!! JA CAŁY CZAS MAM PROBLEM Z POŁĄCZENIEM SIĘ Z NOKIĄ ZA POMOCĄ PODCZERWIENI... PISAŁEM MAILA DO PRODUCENTA... SAM NIE WIE CO JEST GRANE BO NIE JA JEDEN MAM Z TYM PROBLEM... POZDRAWIAM!!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  swerd pisze: 2003-07-11 18:30
  tej wielkości telefon sprawia że wolałbym kupić osobno cyfrówkę. zwłaszcza że kształt jest okropny
  0
 • Users Avatars Mini
  blady pisze: 2003-07-11 19:23
  Super fon dla dresa!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-07-12 11:59
  szwerd i blady:Widze ze Macie problem.Mirdan:No to masz teraz lux wypas ja musze tez kamerke sobie zainstalowac.
  0
 • Users Avatars Mini
  ANDRZEJ pisze: 2003-07-12 20:42
  CZY MOZECIE MI POWIEDZIEĆ CO CIEKAWEGO I W JAKI SPOSÓB MOŻNA ZAINSTALOWAC DO TEGO TELEFONU. GDZIE MOZNA TE PROGRAMY EWENTUALNIE ZNALEŚĆ. Z GÓRY DZIĘKUJE ZA INFO P.S. w JAKI SPOSÓB MOZNA ZMIENIĆ SPOSÓB WYŚWIETLANIA KONTATÓW. DOMYŚLNIE USTAWIONE JEST ŻE SORTUJE WG NAZWISK A JA BYM CHCIAŁ WG IMION. JAK TO MOZNA ZMIENIĆ?
  0
 • Users Avatars Mini
  LUDZIK111 pisze: 2003-07-13 01:35
  ANDRZEJ: WITAM!! JA W SPRAWIE TYCH PROGRAMÓW... PODAJ MI MAILA TO CI PRZEŚLĘ CO MAM... JAKIŚ PROGRAM DO ZMIANY KOLEJNOŚCI (IMIĘ Z NAZWISKIEM) TO JUŻ GDZIEŚ WIDZIAŁEM... ALE JA TO ROBIĘ INACZEJ.... PO PROSTU TAM GDZIE TRZEBA WSTAWIĆ IMIĘ WSTAWIAM NAZWISKO... ;))) TO DZIAŁA!!!!! POZDRAWIAM!! ludzik111@interia.pl
  0
 • Users Avatars Mini
  Andrzej pisze: 2003-07-13 20:33
  Cze Ludzik111. Podaje Ci mail: Andrzejqwertyu@poczta.onet.pl. Dzięki...
  0
 • Users Avatars Mini
  swerd pisze: 2003-07-15 01:27
  może mi ktoś wysłać na maila zdjęcie zrobione tym aparatem? chciałbym mieć porównanie ze zwykłą cyfrówką
  0
 • Users Avatars Mini
  LUDZIK pisze: 2003-07-15 02:13
  SWERD: CHCESZ PORÓWNAĆ DODATEK DO TELEFONU Z APARATEM CYFROWYM STWORZONYM DO ROBIENIA ZDJĘĆ?? OKI... PODAJ MAILA...
  0
 • Users Avatars Mini
  LUDZIK pisze: 2003-07-15 02:16
  OKI JUŻ MAM... WYSŁAŁEM ZDJĘCIE.... POZDRAWIAM!!
  0
 • Users Avatars Mini
  swerd pisze: 2003-07-15 20:59
  dzięki bardzo. niezła jakość, ale jak patrze na objętość 900 kb to jednak możnaby się spodziewać lepszej. pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  LUDZIK pisze: 2003-07-16 01:22
  SWERD: MASZ RACJĘ... ALE TO JEST TELEFON A NIE APARAT CYFROWY!! JAK KTOŚ MA ZAMIAR PSTRYKAĆ ZDJĘCIA TO NIECH NIE KUPUJE TEGO FONA TYLKO CYFRÓWKĘ... A APARAT W 7650 TO TAKA ZABAWECZKA... ALE CZASEM SIĘ PRZYDAJE... :))) POZDRAWIAM!!
  0
 • Users Avatars Mini
  swerd pisze: 2003-07-16 13:33
  zmyliła mnie reklama tej nokii , ta co teraz jest w tv, wg niej z tego fona wychodzą super zdjęcia nawet w formacie 10/15(pocztówka). ale faktycznie tak do zabawy, czy różnych nagłych sytuacji to jest super
  0
 • Users Avatars Mini
  ocean77 pisze: 2003-07-16 18:21
  a ja tam jestem podgrzany telefonikiem i juz niedlugo sobie taki sprawie (nadzieja):))
  0
 • Users Avatars Mini
  Wiking pisze: 2003-07-19 16:22
  niezly klocek. 154g- przeciez to kieszen moze urwac:-)
  0
 • Users Avatars Mini
  wsh pisze: 2003-07-20 00:49
  jak dobrze pojdzie bede mial niedlugo takiego :D mioooodzio :)
  0
 • Users Avatars Mini
  maccc pisze: 2003-07-20 09:21
  To rzeczywiscie bardzo udany telefon. Mam jednak jeden problem, byl on juz tutaj opisywany, jednak nie pootrafie sobie z tym poradzic. Przy wyborze jezyka (polski) wszystko co wpisuje za pomoca slownika T9 zawiera polskie znaki. I wszystko byloby ok, gdyby nie to ze znacznie zmniejsza sie objetosc smsow, kazdy zwykly sms jest dzielony na dwie czesci. Oczywiscie moge nie uzywac polskich znakow, ale to wymaga wylaczenia slownika i tradycyjnego wklepywania kazdej litery. Bardzo bede wdzieczny za jakiekolwiek rady- tutaj, albo na mail : mapan@tlen.pl Pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  LUDZIK pisze: 2003-07-20 12:25
  MACCC: no więc masz problem ze słownikiem... NARZĘDZIA= USTAWIENIA= TELEFON= OGÓLNE= SŁOWNIK= WYŁĄCZONY -i po sprawie!! a co do tych smsów to rzeczywiście, sms z polskimi znakami może mieć maksymalną długość 70 znaków... POZDRAWIAM!!
  0
 • Users Avatars Mini
  maccc pisze: 2003-07-21 06:32
  LUDZIK: dzieki, ale nie do konca o to mi chodzilo. Myslalem ze moze da sie zrobic tak jak w SE T68i - tam mozna bylo wylaczyc polskie znaki bez rezygnacji ze slownika :( Pozdrawiam!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  LUDZIK pisze: 2003-07-21 16:58
  MACCC: i co wtedy?? zamiast "miłość" wyskakiwało "milosc"?? coś mi się nie chce w to wierzyć... no ale może i tak jest-nie wiem bo nie miałem styczności z set68i...
  0
 • Users Avatars Mini
  rafalpf pisze: 2003-07-21 20:49
  bardzo dobry telefon i nie jest aż taki duży coś jak n3510i (no troche większy) ale funkcje super tylko jeszcze karty pamieci to jest to bo n3650 jest za duża
  0
 • Users Avatars Mini
  maccc pisze: 2003-07-22 02:31
  LUDZIK: dokładnie tak- wyskakiwała "milosc", na dowod jestem w stanie wyslac smsa bo jeszcze sie go nie pozbylem :) Pozdr!!
  0
 • Users Avatars Mini
  LUDZIK pisze: 2003-07-22 23:14
  maccc: NO MOŻE I TAK... NIE BĘDĘ SIĘ SPRZECZAŁ... POZDRAWIAM!!
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-07-28 10:30
  Tak jest z tymi SMSami,bez pl liter wysyla oki,a z pl moze wyslac nawet jako 3 SMSY!-glupota,taki fon i zeby nie bylo mozna pisac ,,po polsku"!Wgralem sobie aplikacje:Camera FX-do robienia ciekawych fotek i VideoMMS-robienie filmow-super ale szkoda ze jest w jez pl,bo w wloskim,a po drugie cos nie moge glosu nagrywac :( Jeszcze MP3 ide wgrac :) POZDRAWIAM.
  0
 • Users Avatars Mini
  sebekoo pisze: 2003-07-28 11:22
  jak to bywa wady ma każdy
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-07-28 16:56
  sebekoo:Kazdy moze i tak,ale nie wszystko.Np S600 nie ma ;)
  0
 • Users Avatars Mini
  szalony pisze: 2003-07-30 00:03
  wikng : jak masz takie spodnie z lumpexu to ci urwie kieszeń ale jego cena weź nie obrażąj tego tela bo to jest cacko i należy mu sie oddanie.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-07-31 17:20
  szalony:Zgadzam sie.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-08-01 18:49
  Od dzis mam w swojej 7650 oprocz VideoMMSow i CAMERY FX dodatkowo jeszcze:irRemote-pilot do kazdego RTV(naprawde do kazdego) i MP3go,czyli odtwarzacz plikow mp3!Brakuje mi tylko juz jednego-RADIA!I wtedy naprawde mialbym wszystko co mi potrzeba,ale radia nie wiem skad wziasc!
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-08-01 20:32
  Acha i jeszcze jedna sprawa.Mam pyt do userow 7650:Jaka jest najlepsza stronka z dzwonkami i programikami wap?Ja korzystam z swiatgsm.fks.pl ,jest tam sporo dzwonkow,tapet itp,ale poszukuje dzwonkow Gigi D'Agostino,SCOOTERA itp,a tam ich niestety nie ma,prosze o jakies ciekawe adresy.Z gory THNX.
  0
 • Users Avatars Mini
  LUDZIK pisze: 2003-08-02 02:00
  BOSSNOKIA: wejdż sobie na www.szukacz.pl i wpisz polifonia lub dzwonki polifoniczne!!! jest tego cała masa!! ściągałem ze wszystkich po trochu... na większości ston powtarzają się melodie... niestety... także jak będziesz miał czas to się pogrzeb!! a co do scooter'a to widziałem tylko 3 melodie: ramp, nessaja i weekend... i szczerze mówiąc to nie było to czego się spodziewałem!! POZDRAWIAM!!
  0
 • Users Avatars Mini
  PITBUL pisze: 2003-08-02 03:05
  SIEMA .MAM PROBLEM W TYM MIESIACU KUPEJE FONIKA W ERZE.JEST NOKIA 7650 ZA 303.78GR I SAGEM M-X6 ZA 250ZŁOTY.I NIE WIEM CO WYBRAC CHOC ZAWSZE BYŁEM PRZEKONANY ZE TA NOKIA TO DOBRY FONIK.ZASTANAWIA MNIE SKAD WZIASC SOFTY , ILE MOZE TRWAC FILMIK I JAKIEGO PROGRAMU UZYC.A JAK Z MP3??? JESLI MOZNA ODBIERAC TO ILE SIE TAM MP3 ZMIESCI MI SIE WYDAJE ZE 1??.PROSZE O POMOC
  0
 • Users Avatars Mini
  PITBUL pisze: 2003-08-02 04:45
  MAM JESZCZE JEDNO PYTANIE.SŁYSZAŁEM JUZ O RADIU W TYM TELEFONIKU O MOZLIWOSCI BYCIA PILOTEM .CO MOZNA JESZCZE TU WYKOMBINOWAC .JAKIE SA POGRAMY NAJCIEKAWSZE?????
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-08-02 11:38
  PITBUL:Ja bym nawet nie myslal o SAGEMie,ale Twoj wybor.A co do programow to najciekawsze to takie jak pisalem wyzej-nagryw filmow,pilot ale radia nie ma skad wziasc za bardzo...pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-08-02 11:40
  ludzik:Dzieki za info,ja slyszalem weekenda i jest super.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-08-02 12:00
  ludzik:Sprawdzalem-szukacz.pl ale tam jest to co wszedzie-polif za 6zl i 10zl,a ja szukam za mniej lub najlepiej adresu wap zeby przez gprs to walnac,dajcie spokuj 10 zeta za 1 dzwonek to rabunek w bialy dzien!
  0
 • Users Avatars Mini
  PITBUL pisze: 2003-08-02 19:53
  BOSSNOKIA TEZ MI SIE TAK WYDAJE ZE WEZME NOKIE .CIEKAWE CZY SA PROGRAMY DO PRZERABIANIA MP3 NA POLIFONICZNE DZWONKI.WTEDY TO BEDA I ZA DARMO.A WŁASNIE CO DO MP3 ILE ICH TAM WJEDZIE JESLI KTOS WIE???????
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-08-02 22:14
  PITBUL:Nie ma chyba czegos takiego zeby przerabiac na polifonie.A co do mp3 to max 1 lub 2 ale wiesz po min,takze nie warto....
  0
 • Users Avatars Mini
  swerd pisze: 2003-08-02 23:00
  do minuty. dziwne. a nie da się tego ominąć??
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-08-03 00:12
  swerd:No a niby jak?Jak znajdziesz sposob daj znac...hehe
  0
 • Users Avatars Mini
  LUDZIK pisze: 2003-08-03 01:50
  JA PRÓBOWAŁEM KOMBINOWAĆ... UCINAŁEM NAJCIEKAWSZE KAWAŁKI MP3 I PRZERABIAŁEM JE NA MIDI!! MAM PROGRAMY, JEŚLI KOMUŚ SĄ POTRZEBNE TO SIĘ DOGADAMY (PISZCIE TU LUB NA MAILA-MAILEM SZYBCIEJ!!) PITBUL: MAM SOFTA DO NOKII... JAK JESTEŚ ZAINTERESOWANY KUPNEM TO PISZ NA MAILA!! ludzik111@interia.pl POZDRAWIAM!!
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-08-03 10:45
  Ludzik:MAsz programy na CD?A masz tam radio i cos jeszcze ciekawego?
  0
 • Users Avatars Mini
  LUDZIK pisze: 2003-08-03 11:32
  BOSSNOKIA: NO WŁAŚNIE RADIA NIESTETY NIE MAM... CO DO CIEKAWYCH PROGRAMÓW... HMM... NIC NOWEGO... STANDARTY... ALE JAK TYLKO COŚ ZNAJDĘ TO DAM ZNAĆ!! A MOŻE KTOŚ MA RADIO W 7650??
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-08-03 12:13
  Wczoraj usunelem juz mp3 bo doszedlem do wniosku ze to jest bez sensu,jeszcze tylko potrzebuje radia i ,,styka"-chyba .Ludzik:No to jak znajdziesz radyjko to daj znac,a masz polifonie na tej plytce i tapety?Jaka jest cena?
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-08-03 12:16
  Acha i mam jeszcz pyt do tych ktorzy maja funkcje filmowania (VideoMMS):U mnie jest to w jez wloskim,filmy nagrywa,ale bez dzwieku,jak to ustawic?
  0
 • Users Avatars Mini
  tunioman pisze: 2003-08-03 22:44
  siema chce ktoś z was zamienić się ze mna na nokie. ja mam 6610 która już mi sie znudzila i chciałbym wymienićsie na 7650 za dopłata z mojej strony. jeżeli ktos by chciał; to piszcie na maila tunioman@xl.wp.pl oferty tylko z wa-wy i okolic. dzięki
  0
 • Users Avatars Mini
  LUDZIK pisze: 2003-08-04 00:45
  BOSSNOKIA: MAM POLIFONIĘ I TAPETY ALE NIE WIEM CZY OPŁACA SIĘ WYSYŁAĆ JEDNĄ PŁYTKĘ... JAK CHCESZ...
  0
 • Users Avatars Mini
  tom pisze: 2003-08-04 04:50
  ...hmmmmm z ciekawszego softu:P ...np emulator gameboya jest OK:) ...a wogole tel jest super:)
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-08-04 09:46
  tom:A na jakiej zasadzie daje ten emulator i co potrafi?
  0
 • Users Avatars Mini
  sebekoo pisze: 2003-08-04 17:45
  zbyt duzy , zdjecia niezaciekawe brak ostrosci itp
  0
 • Users Avatars Mini
  sebekoo pisze: 2003-08-04 17:47
  sprzedam za dobra cene jesli ktos bedzie chetny bardzo prosze o tel.691801804 nowy z 1-08-2003 z plusa
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-08-06 20:54
  sebekoo:"Zdjecia niezaciekawe"??? A mozesz mi powiedziec w jakim innym tel masz lepsze?!
  0
 • Users Avatars Mini
  IGOR pisze: 2003-08-10 12:58
  KOCHANI CO WYBRAC NOKIE CZY SAGEM X-6-CHODZI MI O JAKOSC ZDJEC I WYSWIETLACZA
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-08-10 13:13
  IGOR:Odp tak jak zapewne wiekszosc userow:NOKIA,NOKIA i jeszcze raz 7650!
  0
 • Users Avatars Mini
  swerd pisze: 2003-08-10 14:19
  oczywiście że nokie, ew. sonyericsson t610. sagem to porażka
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-08-10 14:49
  swerd:Dokladnie, SAGEM = daewoo...
  0
 • Users Avatars Mini
  LUDZIK pisze: 2003-08-11 02:58
  KAŻDA KOMÓRKA NA KTÓREJ NIE MA NAPISU "NOKIA" JEST BE... ;)))
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-08-11 10:38
  Ludzik:No taka prawde,ale sa wyjatki-dla mnie to:P800,S300,V200,T610
  0
 • Users Avatars Mini
  robson pisze: 2003-08-11 16:19
  pomocyyyyy!!!!!!!jak ja mam skonfigurowac ta cegle z moja skrzynka w o2.pl ?????
  0
 • Users Avatars Mini
  Rees pisze: 2003-08-11 16:42
  Robson: To zalezy w jakiej jestes siecii. Jesli era - odsylam na ich stronke - jest tam ladny tutorial jak to zrobic. Jesli idea to dzwon do BOKu pomoga (ja tak zrobilem).
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-08-11 16:49
  A ja mam podobnie ale jestem w +,co robic???Jestem w wp.
  0
 • Users Avatars Mini
  sebekoo pisze: 2003-08-13 16:29
  BOSNOKIA: nie mówie że w innych sa lepsze zdięcia tylko ze sa nieciekawe a to jest wynikiem technologii
  0
 • Users Avatars Mini
  PITBUL pisze: 2003-08-13 18:10
  NO WITAM WŁASNIE OD 8.08.2003 POSIADAM NOKIE 7650.I JEST ZAJ....BISTA.JEDYNA WADA TO BATERIA.DOBRZEZ E SIE KROTKO ŁADUJE.NIE WIEM KIEDY DOJDE BY POŁAPAC SIE WE WSZYTKICH FUNKCJACH.CO DO FOTEK SA DOBREJ JAKOSCI.SZKODA ZE NIEDAA SIE NAGRYWAC ZBYT DŁUGICH FILMÓW NO MINIMUM TAK Z 1 MINUTKE.LUDZIK Z TEGO COW IEM MASZ DOJSCIA DO SOFTU NAPISZ MI MAILA CO TAM JEST CIEKAWEGO
  0
 • Users Avatars Mini
  LUDZIK pisze: 2003-08-14 13:12
  PITBUL: ZGADZA SIĘ... NO WIĘC... JEST PILOT DO RTV, KILKA PROGRAMÓW DO ROBIENIA ZDJĘĆ (W TYM JEDEN Z 16TOKROTNYM POWIĘKSZENIEM), PROGRAM DO MP3, LATARKA, PROGRAMY PAKUJĄCE, ZMIENIAJĄCE WYGLĄD WYŚWIETLACZA, ZARZĄDZAJĄCE FOLDERAMI TELEFONU (NP. NADAWANIE IM PRAW DOSTĘPU), VIDEOMMS, PLAYERY, POLIFONICZNE I MONOFONICZNE DZWONKI, TAPETY I WIELE WIELE WIĘCEJ...
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-08-14 13:28
  Ludzik:Wiem o wszystkich prawie aplikacjach,ale ,,LATARKA"??!Jak ona swieci,czy dobrze i skad ja wziasc/?!THNX z gory za info.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-08-14 13:31
  MA juz w koncu ktos RADIO w 7650??!
  0
 • Users Avatars Mini
  PITBUL pisze: 2003-08-14 17:54
  LUDZIK I JAKA TO CENA TEGO SOFTU????.I MAM PYTANKO JAK MOGE SIE POLONCZYC Z KOMPUTEREM .MUSZE MIEC SPECJALNY KABEL NA PODCZERWIEN CZY KOMURKA SAMA ZLOKALIZUJE WSZYTKO????
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-08-15 11:35
  PITBUL:Jak to ,, KOMURKA SAMA ZLOKALIZUJE WSZYTKO????"?Musisz miec kabel z IRDA do kompa!
  0
 • Users Avatars Mini
  Rees pisze: 2003-08-15 15:54
  Ludzik! Dzieki za soft. Po mimo poczatkowych problemow z bluetoothem wszystko jzu dziala. Jestem pod wrazeniem tych plyt co mi przyslales. Jest sporo aplikacji... Ale powiedz mi gdzie tam jest ta latarka??? To mnie ciekawi.
  0
 • Users Avatars Mini
  PITBUL pisze: 2003-08-15 16:34
  ILE TEN SOFT KOSZTUJE???????? I KABEL JESLI MOZNA WIEDZIEC
  0
 • Users Avatars Mini
  PITBUL pisze: 2003-08-15 16:35
  JAK ZA POMOCA MEILA WYSŁAC FOTKE Z KOMURKI TZN NAJPIER MUSZE MEILA JAKOS SKONFIGUROWAC NIESTETY NIEMAM POJECIA JAK:((((((((((
  0
 • Users Avatars Mini
  PITBUL pisze: 2003-08-15 18:38
  MAM PROSBE .CZY KTOS MOZE MI POWIEDZIEC JAK SKONFIGUROWAC MEILA ZEBYM MOGŁ WYSYŁAC I ODBIERAC WIADOMOSCI NA KOMURCE.Z INSTRUKCJI OBSŁUGI ZAWIELE NIEZROZUMIAŁEM HELPPPPPPPPP MOJ MEIL TO PITBUL19@WP.PL
  0
 • Users Avatars Mini
  LUDZIK pisze: 2003-08-17 00:50
  BOSSNOKIA: NIE WIEM JAK ŚWIECI LATARKA BO IRDA MNIE WQRWIA!!!!! ALE MAM APLIKACJĘ...
  0
 • Users Avatars Mini
  LUDZIK pisze: 2003-08-17 00:52
  RESS: LATARKA KRYJE SIĘ NA 3 CD W FOLDERZE NOKIA= 7650 = TORCH... TAM JEST Z RESZTĄ OPIS... PLIK TXT POZDRAWIAM!!
  0
 • Users Avatars Mini
  LUDZIK pisze: 2003-08-17 00:55
  PITBUL: PISZ DO MNIE NA MAILA... TERAZ MUSZĘ SPADAĆ... ludzik111@interia.pl
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-08-17 12:26
  Ludzik:Jak juz uruchomisz latarke to powiedz jak ona dziala-to bardzo wazne.Dzieki.pozdrawiam.
  0
 • Users Avatars Mini
  Rees pisze: 2003-08-17 22:04
  ok odpalilem latarke (wlasciwie bardziej pasuje nazwa pochodnia- slowko Torch to oznacza) . Jest to prosty programik ktory odpala czysty ekran (bez zadnych aplikacji, menu itp) i sama poswiata bialego ekranu oswietla powierzchnie. Testowalem w nocy kiedy to wrcalem do domku w egipskich ciemnosciach - z wysokosci 2 metrow spokojnie widac ok 50 cm okrag swiatla na ziemi... Smieszna rzecz:)Z innych softow ktore warto miec na 7650 to (imho oczywsicie) : Image SPy . AppMan, KeyLock, IRRemote, CameraFX.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-08-17 23:35
  Rees:No to nie powinno sie nazywac latarka,tylko ekranik!Latarka jako jednyna w fonie jest w 5100...
  0
 • Users Avatars Mini
  LUDZIK pisze: 2003-08-19 02:14
  Rees, BOSSNOKIA: CZYLI TAK JAK MYŚLAŁEM... PROGRAM PO PROSTU CZYŚCI WYŚWIETACZ!! Rees: MAM NADZIEJĘ ŻE JESTEŚ ZADOWOLONY Z SOFTU... ;))) POZDRAWIAM!!
  0
 • Users Avatars Mini
  swerd pisze: 2003-08-19 20:51
  latarka w telefonie? hm. musze to kiedyś zobaczyć
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-08-25 01:57
  Ludzik:Jak na tej plytce z softem Twoim znajdzie sie RADIO-biore!Dasz rade?
  0
 • Users Avatars Mini
  LUDZIK pisze: 2003-08-26 10:54
  BOSSNOKIA: W TAKIM RAZIE BĘDĘ SZUKAŁ DZIEŃ I NOC... A JAK ZNAJDĘ TO DAM ZNAĆ!! ;))) POZDRAWIAM!!
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-08-26 13:14
  Ludzik:Super!!! czekam.POZDRAWIAM.
  0
 • Users Avatars Mini
  magw pisze: 2003-08-27 22:04
  Świetny telefon!!! Zdjęcia są w zaskakująco dobrej (jak na telefon) jakości. Dużo funkcji, ciekawe gry i programy (część z nich za free w necie). Jest jeden maleńki mankament: Obudowa - trochę zbyt tandetna jak na telefon tej klasy.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-08-28 11:05
  magw:Zgadzam sie co do obudowy-niestety.Po bokach troszke czasem zatrzeszczy-tego nie powinno byc ...
  0
 • Users Avatars Mini
  ma pisze: 2003-08-31 14:13
  jak można ściągnąć do tego telegonu oprogramowanie do odtwarzania krótkich filmików. Proszę o jakąś wskazówkę. Z góry bardzo dziękuję. Pozdrawiam Wszystkich. ps.: telefonik jest odjazdowy.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-09-02 09:09
  Do przedmowcy:Wejdz na www.the7650.com i tak jest lub na www.nokia7650.website.pl
  0
 • Users Avatars Mini
  MisiekM pisze: 2003-09-06 16:53
  kolejna KUPA noki.Miałem ten telefon dwa dni i zaraz oddałem tego rupcia.ciężki jak cholera a te funkcje nic nadzwyczjnego. W tym telefonie bardzo brakuje mi wyświetlacza który wyświetla 65 tyś. barw.Osobiście wole Sagema x6 niema porównania jeżeli chodzi o zdjęcia.W Sagemie są to zdjęcia a tu??? buehehehehehe naprawde kupa totalna a tak sie spytam ma ktoś może soft do sagema x6??
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-09-07 12:23
  Misiek:Jestes sporym ryzykantem piszac tu taki koment.....gratuluje odwagi ;)
  0
 • Users Avatars Mini
  LUDZIK pisze: 2003-09-08 00:32
  A CO TO JEST SAGEM X6?? :))) MISIEK: TY SIĘ CHYBA Z KONIEM NA ŁEB ZAMIENIŁEŚ... PO PROSTU POMYLIŁEŚ FORUM... TO JEST FORUM NOKII A NIE JAKIEGOŚ CZEGOŚ... SAGEM... PHI...
  0
 • Users Avatars Mini
  MisiekM pisze: 2003-09-09 17:22
  dla twojej informacji ludzik to ja tu wyrażam opinie na temat tego telefonu niemusze mieć takiego samego zdania jak inni mam w nosie co inni o tym czymś piszą a Sagem jest to taka firma telefonów komórkowych ludzik dla twojej informacji.każdy już tylko pieprzy nokia,nokia a nokie tak szczerze mówiąc są gówna warte (poza modelem 6600) bardzo drogie a co otrzymujemy telefon który ma wyświetlacz z 4096 barwami to jest poprostu śmieszne.Sagem to bardzo dobra firma tylko ma mniejszą renome jak nokia .Żebyś sie ludzik niezdziwił jak za pare lat telefony Sagema będą lapsze od noki i to o dużo.ja chciałbym zmienić stereotyp na temat noki!!!!!!!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  Rees pisze: 2003-09-09 19:07
  Nie wiem Misiek - moze miales inne oczekiwania co do 7650? Jest duza - fakt. Jest jak cegla - fakt. Ale ma tyle zalet ze wymiary przestaja przeszkadzac. Nie porownuj Sagema bo to telefon z zupelnie innej polki cenowej - poza tym 7650 to wlasciwie krzyzowka palmtopa z komorka . Moze jakbys pouzywal jej dluzej, pobawil sie aplikacjami (softu na 7650 jest naprawde duzo) i przyjrzal sie jakosci zdjec to byc moze zmienil bys zdanie. Widzialem tego Sagema ktorego tak chwalisz - niezly siht. Zdjecia sa gorsze, wiec nie pitol glupot, okay? Zreszta kogo ja przekonuje heh...
  0
 • Users Avatars Mini
  LUDZIK pisze: 2003-09-09 22:30
  BRAWO REES!!!! POPIERAM W 100%
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-09-10 00:15
  JA tez!Sagem w komach jest moim zdaniem na poziomie DAEWOO w autach,NOKIA to MERC!
  0
 • Users Avatars Mini
  MisiekM pisze: 2003-09-11 18:05
  Bossnokia pamiętasz jak samsung był nicniewarty a teraz zobacz chociażby samsung v200 zarombisty fonik .Ress powiem szczerze że zapraszam do okulisty bo z oczami twoimi jest bardzo źle !!!!!!!!!!!!!POWIEM TYLE dla mnie NOKIa jest to przereklamowana kupa i tyle myślcie co chcecie ale ja niezmienie zdania na temat tego fona
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-09-11 19:40
  Misiek:Samsung to co innego,dla mnie sagem to jedne wielkie G!I tyle.
  0
 • Users Avatars Mini
  Rees pisze: 2003-09-13 01:31
  Do okulisty chodze co pol roku wiec trzymam reke na pulsie... Powiedz mi lepiej co za porownanie Sagema i odwolanie sie do samsunga? Owszem najnowszy sgh v220 (ten reklamowany digital matrix z matrixem reloaded) jest bardzo fajnym fonem - ale nie za te pieniadze (ponad 2000 pln). A n7650 ktora mozesz kupic juz za niewiele ponad 300 pln w takiej np Erze to zupelnie nie porownywalny wydatek. Po za tym Sagem zawszeb dzie sie plasowal w nizszym segmencie telefonow. Po prostu shit dla nie wymagajacego czlowieka. Aha i jeszcze jedno - nie pij tyle albo idz do poradni AA - moze robiles fotki na 7650 jak drgaly ci rece? Stad tej kiepskiej jakosci zdjecia???
  0
 • Users Avatars Mini
  MisiekM pisze: 2003-09-13 01:36
  BOSSNOKIA ok niesprzeciwiam ci sie Polska to wwolny kraj każdy może mówić i myśleć co che.Ja pprostu mówie że ten telefon mi sie niepodoba a nielubie jak ktoś mi wbije że nie i on jest dobry i koniec np.taki rees czy ludzik . Rees a gdyby mi chodziło tylko o funkcje w telefonie to bym sobie kupił Nokie 9210i comunicator i bym sie nieprzejmowal wtedy kształtem czy wagą lub wielkością.Bo ta nokia to bije wszystkie fony na łeb (jeżeli chodzi o funkcje)
  0
 • Users Avatars Mini
  MisiekM pisze: 2003-09-13 01:38
  Jeszcze jedno chciałem dodać żę jedynymi telefonami NOKI które mi sie podobają na obecną chwile to NOKIA 6600 oraz fenomenalne NOKIA 8910 oraz NOKIA 8910i ale niestety stać mnie tylko na tą bez i :-(
  0
 • Users Avatars Mini
  MisiekM pisze: 2003-09-13 01:46
  Rees ja niepije dla twojej infrmacji mam dopiero 14 lat a z oczami jest ok więc ślepy niejestem.A powiem ci coś Rees co ty wogule poruwnujesz ten sagem ma 65 tyś kolorów a Nokia 7650 zaledwie 4096 tu prównania niema jeżeli chodzi o wyświetlacz.a to przecież w telefonie jest chyba najważnijsze (wyświetlacz). Niebęde sie z wami kłócił bo wy koledzy chyba w rzuciu tego telefonu niemieliście ani niewidzieliście a próbujecie mi wmówić.Ja mam ten telefon od 17 07 2003 roku i jak na razie jestem bardzo zadowolony Ma bardzo ładne dzwięki hi-fi fakt żę głośniczek jest słaby ale m sie podoba słuchać dobrze.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-09-14 01:07
  MiesiekM:MAsz 14 lat??!Jasli tak to dam Ci dobra rade:Ucz sie,poznmieniaj tyle komorek ile inny tutejsi i wtedy pogadamy,bo jak narazie chyba sie minales z powolaniem....bez urazy ;)
  0
 • Users Avatars Mini
  MisiekM pisze: 2003-09-14 13:29
  BOSSNOKIA ja miałem bardzo duzo telefonów kto wie może nawet więcej aniżeli niektórzy tutaj.Zmieniam telefon średnio co 2,3 mieśące. A telefony zaczęły mnie interesować od 11 roku życia.Więc mam pewne doswiadczenie z telefonami :-)
  0
 • Users Avatars Mini
  Rees pisze: 2003-09-14 16:06
  Okay MisiekM oczywiste jest ze nie narzucam nikomu wlasnego widzimisie - jak to mowia \"de gustibas er non disputantum...\" . Wydaje mi sie jdnak ze niektorzy chocby tutja maja wieksze doswiadczenie w uzytkowaniu telefonow. NP ja (bedac skormnym heh) zaczynalem przygode z telefonami w 97 roku - pamietam jak dzis kiedy kupiel wtedy w Erze za prawie 500 zl Siemensa S6... To byly czasy:) I tez zmieniam telefon czesto - raz na pol, 3/4 roku... A co do nokii 9210. Najelpszym fonem na rynku - a jednoczesnie najdrozszym - jest oczywiscie SOny Ericsson PE 800. Telefon fantastyczny , mialem przyjemnsoc sie bawic. Ale nie za te pieniadze. *910 to jzu przzytek - jesli ciej ara tytanowa obudopwai poczucie ze nosisz w kieszeni \"bank\" to smialo , idz nam iasto a wrocisz bez fona w naszych polskich realiach. 8910i jest fajny ale cena oficjalna - ponad 3000 pln - dysponujac gotowka kupilbym w ciemno PE 800 nawet nie zastanawiajac sie.
  0
 • Users Avatars Mini
  Rees pisze: 2003-09-14 16:08
  Ostatnia kwestia to display i kolorystyka. Oczywiscie ze jest roznica w ilosci kolorow. Ale zauwaz ze mowimy o jakosci zdjec nak tore oprocz kolorow skalda sie sotrosc. I na tym polu nokia bije na glowe sagema. Paracik 640 x 480 bez flasha robi zaskakujaco dobre fotki w nocy i naprawde swietne w dzien. Moze po prostu nie widziales zdjec na komputerze pod jakas przegladarka zdjec? Sprawdz sobie. Koncze ta dyskusje , bo widze ze dopiero wkraczasz we wspanialy swiat gsm... Powodzenia
  0
 • Users Avatars Mini
  MisiekM pisze: 2003-09-16 20:54
  Rees dzięki ja też zaczynałem na takim samym fonie jak ty :-) Siemens s6 ale później przeżuciłem sie na nokie 3310 a później poszło z górki :-) Właśnie składam na NOKIE 9210i bo podoba mi sie to że to że ma praktycznie nieograniczone możliwości
  0
 • Users Avatars Mini
  Rees pisze: 2003-09-17 02:37
  Nadal uwazam ze najlepszym rozwiazaniem bedzie kupno SE P 800. On to dopiero ma nieograniczone mozliwosci:) I jesto wiele zgrabniejszy od 9210:)
  0
 • Users Avatars Mini
  MisiekM pisze: 2003-09-17 16:55
  Rees tylko jest mały problem zwróć uwage na cene P800 !!!!!!! A comunicator szkoda że niema GPRS-u to jest jego wielki minus a wraz z brakiem GPRS-u wiąże sie to że niema mms-ów jaka szkoda.Niemoge sie doczekać modelu 9410 to to dopiero będzie fura tylko jego cena raczej przerośnie moje mozliwości :-(
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-09-21 17:26
  CIekawe czy mozna podlaczyc MP3 NOKIA MEDIA PLAYER do 7650???!
  0
 • Users Avatars Mini
  LUDZIK pisze: 2003-09-23 18:33
  MisiekM: SKORO MASZ 14 LAT TO TROCHĘ WIĘCEJ SZACUNKU DLA STARSZYCH-TO PO PIERWSZE! A PO DRUGIE TO OD KIEDY DZIECI NOSZĄ TELEFONY KOMÓRKOWE??
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-09-23 19:46
  Wsadzilem dzis w swoja 7650 ten MiniGPS,ale nie wiem o co chodzi w tym menu:events,cells,cell name,add curent cell???!Prosze o info!
  0
 • Users Avatars Mini
  Minister pisze: 2003-09-24 15:50
  Telefon pierwsza klasa. Jak komuś się nie podoba to spoko ale jak dla mnie to wystarczający telefon. Czytałem powyższe wypowiedzi i myśle, że jak dla :"MiskaM" N7650 jest duża i ciężka to po jaką cholere chcesz sobie kupić 9210i jak ona jest jeszcze większa i znacznie cięższa?? Co prawda ma super funkcje ale rozmiary tak samo, więc w tym momencie sam nie wiem. Narazie wszystkim
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-09-25 19:31
  JAk dziala czujnik swiatla w 7650?Jest on w ustawieniach tel i ma 3 opcje:Wylacziny,Minimum-tak mam,oraz MAKSIMUM.O co w tym chodzi???Wie ktos?
  0
 • Users Avatars Mini
  MisiekM pisze: 2003-09-28 14:08
  Ludzik:O.K jestem młody ale jestem dzieckiem które lubi takie zabawki jak telefony komórkowe i nic na to nieporadzisz a dla twej info to dzieci noszą komórki nie od dzisiaj i nie od wczoraj więc wychodzi na to że koleś jesteś zacoffany!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
  0
 • Users Avatars Mini
  Rees pisze: 2003-09-30 21:14
  Okay Misiek ale jak ktos wczesniej zauwazyl - najwieksza wada dla ciebie jest wielkosc 7650. A communicator jest 2 razy wiekszy:) Wiec po co ci on? Rownie dobra - jak nie lepsza ksiazka kontaktowa jest w7650, bo wiecej zalet communicatora nie widze...
  0
 • Users Avatars Mini
  MisiekM pisze: 2003-10-01 18:20
  Rees ale comunicator ma po a większą pamięć niż 7650 bo na dzień dobry masz 16 mb +karta pamięci np.128mb to zobacz ile razy wiecej niż 7650 na comunicatora ile jest programów (fakt że na 76 również ale na 76 mniej zmieścisz niż na comunicatorze
  0
 • Users Avatars Mini
  tak czy nie???? pisze: 2003-10-01 18:23
  Ludzie czy warto kupić kradzioną nokie 760 za 80zł??????8-)
  0
 • Users Avatars Mini
  tak czy nie???? pisze: 2003-10-01 18:23
  sorry 7650
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-10-01 19:38
  Moja odp brzmi:NIE!!! ;- No chyba ze opusci na 50....
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-10-01 19:39
  Gdzie ta nokia ma palmtop,co to jest w niej?!
  0
 • Users Avatars Mini
  Neo pisze: 2003-10-06 00:15
  Telefonik zajebisty kupie go sobie na 100 % jeszcze ok 2 miesięcy i cena będzie wynosić ok 500-600 zł teraz wart jest 750-800 czekajmy aż spadnie i bierzmy sie za nią !!
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-10-06 17:53
  Neo:Buahaha!!!Dobry jestes!Wez sie za siebie lepiej najpierw!
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-10-08 19:17
  Jak ustawic zeby nagrywalo glos w VideoMMSie?
  0
 • Users Avatars Mini
  tak czy nie??? pisze: 2003-10-12 01:09
  BOSSNOKIA: wszystko jest z nią ok widiałem ją a taka tania bo chca sie tych telefonów szybko pozbyć żeby psy ich niezłapały to jak mam ją kupić czy nie?
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-10-12 13:23
  Dobre buahaha!!!Chlopaki poradzcie mu cos bo ja juz nie mam slow ;)
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-10-14 19:17
  Jak ustawic logo operatora na gorze (w miejscu napisu sieci)!??!
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-10-14 21:30
  Ma ktos DOOMa z Was na swojej 7650?
  0
 • Users Avatars Mini
  LUDZIK pisze: 2003-10-15 13:52
  BOSSNOKIA: JA MAM WGRANY PROGRAM sTOOLS KTÓRY UMOŻLIWIA ZMIANĘ LOGA OPERATORA... PROGRAM PO POLSKU... DOOMA MAM NA CD ALE NIE WGRYWAŁEM NA NOKIĘ... POZDRAWIAM!!
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-10-15 18:53
  Ludzik:Mam juz ten program na kompie,tylko przezuce na kom i ok.
  0
 • Users Avatars Mini
  LUDZIK pisze: 2003-10-19 00:56
  JAK TO JEST Z GRAMI JAVA?? WRZUCIŁEM SOBIE JEDNĄ NA KOM. ALE NIE ZAINSTALOWAŁO-WYSKOCZYŁ KOMUNIKAT: NIEZNANY FORMAT PLIKU... O CO CHODZI??
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-10-19 10:46
  Ludzik:Pewnie cos masz nie tak,np jakis plik jest zjeb.. lub cala gra :D
  0
 • Users Avatars Mini
  Nokia pisze: 2003-10-22 18:52
  Kto chce kupić soft do noki 7650?Po wgraniu owego softu menu w waszej 7650 będzie wyglądało jak pulpit w windows xp.Plus drugi soft gratis na którym zamieszczone jest mnustwo gier oraz programów typu :gps.latarka,mp3,edytor grafiki,kompozytor melodi.Gier jest ponad 1000.
  0
 • Users Avatars Mini
  LUDZIK pisze: 2003-10-23 22:45
  OHO... KONKURENCJA!! :)))
  0
 • Users Avatars Mini
  LUDZIK pisze: 2003-10-23 22:47
  Nokia: NAPISZ JAKIE CIEKAWE PROGRAMY MASZ NA PŁYTCE... MOŻE UZUPEŁNIMY SWOJE ZBIORKI... :)))
  0
 • Users Avatars Mini
  LUDZIK pisze: 2003-10-23 22:48
  SZCZEGÓLNIE INTERESUJE MNIE RADIO I KOMPOZYTOR POLIFONICZNYCH DZWONKÓW...
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-10-24 00:38
  Ludzik:RAdia to na pewno nie ma i nie bedzie...
  0
 • Users Avatars Mini
  LUDZIK pisze: 2003-10-25 15:37
  NO NIE WIEM BOSSNOKIA... KTOŚ PRZYSŁAŁ MI MAILEM LINK DO RADYJKA... TYLKO ŻE TO BYŁO PŁATNE DEMO... A LINK GDZIEŚ ZAPRZEPAŚCIŁEM...
  0
 • Users Avatars Mini
  LUDZIK pisze: 2003-10-25 15:45
  NP. POLIMERÓWKA 900 STOI 41ZŁ... ALE JEST NA NIĄ 5 CHĘTNYCH... WIĘC PEWNIE PODSKOCZY...
  0
 • Users Avatars Mini
  LUDZIK pisze: 2003-10-25 16:04
  www.allegro.pl/show_item.php? item=17176946 tylko bez spacji pomiędzy php? a item... wyskakuje komunikat o za długim ciągu wyrazów...
  0
 • Users Avatars Mini
  LUDZIK pisze: 2003-10-25 16:13
  SIADA KOMUŚ BATERIA?? NIE CHCE KUPOWAĆ NOWEJ?? TU COŚ KTOŚ MA... www.allegro.pl/show_item.php? item=17255195
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-10-25 21:15
  Zaparszam na swoja mala str:www.boras-home.blog.pl Wpisujcie sie do ks.gosci!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-10-25 21:19
  Kurde ta bateria co Ludzik pokazal-jego 1szy link jest tylko za 24zl,polimer 1150 Amh chyba trzeba brac nie??!
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-10-25 22:15
  jest tez inna 1200 za 29zl.
  0
 • Users Avatars Mini
  Rees pisze: 2003-10-29 08:31
  Pierwszym zakupem zaraz po dorwaniu fona byla oczywiscie bateria. Polecam rzucic okiem na allegro i kupic zwykla LI ION 1200 mAH za ok 30 pln (ja kupilem jakiegos noname - firma "Green") - rewelacja telefon trzyma minimum 3 dni przy ostrej zabawie kamera i softem.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-10-30 17:43
  Rees:Mozesz dac mi namiary na typa od ktorego masz te baterie?
  0
 • Users Avatars Mini
  ja pisze: 2003-11-03 19:58
  Jak chcecie zobaczyc galerie zdjec z Nokii 7650 to jest ona w dziale FotoBlog na stronie www.pkulczycki.tk
  0
 • Users Avatars Mini
  xslimakx pisze: 2003-11-08 14:08
  telefonik jest super zbieram powoli pieniazki aby go kupic. jako ciekawostke moge napisac ze bylem wczoraj na imprezie clubu nokia w skarpie i bardzo duza czesc ludzi miala wlasnie 7650 natomiast nie ujrzalem ani jednej 3650
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-11-08 20:22
  Dzis kupielm baterie 1250 aMh za 25zl nowke z allegro,ale odebralem osobiecie.Bede ja formatowal,po uzywaniu napisze czy i jak jest lepiej z ta bat.
  0
 • Users Avatars Mini
  pajorro pisze: 2003-11-08 20:36
  Fajnie ze ja kupiles, super. Ale co do twojej strony nie musisz tego pisac wszedzie...
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-11-08 23:05
  pajorro:To zabron mi hehehe!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  eXiDe pisze: 2003-11-10 17:27
  Ludzie jak Wam się ten fon spisuje :)) ????????
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-11-10 20:43
  exide:Poczytaj wyzej to sie dowiesz alll :D
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-11-11 14:33
  No i I faza testu baterii za mna.Po 1szym formacie przed chwila dala znak ze jest na wyczerpaniu.Wytrzymala 2,5 DOBY,przy duzym dzonieniu,sporym graniu i czestym odbiorem SMSow,czyli jakas 1 - 0,5 doby wiecej.Nie duzo,ale zawsze cos ;-]
  0
 • Users Avatars Mini
  Rees pisze: 2003-11-16 14:42
  Bossnokia : to troche przeplaciles hehe - ja kupilem na allegro bateryjke 1400 MaH za 25 pln... I trzyma 3 dni.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-11-16 19:40
  Rees:Hehe juz mi trzyma ponad 3 doby(po 2gikm formacie) za ta cene niczego nie zaluje!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  LUDZIK pisze: 2003-11-18 21:15
  allegro.pl/show_item.php ?item=18055539 (pisane bez spacji) -CO O TYM MYŚLICIE?? IRDA + SOFT BCM...
  0
 • Users Avatars Mini
  Minister pisze: 2003-11-19 11:53
  Hey macie może jakies linki z ciekawym softem do tego softu, jak macie to prosze o przesłanie mi ich na mojego malia. Z góry wielkie dzięki
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-11-19 19:17
  www.the7650com. -wlaz tu.
  0
 • Users Avatars Mini
  LUDZIK pisze: 2003-11-20 21:35
  NIE POTRZEBUJE NIKT SOFTU DO TEGO FONA?? allegro.pl/show_item.php? item=18045735 (bez spacji) ZAPRASZAM... MOGĘ TEŻ SPRZEDAĆ ZA TAKĄ CENĘ POZA ALLEGRO... POZDRAWIAM!!
  0
 • Users Avatars Mini
  LUDZIK pisze: 2003-11-20 21:35
  ps. ZBIERAM KASĘ NA ŚW. MIKOŁAJA... :)))))
  0
 • Users Avatars Mini
  mobilekom pisze: 2003-11-22 11:27
  Tlelefon jest zajebisty Do dyskusji zapraszam na forum www.mobilekom.xu.pl
  0
 • Users Avatars Mini
  LUDZIK pisze: 2003-11-29 12:31
  przestój na forum??
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-11-29 16:44
  Ludzik:No najwyrazniej....
  0
 • Users Avatars Mini
  LUDZIK pisze: 2003-12-01 11:29
  :)
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-12-01 17:08
  :D
  0
 • Users Avatars Mini
  KycA pisze: 2003-12-01 20:31
  Po ile teraz stoją?
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-12-01 20:52
  Jakies 800-1050,zalezy czy nowka itp.
  0
 • Users Avatars Mini
  LUDZIK pisze: 2003-12-02 16:24
  OSTATNIO WIDZIAŁEM NA ALLEGRO JAK NOWA, PROSTO Z SALONU, W PUDEŁKU I ZE WSZYSTKIM (ŁADOWARKA, OPROGRAMOWANIE) POSZŁA ZA 920ZŁ...
  0
 • Users Avatars Mini
  Rees pisze: 2003-12-03 23:51
  guys, mam jedno male pytanko - juz wszystko w tym fonie dawno rozgryzlem ale wlasnie sobie uswiadomilem ze tak naprawde nie bawilem sie tylko polifonia. Jak sie tak naprawde zgrywa dzwonki - pytanie do Ludzika - majac bluetootha? Bo soft instaluje uzywajac oprogramowania nokii - pc suite - wybierajac opcje install new software. A jak melodyjki w midi, ktore leza na dysku???
  0
 • Users Avatars Mini
  LUDZIK pisze: 2003-12-05 00:05
  Rees: JA MAM BLUETOOTCHA.... PRZESYŁAM SOBIE POLIFONIĘ NORMALNIE... A PC SUITE NAWET NIE INSTALOWAŁEM!!
  0
 • Users Avatars Mini
  Rees pisze: 2003-12-06 13:25
  Hej Ludzik jak mozesz i masz chwilke to podeslij mi na maila juz jak to robisz. Jakos kompletnie nie moge dojsc do tego:) Pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-12-06 14:20
  Wlasnie wsadzilem na 76 wykrywcz klamst,ale trzeba jakis KOD wygenerowac-jak to zrobic???!
  0
 • Users Avatars Mini
  RHP pisze: 2003-12-07 09:35
  Witam, skusiłem się na powyższe komentaże i jutro jade po ten telefon i mam nadzieje że nie będe żałował zakupu. Ten telefon ma już ponad rok i wydawało mi sie że będzie miał kiepski wyświetlacz(na tym najbardziej mi zależy)ale jak tutaj wszyscy piszą inaczej, jutro się przekonam!
  0
 • Users Avatars Mini
  Saio pisze: 2003-12-08 01:14
  Mam pytanko do RHP. Jak go juz kupisz to proszę napisz czy warto wydawać tyle pieiędzy na niego. Waham się pomiedzy nim a Sagemem MY-X6. Głównie chodzi mi wyswietlacz i o jakość fotek.
  0
 • Users Avatars Mini
  mobilekom pisze: 2003-12-09 07:35
  W moim odczuciu 7650 robi lepsze zdjęcia niż ten Sagem. www.mobilekom.xu.pl lub www.mobilekom.prv.pl
  0
 • Users Avatars Mini
  yaś pisze: 2003-12-11 13:31
  jeżeli chodzi o fotki to gotowce przesłane IRDA z 7650 na komputer są po prostu exstra
  0
 • Users Avatars Mini
  Minister pisze: 2003-12-12 14:11
  Jeśli chodzi o jakość zdjęć to są one dobrej jakości jak na telefon, w porównaniu do innych telefonów to wypada on na drugim miejscu pod względem jakości obarazu na wyświetlaczu jak i jakosc zdjęcia gotowego. Można to zobaczeń w pierwszym numerze mój komputer z września tego roku.
  0
 • Users Avatars Mini
  sagem-mobile pisze: 2003-12-12 22:48
  Minister: A co jest na pierwszym miejscu?? Moj Sagem robi lepsze fotki od tego, bo porownywalem z kolega.
  0
 • Users Avatars Mini
  sagem-mobile pisze: 2003-12-12 22:49
  Saio: Jesli chodzi o wysiwetlacz i jakosc fotek to Sagem znacznie przewyzsza 7650, gdyz to sa jego najlepsze strony. Mozna sie tylko przyczepic ze Sagem nie ma Javy a poza tym wszystko to samo.
  0
 • Users Avatars Mini
  sagem-mobile pisze: 2003-12-12 22:50
  Aha i jeszcze jedno mobilekom: Przestan wszedzie reklamowac te strone!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  matheusz pisze: 2003-12-13 21:12
  w pon bede go mial,juz nie moge sie doczekac!
  0
 • Users Avatars Mini
  matheusz pisze: 2003-12-13 21:15
  przedtem mailem Sagema myx-6 i fotki wychodzily naprawde rewelacyjne,ten ekran 65000kolorow-szkoda ze takiego nie ma w tej nokii /pozdro
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-12-14 10:01
  Jak mam miec 65tys kolorow w ekranie iu nad nim naspis S A G E M to...:P
  0
 • Users Avatars Mini
  Minister pisze: 2003-12-14 17:08
  sagem-mobile: na pierwszym miejscu jest Sony Ericsson P800, który wygrywa jedynie lepszą jakoscią zdjęcia na wyświetlaczu, ale jesli chodzi o zdjęcie przeslane na komputer to na pierwszym miejscu jest 7650. Widziałem zdjęcia robine P800 i moim zdaniem mają lekką pikselioze w porównaniu do 7650, która wogole ich nie ma, jedynie niekiedy zamglenie w rogu zdjeć które nie zawsze występują.
  0
 • Users Avatars Mini
  RHP pisze: 2003-12-20 19:38
  Wyświetlacz zajebisty,zdjęcia niezłe,znacie moze jakieś strony z dobrym softem????Jedynym minusem tego telefonu jest jego rozmiar i mała pamięć,gdyby to zmienić to byłby po prostu GURU,głównie boli mnie ta pamięć,już mi się kilka razy zapełniła i co chwila musze coś usuwać ale to jedyny poważny minus.Wyświetlacz nie ma może 65 tys. kolorów ale tak bardzo tego nie widać.W porównaniu do MC60 który też ma 4096 kol. siemens pada w 100%
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-12-20 22:44
  RHP: www z softem:www.the7650.com
  0
 • Users Avatars Mini
  skwara pisze: 2003-12-21 20:49
  powiem wam tylko jedna tA Słuchawka jest do dupy miałem ją przez 4miesiące to prawda że mają ją tylko bogaci!! no ale cuż:-)) trzymałem już tyle telefoników noki w łapie. ten telefon bardzo mnie rozczarował! jego zena mówi że telefon jest wyposażony we wszystkie nowości a to nie prawda!!! pozatym to taka cegła że .... lepiej nie mówić musiałem wozić ją taczką po niej miałem sony ericsson t610 i to jest telefon!!! a nie jakaś cegła! leciutki wszystko dobrze dopracowane wszystkie nowości jakie tylko sie ukazały!!!! no ale musiałem z niego zrezygnować bo ukazała się nokia n-gage. dla ludzi z małym portfelem polecał bym sony ericssona t610, a dla z grubszym n-gaga!!! niewiem czemu wszyscy tak się zachwycają tą cegłą jak by go mieli to sami by sie rozczarowali no jeżeli ktoś by zmieniał z noki 3210 ale to szczegół.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-12-21 23:11
  skwara:Buheheheh.....!!! ALe sie usmialem ! Dzieki za poprawienie mi humorku (chyba nie tylko mi)
  0
 • Users Avatars Mini
  Dj.DIdiO pisze: 2003-12-22 02:08
  Witajcie... Telefon jak każdy inny posiada swoje wady i zalety ale polecal bo jest fajnhy
  0
 • Users Avatars Mini
  d_oti pisze: 2003-12-22 15:14
  Super telefonik! Mam go od dwóch dni (Mikołaj o mnie nie zapomniał :-) i po prostu uważam, ze jest ŚWIETNY! Kiedy go dostałam byłam tak srednio zadowolona - sądziłam, ze telefon, który do najnowszych nie należy to będzie jakiś shit. A teraz jestem po prostu pod wrażeniem. Mało który fon jest w stanie dorownać N7650.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-12-22 17:24
  d_oti:Ile mas zlat NIEZNAJOMO user-ko GOLa?Moze poznamu sie blizej?: Moj mail:nokia991@wp.pl
  0
 • Users Avatars Mini
  sagem-mobile pisze: 2003-12-23 22:17
  Widac BOSS szuka partnerki...
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-12-24 00:02
  sagem:Hehe....nie poprostu chce miec 1 qumpele tez na GOlu a nie samych kumpli :P
  0
 • Users Avatars Mini
  roch pisze: 2003-12-28 23:12
  skwara: jestem pewien ze tego telefonu nawet w rece nie trzymales skoro piszesz ze se t610 jest lepszy od n7650 - po prstu smieszne. mam oba telefony i moge ci powiedziec ze se jest kompletna porazka, natomiast n7650 to telefon wszechczasow [otworzyl nowa epoke w telefonii komorkowej] mozna do niego wgrywac rozne aplikacje od zwyklego budzika po odtwarzacz mp3 czy gry w '3d'. mozna nawet nim krecic filmiki [krotkie bo malo pamieci jest na telefonie]. jedyny minus jaki posiada ten telfon to za mala pamiec, 4mb jest niewystarczajace jesli ma sie wgrane kilka duzych gierek i przydatnych programow
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-12-29 13:37
  roch:Dokaldnie!Ten kto porownuje t610 do 76 to....no koment!
  0
 • Users Avatars Mini
  Minister pisze: 2004-01-03 12:35
  Przyłanczam się do wypowiedzie roch-a, Boss-a, i całej reszty, która nie da sobie wmówić że 7650 pada przy T610. Jeżeli ktoś tak sądzi to jest chyba ociemniały i niech lepiej kupi sobie psa przewodnika. Mam kilka fajnych gierek m.in. Skate & Slam, The Hulk, Tombraider (mi on nie działa), DoneIn50seconds, Skoki narciarskie zwykłe i 2004, Fife 2003, Stuntman i eticamcorder(kamera) do której nie trzeba przenosić cracka(full) - jesli chcecie którąś z tych aplikacji to dajcie znać na e-malia to powysyłam. Narazie i wszystkiego naj, naj, naj w nowym rok.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-01-06 17:17
  reboot:DOkladnie!Zgadzam sie,zeby te karty mozna bylo w nia wkladac no i bateria!Wyglad ma the best!
  0
 • Users Avatars Mini
  Minister pisze: 2004-01-06 21:17
  A propo pamieci do 7650 ja gdzieś czytalem, ze jest dodatkowa pamięć do tej noki tylko to jest dosyć drogie. To jest dysk, który nosi się przy pasku w kaburze i łaczy się z telefonem prze blutooth, do dyspozycji jest chyba od 500 MB do 2 GB.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-01-06 23:05
  :/ wolalbym tego nie testowac Ministrze...hyhy
  0
 • Users Avatars Mini
  RHP pisze: 2004-01-12 19:23
  Z the7650 sciągnołem radio ale nie wiem jak je obsługiwać,cały czas jak próbuje uruchomić jakąś stację to wyskakuje błąd, nie wie nikt jak to uruchomić????????
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-01-12 22:22
  rhp:Radio raczej nie pojdzie na 7650...a to co masz to jakis pic.
  0
 • Users Avatars Mini
  WiszniewskiN pisze: 2004-01-13 00:53
  małe pytanko-jaki "najlepszy" Waszym zdaniem jest program do zmiany ikon i skóry w 7650 .pozdrawiam wszystkich.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-01-19 16:23
  NO dokladnie, 3,6MB to baaaardzo malutko jednak jak na te mozliwosci.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-01-20 22:20
  Dzis bawilem sie S55 -niby nie nowosc,chodzi juz po ok 400zl,ale dzwonki polifoniczne ma lepsze nieststty od 7650 :( byly wgrane Freestyle i Pink i naprawde jakosc duuzo lepsza niz w 7650 (jakies 30-40% lepsza)Wiadomo ze the best dzwonki ma SAMSUNG,ale oby tylko 6600 miala takie jak ma S55,mam taka nadzieje.
  0
 • Users Avatars Mini
  B pisze: 2004-01-21 13:19
  Telefon jest EXTRA!!! mam go juz pol roku i nie widze na rynku zadnego innego ktory moglby go zastapic.Jak wszyscy pragne podazac za nowinkami technicznymi (szczegolnie tel.kom.) i chcialbym juz go zmienic tylko jest jeden problem,nie jest to kwestia pieniedzy jak by sie moglo wydawac, lecz wyboru telefonu.Nie ma dla mnie drugiego takiego idealnego telefonu, a tym bardziej nie ma takiego telefonu ktory go moglby zastapic.NOKIA 7650!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-01-21 16:17
  NO 6600 moze go zastapic :P
  0
 • Users Avatars Mini
  rees pisze: 2004-01-24 21:39
  Mnie coraz badziej zaczyna wkurzac waga i rozmiary - do kiedy musze chodzic w garniaku codziennie do roboty:) Zarty zartami ale robi sie to nie wygodne po prostu. Marzy mi sie telefon z mozliwosciami 7650 (rozsuwany oczywiscie) plus rozmiary mojej kochanej 6510... Moze jednak skusze sie na siemensa sl55... nie wiem, troche szkoda tej 7650 bo jest wygodna cholernie w uzywaniu. Mam impas chyba:(
  0
 • Users Avatars Mini
  swieczka pisze: 2004-01-26 20:31
  Telefon całkiem niezły. Imponujacy design i funkcję ale czy nie mozna było robic tego w trochę mniejszej obudowie? Przecież ten telefon to cegła. Jest tak samo szeroki i gruby jak Nokia 9210. Na obrazku wyglada OK ale na w ręku się nie chce zmiescić.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-01-27 13:28
  swieczka:Bueeheh kolejnsy madrala widze ze sie pojawil,powaliles mnie stary ale odpowiadam ci:Jasne ze mozna bylo zrobic ,,cos" w mniejeszej obudowie i zrobili np ladny i fajny alcatel 311 -dla ciebie.A co do ,,identycznych" i ,,takich samych" rozmiarow jak 9210......nie no tego juz nie skomentuje! Idz i sobie zmierz!
  0
 • Users Avatars Mini
  dawid pisze: 2004-01-31 01:09
  moze mi ktos podac strone poswiecona temu fonowi!!
  0
 • Users Avatars Mini
  ryobi pisze: 2004-01-31 13:46
  Chcałbym sie juz nim pobawić jednak czekam az bedzie bardziej przyzwijta cena na ten telefon.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-01-31 19:10
  ryobi:Mozesz sie nie doczekac.... :P
  0
 • Users Avatars Mini
  Zaku pisze: 2004-02-03 13:22
  Jestem szczesliwym posiadaczem tego telefonu ;-)
  0
 • Users Avatars Mini
  szynek pisze: 2004-02-04 16:44
  Według mnie ten telefon to duża cegła, prawie jak pustak i do tego taka cena. nikomu nie polecałbym tego telefonu. N3310 jest przynajmniej mniejsza.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-02-04 21:04
  szynek:NO jassssne zawsze 3310 bedzie lepsza!
  0
 • Users Avatars Mini
  pajorro pisze: 2004-02-05 13:48
  szynek ales ty glupi!!
  0
 • Users Avatars Mini
  chester88 pisze: 2004-02-06 21:19
  szynek ty debilu!!! cegłówką to Ty możesz zaraz dostać!!!!!!!!!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-02-06 23:05
  HE he he
  0
 • Users Avatars Mini
  pajorro pisze: 2004-02-07 21:26
  Jak mozna porownywac 3310 do 7650 wogole???
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-02-08 21:58
  adus:KOgo niby nie produkuja?
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-02-09 08:20
  jestes pewny?A moze jednak idzie Ci o 3310?!cos mi sie nie chce wierzyc,gdzie to wyczytales?!
  0
 • Users Avatars Mini
  pajorro pisze: 2004-02-10 15:37
  BOSSNOKIA- bardzo mozliwe ze juz nie produkuja tego telefonu...
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-02-10 15:57
  Watpie w to .
  0
 • Users Avatars Mini
  matheusz pisze: 2004-02-11 16:08
  Mozliwe-jest juz wiele nowszych modeli opartych na symbianie.
  0
 • Users Avatars Mini
  matheusz pisze: 2004-02-11 16:10
  np.3650,3660,7600,7700,9210,
  0
 • Users Avatars Mini
  Zaku pisze: 2004-02-11 16:58
  jakim programem w N7650 moge odtworzyc filmy w *.3gp ?
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-02-11 20:57
  matheusz:Jaka 7700,7600?!Kto to ma,5 osob w Polsce?Mowie o 7600,bo 7700 to chyba nikt jeszcze w Europie!A co do 3650/60 to oprogramowanie-srodek maja ten sam co 7650,tylko kary pamieci obsluguja i maja wyglad zabawki.
  0
 • Users Avatars Mini
  drycek pisze: 2004-02-12 10:40
  Boss, 3650 nie różni się od 7650 tylko wyglądem i kartą pamięci-ma również nieco inne oprogramowanie(no. realOne playera), a także lepszą baterię(polimerową, kiedy 7650 ma li-on)
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-02-12 15:02
  drycek:NO ma tego playera,ale bateria pomimo ze inna takze hu..a wiec nie pisalem o tym.
  0
 • Users Avatars Mini
  matheusz pisze: 2004-02-12 20:28
  Wejscie 7700 na polski rynek to tylko kwestia czasu,za 5 lat all bedziemy chodzic z takimi tel - byloby gid!
  0
 • Users Avatars Mini
  Zaku pisze: 2004-02-12 21:43
  kurde ale kijowo ze niema wymiennych kart pamieci:( a o 7650i jeszcze cisza chyba...
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-02-13 16:33
  matheusz:Ta jasne..czuj sie ze bedziesz mial go za 5 lat,zaku:CO ty gadasz,zadnej i nie bedzie!!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-02-19 22:39
  teraz kupisz cos,co jest stfozone tylko(only) dla ciebie- alcatel DB.
  0
 • Users Avatars Mini
  mpunkt pisze: 2004-02-23 19:39
  miałem kiedyś ten telefon, w sumie jest niezły tylko baterry - porażka
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-02-28 20:16
  Ten kto ma z WAS IRDE pod USB i 7650 laczy sie Wam dobrze z kompem,bez zadnych problemow?CHce kupic ta irde i musze wiedziec.Z gory thnx za info.
  0
 • Users Avatars Mini
  matheusz pisze: 2004-03-02 17:10
  Z doswiadczenia wiem ze bedziesz musial zmiemic cos ustawieniach IrDY ale bedzie chodzic,ale z drugiej strony lepiej troche dolozyc i kupic bluetootha-ja tak zrobilem,chodzi wypas a tel moze lezec na drugim koncu pokoju;)
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-03-02 22:54
  matheusz:ALe gdzie sie zmienia usatwienia irdy?!No tez myslalem o BT,bo to tylko 30zl roznicy,wiec nie chodzi mi o cene,tylko o to ze mam stycznosc z wieloma fonami i prawie kazdy ma IRDE,ale BT juz nie...
  0
 • Users Avatars Mini
  matheusz pisze: 2004-03-05 16:27
  Z tego co czytalem trzeba chyba jakis programik dodatkowy zainstalowac i cos zmienic i bedzie gralo,ale osobiscie tego nie robilem bo uzywalem IrDy tylko so sagema(najlepiej poszukaj na google lub na jakims forum).
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-03-06 09:04
  OK,dobra dam rade(mam nadzieje) jakos ;) pozdrawiam.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-03-07 11:43
  kupilem IRDE pod USB, wlaczam podczerwien,znajduje telefon,ale nie zawsze uda sie cos przeslac...Czasem przerywa.NA win 98 poszlo za 1szym razem,ja mam XP wiecie czemu tak jest? Aha i jak przeslac fotki z nokii na kompa przez irde?!
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-03-07 16:21
  Ja polaczylem sie 3 razy...heh...a tak to caly czas przerywa,pokazuje ze jest ,,kilka urzadzen/komputerow w poblizu".Jak uruchomic dzwonek mp3 przez mp3GO ktory znajduje sie w skrzynce odbiorczej?!
  0
 • Users Avatars Mini
  matheusz pisze: 2004-03-07 20:19
  Stary musisz sie udac z takimi pytaniami na jakies forum,bo tutaj ci raczej nikt na nie odpowie(polecam www.techtronic.pl).
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-03-07 21:14
  Tutaj tez daja odp,tylko kwestai czasu ;)
  0
 • Users Avatars Mini
  tomek21 pisze: 2004-03-08 13:32
  za duza, za ciezka, juz jak mam kupic taki telfon to wole se p800, troche wiekszy a ma wyswietlacz dotykowy
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-03-08 22:45
  Juz jest ok wszystko z moja IRDA ;)
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-03-09 21:04
  Jak uruchomic dzwonek mp3(true tones jak kot woli) na 7650?Probowalem przez mp3GO,ale dzwonek jest w SMSach odebranych a tam chyba nie mozna wejsc przez mp3GO :( ...
  0
 • Users Avatars Mini
  kfysiek pisze: 2004-03-13 19:08
  Ostatnio sie nad nim zastanawiam ale przeraza mnie klawiatura i jego wymiary.Niezaprzeczalnie jest bardzo nowatorki.pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  biT.MP pisze: 2004-03-13 20:37
  150gram ... troche ciezeki, ale to juz teraz klasyka porownywalna do 5110. mysle ze ten fone obecnie nadaje sie tylko dla biznesmenow ;)
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-03-15 07:33
  kfysiek:Klawiatura jest lepsza niz w 6600!Sa wieksze odstepy miedzy klawiszmi i jest super!A do wymiarow sie mozna przyzwyczaic!
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-03-16 08:47
  Grrr... znow mam problem z IRDA,dziala mi juz super z 7650,potem z 6600,ale wczoraj odlaczylem ja na chwile zeby drukare podlaczyc i teraz,pomimo takich samych ustyawien jak byly( 115200, Sigma Tel 4000 i COM 1) odbiera fotki z 6600,ale nie wysyla nic na kom.Pojawia sie:Wystapil blad przy wysylaniu...odmowa dostepu...dane zostaly wyslane do innego komputera!?!
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-03-16 17:04
  Poza tym mam ustawienia:speed enable-4000000 i min.czas przetwarzania 1 mS wiec co robic???
  0
 • Users Avatars Mini
  uceer pisze: 2004-03-17 07:59
  nie polecam tego telefonu psuje się i klapka odpada lepszzy jest 3650 pozdro