Nowa aplikacja PKP ma dwie nowości

Najważniejsze | Newsy
Opinie: 0
PKP.appka ma dwie nowości

PKO wprowadza nowości do swojej aplikacji mobilnej PKP.appka.

Nowości to moduł zgłaszania usterek na dworcach i prezentacja spodziewanego czasu opóźnień pociągów na całej długości trasy.

Po wyborze konkretnego dworca, na dolnym pasku nawigacji, znajdziemy ikonkę z kluczem. Po jej wybraniu możemy zgłosić usterkę. Żeby zrobić to szybko stworzono kilka podstawowych kategorii tj. windy, schody ruchome czy drzwi automatyczne, ale możemy również sami opisać usterkę dowolnego elementu infrastruktury dworcowej. Po wyborze pozostaje tylko określić co jest nie tak z danym elementem lub urządzeniem. Istotne jest również zamieszczenie krótkiego opisu oraz dodanie zdjęć, co pozwoli dokładnie zidentyfikować miejsce, w którym wystąpiła usterka. Następnie naciskamy przycisk „zgłoś usterkę”.

Uproszczono także sposób prezentacji rozkładu jazdy pociągów.  Domyślnie, gdy wybierzemy ikonę rozkładu jazdy z dolnego paska narzędzi, zobaczymy tablicę z odjazdami pociągów z danego dworca. Oczekiwanym przez użytkowników ułatwieniem jest prezentowanie spodziewanego opóźnienia pociągu od początkowej do końcowej stacji.

Majowa aktualizacja aplikacji jest już dostępna do pobrania w sklepach Google Play i App Store.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: