Nowa promocja w TP S.A.

Newsy
Żródło: Media Link
Opinie: 3
Opinie: 3

Od 1 lipca TP S.A. wprowadza nową promocję na połączenia międzymiastowe. Każdy abonent będzie mógł wybrać trzy numery, pod które zadzwoni o 20 proc. taniej. Akcja potrwa do końca roku. Promocja dotyczy tylko połączeń międzymiastowych realizowanych przez numer dostępowy Telekomunikacji Polskiej - 1033 i przeznaczona jest jedynie dla abonentów TP S.A. 

Aby skorzystać z nowej oferty należy złożyć w biurze obsługi klienta TP S.A. odpowiedni wniosek, bądź przesłać go pocztą. Można to zrobić w dowolnym momencie, jednak aktywacja usługi lub zmiana numerów nastąpią dopiero na początku następnego okresu rozliczeniowego. Korzystanie z promocji jest możliwe w przypadku obu nowych taryf abonamentowych. W przypadku posiadania przez abonenta kilku linii jednocześnie, może on dla każdego z telefonów wybrać inne numery międzymiastowe, z którymi będzie można rozmawiać o 20 proc. taniej. 
Sama aktywacja usługi jest bezpłatna. Płacimy jednak 1 zł + VAT miesięcznie za każdy numer, pod który dzwonimy po niższej - promocyjnej - stawce. Zmiana numerów z listy kosztuje jednorazowo za zdarzenie 5 zł. 

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Proximity pisze: 2001-06-27 16:22
  Wyłšczcie tę durnš muzyczkę ze strony głównej! Coraz rzadziej chce mi się jej słuchac co oznacza, że coraz rzadziej będę odwiedzał tę stronę (inni internaucie chyba też się ze mna zgodzš). Poza tym sš i inne strony news-owe o komórkach - bardziej \"user friendly\"
  0
 • Users Avatars Mini
  evad pisze: 2001-06-27 17:56
  z dobrze poinformowanych źródeł wiem, że już niebawem GSMoL będzie dużo bardziej 'user friendly'. cierpliwości ;)
  0
 • Users Avatars Mini
  Angolkin pisze: 2001-06-28 12:37
  Proximity: co do muzyczki - ja żadnej nie mam, ale mam wyłączone w przeglądarce automatyczne uruchamianie skryptów. Na pytanie, czy mają być uruchomione, na ogół odpowiadam NIE i myślę, że to pomaga. No, a jeśli coś na stronie mi nie działa, na czym mi zależy, to pozwalam na uruchomienie niektórych skryptów, a czasem nawet ActiveX. Pzdr, Angolkin
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: