Nowe ceny roamingu w PLAY

Drukuj

PLAY ogłosił nowe ceny roamingu obowiązujące klientów tej sieci od 1 lipca 2013 r.:

cena za minutę wykonanego połączenia głosowego w roamingu międzynarodowym w Strefie Euro. Nowa cena za tę usługę wyniesie 0,99 PLN netto (1,22 PLN brutto)
cena za minutę odebranego połączenia głosowego w roamingu międzynarodowym w Strefie Euro. Nowa cena za tę usługę wyniesie 0,29 PLN netto (0,36 PLN brutto)
cena za wysłanie wiadomości SMS w roamingu międzynarodowym w Strefie Euro. Nowa cena za tę usługę wyniesie 0,33 PLN netto (0,41 PLN brutto)
cena za 1 MB pakietowej transmisji danych w roamingu międzynarodowym w Strefie Euro. Nowa cena za tę usługę wyniesie 1,87 PLN netto (2,30 PLN brutto)

Zmianie ulegają również opłaty za pakietową transmisję danych w roamingu międzynarodowym w pozostałych strefach:

nowa cena za tę usługę w Strefie 1 wyniesie 1,47 PLN netto (1,81 PLN brutto) za 100 kB
nowa cena za tę usługę w Strefie 2 wyniesie 2,21 PLN netto (2,72 PLN brutto) za 100 kB
nowa cena za tę usługę w Strefie 3 wyniesie 3,69 PLN netto (4,54 PLN brutto) za 100 kB

Ocena: 7 głosów Aktualna ocena: 6
DrukujKomentarze / 5

Dodaj komentarz
  • Jeszcze do niedawna przed podróżą zastanawialiśmy się jaki aparat wziąć ze sobą, jak go zapakować, aby nie uległ uszkodzeniom. Część osób zabierała także ze sobą zestaw dodatkowych obiektywów. Skupialiśmy się na sprzęcie, a nie na samej radości podróżowania i robienia zdjęć. Teraz dzięki Huawei P9 możemy ponownie skupić się na rejestrowaniu najważniejszych chwil w perfekcyjnej jakości.

  • Odbierz darmowy starter i 10 GB internetu od Virgin Mobile!

    Od 18 maja można otrzymać starter Virgin Mobile zupełnie za darmo (KLIKNIJ TUTAJ!). Ponadto, największy wirtualny operator w Polsce, po dokonaniu zasilenia za 25 zł, doda 10 GB mobilnego internetu do wykorzystania w dowolny sposób.

Najważniejsze

Ostatnie testy