Nowe ceny roamingu w PLAY

Drukuj

PLAY ogłosił nowe ceny roamingu obowiązujące klientów tej sieci od 1 lipca 2013 r.:

cena za minutę wykonanego połączenia głosowego w roamingu międzynarodowym w Strefie Euro. Nowa cena za tę usługę wyniesie 0,99 PLN netto (1,22 PLN brutto)
cena za minutę odebranego połączenia głosowego w roamingu międzynarodowym w Strefie Euro. Nowa cena za tę usługę wyniesie 0,29 PLN netto (0,36 PLN brutto)
cena za wysłanie wiadomości SMS w roamingu międzynarodowym w Strefie Euro. Nowa cena za tę usługę wyniesie 0,33 PLN netto (0,41 PLN brutto)
cena za 1 MB pakietowej transmisji danych w roamingu międzynarodowym w Strefie Euro. Nowa cena za tę usługę wyniesie 1,87 PLN netto (2,30 PLN brutto)

Zmianie ulegają również opłaty za pakietową transmisję danych w roamingu międzynarodowym w pozostałych strefach:

nowa cena za tę usługę w Strefie 1 wyniesie 1,47 PLN netto (1,81 PLN brutto) za 100 kB
nowa cena za tę usługę w Strefie 2 wyniesie 2,21 PLN netto (2,72 PLN brutto) za 100 kB
nowa cena za tę usługę w Strefie 3 wyniesie 3,69 PLN netto (4,54 PLN brutto) za 100 kB

Ocena: 7 głosów Aktualna ocena: 6
DrukujKomentarze / 5

Dodaj komentarz
  • Huawei w zeszłym roku sprzedał na całym świecie ponad 106 mln smartfonów. Globalnie ten producent zajmuje trzecią pozycję na rynku producentów smartfonów. Jego seria P bije rekordy popularności, a długoterminowym celem jest pozycja numer 1. 

  • Rzeczywistość wirtualna to przyszłość domowej rozrywki… dość daleka przyszłość, gdyż na komputerowy zestaw VR trzeba wydać blisko 10 tysięcy złotych. VR od Samsunga jest tańsze i bardziej przystępne. W najnowszym numerze redakcja magazynu Stuff sprawdziła, co może nam zaoferować.

  • Odbierz darmowy starter i 10 GB internetu od Virgin Mobile!

    Od 18 maja można otrzymać starter Virgin Mobile zupełnie za darmo (KLIKNIJ TUTAJ!). Ponadto, największy wirtualny operator w Polsce, po dokonaniu zasilenia za 25 zł, doda 10 GB mobilnego internetu do wykorzystania w dowolny sposób.

Najważniejsze

Ostatnie testy