Nowe ceny roamingu w PLAY

Drukuj

PLAY ogłosił nowe ceny roamingu obowiązujące klientów tej sieci od 1 lipca 2013 r.:

cena za minutę wykonanego połączenia głosowego w roamingu międzynarodowym w Strefie Euro. Nowa cena za tę usługę wyniesie 0,99 PLN netto (1,22 PLN brutto)
cena za minutę odebranego połączenia głosowego w roamingu międzynarodowym w Strefie Euro. Nowa cena za tę usługę wyniesie 0,29 PLN netto (0,36 PLN brutto)
cena za wysłanie wiadomości SMS w roamingu międzynarodowym w Strefie Euro. Nowa cena za tę usługę wyniesie 0,33 PLN netto (0,41 PLN brutto)
cena za 1 MB pakietowej transmisji danych w roamingu międzynarodowym w Strefie Euro. Nowa cena za tę usługę wyniesie 1,87 PLN netto (2,30 PLN brutto)

Zmianie ulegają również opłaty za pakietową transmisję danych w roamingu międzynarodowym w pozostałych strefach:

nowa cena za tę usługę w Strefie 1 wyniesie 1,47 PLN netto (1,81 PLN brutto) za 100 kB
nowa cena za tę usługę w Strefie 2 wyniesie 2,21 PLN netto (2,72 PLN brutto) za 100 kB
nowa cena za tę usługę w Strefie 3 wyniesie 3,69 PLN netto (4,54 PLN brutto) za 100 kB

Ocena: 7 głosów Aktualna ocena: 6
DrukujKomentarze / 5

Dodaj komentarz
  • Jeszcze w trakcie wakacji chcecie kupić nowego smartfona i nie możecie się zdecydować? Wybór na rynku jest bardzo duży, ale chyba najlepiej wybrać smartfona renomowanego producenta, który jest dostępny w atrakcyjnej cenie. Takim najlepszym zakupem jest obecnie Huawei P9 lite.

  • Jeśli kochasz piękne, klasyczne zegarki, jednocześnie nie boisz się najnowszych rozwiązań, a także chcesz sprawić, aby codzienne życie stało się prostsze i wygodniejsze to Huawei stworzył dla Ciebie wymarzony gadżet. Huawei Watch dokona niemałej rewolucji w Twoim życiu.

Najważniejsze

Ostatnie testy