Nowe opcje taryfowe w Dialogu

Newsy
Żródło: Dialog
Opinie: 8

Teleznajomi, Telegodzina i Telebonus, to trzy nowe propozycje Dialogu wprowadzone od 1 września br. W zależności od wybranej opcji, abonenci będą płacić za pierwszą godzinę lokalnej rozmowy wewnątrz sieci Dialog jedynie 27 lub 29 groszy netto, bądź z trzema wybranymi osobami o 20% taniej. Wprowadzone opcje zapewniają znaczną obniżkę wewnątrz sieci.
Teleznajomi to opcja, dzięki której koszt połączeń z trzema wybranymi abonentami Dialogu będzie niższy o 20% w stosunku do cen połączeń lokalnych, przy czym za aktywację każdego z trzech wybranych numerów dopłacamy 1 zł netto do abonamentu.
Wybierając opcję Telegodzina, abonenci zapłacą 0,29 zł netto za pierwszą godzinę każdej lokalnej rozmowy z innym abonentem Dialogu, a dopłata do abonamentu za tę opcję wynosi 6 zł netto.
Z kolei rozmowy lokalne z abonentami Dialogu w opcji Telebonus kosztują za pierwszą godzinę 0,27 zł netto. W tej opcji 0,27 zł netto jest również ceną jednostki taryfikacyjnej i będzie ona obowiązywać przy taryfikowaniu czasu połączeń lokalnych z abonentami TP SA oraz abonentami sieci komórkowych.
Opcja Teleznajomi dostępna jest dla wszystkich abonentów Dialogu, opcja Telegodzina dla posiadających taryfy Profit, Pionier i Efekt, a TELEBONUS przeznaczony jest wyłącznie dla abonentów korzystających z taryfy Efekt.

Opinie:

Opinie archiwalne (8):

Komentuj

Komentarze / 8

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: