Nowe promocje dla biznesu w Plusie

Newsy
Żródło: Plus
Opinie: 8

Od 25 lutego będą dostępne nowe odsłony promocji biznesowych w sieci Plus:

Promocja "Za grosze do wszystkich" wprowadzana jest jednocześnie w dwóch wersjach: z benefitem na 12 i 24 miesiące. Wiodącą promocją jest promocja z 12 miesięcznym benefitem. Będzie ona komunikowana medialnie.

1. Promocja "Za grosze do wszystkich" (główna, z benefitem 12-miesięcznym)

W ramach promocji abonent w momencie aktywacji karty SIM otrzymuje, za niewielką opłatą pakiet dodatkowych minut "Pakiet do Wszystkich" na dowolne połączenia do wszystkich sieci przez cały rok. "Pakiet do Wszystkich" abonent wykorzystuje przed wartością Pakietu Kwotowego, niewykorzystany przechodzi na kolejne 6 okresów rozliczeniowych.

2. Promocja "Za grosze do wszystkich przez 2 lata" (dodatkowa, z benefitem na 24-miesiące)

W ramach promocji abonent w momencie aktywacji karty SIM otrzymuje za niewielką opłatą pakiet dodatkowych minut "Pakiet do Wszystkich" na dowolne połączenia do wszystkich sieci przez 2 lata. Minuty z "Pakietu do Wszystkich" schodzą po wykorzystaniu wartości Pakietu Kwotowego. Niewykorzystany "Pakiet do Wszystkich" nie przechodzi na kolejne okresy rozliczeniowe.

3. Promocja "Za darmo w sieci dla Firm" jest kopią promocji dla klientów indywidualnych "Darmo w sieci".

Promocja biznesowa została przygotowana z myślą o klientach biznesowych, którzy zainteresują się ofertą adresowaną do klientów indywidualnych i wyrażą oczekiwania związane z takim rozwiązaniem w biznesie.

W ramach promocji, abonent w momencie aktywacji karty SIM ma automatycznie uruchamianą na okres promocyjny usługę: Za darmo w Sieci.
W ramach usługi abonent ma możliwość wykonywania nieodpłatnych połączeń w sieci Plus (maksymalnie 2000 minut w każdym okresie rozliczeniowym). Usługa działa po wykorzystaniu Pakietu Kwotowego.

4. Po okresie promocyjnym obowiązywania usługi "Za darmo w sieci dla Firm" oraz "Za darmo w sieci dla Firm Karta" abonent może uruchomić taką samą, ale już
płatną usługę "Swobodne rozmowy w sieci dla Firm".

W ramach usługi abonent otrzymuje 2000 minut na rozmowy do sieci Plus za 15 zł netto miesięcznie.

5. Promocja "Za darmo w sieci dla Firm Karta" (taki sam benefit, kontrakt 12 m., opłata aktywacyjna 1 zł.)

6. Promocja "Karta Elastyczna Bezpłatna Piątka" (kontrakt 12 m., opłata aktywacyjna 1 zł netto)

mSklep.pl – Twój internetowy sklep z telefonami i akcesoriami. Nowości, promocje, wyprzedaże.

Materiały dodatkowe:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: