Nowy serwis internetowy TP S.A.

Newsy
Żródło: TP S.A.
Opinie: 2

W dniu dzisiejszym został uruchomiony nowy serwis internetowy Telekomunikacji Polskiej S.A., który miesięcznie odwiedza ponad milion internautów. Zmieniono przede wszystkim system nawigacyjny, co zdecydowanie usprawni poruszanie się po stronach www.tpsa.pl. Nowy serwis odzwierciedla także silniejsze powiązanie w ramach Grupy Kapitałowej TP S.A. – na wszystkich stronach znajdują się linki do stron TP Internet i IDEA. Serwis został wykonany przez TP Internet
Dynamiczny rozwój serwisu internetowego TP S.A. i duże zainteresowanie internautów stronami www.tpsa.pl zadecydowały o konieczności jego gruntownej przebudowy. 
W nowym projekcie położono szczególny nacisk na łatwe poruszanie się po serwisie. System nawigacyjny został zbudowany w oparciu o zasadę trzech kliknięć, co pozwoli każdemu odwiedzającemu strony www.tpsa.pl znaleźć potrzebne informacje dokonując nie więcej niż trzykrotnego wyboru z listy menu. W związku z tym zmieniona została także szata graficzna (layout) serwisu internetowego. Na każdej stronie znajdują się dwa paski menu (po prawej i lewej stronie), wyszukiwarka oraz wiele linków i odsyłaczy do innych stron.
Nowy serwis internetowy TP S.A. pokazuje również silniejsze powiązanie wszystkich podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej TP S.A. Z dowolnego miejsca na stronie www.tpsa.pl będzie można przejść na strony TP Internet i IDEA. Udostępniono także internetowe wydania książek telefonicznych czterech stref numeracyjnych Polski (jeleniogórskiej, legnickiej, warszawskiej i wrocławskiej) oraz internetowy sklep TP TelTech, w którym będzie można kupić m.in. aparat telefoniczny, telefax czy modem.
Strony internetowe TP S.A. przebudowano w oparciu o technologie PHP, która ułatwia szybkie aktualizowanie bardzo rozbudowanych serwisów, tworzonych w oparciu o bazy danych. Nowy serwis www.tpsa.pl swoją objętością przekracza już 1000 stron serwisowych, z czego 25 proc. stron działa w oparciu o bazy danych.
Stworzenie nowego serwisu zostało poprzedzone szczegółowymi analizami statystyk odwiedzin stron www.tpsa.pl. Badania potwierdzają, że serwis TP S.A. cieszy się dużym zainteresowaniem internautów. Miesięcznie odnotowuje się ponad milion odwiedzin na stronie www.tpsa.pl. Najintensywniejszy ruch jest na stronach, poświęconych oferowanym przez TP S.A. usługom internetowym tj. SDI, ISDN.
Twórcy nowego serwisu www.tpsa.pl dziękują wszystkim internautom, którzy przekazali swoje uwagi na temat serwisu za pośrednictwem formularza „kontakt”. Dzięki tym wskazówkom można było wprowadzić wiele nowych rozwiązań, które ułatwią poruszanie się po stronach serwisu.

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: