Od stycznia pakiet programów TV od dostawcy usług VoIP

Newsy
Żródło: Inotel
Opinie: 2
Opinie: 2

Inotel, polski operator VoIP, zapowiedział poszerzenie swojej oferty o usługę telewizji interaktywnej (IPTV). Tym samym Inotel za pośrednictwem lokalnych dostawców Internetu w całej Polsce będzie oferował pełen pakiet usług triple play. Inotel planuje także skierowanie swojej oferty bezpośrednio do mieszkańców Poznania, Gniezna, Szwarzędza i Obornik Wielkopolskich, gdzie zbudował światłowodową infrastrukturę dostępu do Internetu.

Nowa usługa, której szczegółową propozycję programową Inotel przedstawi w styczniu, pozwoli lokalnym ISP dołączyć do grona dostawców triple play (Internet, telefonia i telewizja w jednym pakiecie). Do tej pory Inotel za pośrednictwem ISP oferował usługi telefoniczne. W oparciu o platformę Inotela takie usługi pod własną marką świadczy obecnie ponad 90 największych w Polsce dostawców Internetu.

W oparciu o platformę Inotela usługi w zakresie telefonii internetowej oferuje m.in. GTS-Energis Polska, ponad 90 dostawców Internetu i sieci telewizji kablowych, a także 20 wirtualnych operatorów VoIP. Co miesiąc za pośrednictwem platformy Inotela Polacy rozmawiają ponad 4,5 miliony minut, a liczba ta każdego miesiąca rośnie o 30 proc.

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: