Darmowe 10 GB dla klientów Orange

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Darmowe 10 GB dla klientów Orange

W czasie ferii Orange przygotował dla wszystkich swoich klientów darmowy pakiet 10 GB, hity kinowe za złotówkę oraz 44 filmy familijne w niższych cenach. Zaprasza także na warsztaty prowadzone przez FabLab Twarda powered by Orange.

Darmowe 10 GB na początek nowego roku

Aby skorzystać z darmowych 10 GB trzeba do 31 stycznia 2021 r. wysłać SMS o treści PAKIET10GB pod bezpłatny numer 80820. Pakiet ważny jest przez 30 dni. Można go wykorzystać tylko w kraju. Z promocji mogą skorzystać wszyscy klienci indywidualni i biznesowi Orange, klienci korzystający z ofert na kartę oraz Orange Flex. Użytkownicy Flex, otrzymają dodatkowe GB, wpisując PAKIET10GB w aplikacji, w zakładce Kody promocyjne. Wkrótce pojawi się również promocja dla klientów nju.

Rozrywka na ferie z Telewizją Orange

W każdą środę wybrane filmy na VOD kosztują 1 złoty. Do wyboru jest 10 hitów, dostępnych na dekoderach Telewizji Orange oraz w aplikacji Orange TV Go. W najbliższą Środę z Orange na VOD dostępne będą m.in. takie tytuły jak: „Inicjacja”, „Miasto mafii” czy „Michael Clayton”.  Każdy film można oglądać dowolną ilość razy przez 48 godzin od momentu wypożyczenia, a co najważniejsze bez żadnych przerw na reklamy. Pakiet będą mogli aktywować klienci postpaid B2C oraz B2B, prepaid oraz Orange Flex. Opłata za film zostanie dopisana do faktury od Orange. 

Do 31 stycznia 2021 r. w Orange VOD na dekoderach Telewizji Orange oraz w aplikacji Orange Tv Go dostępne są także 44 filmy familijne w niższych cenach. Dzieci na pewno chętnie obejrzą takie produkcje jak „Coco”, „Księga dżungli”, „Zwierzogród”, „Toy Story 3”, „Auta 3” czy „W głowie się nie mieści”. Pełna lista filmów znajduje się stronie głównej VOD, po uruchomieniu dekodera, w zakładce „Ferie z Twojej bajki”.

Więcej informacji jest tutaj

Kreatywne ferie online w domu  

Zapowiedziane obostrzenia dla wielu dzieci i młodych ludzi oznaczają spędzanie czasu w domu. Jak spędzić ten czas kreatywnie? Pomogą w tym zimowe warsztaty dla dzieci organizowane w czasie ferii przez FabLab Twarda powered by Orange, Fundację Orange oraz stowarzyszenie Robisz.to. Warsztaty online przeznaczone są dla uczniów szkół podstawowych w wieku od 10 do 14 lat. Prowadzone są na platformie Zoom od poniedziałku do piątku o godzinie 10.00 pod linkiem tutaj. Potrzebne jest to, co w domu znajdzie się bez problemu: karton, nożyczki, klej. Dzieci pracują samodzielnie, a komputer jest jedynie narzędziem, aby się słyszeć i widzieć. W kolejnych dniach uczestnicy zajęć wykonają teatr cieni, własną grę planszową albo zeszyt zrobiony metodą japońską. 

Więcej informacji jest tutaj

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: