Pierwsi użytkownicy OnePlus 12R dostaną w Polsce rekompensaty

Najważniejsze | Newsy
Opinie: 0
Pierwsi użytkownicy OnePlus 12R dostaną w Polsce rekompensaty

OnePlus popełnił błąd przy podawaniu specyfikacji modelu OnePlus 12R. Producent podał, że smartfon ten będzie wyposażony w pamięć UFS 4.0. Okazuje się, że OPPO zastosowało moduły UFS 3.1.

Kinder Liu, prezes i dyrektor operacyjny w OnePlus, w związku z zaistniałą sytuacją zwrócił się do społeczności OnePlus z wyjaśnieniami.

OnePlus Polska pracuje obecnie nad zaproponowaniem nabywcom smartfonów OnePlus 12R rekompensaty. W najbliższym czasie poinformujemy o tym rozwiązaniu.

Oświadczenie szefa OnePlus:

Drodzy Przyjaciele,

wielu z Was otrzymuje już najnowsze urządzenia z 12 serii OnePlus i testuje ich nowe funkcje. Piszę dziś do Was, ponieważ musimy się przyznać do błędu, który popełniliśmy w naszej komunikacji związanej z prezentacją OnePlus 12R.

Podczas premiery OnePlus 12R ogłosiliśmy Trinity Engine, czyli nowy zestaw algorytmów, które zapewniają szybką i płynną pracę pamięci urządzenia na lata. Z powodu błędu stwierdziliśmy, że w niektórych wariantach pamięcią ulepszoną przez Trinity Engine, będzie UFS 4.0. Jednakże mogę teraz potwierdzić, że we wszystkich wariantach OnePlus 12R zastosowaliśmy obsługiwaną przez Trinity Engine, pamięć masową UFS 3.1.

UFS 3.1 to ta sama pamięć, którą można znaleźć w telefonach takich jak OnePlus 11. Użytkownicy OnePlus 12R wykorzystując pamięć UFS 3.1, mogą nadal cieszyć się wszystkimi nowymi funkcjami Trinity Engine takimi jak szybsze niż kiedykolwiek uruchamianie i utrzymywanie aplikacji działających w tle do 72 godzin. Ponadto, OnePlus 12R, działający z pamięcią UFS 3.1 otrzymał certyfikat TUV SUD i – nadal ma certyfikat płynnego działania przez 48 miesięcy. Oznacza to, że Wasz OnePlus 12R będzie działać płynnie i szybko przez długi czas.

W imieniu naszego zespołu chciałbym przeprosić wszystkich za ten błąd. Rozumiem, że niektórzy z Was, którzy kupili lub zamówili OnePlus 12R w przedsprzedaży, będą chcieli omówić tę kwestię, dlatego zachęcam do skontaktowania się z naszym zespołem obsługi klienta.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: