PLAY NOW – 40 kanałów odkodowanych do końca marca

Newsy | Promocje
Opinie: 0
PLAY NOW – 40 kanałów odkodowanych do końca marca

Play odblokował pakiety Extra oraz Kids. To dodatkowe 40 kanałów, które bez opłat można oglądać od 12 do 31 marca bieżącego roku.

40 kanałów będzie odkodowane do końca marca dla wszystkich posiadających dostęp do usług PLAY NOW oraz PLAY NOW TV.

Otwarty, darmowy dostęp do kanałów z pakietu Extra oraz Kids obejmie każdego klienta, który ma dostęp do PLAY NOW w swoim abonamencie telekomunikacyjnym lub PLAY NOW TV, która jest ofertą z urządzeniem TV BOX

Pakiet Extra to popularne stacje z grupy BBC (BBC Earth, BBC First, BBC Brit oraz BBC World News), A+E (Polsat Crime+Investigation, H2 History, Lifetime) czy VIACOMCBS (Polsat Comedy Central Extra, MTV Live HD). W pakiecie nie zabrakło też kanałów – AXN, AMC, Epic Drama, Sci Fi czy 13 Ulica. Dla fanów sportu oraz motoryzacji dostępne są kanały:  Extreme Sports Channel, Ginx Esports TV oraz Motowizja. Poza tym do dyspozycji użytkowników operator oddaje też bibliotekę filmów, seriali, programów w bibliotece Paramount Play.

W skład pakietu Kids wchodzą kanały emitujące bajki i programy edukacyjne dla wychowanków w każdym wieku. Można tu znaleźć najpopularniejsze płatne kanały dziecięce Nickelodeon, Cartoon Network i Nick Jr. Poza nimi w pakiecie znajdują się także Baby TV, Polsat JimJam, Duck TV, Da Vinci, Boomerang oraz  BBC CBeebies.

Osoby, które po 31 marca będą jeszcze chciały oglądać treści z pakietów Extra i Kids będą miały możliwość skorzystania z okresu próbnego, który wynosi 90 dni w usłudze PLAY NOW TV i 30 dni w PLAY NOW.

Z PLAY NOW można korzystać poprzez aplikację na smartfony i tablety z systemem iOS oraz Android, przez niedawno odświeżony portal na stronie www.playnow.pl, dekodery PLAY NOW TV BOX, a także telewizory i przystawki telewizyjne z systemem AndroidTV. Dodatkowo, korzystanie z PLAY NOW za pośrednictwem Internetu od Play nie pomniejsza pakietu danych.

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: