Plus chce podpisać umowę z dużym dostawcą contentu

Newsy
Żródło: Puls Biznesu
Opinie: 2

Według informacji Pulsu Biznesu, Krzysztof Kilian wiceprezes Pokomtela, namawia Polsat do współpracy. "Uważamy, że możliwości współpracy z grupą Polsatu pozwoliłyby na zbudowanie rozlicznych synergii. Moglibyśmy wspólnie lepiej wykorzystać zasoby firm zgromadzonych wokół Zygmunta Solorza-Żaka, choćby w kwestii technologii LTE czy częstotliwości 900 MHz. Gdyby doszło do porozumienia, Polsat dostałby dostęp do silnego brandu i wartości bezcennej: bazy 13,7 mln klientów — mówi Krzysztof Kilian. Do rozmów na ten temat jeszcze nie doszło. "Połączenie sił dałoby lepszy efekt biznesowy" — przekonuje wiceprezes operatora sieci Plus.

Dominik Libicki
, szef Cyfrowego Polsatu, niezbyt entuzjastycznie wypowiada się na temat współpracy z jakimkolwiek operatorem. "Ofertę triple play budujemy samodzielnie i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów. Jesteśmy też bardzo pragmatyczni i w związku z tym otwarci na współpracę. Jeżeli jakikolwiek operator przyjdzie do nas z pomysłem na wspólne przedsięwzięcie biznesowe, to z pewnością rozważymy wszelkiego rodzaju propozycje. Niemniej już teraz jesteśmy samowystarczalni, ponieważ mamy w ofercie telewizję, internet i telefonię komórkową" — mówi Dominik Libicki.

Z Plusem chce natomiast współpracować TVP. "Mogę potwierdzić, że rozmawiamy z operatorem o szerszej współpracy obejmującej nie tylko telefonię komórkową" — mówi Bogusław Piwowar, p.o. prezes TVP.

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  noved pisze: 2010-12-20 16:08
  No, nie powiem, ale ciekawie by to wygladalo jakby orange free z era, a plus z cp wspolracowali. Wspolne lacza i doskonalszy zasieg bylby gwarantowany w przyszlosci. choc to pewnie bedzie jak z cdma. plus mowi, ze bedzie mial, a w orange free jest.
  0
 • Users Avatars Mini
  Jakub pisze: 2010-12-21 10:43
  I po co był cały krzyk jak do mpunktów wchodziła TV polsatu? Musiał polkomtel zachować się jak dzieciak i umowę rozwiązywać? A teraz co wraca koza do woza. Starcili ponad 200 sklepów o najwyższej jakości obsługi, nie mówiąc o bardzo dobrej jakości sprzedaży dla polkomtela.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: