Deskorolka Fishka przy zakupie LG K41S w Plusie

Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
LG K41S

8 czerwca ruszyła nowa promocja LG dostępna tylko dla klientów Plusa.

Teraz po zakupie LG K41S klienci sieci Plus mogą odebrać w prezencie deskorolkę Fishkę w wybranym kolorze – czarnym lub miętowym.

Promocja potrwa do 31 lipca. 

Z promocji mogą skorzystać wszyscy klienci Plusa, którzy w terminie od 8.06.2020 do 31.07.2020 kupią smartfon LG K41S i zarejestrują swój zakup na stronie www.strefalg.pl/promocjelg

W Plusie smartfon LG K41S dostępny jest w opcji bez kosztów abonamentu za 1 zł na start np. w 36 ratach 0% po 21 zł miesięcznie. Całkowity koszt urządzenia to 757 zł.

LG K41S dostępny jest również w ofercie abonamentowej sieci Plus. Przykładowa oferta obejmuje opłatę 1 zł na start i 36 rat po 21 zł za sprzęt oraz opłatę za abonament w wysokości 50 zł miesięcznie (z rabatem za e-fakturę) z rozmowami, SMSami i MMSami bez limitu, ze 120 minutami połączeń międzynarodowych w UE, a także z pakietem danych 12 GB/mies. 

Mechanizm promocji 

  • Do 31 lipca należy kupić smartfon LG K41S.
  • Do 6 sierpnia należy zarejestrować zakup na stronie www.strefalg.pl/promocjelg. Wybór koloru deskorolki możliwy jest w formularzu zgłoszeniowym.
  • Nagroda zostanie wysłana przesyłką kurierską w terminie 14 dni od zakończenia weryfikacji i uzyskania prawa do nagrody.

Do 30 czerwca trwa także promocja ze słuchawkami Skullcandy w prezencie przy zakupie wybranych modeli LG serii K. Szczegóły są tutaj

Pozostałe informacje na temat smartfonów LG z serii K:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: