Plus GSM wprowadził nową promocje

Newsy
Żródło: Plus GSM
Opinie: 2
Opinie: 2

Od 27 kwietnia do 7 maja 2001 roku użytkownicy sieci Plus GSM mogą brać udział w promocji "Super Majówka" towarzyszącej konkursowi zorganizowanemu przez Super Express

Opis konkursu

Na 6 z 12 pól na planszy zostało rozbitych 6 namiotów. Zadaniem graczy jest jak najszybsze ustalenie, na których polach stoją namioty. Namiot nie może stać na tych polach, na których dzieje się coś innego. Na każdym polu znajduje się tylko jeden obiekt, np. drzewo lub namiot. 

Prawidłowa odpowiedź zawiera 6 właściwych numerów pól z zakresu od 1 do 12, na których stoją namioty. W sześciu odcinkach konkursu - 27, 28 i 30 kwietnia oraz 2, 4 i 5 maja podpowiadamy co dzieje się na biwaku i które pola pominięto przy rozbijaniu namiotów. Podpowiedzi są drukowane w podane dni w Super Expressie, a także dostępne z 1-dniowym opóźnieniem w sieci Plus GSM, po wysłaniu SMS-a.

Na zwycięzców czeka 270 nagród. Nagrodą zostanie uhonorowana co piąta, poprawna odpowiedź nadesłana SMS-em lub na karcie pocztowej z kuponem konkursowym zamieszczanym w Super Expressie. Nagrodami są rowery, aparaty foto oraz sprzęt turystyczny. Każda osoba może wygrać najwyżej jedną nagrodę. Nagrody nie można wymienić na inną lub na gotówkę. Lista laureatów będzie dostępna od 25 maja pod nr telefonu (0-22) 515-94-44 i na stronach www.se.com.pl  

Sposób uczestnictwa w konkursie 

Aby uzyskać podpowiedź, należy pod numer 7111 wysłać SMS-a o treści "MAJÓWKA x", gdzie x jest cyfrą z zakresu od 1 do 6 odpowiadającą kolejnemu odcinkowi konkursu. Podpowiedź dla każdego odcinka jest dostępna za pośrednictwem SMS-a następnego dnia po opublikowaniu jej w Super Expressie. Podpowiedź do szóstego - ostatniego odcinka można otrzymać SMS-em w poniedziałek 7 maja. 

Aby wziąć udział w konkursie, należy pod numer 7111 wysłać SMS-a zawierającego 6 numerów pól. Honorowane będą również odpowiedzi przesłane na wypełnionych kuponach z Super Expressu, przesłanych na adres Super Express, ul. Jubilerska 10, 00-393 Warszawa z dopiskiem "Super Majówka".

 Opłata za wysłanie SMS-a pod numer 7111 wynosi 1,00 zł + VAT.

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: