Plus współpracuje z Pulsem

Newsy
Opinie: 1
Opinie: 1

Od 16 lipca 2001 dla abonentów Plus GSM i użytkowników Simplus zostanie uruchomiony serwis polegający na otrzymywaniu informacji przygotowanych przez PULS BIZNESU. Informacje te będą przekazywane w postaci trzech wiadomości SMS dziennie (z wyjątkiem niedziel i dni świątecznych):

 • Pierwszy SMS

 • będzie zawierał najważniejsze wskaźniki z otwarcia Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych.
 • Drugi SMS

 • będzie zawierał najważniejsze informacje gospodarcze.
 • Trzeci SMS

 • będzie zawierał najważniejsze wskaźniki z zamknięcia Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych.

  W zależności od sytuacji dopuszcza się także przesłanie czwartego SMS-a z dodatkową informacją o ważnym wydarzeniu gospodarczym. Aktywacja i deaktywacja serwisu odbywa się za pomocą SMS-ów. UWAGA: Serwis jest aktywowany w cyklach miesięcznych. Po upłynięciu ważności subskrypcji należy ponownie aktywować serwis, aby go przedłużyć na kolejny miesiąc.

  Sposób aktywacji i deaktywacji serwisu

  Aktywacja serwisu odbywa się poprzez wysłanie SMS-a na numer 7911(kosztuje 9 zł netto). Aktywacja zostanie potwierdzona SMS-em zwrotnym. Jednorazowe wysłanie SMS-a na numer 7911 umożliwia korzystanie z serwisu przez 1 miesiąc lub do czasu anulowania subskrypcji. Na dzień przed końcem ważności subskrypcji do abonentów serwisu jest wysyłana wiadomość SMS informująca o konieczności przedłużenia subskrypcji poprzez ponowne przesłanie SMS-a na numer 7911. Anulowanie odbywa się poprzez wysłanie SMS-a na numer 7011 (kosztuje 0.50 zł netto). Deaktywacja zostanie potwierdzona SMS-em zwrotnym.

  Opinie:

  Opinie archiwalne (1):

  Komentuj

  Komentarze / 1

  Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
   Adi pisze: 2001-07-14 21:37
   Wszystko pięknie, nawet bym sobie to aktywował, ale jaki ma być komunikat SMSu aktywującego Dzwonię na 2601 i czekam...czekam i się doczekałem ma być wpisane PB!!!!!!!!!!! Ale kurde ździercy co miesiąc chcą te 9PLN+VAT, ale niech im będzie. Teraz będę sypał tekstami o notowaniach, pewnie niewiele z tego rozumiąc.
   0

  Rekomendowane:

  Akcje partnerskie: