Plush Abo - szczegóły nowej oferty Plusa

Drukuj

Plus zaprezentował dziś swoją nową ofertę Plush Abonament. Dodaliśmy pełny zapis konferencji.

Oferta nazywa się Plush Abo.

Abonament dostępny jest z umową na 24 miesiące lub na czas nieokreślony.

Plush Abo z umową na czas nieokreślony:

  • 25 zł na 30 dni: pakiet internetowy 10 GB, rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne, SMS-y i MMSy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych, zestaw social media (Facebook, Messenger, Instagram, WhatsApp) z bezpłatnym transferem danych.
  • 20 zł na 30 dni z pakietem internetowym 3 GB, rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne, Facebook z bezpłatnym transferem danych za 20 zł na 30 dni.
  • 10 zł na 30 dni z pakietem internetowym 1 GB wraz SMS-ami i MMS-ami bez limitu oraz Facebook z bezpłatnym transferem danych.

YouTube bez limitu przez 30 dni za 5 zł. Pierwszy miesiąc za 0 zł.

Można bezpłatnie wstrzymywać płatność za abonament, gdy nie korzystamy z telefonu. Wystarczy wysłać bezpłatnego SMS-a (WAKACJE na numer 80222) i przez miesiąc można nie płacić abonamentu, a wakacje od ABO można zrobić tyle razy, ile się chce. Za pomocą bezpłatnego SMS-a możemy również obniżyć lub podnieść posiadany abonament. SMS-a wysyłamy na numer 80222 w treści wpisując nazwę abonamentu z jakiego chcemy korzystać np. ABO25, ABO20.

Plush Abo z umową na 24 miesiące:

  • 25 zł miesięcznie
  • rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne
  • SMS-y i MMSy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych
  • 15 GB
  • YouTube bez limitu przez 3 miesiące
  • Facebook, Messenger, Instagram, WhatsApp z bezpłatnym transferem danych

Klienci, którzy przeniosą swój numer z innej sieci otrzymują trzy miesiące bezpłatnego abonamentu.

Dodatkowo korzystając z pakietu za 25 zł otrzymujemy bonusowe gigabajty za staż:

  • + 2 GB po 3 miesiącach - razem 12 GB
  • + 4 GB po 6 miesiącach - razem 14 GB
  • + 6 GB po 12 miesiącach - razem 16 GB
  • + 10 GB po 24 miesiącach - razem 20 GB

Kupując dwa dowolne Plush ABO za 25 zł (na czas określony lub nieokreślony), płacimy taniej, bo 20 zł każdy.

Ofertę Plush ABO wspierać będzie startująca 1 kwietnia kampania reklamowa. Zaplanował ją dom mediowy Vizeum i obejmie ATL, OOH i CLP, Internet, kino, radio, a jest efektem prac Agencji Scholz & Friends. Spot wyreżyserowali Kamil Polak i Wojtek Wawszczyk, a autorami scenariusza są Paweł Czartoryski i Michael Hansen. Za produkcję odpowiada Ryszard Kłosowski i dom produkcyjny TFP sp. z o.o. Spot pt. „Operacja” można zobaczyć poniżej:

 

W trakcie trwania kampanii przewidziano także intensywne działania w mediach społecznościowych i blogosferze. Całkowitą nowością będzie Bucket List, czyli lista rzeczy do PRZEżycia przez Plusha. Zostaną zaproponowane przez jego fanów, a dokumentacja z ich realizacji znajdzie się w Strefie Plusha i mediach społecznościowych.

Prezentacja:

Zdjęcia z konferencji:

 

Ocena: 4 głosów Aktualna ocena: 7
Drukuj



Komentarze / 59

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    Adrianoo pisze: 2017-03-31 11:12
    Z MIXem im nie wyszło, próbują z abonamentem
    0
  • Users Avatars Mini
    Ed pisze: 2017-03-31 11:13
    Super oferta
    0
  • Users Avatars Mini
    reed pisze: 2017-03-31 11:24
    czekamy na szczegóły ale szpilki pani ma fajne!
    5
  • Users Avatars Mini
    Broniarze sp. z o.o. pisze: 2017-03-31 11:32
    Jakie tłumy na konferencji. Jak na manifach KODu
    -4
  • Users Avatars Mini
    darek pisze: 2017-03-31 11:38
    czy ten abonament nie jest taki sam jak oferta na kartę - tylko inna nazwa? te same kwoty i takie same pakiety...... ogólnie na plus .
    4
  • Users Avatars Mini
    reed pisze: 2017-03-31 11:47
    właśnie to jest to samo co prepaid tylko zwiększające się pakiety danych wraz ze stażem.
    4
  • Users Avatars Mini
    artur pisze: 2017-03-31 11:53
    najlepsza oferta na dane
    -3
  • 10425 101013756583043 7381930 n
    Grzegorz Szewczak pisze: 2017-03-31 11:59
    reed - bez kitu, miałem tak samo. Fajne szpile u obu niewiast :)
    4
  • Users Avatars Mini
    m-a-t pisze: 2017-03-31 11:59
    Z tym stażem to fajna sprawa, wreszcie ktoś oprócz niu docenia stalych klientów. Ciekawe jaki haczyk jest w tym YouTube bo tak całkiem bez limitu to niemożliwe.
    3
  • Users Avatars Mini
    Fraps pisze: 2017-03-31 12:03
    Jeszcze lepsze warunki niż Plush na kartę :) Do tego promują za staż - rewelacja :) Jestem zainteresowany :) Kiedy można się przenieść?
    -4
  • Users Avatars Mini
    Rocky pisze: 2017-03-31 12:09
    Elegancko, jak na 25 zł to 15 GB netu dla mnie jak znalazł. Plush zaszalał, a ja chyba pierwszy raz w życiu na abonament się zdecyduję.
    -5
  • Users Avatars Mini
    reed pisze: 2017-03-31 12:14
    pytanie za 100 punktów. Abot za 20 zł czym się różni od opcji na kartę za 20 zł?
    0
  • 1 %2822%29
    troip pisze: 2017-03-31 12:14
    Napewno lepszy abonament niż w Virgin i mówię to jako przeciwnik wszelkich abonamentów.
    4
  • Users Avatars Mini
    PL pisze: 2017-03-31 12:15
    Jest Przekierowanie/zawieszanie/konferencja/Oczekujące ???
    -1
  • 1 %2822%29
    troip pisze: 2017-03-31 12:16
    Premia za staż powinna być obowiązkowa u każdego operatora. Brawo Plush
    2
  • Users Avatars Mini
    Ogi pisze: 2017-03-31 12:16
    Te dodatkowe GB to są do abo 25 zł/24 miesiące, czy 25 zł/bezterminowo ???
    -1
  • Users Avatars Mini
    909 pisze: 2017-03-31 12:21
    cieszę się, ze spamerzy polkomtelu mają w ten piątek pracę. tak trzymać! płacą wam przecież od wpisu 50 gr
    -5
  • Users Avatars Mini
    DJ pisze: 2017-03-31 12:44
    Wszyscy prezentują coś nowego a PLAY nic... a kiedyś chwalili się że nikt ich nie przebije...
    8
  • M sz 4
    mariusz.szewczak pisze: 2017-03-31 12:44
    Dodaliśmy regulaminy promocji i cennik taryfy. Zapraszam do lektury ;-)
    4
  • Users Avatars Mini
    ziutasek pisze: 2017-03-31 13:06
    Ciekawe kiedy OFnK zareaguje bo dla nowych ma ofertę aktualną, ale lojalnych klientów zaczyna traktować jak barany do strzyżenia ...
    1
  • Users Avatars Mini
    Kristo pisze: 2017-03-31 14:39
    NJU Abo i tak jest lepsze, daje 30 Gb na m-c.
    -2
  • Users Avatars Mini
    x pisze: 2017-03-31 14:43
    @DJ Gruszka zapowiada zmiany , w połowie Kwietnia lub początek Maja .
    2
  • Users Avatars Mini
    Michał pisze: 2017-03-31 14:58
    Całkiem, Całkiem, Jak na plus to nawet spoko... wzieli sie do roboty !
    4
  • Users Avatars Mini
    leXus pisze: 2017-03-31 15:00
    Ooo, i to jest coś ! W tym momencie zadecydowałem że rozstaje sie z play - tego impulsu mi brakowało!
    3
  • Users Avatars Mini
    pabloki pisze: 2017-03-31 16:03
    Po co abonament skoro plush na kart e ma to samo.
    0
  • Users Avatars Mini
    pabloki pisze: 2017-03-31 16:06
    Widze że redakcja chyba tez opłacona przez plusha bo kasuje posty merytoryczne.
    -1
  • Users Avatars Mini
    pabloki pisze: 2017-03-31 16:08
    I nagle mój post którego nie było po odświerzeniu strony się pojawił po koljnym moim wpisie. Czary jakieś.
    -3
  • Users Avatars Mini
    m-a-t pisze: 2017-03-31 16:37
    @Z tym stażem to fajna sprawa, wreszcie ktoś oprócz niu docenia stalych klientów. Ciekawe jaki haczyk jest w tym YouTube bo tak całkiem bez limitu to niemożliwe. A co ci to tak właściwie przeszkadza? Są ludzie, którzy po prostu wolą abonament i tyle. Poza tym w tym abonamencie dostajesz dodatkowe gigabajty za staż a w karcie tego nie ma.
    0
  • Users Avatars Mini
    m-a-t pisze: 2017-03-31 16:38
    Można usunąć mój poprzedni komentarz? Przez przypadek wkleiłem ze schowka swój poprzedni i dodał się.
    0
  • Users Avatars Mini
    Error pisze: 2017-03-31 17:23
    Plus nigdy się nie zmieni... Jak zawsze zapis w regulaminie: "4. Pakiet Internetowy nie obejmuje transmisji danych: a. w ramach usług MMS i video streaming, które to transmisje danych rozliczane są odpowiednio zgodnie z Cennikiem bądź regulaminem promocyjnej usługi „Videorozmowa – spróbuj i zobacz” oraz „Transmisja Video Streaming” Tak że Plus jak zawsze odpada...
    -2
  • Users Avatars Mini
    krzysiek pisze: 2017-03-31 17:24
    Ciekawa oferta. A orange spi.chyba ze już mu na klientach niezalezy.
    0
  • Users Avatars Mini
    /// pisze: 2017-03-31 17:25
    YouTube 2,5 GB prędkość chyba 2 mb/s
    1
  • Users Avatars Mini
    Thec pisze: 2017-03-31 19:10
    Pozamiatali...
    -1
  • Users Avatars Mini
    kafka pisze: 2017-03-31 19:22
    Oferta idealna tylko mogliby maskotkę plusha dodawać.
    0
  • Users Avatars Mini
    abonent pisze: 2017-04-01 06:36
    Super! Tylko mnóstwo pytań dodatkowych. 1.Chcę przenieść jednocześnie dwa numery z nju, czy w plushu będą na jednym koncie abonenckim z jedną fakturą? 2. Jaka taryfa będzie uruchomiona na numerze tymczasowym? Czy pomniejszy na przykład okres darmowych trzech miesięcy w opcji umowy na dwa lata?
    0
  • Users Avatars Mini
    Barimor pisze: 2017-04-01 08:59
    Na kartę masz to wszystko a jak doladujesz za 150 to na 7 miesięcy po niecale 19 zl miesięcznie.
    0
  • Users Avatars Mini
    troip pisze: 2017-04-01 09:29
    oferta niezła jest. wezme po jednej karcie sim dla siebie i chłopaka.dzwonimy czesto do siebie i chce miec z nim kontakt. do tej pory uzywaliśmy t mobile ale płaciłem za dużo kasy na to.
    -1
  • Users Avatars Mini
    Gerwazy pisze: 2017-04-01 10:09
    @niby troip. wypad stąd gowniarzu!
    0
  • 1 %2822%29
    troip pisze: 2017-04-01 13:15
    Niestety niektórzy mają zaburzenia tożsamości, i tu widzę że jeszcze dochodzi homoseksualizm, tylko współczuć pozostaje.
    -4
  • Users Avatars Mini
    Heje pisze: 2017-04-01 13:38
    Ostatnio wszyscy jęczeli ze w Plusie słaby zasięg i marny internet. Czyli co ? Lepsza oferta i już nie pamiętacie ? Co za naród. Kasą pomachają i już wszyscy lecą. Żal mi tu większości. Pozdrawiam.
    1
  • Users Avatars Mini
    darek pisze: 2017-04-01 13:59
    doładujesz za 150 a dostajesz 180zł więc wychodzi 8 miesięcy po 20zł jeżeli to zrobisz akurat w promocje np. z tej strony możesz zyskać nawet 100% doładowania. https://www.doladowania.pl/ Jęczeli i będą jęczeć bo zawsze cos będzie lepszego od tego co jest - a to zasięg a to ceny a to pakiety itp.
    0
  • Users Avatars Mini
    /// pisze: 2017-04-01 14:14
    Wystarczy doładować 4 razy po 50 zł dostaniemy w promocji co piąte doładowanie następne 50 zł 10 miesięcy z głowy.
    0
  • 1 %2822%29
    troip pisze: 2017-04-01 14:16
    Jeżeli chodzi o Plush na kartę to z moich wyliczeń można trochę zaoszczędzić. Policzyłem ten najdroższy pakiet za 25 PLN. Za doładowanie za 100 zł w plush na konto dostajemy bonus 15 PLN więc mamy 115 zł. Do 4-go doładowania za 100zł dostaję dodatkowo 100zł jako bonus (piąte doładowanie) Tak więc: 4 x 100 = 400 (460 z bonusami) + 100 piąte doładowanie Za 560zł będą 22 pakiety i jeszcze 10zl zostanie. Czyli pakiet za 25 PLN realnie kosztuje 18,18zł:)
    2
  • Users Avatars Mini
    darek pisze: 2017-04-01 14:55
    troip - jak jeszcze przy doładowaniach skorzystasz z wiadomości na tej stronie co podałem a jest nieżle bo w przciągu dwóch miesięcy miałem 50% i 8 marca 30% więc jeszcze lepiej to wychodzi
    0
  • Users Avatars Mini
    darek pisze: 2017-04-01 14:59
    https://www.doladowania.pl/index.php?m=info&p=news&id=343 https://www.doladowania.pl/index.php?m=info&p=news&id=348 https://www.doladowania.pl/index.php?m=info&p=news&id=364 https://www.doladowania.pl/index.php?m=info&p=news&id=366 ja w przeciągu roku tyle zgarnąłem właśnie z tych wiadomości. i teraz mamy piąte gratis
    0
  • 1 %2822%29
    troip pisze: 2017-04-01 15:09
    Darek, Zerknąłem na twoje linki i to już na prawdę wtedy dobrze wygląda. Abonament chowa się w ciemny kąt.
    0
  • Users Avatars Mini
    darek pisze: 2017-04-01 15:18
    W żadnym abonamencie nie dostaniemy co tutaj na kartę a jak ktoś jeszcze dobrze pomyśli to jest luksus.
    0
  • Users Avatars Mini
    Szymek pisze: 2017-04-01 18:54
    Fajnie ten Plush abo wystartował. Dużo i za niewiele. Tak to w skrócie można określić. Warto było podgrzewać bębenek, bo Plus pokazał coś atrakcyjnego. To nie tak, że bańka pękła, po prostu to było umiejętnie podgrzewanie atmosfery.
    -1
  • Users Avatars Mini
    Gall pisze: 2017-04-02 05:32
    Ale streaming video jest płatny. Plus się z tego niedawno wycofał a Plush wprowadził. Dlaczego tak psują oferte?
    1
  • Users Avatars Mini
    Patryk pisze: 2017-04-02 10:26
    Co Wy z tym streamingiem video? Przecież już ktoś pisał apn plus i youtube jest z pakietu.
    0
  • 1 %2822%29
    troip pisze: 2017-04-02 10:30
    Tak Patryku, pobierając ustawienia konfiguracyjne automatycznie ustawia się apn plusa, więc YouTube i inne serwisy są rozliczane normalnie z pakietu który mamy w taryfie.
    0
  • Users Avatars Mini
    Abel pisze: 2017-04-02 17:07
    @troip, streaming to nie tylko youtube. Czy transmisja w aplikacjach działających na protokole rtsp będzie liczona poza abonamentem? W Plusie niedawno to zlikwidowali ten zapis a teraz widzę, że pojawił się w Plushu. Znam osoby, które nieźle się nacięły na tym na kilkaset złotych
    1
  • Users Avatars Mini
    Miron pisze: 2017-04-03 14:08
    To w takim razie jest jakaś paranoja. Pytam kolesia z infolinii plusa jak jest z tym streamingiem ten mi na to zebym poczytał regulaminy. A wszedzie na forach piszą, że wcale tak pieknie z tym pakietem 10gb/15gb nie jest ponieważ część połączen rozliczana jest poza pakietem i dodatkowo platne (streaming). Czy ktos ma w koncu jakies wiarygodne info???
    0
  • 1 %2822%29
    troip pisze: 2017-04-03 14:34
    Miron, Wszystkie dane po APN plus oraz APN internet są rozliczane z pakietu. Wszystkie dane po APN plus oraz APN internet są rozliczane z pakietu. Regulamin Plusa odsyła do regulaminu Videostreamingu, w skrócie działa to tak: http://bok.plusgsm.pl/Scripts/rightnow.cfg/php.exe/enduser/std_adp.php?p_faqid=3761
    0
  • Users Avatars Mini
    Marcin pisze: 2017-04-28 14:04
    Jak robisz własny stream, to płacisz dodatkowo. Jak oglądasz coś w necie, to nic nie zapłacisz - idzie poczet pakietu. Tak to w skrócie w Plusie działa.
    0
  • Users Avatars Mini
    Kajo pisze: 2017-04-29 00:01
    Brak Wifi-Calling i brak VoLTE - podziękuję za ich ofertę. Porponuje dogonic konkurencje, ktora swiadczy juz takie uslugi. Mam dosc wykonywania polaczen przez 3G i ciaglego przeskakiwania LTE - 3G. Pozdrawiam
    1
  • Users Avatars Mini
    Tricks To Make Your Ex Boyfriend Miss You And Want You Back pisze: 2017-05-19 06:43
    Hi, I really appreciate your inputs on my situation Dr happy and what could I do with-out you. Thank you in advance. I was in a relationship with this guy for the past 1 and a half year.. We became close real fast and were very serious about each other… he’s German and was in the country for her internship.. he left after first 6 months and came back after a couple of months.. he said that he had come down for me.. WE started living – in.. We discussed faMILY, KIDS, future, moving to EU together.. everything was going good until of last August when I started to get jealous about his moves, I got controlling and things started to get worse.. we spoke about it a lot of times where he expressed how he felt but I was not able to understand why I was doing that.. During our discussion I would always say I did .. This February he called it off and since then I have been a mess.. I gave it a lot of thought and realised my mistakes and why I was doing it.. I tried talking to him .. begged him.. pleaded him .. but he says that he has lost all his feelings for me and would never get back to me..I was in my knees praying looking for help, them i fine a comment online how a spell caster help to restored relationship get ex lover back, ” so i decided to give a try coz i love my boyfriend so much. so i contacted Dr happy http://happyspelltemple.webs.com/ tell him all my problem and he gave me 100%guarantee that i will have my boyfriend back after the spell so i was gifted and lucky to have contacted him i did every thing he ask of me and to my greatest surprise a day after the spell my boyfriend call me and apology for what he did to me and ask for my forgiveness to come back again for me, we both are happily living together again plz Contact him urgently via......... happylovespell2@gmail.com or add him on whats-app +2348133873774 Junia Noel from USA
    0
  • Users Avatars Mini
    Eryk pisze: 2017-05-22 22:11
    Na ten moment mogę powiedzieć, że plush abo to był strzał w dziesiątkę. Bardzo fajna oferta, z tych tanich jedna z najlepiej dostosowanych do potrzeb użytkowników sporo poruszających się po social mediach. I to jesst to, to jest to, co ja najbardziej potrzebuję.
    0
  • Users Avatars Mini
    as1 pisze: 2017-06-14 12:39
    wlasny streaming? to jak to bedzie np z rozmowa video prze skype?
    0

Najważniejsze

Ostatnie testy