Plusikowe w Simplusie – oficjalny komunikat

Newsy
Żródło: Plus
Opinie: 3

W Simplusie od 12 stycznia do 9 marca trwa promocja „Plusikowe”. W ramach oferty za doładowanie konta klienci Simplusa dostają dodatkowe złotówki (nawet do 200 zł!) do wykorzystania na rozmowy i SMS-y do Plusa. Klientom ze stażem do 6 miesięcy ich doładowanie jest podwajane, natomiast Klientom stałym – ze stażem ponad 6 miesięcy, Simplus potraja doładowanie.

Każdy klient doładowujący konto Simplusa za minimum 30 zł. dostaje pakiet złotówek, tzw. Plusikowe, które może przeznaczyć na rozmowy i SMSy z blisko 14 milionami Plusowiczów.

Wartość bonusa uzależniona jest od kwoty doładowania i stażu w sieci. Klienci Simplusa ze stażem do 6 miesięcy mają podwajane doładowanie. Natomiast Klienci ze stażem większym niż 6 miesięcy mają potrajane doładowanie.

Oferta jest dostępna dla nowych i obecnych klientów, we wszystkich taryfach w Simplusie. Szczególnie doceniani są stali klienci Simplusa (ze stażem min. 6 m-cy), którzy korzystają z taryfy Twój Profil – dostaną oni dwukrotnie większy benefit.

Aktywacja oferty jest bezpłatna i zależy od stażu oraz wykorzystywanej taryfy:

 • Klient taryfy Nowy Simplus, Easy lub Team7 aktywuje ofertę kodem *136*11*53#

 • Klient taryfy Twój Profil, którego staż jest krótszy niż 6 miesięcy (180 dni) aktywuje ofertę kodem *136*11*53#

 • Klient taryfy Twój Profil, którego staż wynosi co najmniej 6 miesięcy (180 dni) aktywuje ofertę kodem *136*11*54# (oferta dla stałych klientów).

Wielkość bonusa czyli ilość darmowych złotówek zależy od wielkości doładowań, minimalne doładowanie to 30 zł. Stali klienci, którzy aktywują promocję, mogą otrzymać nawet do 200 zł za doładowanie.

W dowolnym momencie Klient może bezpłatnie sprawdzić okres ważności i wielkości bonusa kodem *121#. Ilość bonusów przyznawanych do zasileń dokonanych w trakcie promocji jest nieograniczona.

Uwaga - klient który w okresie trwania oferty osiągnął staż 6 m-cy (180 dni) może aktywować atrakcyjniejszą ofertę dla stałych klientów, dezaktywując posiadaną już promocję kodem *136*00*53# i aktywować kodem *136*11*54#.

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  pacoher pisze: 2011-01-14 13:12
  Pod względem wielkości bonusu (200 zł) wysunęli się na prowadzenie, ale co z tego, skoro dodatkowe pieniądze trzeba wykorzystać w ciągu 15 dni i tylko na połączenia do sieci Plus? Podwójne doładowanie w Tak Taku można wykorzystać na cokolwiek się chce (połączenia do wszystkich sieci, usługi, pakiety) oraz bez ograniczeń czasowych.
  0
 • Users Avatars Mini
  Gatta pisze: 2011-01-15 01:27
  W porównaniu do Ery i Heyah wygląda to rzeczywiście słabo, zwłaszcza, że w Heyah po doładowaniu za 30zł rozmowy są zupełnie darmowe, a tutaj po takim doładowaniu można dostać tylko kilka złotych więcej jest to także uzależnione jest od stażu użytkownika, a Era i Heyah dają bonus wszystkim, i nowym i starym użytkownikom.
  0
 • Users Avatars Mini
  zypolek pisze: 2011-01-17 11:13
  W oficjalnym komunikacie zapomnieli podać największą wadę tej promocji - środki można wykorzystać przez tylko 15 dni. Dobrze, że bonusy w ramach podwójnego doładowania Tak-taka mogę wykorzystać kiedy chcę, tj. póki tylko mam aktywne konto na połączenia wychodzące.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: