Prawdziwa konkurencja

Newsy
Żródło: PAP, Netia
Opinie: 5

Od 1 lipca Netia wprowadza trzy pakiety usług i w ramach abonamentu oferować będzie tzw. bezpłatne minuty. Spółka gwarantuje utrzymanie warunków oferowanych w pakietach do końca 2002 roku. Darmowe minuty będą rozliczane z dokładnością co do jednej sekundy. W pierwszym pakiecie Tani Abonament opłata miesięczna za abonament wynosić kosztować będzie 32 zł. Osoby, które go wybiorą będą mogły skorzystać z 30 minut bezpłatnych połączeń lokalnych. Tańsze Rozmowy to drugi z pakietów, w którym opłata miesięczna za abonament wynosić będzie 48 zł. Tu będzie 80 darmowych minut w połączeniach lokalnych. Ponadto do końca 2002 roku minuta rozmowy międzymiastowej będzie kosztować 0,42 zł. Także w tym pakiecie Netia oferuje niższe opłaty za połączenia lokalne, międzystrefowe i do sieci komórkowych. W trzecim pakiecie Internet Plus , tak samo jak w drugim abonament miesięczny będzie kosztował 42 zł. Będzie w nim 80 minut bezpłatnych połączeń lokalnych a minuta rozmowy międzymiastowej będzie kosztować 0,42 zł. Dodatkowo w tym pakiecie Netia oferuje 100 godzin połączeń z Internetem za opłatą ryczałtową w wysokości 89 zł.

Opinie:

Opinie archiwalne (5):

Komentuj

Komentarze / 5

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  wojtas18 pisze: 2001-07-02 06:07
  oferta jest swietna. szkoda tylko ze nie chca podlaczac abonentow w warszawie ("mamy co prawda koncesje, ale nie chce nam sie pociagnac do pana kabla... prosze zadzwonic w 2003") :-(((((
  0
 • Users Avatars Mini
  rmd pisze: 2001-07-02 09:57
  Zaczyna sie powoli proces wtapiania TPSA na calej linii - jak ludzie nawet nie odchodza od nich do Ery albo innych operatorow komorkowych to terach odejda do Netii ,tam gdzie moga oczywiscie... Giń Telekomunikacjo Polska EsA
  0
 • Users Avatars Mini
  Miguel pisze: 2001-07-02 14:34
  W Zielonej Gorze na nowo budowanych osiedlach monopolista stal sie Dialog, okablowujac wszystkie budynki wybudowane w ciagu ostatnich dwoch lat! ;-) W ZG ludzie masowo zmieniaja operatora na Dialog. A w okolicach sa juz wioski, w ktorych wiecej abonentow od telepsa ma Dialog! Powolutku, ale tepsa dostaje po dupie!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  Derson pisze: 2001-07-03 01:33
  Zanim to do nas dojdzie to bede mial troje dzieci na studiach i siwa brode a mam 17 lat
  0
 • Users Avatars Mini
  Michał pisze: 2001-07-04 04:29
  Ja bym tak nie piał z zachytu 1. Na temat Netii w Gdańsku nie powiem nic pozytywnego - przy BOK Netii we Wrzeszczu TPSA to szczyt kompetencji. Przykład - "w Pana dzielnicy nie podłączamy" (przed domem mam studzienke Netii a ich duży korporacyjny klient jest odem mnie w linii prostej z 50 m) Gdy zacisnąłem zeby i poszedłem do Tepsy (tylko 3 miechy czekałem na telefon, rewelacja) to po 3 dniach przychodzi kolo z Netii i chce mi zakładać telefon. Na drzewo Reklamacje w TEPSIE przy Netii to szcyt uprzejmości - znam osobe, która walczy już rok z nieistniejącą niedopłatą, mimio, że sparawa już dwa razy była wyjaśniona pozytywnie, to "nakazy" dalej przychodzą, a wyłączenie telefonu ni z gruszki ni z pietruszki też sie zdarzyło. O Dialogu również czytałem sporo niepochlebnych opinii, do tego stopnia, ze ludzie wracaja do TEPSY. W Polsce potzrebny jest prawdziwy konkurent z dużą kasa -wilekości Deutsche Telekom, a nie jacyś drugoligowi gracze, którzy sa de facto listkiem figowym dla TP który pozwala im twierdzić, że "jest konkurencja"
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: