Promocja "Wybrane Numery" w TP S.A.

Newsy
Żródło: TP S.A.
Opinie: 5

Od 1 lipca br. Telekomunikacja Polska S.A. rozpoczyna promocję pod nazwą Wybrane Numery. Od tego dnia wszyscy abonenci TP S.A., którzy chcą skorzystać z tej promocji mogą składać zamówienia, osobiście w każdym Biurze Obsługi Klientów TP S.A. lub wysyłając pocztą do właściwego dla siebie BOK TP S.A. 
Klienci mogą wybrać maksymalnie 3 numery w sieci TP S.A. do których koszt połączenia międzystrefowego (w okresie trwania promocji tj. do dnia 31 grudnia 2001r.) będzie niższy o 20% w stosunku do obowiązującej taryfy. 
Abonent kilku linii telefonicznych może skorzystać z promocji dla każdej linii telefonicznej. Naliczanie obniżonych opłat za międzystrefowe poł±czenia telefoniczne z wybranymi numerami rozpoczyna się od następnego okresu rozliczeniowego w stosunku do daty złożenia zamówienia. Zgłoszenie do promocji jest bezpłatne. Opłata za każdy wybrany numer w danym okresie rozliczeniowym wynosi 1 zł + VAT. Za zmianę każdego numeru opłata wynosi 5 zł + VAT. Za rezygnację z promocji nie pobiera się opłat. 
Abonenci mogą się zgłaszać do promocji listownie lub osobiście do Biur Obsługi Klientów TP S.A. (adres i telefon BOK znajduje się na rachunku telefonicznym). W tym celu zostały przygotowane ulotki informacyjne oraz kartki pocztowe dostępne w BOK-ach, prasie, kinach, restauracjach, pubach itp.

Opinie:

Opinie archiwalne (5):

Komentuj

Komentarze / 5

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  kendzior pisze: 2001-07-01 21:41
  czyli z tego wynika, że abonent Tepsy nie może wybrać numeru do innego operatora np. Netii, moim zdaniem jest to dyskryminacja, ponieważ w sieciach komórkowych nie ma takich ograniczeń
  0
 • Users Avatars Mini
  negro pisze: 2001-07-01 23:49
  A kolega "kendzior" zna ograniczenia stosowane np. w PLUSGSM? Np. po 18-tej taniej tylko do + i stacjonarnych...
  0
 • Users Avatars Mini
  Elemel pisze: 2001-07-02 14:03
  Do negro A wiesz ile PLUS płaci za interconnect do ERY i IDEI - 60 gr plus VAT - około 75 gr brutto (i vice versa oczywiście), to jak Ci może dać tańszą rozmowę za 25 gr. Przecież by dopłacał do biznesu. TP SA nic nie płaci Netii za ruch przychodzący.
  0
 • Users Avatars Mini
  alex pisze: 2001-07-02 16:52
  A między nami w erze to niby można mieć numery z obcych sieci kom??!!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  mishra pisze: 2001-07-02 18:47
  Ja mam błękitną w Erze i mam 15% taniej do każdego operatora
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: