realme zapowiedziało premierę smartfonów z serii GT 8, która obejmie modele GT 8 i GT 8 Pro. Urządzenia mają zostać oficjalnie zaprezentowane w Chinach w październiku. Dokładna data premiery nie została jeszcze podana.
Smartfony można już zamawiać w przedsprzedaży w sklepie internetowym realme w Chinach oraz u wybranych sprzedawców online. Osoby, które zdecydują się na wcześniejsze zamówienie, mogą skorzystać z dodatkowej gwarancji. Firma poinformowała również o możliwości otrzymania modelu GT 8 Pro w ramach akcji promocyjnej.
Według nieoficjalnych informacji, realme GT 8 Pro ma być wyposażony w płaski ekran o przekątnej 6,78 cala, główny aparat 50 MP, peryskopowy teleobiektyw 200 MP oraz obiektyw ultraszerokokątny. Bateria w urządzeniu ma mieć pojemność 8 000 mAh.