Rejestracja numeru Virgin Mobile także w sieci sklepów Żabka

Newsy
Opinie: 4
Opinie: 4

Virgin Mobile powiększa liczbę punktów rejestracji numeru na kartę o 4 500 sklepów sieci Żabka. Tym samym do dyspozycji klientów wirtualnego operatora jest blisko 25 000 stacjonarnych punktów partnerskich, w których mogą zarejestrować swój numer. Sklepy sieci Żabka czynne są codziennie od 6 do 23.

Poza siecią sklepów Żabka, posiadacze kart pre-paid w Virgin Mobile mogą osobiście zarejestrować numer w sieci Poczty Polskiej, placówkach eurobanku, na stacjach benzynowych Statoil, Shell, BP i Lotos, w salonikach Kolporter, sieci Ruch, Świat Prasy, Media Star, Inmedio, Inmedio Cafe, Relay, 1 minute, Discover, Hubiz, Hello, Virgin oraz punktach Telakces, Teletorium i niezależnych punktach GSM. Numer Virgin Mobile można również zarejestrować bez wychodzenia z domu, korzystając z systemu bankowości internetowej banków ING i Millennium lub poprzez formularz online z weryfikacją danych przez darmowego kuriera.

Więcej informacji na temat rejestracji numerów w sieci Virgin Mobile oraz formularz online znajdziesz na stronie virginmobile.pl/rejestrujemy-numery, a aktualną mapę z punktami stacjonarnymi na virginmobile.pl/gdzie-nas-znajdziesz#gdzie-zarejestrowac.

Opinie:

Opinie archiwalne (4):

Komentuj

Komentarze / 4

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  drnhd pisze: 2017-01-26 19:33
  Mam do zarejestrowania 2 numery Virgin. Jeden - wniosek złożony online, drugiego numeru - nie przyjmuje i daje komunikat ze juz jedna rejestracja jest niezakonczona. Debilstwo.
  0
 • Users Avatars Mini
  Japa pisze: 2017-01-26 23:51
  Rusz 4 litery i zarejestruj na poczcie. Mi to zajeło 2-3min, a po paru min. przyszedl sms z potwierdzeniem.
  0
 • Users Avatars Mini
  sfkns pisze: 2017-01-27 13:38
  Nie gadaj głupot. Byłem zarejestrować numer. W jednym punkcie kobieta wprowadzała na jakimś kalkulatorku dane. Efekt: nieprawidłowa rejestracja kod 1010. Pojechałem na pocztę. Tam: dane niezgodne z podanymi we wniosku rejestracyjnym. Druga karta: brak możliwości rejestracji. Poprzedni wniosek nie został zakończony. W takim razie karty lecą do śmietnika. Dziękuję.
  0
 • Users Avatars Mini
  Japa pisze: 2017-01-27 16:46
  Ja mialem karte juz aktywna rok, i nic nie majstrowalem przez net. Poszło dobrze
  0

Rekomendowane: