Orange ma jednak promocję na roaming w Wielkiej Brytanii

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Orange ma jednak promocję na roaming w Wielkiej Brytanii

Orange Polska z początkiem roku 2021 wprowadza specjalną ofertę dla osób odwiedzających Wielką Brytanię.

Wszyscy klienci Orange podróżujący na Wyspy będą mogli nadal korzystać z połączeń telefonicznych oraz internetu w roamingu na takich samych jakie obowiązują w krajach Unii Europejskiej. 

Od 1 stycznia 2021 r.  Wielka Brytania nie będą już częścią Unii Europejskiej. Zgodnie z obowiązującym prawem, operator wprowadził z odpowiednim wyprzedzeniem zmiany w cennikach roamingu, przenosząc Wielką Brytanię ze strefy 1, w której znajdują się państwa należące  do UE oraz  Europejskiego Obszaru Gospodarczego, do strefy 2 – Więcej Europy.

Ogłoszona dziś promocja wchodzi w życie od 1 stycznia 2021 i obowiązuje w Wielkiej Brytanii oraz na terytoriach zależnych takich jak Gibraltar. Dzięki niej, klienci Orange, którzy będą tam podróżować, będą rozliczani za połączenia telefoniczne, SMSy i MMSy tak samo jak w kraju – jeśli korzystają z nielimitowanych ofert, nie będą za nie ponosili dodatkowych opłat, a jeśli mają w planie taryfowym pakiety minut czy sms-ów, po ich wyczerpaniu będą rozliczani wg stawek krajowych. Korzystanie z internetu będzie możliwe w ramach pakietów przyznanych w planie taryfowym – tak samo jak w roamingu w UE.

Promocja dotyczy wszystkich klientów Orange Polska – indywidualnych i biznesowych korzystających z planów abonamentowych, a także użytkowników ofert na kartę, usług nju mobile i Orange Flex. Promocja obowiązuje do 31 maja 2021.

Inne informacje o cenach połączeń w roamingu w Wielkiej Brytanii:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: