Projekt Samsung Pay na razie zawieszony w Polsce

Newsy
Opinie: 4

Samsung Polska na razie nie wprowadzi w naszym kraju własnego standardu płatności Samsung Pay. Olaf Krynicki, rzecznik prasowy tej firmy napisał nam tylko, że jego firma z różnych przyczyn zawiesiła wprowadzenie tej usługi w Polsce.

Krynicki zaznaczył jednak, że nie wyklucza, że to rozwiązanie pojawi się w naszym kraju w późniejszym terminie.

Już w kwietniu zeszłego roku szef firmy First Data (Polcard) twierdził, że są duże szanse na wdrożenie w naszym kraju nowego systemu płatności Samsung Pay. First Data Polska prowadziła wówczas rozmowy z lokalnym oddziałem Samsunga. Przygotowano odpowiednią koncepcję wdrożenia usługi Samsung Pay oraz były prowadzone rozmowy z pierwszymi bankami. Usługa miała wystartować jeszcze w 2016 r. Plotki mówiły, że Samsung chce, aby Samsung Pay wprowadził największy bank detaliczny w Polsce, czyli PKO BP.

Opinie:

Opinie archiwalne (4):

Komentuj

Komentarze / 4

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Lisu pisze: 2017-07-31 20:31
  To wszystko dno. Wybudzanie telefonu w celu dokonania płatności. Tylko sim centric miało sens. Płaciło się bez wybudzania telefonu. Tak jest jak z dobrego chce się na siłę zrobić lepsze.
  1
 • Users Avatars Mini
  ing pisze: 2017-07-31 21:25
  w ing przy HCE działa bez wybudzania telefonu. Są plusy i minusy.
  0
 • Users Avatars Mini
  Hermes pisze: 2017-08-01 11:22
  Wspaniała wiadomość dla wszystkich, którzy ufając zapewnieniom Samsunga kupili zegarek Samsung Gear S3, który korzysta z systemu Tizen, a więc nawet nie daje możliwości korzystania z konkurencyjnego Android Pay...
  6
 • Users Avatars Mini
  Pjoter pisze: 2017-08-02 14:32
  Po co Samsung Pay, skoro świetnie działa Android Pay? Technologia konkurencyjna, o szerszym kręgu potencjalnych użytkowników, bo każdy Samsung działa na Android, ale nie każdy Android to Samsung... Dla mnie, dodatkowo bardziej ufam koncernowi Google (USA), niż koreańskiemu gigantowi...
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: