Serwisy informacyjne Radia Zet w systemie głosowym Plus GSM

Newsy
Żródło: Plus GSM
Opinie: 3

Operator sieci cyfrowej telefonii komórkowej Plus GSM oraz Radio Zet podpisały umowę dotyczącą przygotowywania serwisów głosowych.
23 kwietnia 2001 roku Plus GSM uruchomił nową usługę Reporter Plus GSM - rozbudowany pakiet serwisów głosowych. Po wybraniu specjalnego numeru, wysłuchać będzie można kilkudziesięciosekundowych serwisów z wiadomościami z kraju i zagranicy, przygotowanych przez dziennikarzy Radia Zet. W ramach usługi znajdzie się także prognoza pogody oraz znane z anteny Radia Zet satyryczne audycje Szymona Majewskiego "Sponton". 
Pod numerem 300 (dla abonentów Plus GSM i użytkowników Simplus) lub 0 601 100 300 (dla pozostałych użytkowników) będzie można posłuchać serwisu z wiadomościami: aktualnymi informacjami krajowymi i zagranicznymi, najważniejszymi wydarzeniami politycznymi, społecznymi, i gospodarczymi oraz tzw. "breaking news" (wiadomościami "z ostatniej chwili"). Na jeden serwis złoży się ogółem 5-6 informacji. Serwis z wiadomościami trwa w sumie 90 sekund i będzie aktualizowany cztery razy dziennie. 
Numer 301 lub 0 601 100 301 to serwis sportowy: a w nim wyniki i wydarzenia z najpopularniejszych dyscyplin sportowych - piłki nożnej, koszykówki, tenisa, żużla czy boksu. Serwis trwa 90 sekund i będzie aktualizowany dwukrotnie w ciągu dnia.
Numer 302 lub 0 601 100 302 to prognoza pogody: serwis z aktualną prognozą ogólnokrajową i przewidywaniami na najbliższe 3 dni. Trwa 60 sekund i będzie aktualizowany przynajmniej dwa razy dziennie.
Numer 303 lub 0 601 100 303 to serwis rozrywkowy: wydarzenia i ciekawostki ze świata kultury i show-biznesu. Serwis rozrywkowy trwa 90 sekund i będzie aktualizowany dwa razy dziennie. 
Numer 304 lub 0 601 100 304 to serwis specjalny: najnowsze wydania "Spontonów" Szymona Majewskiego. 
Koszt połączenia z wymienionymi powyżej numerami jest realizowany zgodnie z planem taryfowym posiadanym przez abonenta Plus GSM lub użytkownika Simplus jako połączenie w ramach sieci Plus GSM.

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: