Siemens likwiduje ZWUT

Newsy
Żródło: Rzeczpospolita
Opinie: 5

Marka ZWUT warszawskich Zakładów Wytwórczych Urządzeń Telefonicznych przestaje istnieć. Likwiduje ją właściciel, koncern Siemens, włączając do Siemens Polska. Ma to uprościć strukturę organizacyjną grupy.

Opinie:

Opinie archiwalne (5):

Komentuj

Komentarze / 5

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Misio_Dziuni pisze: 2001-08-31 18:46
  Pamiętam (to był chyba dworzec "Warszawa Wschodnia"), że okazywałem dziewczynom z peronu neon "ZWUT" i mówiłem: Jaki piękny byłby skrót od: Warszawskich Zakładów Wytwórczych Urządzeń Telefonicznych. Siemens też na "s" ale nic sexu.
  0
 • Users Avatars Mini
  Szymon pisze: 2001-08-31 19:26
  Ciekawe, ile osób zostanie zwolnionych w ramach restrukturyzacji... Podobno pierwsze zwolnienia już były...
  0
 • Users Avatars Mini
  R.Kijewski pisze: 2001-08-31 19:33
  A co z ludźmi z ZWUT-u, przecież niektóre działy się dublowały w Siemensie i w ZWUT-cie? CZy będą jakieś zwolnienia? O tym cisza, nikt nic nie mówi i nie pisze, a ludzie powinni wiedzieć co z nimi będzie. Oczywiste, jest, że po to likwiduje się ZWUT, by jedni zarabiali więcej, a innych zwolnić - tylko kto poleci, jakie działy?
  0
 • Users Avatars Mini
  qaz pisze: 2001-08-31 21:25
  Cóż, wieczny SIEMENS ma problemy finansowe (giełdy NYSE/NASDAQ i notowania), więc pewnie redukuje zatrudnienie pod przykrywką restrukturyzacji. Najłatwiej w oddziałach i firmach podrzędnych poza Niemcami. Pewnie wyższy management ZWUT już się dobrze zabezpieczył. Ciekawe co z supportem dla sprzętu (EWSD/SDH/AN/Hicom), dostarczanego do Polski
  0
 • Users Avatars Mini
  Antenicz pisze: 2001-09-05 19:43
  O ile dobrze zrozumiałem likwidują tylko markę, a nie fabrykę. Czyli ZWUT będzie dalej robił to co robi, tyle że pod nazwą Siemens, a nie ZWUT Siemens.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: