Test Sony Ericsson K700i

Recenzje
Opinie: 709
Opinie: 709

Premiera trzech nowych modeli z fabryki Sony Ericsson, w tym K700i, odbyła się w Polsce na początku marca tego roku. Na początku lipca K700i trafił w moje ręce. 
Już od pierwszego zetknięcia się z nim widać, że jest to słuchawka bardzo wyrafinowana, z mnóstwem funkcji, należąca do zupełnie nowej linii produktów firmy Sony Ericsson. 
Pamiętając jednak, że nie wszystko złoto, co się świeci", musiałem dokładnie przetestować to nowe cacko. Jak wypadł w teście ten telefon? Zapraszam do lektury.

Nowa osobowość

Telefon już na pierwszy rzut oka różni się bardzo od swoich poprzedników. Nowa linia nie jest w ogóle podobna do Z600 i jedynie trochę przypomina T630. Poza tym aparat jest całkowicie odmienny, na co wskazuje także jego nowe, niespotykane u tego producenta oznaczenie K. 
Zacznijmy od tego, że kształt obudowy, zgodnie z nową filozofią firmy SE, przypomina aparat cyfrowy firmy SONY. Dlatego też na spodniej stronie telefonu wyraźnie podkreślono obiektyw wraz z lusterkiem i białą, bardzo jasną diodą (o niej później). Na froncie od razu uwagę przykuwa ogromny wyświetlacz o zabójczej (jak na takie urządzenie) rozdzielczości 176x220 pikseli. Technologia TFT oraz aż 65 000 wyświetlanych kolorów sprawia, że obraz jest naprawdę niesamowity. Jest to jeden z najlepszych ekranów, jakie kiedykolwiek widziałem w telefonach komórkowych. Nasycenie barw, kontrast i podświetlenie są naprawdę imponujące. Nie miałem żadnych problemów z czytelnością ekranu, zarówno w dzień jak i w nocy.

Wymiary K700 to 99x46,5x19,5 mm, a więc niewiele, porównywalnie do T68 czy T630. Waga to około 93 gramy. Jeśli chodzi więc o ergonomię, nie mam mu nic do zarzucenia - no może prawie nic. Nie najlepsze wrażenie wywarła na mnie klawiatura, a w szczególności joystick, którym wykonujemy większość czynności. Moim zdaniem pracuje zbyt lekko, co przekłada się na to, że ruchy są niepewne, mało wyczuwalne. Nie jest on pokryty żadną gumą (tak jak np. w notebookach) i to też odbija się na jego funkcjonalności. Mam nadzieję, że wada ta skutecznie wyeliminowana zostanie w późniejszych modelach.
Klawiatura jest przeźroczysta, bardzo podobna do tej z modelu T630, zarówno jeśli chodzi o układ, jak i o kolorystykę. Białe podświetlanie jest odpowiednie, a ponadto ładnie komponuje się z całością. Przyciski są bardzo blisko siebie i pomimo, że zostały specjalnie uwypuklone dla osób z większymi palcami, mogą pracować niepewnie. Ponadto klawisze są za gładkie, a co za tym idzie, bardzo łatwo się tłuszczą i sprawiają, że palec ześlizguje się podczas pisania. Moim zdaniem gumowe przyciski sprawdzają się dużo lepiej. 

Po bokach urządzenia standardowo już umieszczono przyciski regulacji głośności, nad nimi duży okrągły skrót do aparatu cyfrowego, a po drugiej stronie szybki skrót do Internetu (irytujący przycisk dla użytkownika, mniej irytujący dla operatora, który zarabia na przypadkowych połączeniach z WAP).
W celu ujednolicenia bryły urządzenia port do ładowarki i przesyłania danych zakryty został klapką. Na górze obudowy znalazł swoje miejsce przycisk włączania oraz port podczerwieni, zupełnie tak jak w telefonach firmy Nokia. 

Pod przyciskiem włączania umieszczona jest czerwona dioda, która miga, gdy bateria jest na wyczerpaniu. 
Mania promowania marki sprawiła, że z przodu i z tyłu znalazły się napisy Sony Ericsson. Kolorystycznie całość utrzymana jest w kolorze srebrnym z czarnymi wstawkami. Pokrywka zasłaniająca baterię oraz obszar przy wyświetlaczu stylizowane są na piaskowane szlifowane aluminium. Jakość użytych plastyków jest na akceptowalnym poziomie. Telefon na pewno będzie się podobał większości odbiorców.

Menu

Po włożeniu nowej karty i włączeniu telefonu uruchamia się aplikacja zapoznająca nas z telefonem i pozwalająca na ustawienie podstawowych danych, takich jak data, czas, czy skopiowanie kontaktów z karty SIM. Jeśli używamy jednej karty, możemy wyłączyć tę opcję. 
Sposób poruszania się po telefonie i wygląd menu uległy niewielkiej zmianie. Menu podzielone zostało na 12 głównych grup, z których każda reprezentowana jest przez inną ikonę. Na pierwszym miejscu, jak zwykle, skrót do strony internetowej producenta, nastepnie skrót do przeglądarki, rozrywka, aparat cyfrowy, wiadomości (kursor ustawia się domyślnie na tej ikonie po wejściu do menu), radio, file manager, książka adresowa, media player, łączność, organizer i ustawienia. 

Całość zorganizowana została przejrzyście, a sposób poruszania się po menu został bardzo przyjemnie dopracowany graficznie. 
Na ekranie głównym telefonu pokazywane są wszystkie ważne informacje wraz z datą i godziną. W celu oszczędzania baterii można ustawić całkowite wygaszanie wyświetlacza lub wygaszasz w postaci zegarka. 

W ustawieniach telefonu zabrakło kilku pożytecznych funkcji - między innymi możliwości zmiany czcionki, która standardowo jest bardzo mała, a wyświetlacz jest naprawdę spory. Ponadto dziwi fakt niemożności ustawienia jasności podświetlania, czy kontrastu - to naprawdę bardzo by się przydało.
Standardowym rozwiązaniem w słuchawkach Ericssona był status telefonu. Tutaj jest podobnie. Po przyciśnięciu przycisku regulacji głośności otrzymujemy informacje z datą godziną, aktualnym profilem, modelem telefonu, numerem karty SIM oraz ilością wolnej pamięci. 
Niestety, zabrakło miejsca na czasową ocenę poziomu naładowania baterii. Nadal ubolewam nad porzuceniem tej, bądź co bądź pożytecznej, funkcji. 

Aparat i multimedia

Cyfrówka VGA wbudowana w K700i robi naprawdę przyzwoite zdjęcia. Ich jakość nie odbiega od tej z P900 i moim zdaniem jest lepsza od zdjęć zrobionych przy pomocy Nokii 7650. Maksymalna rozdzielczość to 640x480 z możliwością interpolowania (zwiększenia) do 1280x960, czego nikomu nie polecam, bo zdjęcia wyglądają wówczas bardzo kiepsko, a ponadto od momentu wykonania do zapisania musimy odczekać prawie 10 sekund. 

Jak na telefon multimedialny przystało aparat, oprócz standardowego robienia zdjęć, oferuje wiele mniej lub bardziej pożytecznych funkcji. Tak więc znajdziemy tutaj: 4-krotny cyfrowy zoom, tryb nocny, sephia, black&white, solarize oraz samowyzwalacz. To jednak nie wszystko. Telefon może nas zaskoczyć funkcjami niespotykanymi u konkurencji. Po raz pierwszy tutaj spotkałem się z opcją robienia zdjęć panoramicznych. Opcja ta pozwala na złożenie jednego zdjęcia z maksymalnie trzech zdjęć. Wygląda to bardzo interesująco, ale działa tak sobie, przede wszystkim ze względu na niewielkie rozmiary wyświetlacza i niemożność dopasowania kolejnych zdjęć do siebie. 

Zdjęcia - tryb panorama

Drugą bardzo pożyteczną opcją, o której już wspominałem wcześniej, jest wbudowana biała dioda. Nie jest to może coś rewolucyjnego, ale działa wyśmienicie i dużo lepiej od patentu Samsunga z modelu X600. Dodatkowo dioda może posłużyć za latarkę, gdyż wyzwala intensywne światło. Z zastosowaniem tego oświetlenia i włączeniem trybu nocnego staje się możliwe robienie zdjęć nawet w zupełnych ciemnościach. Aparat powinien być wtedy umieszczony na nieruchomym podłożu. Zasięg oświetlania to jednak nie więcej jak 50 - 100 cm.

Zdjęcia - włączona dioda
   

Aparat fotograficzny pełni również rolę kamery, pozwalając na kręcenie filmów z dźwiękiem. Do wyboru mamy dwie opcje: krótki film do 12 sekund - specjalnie do wiadomości MMS, albo film bez ograniczeń czasowych. Ponadto ustawić możemy dwie różne rozdzielczości (176x144 lub 128x96 pikseli). Dla aparatu możemy wybrać jedną z czterech rozdzielczości (640x480, 320x240 oraz 160x120 pikseli oraz extended - 1280x960). Ponieważ telefon ma 32MB dostępnej pamięci, to zarówno zdjęć jak i filmów, nawet w największej rozdzielczości, zmieści się w nim sporo (licznik pokazuje ponad 560 zdjęć).

Zdjęcia w rozdzielczości 640x480

   
Zdjęcie w rozdzielczości 320x240
   

Aparat fotograficzny nie sprawił mi takiej frajdy, jak wbudowane radio FM. Nareszcie ta pożyteczna funkcja trafiła do Sony Ericssona. Ze względu na tę opcję dodatkowo z telefonem dostajemy zestaw słuchawkowy stereo, który działa bardzo przyzwoicie. Testowałem go podczas jazdy na rowerze i sprawdza się on bardzo dobrze, nawet przy dużym wietrze czy w ulicznym hałasie. Radio może pracować w tle, co pozwala na normalne korzystanie z telefonu i równoczesne słuchanie ulubionej stacji. Szkoda, że regulacja głośności jest możliwa tylko przyciskami na telefonie i staje się nieaktywna po zablokowaniu klawiatury. Słuchawki podłączane są standardowym portem zestawu słuchawkowego, więc za każdym razem musimy zdejmować pokrywkę go zasłaniającą. Może to być odrobinę irytujące, zważywszy, iż zaślepki tej nie da się zdjąć na stałe bez jej zniszczenia. 
Zestaw słuchawkowy posiada przycisk odbierania i kończenia rozmowy, ale przy aktywnym radiu nie da się nim zmieniać zaprogramowanych stacji, tak jak to ma miejsce u Nokii. Radio pozwala na zapisanie do 20 stacji. Istnieje możliwość słuchania go na głośniku zestawu głośnomówiącego.

Do słuchania zapisanej muzyki i oglądania video zainstalowany jest specjalny program o adekwatnej nazwie Media Player. Obsługuje on pliki MP3, MP4, 3GP oraz WAV. 
32 MB nie wystarcza jednak na wiele muzyki. Pamięć ta jest współdzielona z innymi aplikacjami i książką telefoniczną. Telefon nie wspiera kart rozszerzeń, wiec używanie go jako przenośnego odtwarzacza MP3 jest niewygodne. Dopiero wyższy model - S700i - ma taką opcję dodatkowych kart pamięci.
40-to głosowa polifonia sprawuję się wyśmienicie, szczególnie jeśli za dźwięk dzwonka wybierzemy sobie ulubione MP3. Wbudowany equalizer pozwala na korektę dźwięku. Bardzo dziwi fakt, że dostępny jest on tylko w Media Playerze, a radio go już nie posiada. MP3 oraz radia można słuchać także przez wbudowany w telefon głośnik - jakość dźwięku jest naprawdę zaskakująca.


Rozrywka

W otrzymanym przeze mnie egzemplarzu dostępne były dwie gry - obie napisane w Javie (J2ME) na platformie Mascot Capsule 3D. Pierwsza to Rzutki, a druga to Tenis. Tenis jest pierwszą tak niesamowitą grą, jaką widziałem w tej klasie telefonów komórkowych. Gra działa w trzech wymiarach, a wszystkie szczegóły są bardzo realistyczne. Wspaniała grafika wspomagana jest wibracjami i dźwiękiem.

Procesor zastosowany w telefonie wydaje się być bardzo wydajny, bo gry Java działają bardzo szybko. Nie zmienia to jednak faktu, że pobierane z Internetu gry potrafią się zawiesić. Nie wiem czy dzieje się to z winy telefonu, czy po prostu producenci jeszcze nie dopracowali aplikacji dla tego modelu. 

Bateria

Zapotrzebowanie na energię w K700i jest równie imponujące jak jego wyświetlacz. Pomimo zastosowania bardzo dobrego ogniwa litowo-jonowego, jego pojemność 700 mAh jest zdecydowanie za mała. O podawanych przez producenta 15 dniach czuwania można spokojnie zapomnieć i szykować się trzeba raczej na 2, góra 4 dni, jeśli niewiele rozmawiamy. Używanie radia, czy częste wysyłanie wiadomości lub granie błyskawicznie wyczerpują baterię. Pocieszeniem może być jednak fakt, że pełne naładowanie zajmuje około półtorej godziny, a więc niewiele.

Zarządzanie czasem

Tutaj nie zmieniło się nic od modelu T68. W menu organizer znajdziemy więc: kalendarz, zadania, aplikacje (nowe), alarmy, tirem, stoper kalkulator i pamięć kodów. Dzięki bardzo dużemu wyświetlaczowi korzystanie z tych funkcji jest przejrzyste i bezproblemowe. Organizer jest w pełni synchronizowany z komputerem PC, za pomocą kabelka, portu podczerwieni czy Bluetooth.


Komunikacja

W każdym modelu Sony Ericssona chwaliłem sobie zawsze możliwości związane z łącznością, a w szczególności moduł Bluetooth. Tak jest i w tym przypadku. K700i oferuje wszystkie najpopularniejsze obecnie standardy wymiany informacji. Są to GPRS, HSCSD, WAP 2.0, MMS, SMS, podczerwień oraz Bluetooth. 

Wszystkie dostępne możliwości testowałem i przyznam, że działają wyśmienicie. Najbardziej zadowolony jestem chyba jednak z bardzo dobrej stabilności przy łączności BT zarówno z komputerem jak i zestawem słuchawkowych, czy samochodowym. Transfer zdjęć z komputera przebiegał idealnie, bez widocznych zwolnień, takich jak chociażby w przypadku T630, czy Z600. 

Bluetooth oferuje osiem różnych profili, z których bardzo ciekawym jest OBEX File Transfer, dzięki któremu jesteśmy w stanie explorować pamięć telefonu z poziomu okienek Windowsa. Chyba nie ma lepszej metody na zarządzanie multimediami (wgrywanie nowej muzyki, tapet, dzwonków, filmów), jak robienie tego bezpośrednio na swoim komputerze. Jeśli chodzi więc o sferę komunikacji, jestem pewien, że znajdzie duże uznanie u ludzi profesjonalnie z tego korzystających. Telefon nie obsługuje niestety technologii EDGE, co jak na produkt roku 2004 wydaje się sporym zaniedbaniem.

Książka adresowa i wiadomości (e-mail, SMS, MMS) są zorganizowane bardzo przejrzyście i korzystanie z nich nie sprawia żadnych kłopotów. Ciekawa opcja pojawiła się przy wysyłaniu wiadomości tekstowych. Teraz telefon pamięta osoby, do których ostatnio je wysyłaliśmy i nie trzeba już ich szukać w książce telefonicznej, gdyż pojawiają się od razu po zakończeniu edycji tekstu. 
Warta wspomnienia jest funkcja, która znalazła się u poprzedników - Moi Znajomi. Została ona umieszczona teraz w menu Wiadomości. Więcej pisałem o niej przy okazji testów T630, ale nadal nie jest dostępna polskim użytkownikom.


Rozmowa

Jakość przeprowadzanych rozmów jest na najwyższym poziomie, zarówno jeśli chodzi o głośność, jak i o "czystość" dźwięku wychodzącego i przychodzącego. Nie mam tutaj żadnych zastrzeżeń. Pocieszającym jest również fakt, że w końcu doczekaliśmy się wbudowanego urządzenia głośnomówiącego, pomijanego tak starannie we wcześniejszych wersjach telefonów tego producenta - tej klasy - np. T610, Z600. Sygnalizacja połączenia dzwonkami polifonicznymi jest bardzo dobra. Niestety, trochę za słaby alarm wibracyjny może sprawić, że przeoczymy niektóre z połączeń.

Podsumowanie

Moim zdaniem K700i jest ogólnie bardzo dobrym telefonem. Posiada kilka wad, jednak ich waga zależy oczywiście od osobistych preferencji potencjalnego nabywcy. Testowana przeze mnie wersja to telefon przygotowany na rynek niemiecki, jeszcze nie w wersji finalnej, co dawało o sobie znać, gdy telefon miał problemy z grami Java lub chwilowo zwalniał. K700i na pewno jednak wyznacza nowe standardy dla klasy średniej telefonów komórkowych. Imponujący nowy wyświetlacz, świetny aparat cyfrowy, radio oraz mnóstwo innych funkcji musi się podobać. Nie mam wątpliwości, że nowy Sony Ericsson, podobnie jak poprzednie modele, znajdzie wielu swoich zwolenników. Największym konkurentem nowego Sony Ericssona jest obecnie Nokia 6230.

Oficjalna cena telefonu K700i nie jest jeszcze znana, jednak na Allegro należy za niego zapłacić około 2400 zł. Przewidywany termin wejścia na polski rynek to III kwartał bieżącego roku. Jeśli miałbym zgadywać cenę u operatorów myślę, że będzie to około 1000 - 1200 zł na początku jego sprzedaży w ofertach promocyjnych.

Docelowa grupa dla K700i to przede wszystkim ludzie ceniący funkcjonalność i nowinki techniczne. Sony Ericsson "słucha" rynku i produkuje telefony, które podobają się klientom - także tym najważniejszym, czyli operatorom. Na polski rynek SE K700i wejdzie w trudnym okresie promowania głównie ofert prepaid i odchodzenia od subsydiów terminali - główną rolę odegra więc cena sprzedaży telefonu polskim sieciom komórkowym.

Opinie:

Opinie archiwalne (709):

Komentuj

Komentarze / 709

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  miki pisze: 2004-07-14 13:08
  nawet fajny ale ja wole n 7610 lub simensa s 65
  0
 • Users Avatars Mini
  smuggler pisze: 2004-07-14 13:16
  tak tak tak SE:) naprzod SE forza SE:) super sluchawka:)
  0
 • Users Avatars Mini
  grzesiek.thebest pisze: 2004-07-14 13:23
  miałem se t610 i w poruwnaniu był całkiem niezły ale miał słaby aparat a te robi zajebiste zdjęcia
  0
 • Users Avatars Mini
  Przemek pisze: 2004-07-14 13:27
  Juz widze następce mojego t610. Tylko ta cena....pewnie dopiero po roku będzie normalna :P
  0
 • Users Avatars Mini
  bjarek pisze: 2004-07-14 13:33
  niesamowity telefon od dawna na niego czekałem, ale wątpię czy u nas także będzie to telefon średniej klasy za niewygórowane pieniądze... jeszcze przy dzisiejszym odejściu od dotowania telefonów i marnych promocjach...może chociaż K500 będzie bardziej dostępny dla zwykłego człowieka?
  0
 • Users Avatars Mini
  bjarek pisze: 2004-07-14 13:34
  albo f500 w plusie niedługo...
  0
 • Users Avatars Mini
  Q! pisze: 2004-07-14 13:38
  calkiem fajny (przynajmniej z opisu tego, a takze, z o wiele bardziej szczegolowego i z miesiac temu, na www.mobile-review.com) telefonik, jednak ja _wciaz_ czekam na m65! kiedy on sie w koncu pokaze? i za ile? bo pewnie nie dadza mi na przedluzenie umowy.. :P ale jak cos to sobie kupie normalnie w sklepie (o ile bedzie w normalnej cenie, 1500 do 1800 pln).. :P podoba mi sie wyswietlacz -- to chyba glowna cecha na ktora patrze (no i odpornosc w przypadku m65).. bo przy moim "uwazaniu" na telefon to taki delikatny model by dlugo nie wytrzymal.. :|
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-07-14 13:45
  Nawet ujdzie,ale wyglad....nie,nie dla mnie.
  0
 • Users Avatars Mini
  Pawlok pisze: 2004-07-14 13:51
  tELEFON BARDZO CIEKAWY. jEDNAK MAM ZASTRZEZENIA DO WYGLADU Z TYLU. oDSTRASZA MNIE TEN WIEL;KI OBIEKTYW APARATU. POZA TYM PRZEZ TE MASE SZCZELIN BEDZIE SIE DOSTAWAL WSZEDZIE KURZ. ALE FUNKCJE NICZEGO SOBIE, GDYBY JESZCZE KLAWISZE BYLY INNE.
  0
 • Users Avatars Mini
  janex pisze: 2004-07-14 13:56
  bardzo fajny telefonik duzo funkci ladny wyswietlacz i calkiem niezly aparat fot ogolnie mi sie podoba zwlaszcza ze ma duzo pamieci
  0
 • Users Avatars Mini
  NOVIK pisze: 2004-07-14 13:59
  piękne cudo ,niech motka e398 sie chowa bo to żadna konkurencja.
  0
 • Users Avatars Mini
  NOVIK pisze: 2004-07-14 14:07
  ale jaja to telefon klasy średniej takiej jak NOKIA 3200 to smieszne.
  0
 • Users Avatars Mini
  ^Spec^ pisze: 2004-07-14 14:42
  Nie wiem dlaczego, ale nie lubię telefonów z aparatem - dla mnie to zbędny bajer... Mimo tego K700 ma wszystko. co może, a raczej powinno się znaleźć w nowoczesnym telefonie...
  0
 • Users Avatars Mini
  nie nie nie pisze: 2004-07-14 14:54
  Nieprofesjonalny test. Mogli postarac sie o nowxsszys oft. K700 ma 41mb pamie, dziwne ze autor tego nie zauwazyl. Nie che sie do wszystkiego czepiac bo wyszloby z 5 postow
  0
 • Users Avatars Mini
  pivko pisze: 2004-07-14 14:59
  Do Q M65 nowy jest koło mnie w komisie za 1350 nowy,przywieziony chyba z Chech ma już polskie Menu.
  0
 • Users Avatars Mini
  fraczek pisze: 2004-07-14 15:46
  telefon ze średniej półki? to w takim razie które to są te z najwyższej (nie liczę palmofonów)? według producenta ten model jest najwyższym i najdroższym(obok S700i). więc porównanie z CX65 czy M65 jest chyba nienajlepsze. obawiam się, że w wolnej sprzedaży długo nie zejdzie poniżej 1500 zł. ale za wysoką jakość trzeba płacić. aha, szkoda, ze autor testu nie wspomniał o obudowie, producent reklamuje ją jako ekskluzywną "ze szczotkowanego metalu". ciekawe co to znaczy?
  0
 • Users Avatars Mini
  vision pisze: 2004-07-14 16:00
  ***andreee: poza promocjami 999zl brutto
  0
 • Users Avatars Mini
  alex pisze: 2004-07-14 16:01
  dla mnie najważniejsze jest to że te obudowy nie są wymienne, nie to co w nokiach i siemensach, telefonach które całe skrzypią dzięki swoim świetnym wymiennym obudowom, SE chyba wyczaił że to rozwiązanie się nie przyjmuje i nie robi tandetnych zabawek (o nokii mam jak najlepsze zdanie, ale o tym co jest w środku, a psuje te telefony wymienna obudowa), a z tym metalem to niewiem czy to nie aluminium, ale aż mi się nie chce wierzyć, może to plastik imitujący szczotkowane aluminium...
  0
 • Users Avatars Mini
  vision pisze: 2004-07-14 16:02
  Troche mi dziwnie wyglada nazwanie tego aparatu klasa srednia, choc moze rzeczywiscie na obecne standardy produkowania telefonow na rynkach swiatowych, to nie jest nic szczegolnie hig-endowego. Mi ten telefon przypadl do gustu i zarowno podoba mi sie z wygladu (choc troche za wielka obudowa aparatu), jak i z funkcji. Tak jak pisze autor, wszystko zalezy od ceny, choc szczerze mam ogromna nadzjeie, ze nie od ceny oferowanej operatorom, ale ceny oferowanej w normalnych sklepach, takich jak MediaMarkt.
  0
 • Users Avatars Mini
  fraczek pisze: 2004-07-14 16:29
  vision: skąd wziąłeś te 999 zł brutto? tego tel. chyba jeszcze nie ma w sprzedaży?
  0
 • Users Avatars Mini
  alex pisze: 2004-07-14 16:37
  na e-Bay jest za 300-400 $ czyli 1200-1600zł, także nie sądze żeby w promocji był aż po 1000zł, raczej po 300-500zł, a jak idea i era sobie chcą odchodzić od substydiowania, to ja idę do plusa i tyle !
  0
 • Users Avatars Mini
  spiro pisze: 2004-07-14 17:02
  niestety, w statusie telefonu jest tylko data, a godziny juz zabrakło... coz oszczednosci :(
  0
 • Users Avatars Mini
  bruner pisze: 2004-07-14 17:07
  coraz wiecej funkcji coraz mniejsze baterie :D
  0
 • Users Avatars Mini
  pinkbird pisze: 2004-07-14 17:21
  witam, bardzo dobry test ale nie zgadzam sie z diagnoza autora. wg mnie cena promocyjna w plusie bedzie dosc atrakcyjna i ten telefon zastapi flagowy model T610. mam nadzieje ze to nie tylko moje wishful thinking
  0
 • Users Avatars Mini
  Q! pisze: 2004-07-14 17:50
  *** pivko -- dzieki za info.. :) 1350 to nie tak strasznie.. jednak najpierw musialbym mu sie dokladnie przyjrzec, bo na zdjeciach to sobie mozna.. ciekawe ile by kosztowal bezposrednio z czech? :) chwilowo sie zastanawiam.. z drugiej strony: czy warto az tyle wydawac na telefon? no sam juz nie wiem.. :|
  0
 • Users Avatars Mini
  Menox pisze: 2004-07-14 18:40
  Do Q !! Siemens M65 jest do kupienia na allegro za 999 zł !!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  Mariusz. pisze: 2004-07-14 20:10
  Mam ten fonik od 2ch tygodni i powiem tylko tyle, że spełnia moje wszystkie wymagania. Na początku bateria trzymała jeden dzień (to zapewne przez wzmożone użytkowanie :) ). Teraz trzyma maksymalnie 5 dni, więc nie jest źle. Radio jest wyśmienitej jakości, aparat również robi rewelacyjne zdjęcia. Jakość filmów jest do przyjęcia - jeżeli wysyłamy je komuś MMSem. Bo po powiększeniu tego na cały ekran monitora to jest nieciekawie... Ale to w końcu jest TYLKO TELEFON :) Menu jak zwykle możemy dostosować do swoich potrzeb (TEMATY). Jest ono ciekawie animowane. Filmy MP4 chodzą rewelacyjnie. Dzwonki jakości T610 (MIDI). Oczywiście można używać mp3 jako dzwonka. A gry 3d robią naprawdę ogromne wrażenie.
  0
 • Users Avatars Mini
  Shibby pisze: 2004-07-14 20:15
  tylko gdyby mial wieksza pamiec tak ze 128 mb ;) to by od razu mogl konkurowac z n-gage hahahah ;] nie no ale jak dla mnie super ;)
  0
 • Users Avatars Mini
  NOVIK pisze: 2004-07-14 20:58
  %#$@$ alcatel ot 756 kosztuje w germanosie od 699Zł w najtańszym abon.do 99zł w najdroższym ,ale kicha a miało być tanio.
  0
 • Users Avatars Mini
  spat pisze: 2004-07-14 21:19
  Powiem szczerze , rozczarował mnie ten telefon. Jest duży, ma bardzo słabą baterie, śliską klawiaturę, menu też nie zmianiło się za badzo od T610,brak możliwości powiększenia czcionki, nie można powiększyć pamieci za pomocą kart, nie da się przełączać stacji radiowych za pomocą zestawu słuchawkowego i mam nadzieję że idzie zmienić kolor menu bo ten zielony jest brzydki. Na razie telefon jest niedopracowany i nie wart takiej ceny (allegro 2400zł).
  0
 • Users Avatars Mini
  Mariusz. pisze: 2004-07-14 21:31
  **spat: Nie mogę się zgodzić z Tobą: 1. DUŻY??? 2. Bateria jest spoko, ale oczywiście mogła by być lepsza. 4. Śliska klawiatura... bez przesady... Działa bez problemów. 5. Menu jest inne i ładnie animowane. 6. Nie tylko kolor możemy zmienić! SE jako JEDYNY producent od modelu T68i zastosował TEMATY, dzięki którym można DOWOLNIE modyfikować wygląd menu (kolorystyka, tapety, wygaszacze, dźwięki, GRAFIKĘ OKIENEK itp). Z resztą się niestety muszę zgodzić (brak czytnika kart pamięci oraz brak możliwości przełączania stacji radiowych za pomocą zestawu sł.).
  0
 • Users Avatars Mini
  vision pisze: 2004-07-14 21:43
  ***andree, fraczek: to cena brutto podana przez Alcatela, nawet tutaj, w ktoryms newsie na GOL
  0
 • Users Avatars Mini
  spat pisze: 2004-07-14 22:03
  **Mariusz , na stronie której adres podałes rzeczywiscie menu wyglada duzo lepiej. Telefon najlepiej sprzwdza się organoleptycznie, to co tu napisałem to tylko moje odczucia po przeczytaniu artykułu. Sam mam T610 a wcześniej T310 i CMD-J70 więc milo by było kontunuować serie SE. Choc musze przyznać że M V500 też jest niezła. Pozdrawiam.
  0
 • Users Avatars Mini
  JS1 pisze: 2004-07-14 22:48
  Nistety - wszystko ok co do funkcji i wyglądu - ale niestety brak cyfrówki o wielkości co najmniej 1mln piks będzie go dyskwalifikował w stosunku do np 7610 - a szkoda bo SE jest o wiele lepszą firmą i jej telefony dużo bardziej mi "leżą". S700 - odpada ze względu na fatalny rodzaj obudowy - a nic normalnego z SE z dobrym aparatem na razie na horyzoncie nie widać. W ten sposób SE może stracić sporo rynku, bo konkurencja już teraz oferuje aparaty z 1mln piks.
  0
 • Users Avatars Mini
  jarek pisze: 2004-07-14 23:01
  Panie Macieju telefon posada 42mb pojemności a nie 32mb. coś Pan jest mało wierygodne żródło...
  0
 • Users Avatars Mini
  Satio pisze: 2004-07-14 23:17
  nie no wypas ale szkoda że 32 pamięci. bo jak już jest mp3 to karta by sie przydała
  0
 • Users Avatars Mini
  Mariusz. pisze: 2004-07-14 23:22
  **jarek - słusznie - telefon posiada dokładnie 42mb!!! Niewiele to zmienia, ale zawsze 2 mp3 więcej... :) ***spat: Mając 610 pewnie wiesz, że można zmieniać tematy, których jest mnóstwo w sieci a na dodatek można w prosty sposób robić je samemu na kompie (XML). Też miałem t300 i t610 a teraz przyszła kolej na k700:) Na razie się nie zawiodłem. Ale mam go niedługo, więc pewnie z czasem coś się znajdzie...
  0
 • Users Avatars Mini
  twinlife pisze: 2004-07-15 00:13
  ten wyświetlacz ani ta rozdzielczość nie powala... 176x220... to nawet już nie taki nowy sharp GX 20 ma 240x320. To jest dobra rozdzielczość.
  0
 • Users Avatars Mini
  twinlife pisze: 2004-07-15 00:20
  zdecydowanie sharpa GX30. ekran o niebo lepszy, aparat również. Moim zdaniem mocno przypomina t630. Za mało zmian... Mogliby się bardziej postarać...
  0
 • Users Avatars Mini
  Voyagerek pisze: 2004-07-15 00:21
  Test bardzo dobry, nie gorszy jest sam telefon. Radio będzie tym elementem które wreszcie odwróci ludzi od Nokii który jeszcze do niedawna mieli wybór między Nokią z radiem a SonyEricssonem.
  0
 • Users Avatars Mini
  irzin pisze: 2004-07-15 00:33
  Ktoś na początku pisał że woli S65 ! Ktoś nie wie co pisze ! K700 is The Best of The Best !
  0
 • Users Avatars Mini
  open666 pisze: 2004-07-15 01:17
  bardzo fajny ten fonik... Ciekawe jak bedzie sie sprawowal przy dluzszym uzytkowaniu...?
  0
 • Users Avatars Mini
  KONZIO pisze: 2004-07-15 13:24
  Nawet całkiem nie głupi!!
  0
 • Users Avatars Mini
  adzik pisze: 2004-07-15 13:34
  Racja SE K700 jest lepszy niż Siemens S65. Mi jednak nie odpowiadają telefony tego producenta, więc wolałbym np Nokię 6230. Może ma mniejszy wyświetlacz, ale bardziej mi pasi!
  0
 • Users Avatars Mini
  Maciek pisze: 2004-07-15 15:34
  Na allegro K700i narazie za 1699 PLN.
  0
 • Users Avatars Mini
  rafix1 pisze: 2004-07-15 16:08
  Nokia jak zwykle z tylu (wyświetlacze 128x128 pikseli, 4 tys. kolorów). Kupiłem SE T68i jak inni nie wiedzieli co to kolorowy wyświetlacz (2 lata temu). Dla mnie SE K700i wart będzie swojej ceny (pewnie nie małej). Pozdrawiam wszystkich.
  0
 • Users Avatars Mini
  rafix1 pisze: 2004-07-15 16:11
  Aha, przeczytajcie test NOKIA 6600-uruchomienie = koszmar czasowy, wielkość słuchawki i waga to dla mnie pomyłka. Pozdro.
  0
 • Users Avatars Mini
  rafix1 pisze: 2004-07-15 16:27
  Na stronach SE Polska napisali, ze obudowa ze szczotkowanego aluminium. Oby mieli racje, bo mając telefon w ręku łatwo jest rozpoznać ten rodzaj materiału (czyli trudno pomylić z plastikiem). Nara.
  0
 • Users Avatars Mini
  Pawlok pisze: 2004-07-15 17:03
  Telefon bedzie dostepny od ponmiedzialku w mobilenetsport za 2300 zl. brutto.
  0
 • Users Avatars Mini
  gosciu pisze: 2004-07-15 19:02
  mam pytanbie jaka jest oficjalna strona sony ericson polska.? z góry dziekuje za odpowiedzi!
  0
 • Users Avatars Mini
  JAGODA pisze: 2004-07-15 21:07
  K700i the best!!!!!!!!!!!!!!!! www.sonyericsson.vel.pl
  0
 • Users Avatars Mini
  fraczek pisze: 2004-07-16 13:15
  gościu: po prostu sonyericsson.pl
  0
 • Users Avatars Mini
  olooooo pisze: 2004-07-16 14:56
  telefon niczego sobie:)
  0
 • Users Avatars Mini
  9876 pisze: 2004-07-16 22:24
  i niech mi ktoś powie że SE sie nie rozwija:)))) cacuszko
  0
 • Users Avatars Mini
  Szymek pisze: 2004-07-16 23:51
  SE się po prostu rozwija,a Nokia sie rozwijjja jak papier szary do d... K700i jest dobrym rywalem dla 6230. No może tylko trochę ten wygląd :-/
  0
 • Users Avatars Mini
  kamil200222 pisze: 2004-07-17 01:48
  fajny fajny taki małolatek konkret sie nadaje
  0
 • Users Avatars Mini
  k.zu pisze: 2004-07-18 13:34
  100 razy ładniejszy jest t610. ale funkcje tefefonu spoko
  0
 • Users Avatars Mini
  k.zu pisze: 2004-07-18 13:34
  chociarz za tą cenę wolałbym n6230
  0
 • Users Avatars Mini
  windu pisze: 2004-07-18 18:16
  Bardzo mi sie podoba ten telefon.
  0
 • Users Avatars Mini
  nieważne pisze: 2004-07-19 18:08
  Podobają mi się klawisze. Mam nadzieję, że są w dotyku twarde ;-)
  0
 • Users Avatars Mini
  Mick pisze: 2004-07-19 22:34
  Panie Macieju, proszę o porównanie K700i z 6230, szczególnie interesuje mnie czas działania tych telefonów. Pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  młody-1 pisze: 2004-07-20 17:57
  telefonik jest rewelacyjny, ale pozostaje tylko zadać pytanko: dlaczego bedzie (bo napewno bedzie) w trzy pizdy drogi!!!!!!!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  nobody pisze: 2004-07-20 18:37
  Hmmm... gdzie ja byłem ,że nie zauwazyłem tego testu wcześniej.Telefon super,miałem już okazje się nim pobawić i ma wszystko co jest potrzebne do szcześcia plus fajny design:-).10/10 !!
  0
 • Users Avatars Mini
  rgumkowski1 pisze: 2004-07-20 21:06
  Podobne wzornictwo i wyposażenie może być pewnym plusem tego telefonu, przynajmniej obecni użytkownicy T610 nie będą mieli problemu z przejściem na ten model. :)
  0
 • Users Avatars Mini
  heo7 pisze: 2004-07-21 15:02
  Ten telefonik mi przypomina SE T630, ale zdaje mi się że cena SE K700i nie będzie taka sama (będzie droższy, bo już po wyglądzie widać żę będzie to telefon dla ludzi BIZNESU) :)
  0
 • Users Avatars Mini
  mariozapasnik pisze: 2004-07-22 02:40
  Polecam stronki www.symbian.soft.prv.pl lub www.polifonia.dzwonki.prv.pl
  0
 • Users Avatars Mini
  mariozapasnik pisze: 2004-07-22 02:41
  Polecam stronki www.symbian.soft.prv.pl ...........lub.... www.polifonia.dzwonki.prv.pl
  0
 • Users Avatars Mini
  ideal.boss pisze: 2004-07-22 03:33
  troszke malutki ten telefonik, moze nawet lekko za malutki. Ale radio w kazdym telefonie mnie rozbraja. Miedzy innymi dlatego jestem na tak. Tylko o ile wogole wprowadza go do idei, to pewnie minal wieki...
  0
 • Users Avatars Mini
  Pawlok pisze: 2004-07-22 12:44
  Wlasnie go zamowilem. Napisze jakie wrazenia jak tylko dotrze.
  0
 • Users Avatars Mini
  maciek pisze: 2004-07-23 11:35
  Widzialem telefon na zywo i spodobal mi sie. Fajne klawisze i wyswietlacz ogolnie podoba mi sie jego designs. Pozdrawiam was. www.mobilekom.evortal.pl
  0
 • Users Avatars Mini
  Pawlok pisze: 2004-07-23 20:06
  Telefon jest swietny tylko te przedawane w mobile-netsport nad polskimi znakami na klawiaturze maja ruskie literki!
  0
 • Users Avatars Mini
  DeeM pisze: 2004-07-27 15:56
  nie wiem po co ktos takie wynikanie robi - mp3 zawsze kojarza z muza - a wg mnie w tym przypadku ma to sluzyc plikom ktore zawieraja informacje - po prostu jakies notatki glosowe itd... - radio do muzy powinno wystarczyc. 32 czy 42 to dosyc pokazna roznica szczegolnie w przypadku ze jeszcze tak nie dawno 4MB bylo bardzo duzo (7650).K700i to raczej midelklas - cena bedziue 300-600 w promocjach - S700 to bedzie wypas - juz nie moge sie doczekac. Troszke bzdurne podejscie autora tekstu do baterii - na rynku raczej trudno o wyswietlacz tej klasy-wiec wynik 2-4 dni jest calkiem niezly.,
  0
 • Users Avatars Mini
  eXiDe pisze: 2004-07-28 12:35
  Chcę go :)
  0
 • Users Avatars Mini
  Szpindek pisze: 2004-07-29 19:44
  Jezu to jest telefon idealny dla mnie, ma wszystkie funkcję którę potrzebuje, nawet s65 czy 7610 mi nie odpowiada :) Teraz kupie np. t630 a później tego, teraz go nie kupię bo jest drogi na allegro i ciężko zdobyć z PL menu. Ale jak go dorwie to nie oddam :P Tylko bateria trochę słaba, kiedyś miałem t68i i on miał taką. Ale tam trzymała 14 dni :) Szkoda że nie pokazali jaką ma baterię, złączoną z klapką czy nie, ale chyba to drugie bo z600, t630 i t610 miały osobne.
  0
 • Users Avatars Mini
  Kuba pisze: 2004-08-01 07:22
  Mi T68i trzymał 2 do 4 dni.
  0
 • Users Avatars Mini
  AQQ pisze: 2004-08-01 18:30
  mi trzyma ~100h
  0
 • Users Avatars Mini
  Kisiel pisze: 2004-08-02 01:52
  Ciekawe jak tam się ma dżojstki w tym telefonie
  0
 • Users Avatars Mini
  Kisiel pisze: 2004-08-02 01:52
  Znaczy sie mi chodzi o to czy sprawnie chodzi
  0
 • Users Avatars Mini
  Manciarz pisze: 2004-08-02 10:49
  Mi bardzie podobaja sie zaokraglone ksztalty a nie takie plaskie kwadraty ;) ale telefon niczego sobie i napewno spelnia sie w 100%
  0
 • Users Avatars Mini
  niepokorny666 pisze: 2004-08-04 16:05
  Gdyby tylko jeszcze mial karty pamieci, a tak zostaje Nokia 6230.
  0
 • Users Avatars Mini
  pudlarz pisze: 2004-08-04 18:58
  jak bym był kobietą to czego niea tak to kicha
  0
 • Users Avatars Mini
  Joan pisze: 2004-08-05 01:46
  A czy w przypadku wapu w ryczalcie Ery bedzie mozna z niego korzystac, czy tak z nim bedzie, jak z nowymi modelami nokii. :-( Szkoda, bo ta 6230 wydaje sie byc naprawde dobrym fonem. A do wapu w ryczlcie - kicha...
  0
 • Users Avatars Mini
  Van pisze: 2004-08-07 03:39
  Mam k700i i NIE MOGE przypisac mp3 do kontaktu poniewaz funkcje przypisywania sa nieaktywne , natomiast z midi nie ma problemu . Mam swietne dzwonki w mp3 , a coz z tego jak nie mozna ich wykorzystac jako dzwonkow. Gdziesz kiedys czytalem ze mozna przypisac ale u mnie jest problem , jak to jest ? Prosze o jakies rozwiazanie .
  0
 • Users Avatars Mini
  xxxxxxxxxxxx pisze: 2004-08-07 21:28
  ILE (MINUT , GODZIN) MOŻNA NAGRYWAĆ FILMY NA TYM TELEFONIE ???? PROSZE O ODPOWIEDZI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  Maniaczka pisze: 2004-08-08 00:10
  Duży wyświetlacz jest ok. na dzisiaj, jednak projektanci zapomnieli, że klawisze też są ważne(za małe!)
  0
 • Users Avatars Mini
  jasio pisze: 2004-08-10 17:30
  Czy ktokolwiek wie kiedy ten fon bedzie dostepny u ktoregos z operatorow? Moze jakas promocyjka na urodziny w Erze?!
  0
 • Users Avatars Mini
  Seba pisze: 2004-08-12 13:45
  mam pytanie. poniewaz mam teraz se t610 i mam do niego kabel a chce sobie kupic tego fona to czy kabel bedzie pasowal do k700i, ma on takie same wejscie jak t610??
  0
 • Users Avatars Mini
  dexallegro pisze: 2004-08-13 12:50
  ja tam wole nokie 9500 juz szykuje kase :))
  0
 • Users Avatars Mini
  koko pisze: 2004-08-20 16:05
  mam powazny dylemat co do wybrania tego tel;efonu z konkurencyjnym modelem nokii 6230. nokia ma to do siebie ze ma wymienne karty a SE K700i duzo lepszy wyswietlacz i zoom w aparacie. na aparacie w telefonie mi bardzo zalezy i zna ktos jakosc zdjec 1280*960?? albo ktore aparaty oferuja takie rozdzielczosci wykonywanych zdjec poza s 65? prosze o odpis.
  0
 • Users Avatars Mini
  Danio pisze: 2004-08-23 01:50
  Jutro go odbieram z salonu jak tylko go obadam zdam tu pozadna recenzje :)
  0
 • Users Avatars Mini
  gregus0 pisze: 2004-08-23 02:15
  bardzo ciekawy telefonik. tylko czekac jak polscy operatorzy wdroza go do swych ofert. ale i tak pewnie bedzie drogi nawet w promocjach
  0
 • Users Avatars Mini
  bk pisze: 2004-08-24 13:46
  telefon jest juz w Erze- narazie nie w promocji,ale to kwaetia czasu.
  0
 • Users Avatars Mini
  koko pisze: 2004-08-24 15:21
  na allegro juz za 1250zl dostepny. "DANIO" czekamy na recenzje ...
  0
 • Users Avatars Mini
  Radeonik pisze: 2004-08-24 15:51
  Fajny fon
  0
 • Users Avatars Mini
  jasio19 pisze: 2004-08-24 17:09
  Jak mysliscie czy Era wprowadzi go w promo podobnie jak bylo z T630. Byl on wtedy wprowadzony jako nowosc i w bardzo przystepnej cenie. Moze z K700 bedzie podobnie? Byloby extra!
  0
 • Users Avatars Mini
  Danio pisze: 2004-08-24 21:47
  Mam go juz :) Pierwsze wrazenia zajebisty!! Pamieci jest 42mb z czego wolnego mialem na poczatku 39mb. Filmy mozna nagrywac bez ograniczen czyli do kolo 2-3h non-stop. Wgrane mp3 chodza jak z kompa poprostu zarabiste sa, efekty i oprogramowanie takze. Zdjecia sa bardzo dobre tylko te panoramiczne jakies takie dziwne. Radyjko gra przyjemnie, nie treszczy co swiadczy o mocnej antenie. Dzieki wbudowanemu systemowi glosnomowiacemu mozna puszczac takze mp3 !!!!!!!!!!! Wgralem takze kilka filmow i chodza calkiem calkiem. Wygaldem nie specialnie rozni sie od t610-630 jest troche mniejszy ale szerszy i ma flasha ktory robi takze za latarke :) Naprawde polecam. MOJA OCENA 9/10
  0
 • Users Avatars Mini
  Danio pisze: 2004-08-25 01:15
  1... Co jakis czas bede doddawal updaty zwiazane z uzytkowaniem K700I. Odkrylem bardzo wazny minus, strasznie trudno wyciagnac karte z zaczepu, bez pincety jest to praktycznie niemozliwe bez dlugich paznokci.
  0
 • Users Avatars Mini
  bk pisze: 2004-08-25 18:35
  ja mam pytania do Danio: 1.Jak wygladają zdjęcia po zapisaniu ich w pamięci telefonu- czy nie są nadmiernie skompresowane itp 2.Czy dzwonki są wystarczająco głośne
  0
 • Users Avatars Mini
  Danio pisze: 2004-08-25 20:45
  2...Odp dla bk. Dzwonki sa cholernie glosne a zdjeciom nic nie brakuje. Przynajmniej ja nienazekam.
  0
 • Users Avatars Mini
  gregus0 pisze: 2004-08-25 22:45
  danio czy jest mozliwosc abys mi na emaila wyslal jakos fote zrobiona nim??
  0
 • Users Avatars Mini
  fraczek pisze: 2004-08-26 15:09
  to prawda, SE ma nie najlepszy system mocowania SIMa, łatwo to uszkodzić. Danio, a jak się sprawuje bateria? w moim t630 trzyma 4 doby.
  0
 • Users Avatars Mini
  Danio pisze: 2004-08-26 21:07
  3... Bateria jak narazie trzyma mi dzien ale to przez ciagla zabawe mp3,radio itp.
  0
 • Users Avatars Mini
  lennox pisze: 2004-08-29 17:06
  *Danio - z salonu ? a jaka sieć go oferuje, czyżby plus ?
  0
 • Users Avatars Mini
  bluepaker pisze: 2004-08-29 17:55
  Jak by była możliwość rozszerzania pamięci o karty MMc to bym go sobie wziął.Ale mój MY X5-2 sprawuje sie na razie bardzo dobrze :-)
  0
 • Users Avatars Mini
  Danio pisze: 2004-08-29 19:28
  4...Nie kupilem go w zadnej polskiej sieci sciaglem go z niemieckiej sieci 02 dlatego mam menu po angielsku :)
  0
 • Users Avatars Mini
  cRimZon pisze: 2004-08-30 08:20
  "Mam nadzieję, że wada ta skutecznie wyeliminowana zostanie w późniejszych modelach. " Typowe dla SE: potrzebują 5 modeli, żeby zrobić coś porządnego. MOTOROLA E398 jest o niebo lepsza!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  bk pisze: 2004-08-30 18:01
  ha, tez juz mam k700i i powiem tyle-zajebisty!!!ekran jak żyleta, łatwy w obsłudze i ogólnie polecam- jak ktos ma pyt to chetnie odpowiem
  0
 • Users Avatars Mini
  Danio pisze: 2004-08-31 01:50
  Bk Zdazylo ci sie ze kom sie zrobil bialy i jakby zacial/zwiesil?? Bo mialem tak 2 razy jak sluchalem mp3 i gralem. Moze go przeciazylem?
  0
 • Users Avatars Mini
  cRimZon pisze: 2004-08-31 08:18
  Danio: radzę pchnij eryka i kup Motkę E398. Nie ma problemu ze słuchaniem mp3, a na 64MB karcie zmieścisz ponad godzinę muzyki!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  bk pisze: 2004-08-31 11:47
  Danio:od wczoraj dokładnie raz mi sie to zdazyło( może z powodu słabej baterii bo nie była wtedy jeszcze formatowana), oprócz tego w moim egzemplarzu podczas gry w gry java momentami ekran jakoś przeskakuje( przez ułamek sekundy pokazuje sie ekran tytułowy gry czy menu-tak jest w każdej).Może po wgraniu polskiego softu w S-E bedzie lepiej?Dzisiaj sie okaże. Oprócz tego nie ma żadnych powazniejszych wpadek. Te blednięcie ekranu zdarza sie też w moim T630, który jest z ery i nadal na gwarancji, wiec to pewnie taka przypadłość se.A na MOTO E393 nie zamienię bo już miałem t720/v300 i obie sie wiecznie psuły.Poza tym E398 ma jedną przewagę nad K700i; karty a tak to dla mnie pod kazdym wzgledem jest gorsza.
  0
 • Users Avatars Mini
  Danio pisze: 2004-09-01 23:46
  5... Oto moje info odnosnie pamieci po paru testach. W sumie jest nie 32 nie 42 tylko prawie 43mb + pamiec oddzielna na ksiazke adreswowa. Na te 43mb udalo mi sie wcisnac 41.04 sek filmu w max rozdz lub 2.03.34 sek w niskiej. Udalo mi sie tez wcisnac 13 mp lub 9 teledyskow super jakosci. Nawet jeden film z manga wszedl :)
  0
 • Users Avatars Mini
  bk pisze: 2004-09-02 12:45
  Danio:jak wgrywasz te filmy i jak wyglądają( animacja ile klatek)- to musi być chyba mpeg4, tak czy można jakikolwiek wgrać?Po drugie wiesz może gdzie i czy da się wgrać polskie menu?
  0
 • Users Avatars Mini
  Danio pisze: 2004-09-02 13:16
  6... Filmy i wszystko inne wgyawm przez Bluetootha. Filmy teledyski itp konwertuje prog. mpegable X4 live . Filmy zazwyczaj robie jako 3gpp a dzwiek w formacie ACC (128K/B). fILMY CHODZA SZYBKO BO W OKOLICACH 16-20 KLATEK TAZKE DA SIE OGLADAC BEZ SPOWOLNIEN :) To jest jedyny kom jak narazie na ktorym da sie tak plynnie wszystko ogladac
  0
 • Users Avatars Mini
  bk pisze: 2004-09-04 14:24
  czy wie ktoś gdzie i czy da się wgrać polskie menu do k700
  0
 • Users Avatars Mini
  ab7426 pisze: 2004-09-04 20:44
  mialem K700i 1 dzien. oddalem do wgranie polskiego menu i telefon im sie zawiesil wyslali do Warszawy a oni tez nie wiedza jak go naprawic Jestem zbulwersowany tym ze chca mi go oddac tak jakby nic sie nie stalo. przeciez oddalem go sprawnego z wgranym angielskim
  0
 • Users Avatars Mini
  bk pisze: 2004-09-04 21:01
  też o tym słyszałem.że sa problemy z wgraniem polskiego menu- nawet w serwisie- podobno są zablokowane przez zagranicznego operatora i nie da sie niec z tym zrobić. trzeba czekać.
  0
 • Users Avatars Mini
  Danio pisze: 2004-09-05 19:37
  7... Ludzie po co wam polskie menu z angielskim macie problemy :) Ja tylko mam komy z angielskim. W koncu po to sie go uczylem w zasranej szkole :) PS. ZNACIE JAKIES STRONKI Z SOFTEM BO CIEZKO COS PORZADNEGO ZNALESC
  0
 • Users Avatars Mini
  bk pisze: 2004-09-06 21:02
  Danio:dla mnie może zostać, tylko,że wtedy nie działa mi T9 wiec smsy sie wolniej pisze. Jeszcze jedno pytanie do ciebie- czy można skonfigurować k700( z niemieckiego O2) do wysyłania mmsów i gprs przez strone sony ericssona? Moje strony to zedge.no, esato.com
  0
 • Users Avatars Mini
  miecio pisze: 2004-09-06 22:35
  Czy ktos wie kiedy k700 bedzie dostepny w idei?
  0
 • Users Avatars Mini
  Danio pisze: 2004-09-07 02:34
  bk: Ze stronki sie nie da ja poszedlem do salonu plusa gdzie facet zrobil wielkie oczy widzac tego koma ale o dziwo nastawil mi mms i gprsa w pare sekund mimo ang. menu :) Normalnie mnie zatkalo wtedy. Jednak sa na tym swiecie ludzie co znaja sie na robocie . Idz do plusa moze ci pomoga :)
  0
 • Users Avatars Mini
  Gonzales pisze: 2004-09-07 10:00
  Dwie sprawy - po pierwsze, czy jest jakaś zaślepka tego sporego obiketywu? Druga - klawiatura. Kolejny przykład, że nie można nawrzucać do telefonu miliona bajerów, bo całą radość z ich posiadania popsuje byle istotna pierdoła.
  0
 • Users Avatars Mini
  bk pisze: 2004-09-07 12:41
  to będę musiał pójść do ery-może mi pomogą.Klawiatura nie jest tak wygodna jak np w T630 ale bez przesady-nie jest taka zła-a to nie z powodu bajerów- telefon jest malutki wiec gdyby inżynierom zalezało na lepszej klawiaturze to by go musieli powiększyć
  0
 • Users Avatars Mini
  Danio pisze: 2004-09-08 01:34
  Kurde niezgadniecie co chyba bede musial sprzedac k700 :( Bo kupuje fure i kasy mi zdzibko brakuje :(
  0
 • Users Avatars Mini
  WIBRATOR pisze: 2004-09-08 20:10
  Ten Sony to .... szmelc do nowej Motoroli E 398. UWIERZCIE ! Sprawdźcie możliwości - aparat cyfrowy, lampa błyskowa, MP3, wymienna karta pamięci 64 MB, słuchawki stereo, kabel USB w zestawie, odtwarza pliki video, super wyświetlacz ! Mam w ręce i poraz pierwszy jestem zachwycony Motką ! To będzie przebój (w biznesie również ). POZDRAWIAM !
  0
 • Users Avatars Mini
  bk pisze: 2004-09-08 22:03
  WIBRATOR: a sprawdzałes w akcji K700i???Bo z tego co czytałem to chyba nie bardzo.Sony-Ericsson też ma aparat(o wiele lepszej jakości zresztą-porównywałem zdjecia z netu), też ma flesza, też odtwarza pliki video i ma tak samo dobry wyświetlacz( mówie o parametrach-są identyczne). Nie ma może rozszerzenia na karty, ale za to ma wbudowane 42 MB, ma RADIO(i stereo w słuchawkach, które tez są w zestawie), jest mniejszy i lepiej wykonany. Zresztą Motki są bardziej awaryjne
  0
 • Users Avatars Mini
  koko pisze: 2004-09-09 14:16
  do "bk" albo "danio" : a na czym polega te powiekszenie zdjec do 1280/960 ?? jaka wtedy jakos na kompie?? bo podobno to tylko 640/480 tylko powiekszone?? pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  krystian4902 pisze: 2004-09-09 16:39
  Miałem okazję użytkować ten telefon przez ostatni tydzień i musze powiedzieć że wyświetlacz stoi na wysokim poziomie tak samo zresztą jak mnogość funkcji, ale ma poważną wadę a mianowicie beznadziejną klawiaturę, która daje mało czucia i ślizgają się po niej palce,pozatym bateria trzyma króctko jeśli choć troche zechcemy pobawić się jego funkcjami, kolejna rzecz która rzuca się w oczy to brak możliwości korekty kontrastu ekranu, a lampa błyskowa jak nazywa ją producent może słuzyć raczej do podświetlania dziurki od zamka a nie do robienia zdjęć, łatwo jest też porysować obiektyw aparatu, który nie posiada żadnej ochrony. Nabywcami tego modelu będą raczej osoby otwarte na wszelkiego rodzaju nowości, trudno jest jednoznacznie wskazać grupę użytkowników dla której K700i byłby najodpowiedniejszy, niestety na dośc wysokim poziomie jest również cena dlatego gdybym miał wybierać to zadowoliłbym się tańszym T630.
  0
 • Users Avatars Mini
  bk pisze: 2004-09-09 16:39
  to zwykłe foto w 640x4809 tylko rozciągniete- więc efekt jest bardzo mizerny-lepiej z tego nie korzystać.Alke fotki w 640x480 wyglądają dobrze w porównaniu z innymi telefonami
  0
 • Users Avatars Mini
  koci.smyk pisze: 2004-09-10 15:53
  ceny tego telefonu jakie podaje autor sa kosmiczne.....1300 pln to nowy, nieuzywany kosztuje, w niemczech 254 EURO + przesylka.....telefon b.udany:-)
  0
 • Users Avatars Mini
  bk pisze: 2004-09-10 19:50
  w warszawie(nie allegro) kosztuje w jednym punkcie 1450-nowiutki w folii
  0
 • Users Avatars Mini
  Danio pisze: 2004-09-10 22:46
  Drogo za niego dales skoro 254 euro ja go kupilem w niemczech za 210 euro !! :) w sieci O2
  0
 • Users Avatars Mini
  bk pisze: 2004-09-10 23:01
  ja za niego tyle nie dalem-za tyle go widziałem nowego w sklepie
  0
 • Users Avatars Mini
  Śsij pęto! pisze: 2004-09-11 10:22
  Kiedy bedzie w Ideii ??
  0
 • Users Avatars Mini
  ab7426 pisze: 2004-09-11 12:35
  Nie ma mowy o wgraniu softu zawierajacego j.polski do telefonu zakupionego w innym kraju niz nasz Producent zadbal o to by konieczna byla wymiana plyty glownej przeznaczonej dla danego kraju i tak jezeli posiadacie K700i z numerem IMEI 35400700.......... zapomnijcie o j.polskim. W idei na razie nie natomiast jako pierwsza wypusci go ERA. Na stronie ery w zakladce Telefony-nowosci jest juz K700i , jego specyfikacja, informacja o ustawieniach cena bez promocji oraz konfigurator MMS, WAP, E-mail tylko czekac:)
  0
 • Users Avatars Mini
  ab7426 pisze: 2004-09-11 17:17
  Oto informacja dotyczaca wgrania j.polskiego do K700i Szanowny Panie Arturze Dziekujemy za kontakt z Sony Ericsson Call Center. Wgranie polskiej wersji oprogramowania do Sony Ericsson K700 uzalezenione jest od zainstalowanego firmowo oprogramowanie, jezeli zalozona jest tzw. personalizacja wykonanie zmiany oprogramowania bedzie niemozliwe. Sprawdzenie oprogramowania oraz ewentualna jego zmiana mozliwa jest u jednego z naszych autoryzwoanych serwisow: "Z powazaniem, Sony Ericsson Call Center
  0
 • Users Avatars Mini
  bk pisze: 2004-09-11 17:52
  czyli dupa- pozostaje mi j. angielski.Ale to i tak nie przysłonie faktu,że k700 jest rewelacyjny
  0
 • Users Avatars Mini
  Danio pisze: 2004-09-13 21:48
  Ludzie jakim prog. najlepiej konwertowac do pliku mpg4?? Bo mam z tym problemy
  0
 • Users Avatars Mini
  Gulki pisze: 2004-09-14 01:58
  Wedlug mnie najlepszy do konwertowania na mpg4 badz 3gp jest programik "mpegable X4 live" mozna ustawis doslownie wszystko a przy tym jest latwy w obsludze
  0
 • Users Avatars Mini
  Danio pisze: 2004-09-14 12:30
  Tak sie sklada ze mam ten prog. i na 3gp umie skonwertowac ale jak robie na mpg4 to na komie wybija ze nie moze otworzyc pliku. Jakie tamu stawienia trzeba zrobic by chodzil na k700?? HELP LUDZIE
  0
 • Users Avatars Mini
  bk pisze: 2004-09-16 17:14
  skoro nie da sie wgrać polskiego języka to jak będzie z nowym oprogramowaniem?Słyszałem,że juz się ukazało i zawiera sporo poprawek w stosunku do obecnego. Czy ktoś już się orientował w tej sprawie?
  0
 • Users Avatars Mini
  mm pisze: 2004-09-16 19:36
  Witam kiedy bedzie ten telefonik dostepny u nas?? tzn z polskim menu i gwarancja? niby era miala go wprowadzic ale narazie jej nie ma w promocji;/
  0
 • Users Avatars Mini
  Danio pisze: 2004-09-18 02:51
  Znacie jakies stronki z fajnymi themsami (menu) ?? Musze dodac jedna rzecz ta komorka jest bardzo wytrzymala pomimo nierobiacego takiego wrazenia obudowy. Spadl mi z wysokosci okolo 150cm na ziemie pare razy sie poodbijal a ja nie mam nawet zadnej rysy :)
  0
 • Users Avatars Mini
  bk pisze: 2004-09-18 11:43
  ja sam sobie robię motywy i wyglądają 100x lepiej niż te z internetowych stron-mam co chcę a na wyświetlaczy k700 wyglądaja naprawdę ładniusio
  0
 • Users Avatars Mini
  Twiggles pisze: 2004-09-20 00:14
  Za dwa dni go odbieram ze sklepu wiec wtedy sie okaze w moim tescie wypadnie tak samo jak tu ;-) POZDROWKI
  0
 • Users Avatars Mini
  Danio pisze: 2004-09-20 02:18
  Kom jest spoko wiec bedziesz zadowowlony:)
  0
 • Users Avatars Mini
  mm pisze: 2004-09-20 12:38
  do Twiggles* /witam za ile i gdzie go kupujesz i czy bedzie z polskim softem. Z gory dzieki i pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  scorpion pisze: 2004-09-21 16:20
  Mnie tam się jego kształt nie podoba, niestety jest brzydki jak dla mnie. Pozdro.
  0
 • Users Avatars Mini
  koci.smyk pisze: 2004-09-22 02:09
  danio*** nie wiem dlaczego piszesz ze nie mozna ustawien mmsow i gprsu sciagnac ze strony se, ale ja nie mialem z tym najmniejszych problemow, a telefon mam z brandingiem t-mobile i pokasowalem ustawieniach niemieckieko telekoma i ze stronki sciagnalem sobie ustawienia, mmski smigaja ze milo:-) co mnie w moim telu lekko zirytowalo to to ze 2 razy mi sie soft wylozyl i baterie wyjac musialem! ktos pisal ze nie mozna mp3 ustawic jako dzwonka, mozna, ale nie mozna miec wybierania glosowego przypisanego do tego numeru, bo wtedy nie idzie.....zreszta ja mialem problemy z przypisaniem zdjec, pokazywal ze jest przypisane, jak sms przychodzil fotka byla, ale jak ktos dzwonil to sie zdjecie nie pokazywalo...niestety soft jest lekko niedporacowany...np. bledy w jezyku polskim(standardowo zainstalowanym)...
  0
 • Users Avatars Mini
  Gawel pisze: 2004-09-22 11:59
  do koci.smyk ablo Danio!!! czy jest możliwość ustawienia dźwięku budzika z wgranych mp3 albo czy w ogóle jest możliwość zmieniania dźwięku budzika???
  0
 • Users Avatars Mini
  Lewyy pisze: 2004-09-22 12:05
  Czy mozna ustawic mp3 jako dzwonek? Jesli tak, o ladnie brzmia? Glosno, wyraznie, bez szumów? Mam motke V500 i dzwonki mp3 sa rewelacyjne. Jak jest w przypadku K700i?
  0
 • Users Avatars Mini
  jarek pisze: 2004-09-22 12:36
  tak mozna ustawić mp3 jako dzwonek.
  0
 • Users Avatars Mini
  mateusz pisze: 2004-09-22 12:37
  do koci.smyk*** Gdzie kupiles Twojego SE ze ma polski soft??? bo ja szukam i szukam i niegzie nie moge znalezc z polskim;/ Pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  bk pisze: 2004-09-22 13:06
  tez wgrałem ustawienia gprs/mms ze stronki s-e i wszytsko działa bez problemu. Ja mam K700 z niemieckiego O2 i czasami sa jakies drobne błedy-wyswietlacz sie nie wygasza po ustalonym czasie, ale to zdazyło mi sie 3 razy przez ponad miesiac jak go mam.MP3 brzmia bardzo dobrze- w końcu k700 to tez odtwarzacz mp3 wiec jakosc jest naprawde świetna. Jeszcze raz sie spytam kogos czy wie juz czy da sie wgrac polskie menu, bo podobno problem jest cały czas rozpracowywany
  0
 • Users Avatars Mini
  Twiggles pisze: 2004-09-22 13:47
  do mm bez polskiego softu w holandii
  0
 • Users Avatars Mini
  Twiggles pisze: 2004-09-22 13:56
  Czy jest możliwość przypisania własnego dzwonka do wiadomości sms, bo póki co to nie moge tego znależć :-( Z góry THX
  0
 • Users Avatars Mini
  1634 pisze: 2004-09-24 02:42
  Fajny telefonik mam go krótko z menu niemieckim (firmowy )Wadą jego jest bateria zbyt krótko trzyma ok 2 do 3 dni przy normalnym wykorzystaniu,klawisze trochę kiepskie mogli bu poprawić.
  0
 • Users Avatars Mini
  koci.smyk pisze: 2004-09-25 01:20
  ja kupilem na e-bayu (odpowiednik naszego allegro, tylko bez durnych zasad typu cena minimalna itd) i mial pl soft
  0
 • Users Avatars Mini
  koci.smyk pisze: 2004-09-25 01:48
  mp3 tez jako alarm mozna przypisac, ktos o to pisal....a troche sie tych mp3 miesci, akurat wystarczy zeby miec ciekawe dzwonki:-) polifonia sie nie umywa:-)) z telefonu jestem b.zadowolony, kupilem sobie wiekasz baterie, zobaczymy ile potrzyma...
  0
 • Users Avatars Mini
  bk pisze: 2004-09-25 12:36
  ja obecnie robię test czuwania i dzisiaj jest 4 dzień i bateria wskazuje ponad 50%. Co prawda mało korzystam,ale zawsze to coś.A polifonia w tym se jest rewelacyjna- ta z samsungów w porównaniu z k700 brzmi strasznie festyniarsko. polecam dzwonki STHL i Berlin( ze stronki S-E)
  0
 • Users Avatars Mini
  koci.smyk pisze: 2004-09-25 15:48
  czy tez macie od czasu do czasu problemy z softem??ja jak zmienie zdjecie przypisane juz do numeru to mi sie ono nie wyswietla, pozniej czasami szybciej, czasami pozniej wszystko wraca do normy, ale jest to lekko irytujace:-( jest mozliwosc wgrania nowszego softa,albo cos???
  0
 • Users Avatars Mini
  koci.smyk pisze: 2004-09-25 15:50
  a tak na marginesie to T630 w testach (Connect) wygral z K700i, bo ten za baterie i klawisze polecial oraz podobno za jakosc glosu.osobiscie jestem zadowolony i telefonuje sie b.dobrze.
  0
 • Users Avatars Mini
  Danio pisze: 2004-09-25 16:06
  Ech ciagle narzekacie na baterie i klawisze. Moim zdaniem klawisze sa ok ,mialem wczesniej t610 i niemialem problemow z przestawieniem sie. Co do bateri to czego wy oczekujecie jest tu zajebisty aparat z kamera i jeden z najlepszych wyswietlaczy na rynku :)
  0
 • Users Avatars Mini
  ab7426 pisze: 2004-09-25 23:23
  Majac przystawke dss20/dss-25+jej oprogramowanie mozna zmienic soft we wlasnym zakresie z R2A na R2L - Kilkanascie poprawek. Po wgraniu nowego softu telefon chodzi szybciej, bateria trzyma o 2 dni dluzej. Soft mozecie sobie pobrac ze strony SE lub ze strony esato tam znajdziecie zakladke. Nie myslcie ze bedziecie mieli pl menu. Wymiana softu odbywa sie automatycznie tzn. program sprawdza soft tel i wymienia go na nowy.Rewelacja!!! Cala operacja zajmuje 27min.
  0
 • Users Avatars Mini
  bk pisze: 2004-09-26 00:04
  tylko jak ktos ma k700i O2 branded to tak sie nie da
  0
 • Users Avatars Mini
  daro_pop pisze: 2004-09-26 11:31
  hmm wypasiony ten telefon
  0
 • Users Avatars Mini
  ab7426 pisze: 2004-09-26 20:12
  Do bk Co oznacza O2 branded?
  0
 • Users Avatars Mini
  koci.smyk pisze: 2004-09-26 23:28
  ab7426*** O2 branded...chodzi o branding operatorow np.o2 lub T-mobile, tzn. ze telefon jest specjalnie przystosowany dla danego operatora co w praktyce oznacza ze jeden z klawiszy funkcyjnych wrzuca ci do portalu dnaego operatora i nic na to nie mozesz poradzic, nie mozna tego zmienic ot tak w menu telefonu....niestety na zachodzie b.popularne:-(
  0
 • Users Avatars Mini
  koci.smyk pisze: 2004-09-26 23:29
  a jesli ktos chce zmieniac na MP3 zeby moc sobie do tela wgrac to polecam iTunes...super latwa sprawa i juz telefon rozbrzmiewa jakis fajnym kawalkiem:-))
  0
 • Users Avatars Mini
  koci.smyk pisze: 2004-09-26 23:34
  ab7426** ja tej przystawki niestety nie posiadam:-( dlatego mocniejsza baterie sobie sprawilem i na razie testuje....drugi dzien i prawie pelna...jak mi 5 dni wytrzyma to bede zadowlolny....a swoja droga to jednak chetnie bym sobie wgral nowszy soft, zeby mniej baterie ciagnelo no i zeby lepiej funcjonowal bez zawiasow!
  0
 • Users Avatars Mini
  r407c pisze: 2004-09-27 01:29
  czy ten telefon jest lepszy niż N6230?? bo nie wiem który wybrać... i jak dlugo trzyma mu bateria??? tak realnie??? trzeba będzie go codziennie ladowac??
  0
 • Users Avatars Mini
  ab4726 pisze: 2004-09-27 14:24
  Koci.smyk Jaka baterie zalozyles od jakiego modelu tel.
  0
 • Users Avatars Mini
  bk pisze: 2004-09-27 15:04
  przy normalnym uzytkowaniu bateria trzyma max 3 dni, jak telefon lezy to ponad 5 dni(tak jest u mnie). Wie moze ktos czy jak si ma k700 z oprogramowaniem npO2( w moim przypadku) to czy mozna wgrać nowe oprogramowanie(RL2)-juz mniejsza o jezyk, chodzi o ty,że jednak sa tam znaczne poprawki do obecnego softu
  0
 • Users Avatars Mini
  ab7426 pisze: 2004-09-27 17:02
  do bk Mozna, tak jak podalem 25/09/2004
  0
 • Users Avatars Mini
  koci.smyk pisze: 2004-09-27 18:17
  ab4726*** baterie na e-bay.de kupilem i jest na niej ze do K700i pasuje i pasuje, jest lekko wieksza i nie ma luzow teraz na klapie....a bateryjka na razie dobrze trzyma
  0
 • Users Avatars Mini
  bk pisze: 2004-09-28 13:21
  pytam sie o update oprogramowania na R2L bo ponoć jak sie ma telefony z oprogr. O2 to nie da się nic zmienić i telefon się wiesza.Ale może to tylko kwestia zmiany języka na polski a z update'm tak juz nie jest.
  0
 • Users Avatars Mini
  ab7426 pisze: 2004-09-28 20:14
  0 20.00 zaczynam wgrywac soft do kolejnego SE K700i z menu angielskim zakupionym w sieci O2 Zdam relacje z przebiegu operacji
  0
 • Users Avatars Mini
  ToMi pisze: 2004-10-03 14:48
  Zrąbali ten telefon. jak go widziałem na bilbordach i czytałem o jego możliwosciach to nie sądziłem że to taka kupa. bateria do luftu 2 dni a może i mniej jak się dużo gra lub używa kamerki - dajcie spokój. a ten przycisk po boku z dosępem do neta - to tani chwyt aby się obłowić na połączeniach z netem. jedno połączenie i już zżera 1 zł lub więcej. Jedynym plusem tej komórki chyba jest jakość zdjęć gry i radio. A zapomiałbym pamięć na mp3 z pamięcią na zdjęcia. poooolleeeff wgrasz sobie 10 piosenek i już prawie nie masz miejsca na nic. A cena (hahahahahahahahahahahahahah) ToMi ^-^
  0
 • Users Avatars Mini
  Gawel pisze: 2004-10-03 16:19
  jakiś tydzień temu skończyła mi się umowa w plusie. Powiedzcie co sądzicie: czy powinienem czekać na ten telefon z nadzieją że wejdzie w promocji w plusie (strasznie się na niego napaliłem hyhy)?? czy może zdecydować się na coś innego???
  0
 • Users Avatars Mini
  mp3marcin pisze: 2004-10-05 21:48
  Mam k700i i wiecie co. NNapisałem do tych z SE Poland czy można dograć jezyk jeżeli telfon był zakupiony w innym kraju. I wiecie co mi odpowiedzieli, że nie można dograć języka ponieważ k700i jest tak zaprogramowany, że ma tylko orginalnie wgrane języki i innych już wgrać nie można. Śmiechu warte.
  0
 • Users Avatars Mini
  Q pisze: 2004-10-06 21:13
  PROSZĘ MI NAPISAĆ JAK WYGLADA PORÓWNANIE NOKII 6600 I TEGO SE K700i. CHCE KUPIĆ JEDEN Z TYCH DWÓJ GŁOWNIE CHODZI MI O JAKOŚĆ WYŚWIETLACZA!!
  0
 • Users Avatars Mini
  Danio pisze: 2004-10-06 22:21
  Q k700 ma owiele lepszy wyswietlacz. Sprawdzalem bo kumpel ma 6600 pozatym na k700 wyszstkie filmy chodza plynnie a mp3 nie skrzecza jak na Nokii
  0
 • Users Avatars Mini
  Q pisze: 2004-10-07 22:51
  Ten telefon odtwarza jakieś filmy? tak jak 6600?
  0
 • Users Avatars Mini
  Danio pisze: 2004-10-08 13:03
  Odtwarza wszystkie. Ograniczeniem jest tylko pamiec. Film trzeba skonwertowac do odpowiedniego formatu i wgrac na koma. Mnie sie udalo tak spidermana 2 wgrac. Jakosc jak na koma byla zajebista a film zajmowal cos kolo 40mb
  0
 • Users Avatars Mini
  Q pisze: 2004-10-08 17:52
  Danio powiedź mi jakie formaty odtwarza? Naprawde masz tego spidermana? Nie jest zamały ten ekran? Nic sie nie zacina?
  0
 • Users Avatars Mini
  Danio pisze: 2004-10-08 18:53
  Format filmu mam w 3gp i jest super,niezacina sie. Jedyny problem tych filmow to to ze musza miec dzwiek angielski lub polski bo napisow za ch.... sie nieodczytasz i ze cala pamiec prawie zajmuja :)
  0
 • Users Avatars Mini
  Q pisze: 2004-10-08 19:54
  Danio a mozesz mi podac nazwe programu jakim mozna zmienic format pliku avi na 3gp ? No i zminijszyc go.
  0
 • Users Avatars Mini
  Q pisze: 2004-10-08 20:00
  Ten telefon ma jakies diody LED? Jak T610 lub t68?
  0
 • Users Avatars Mini
  Danio pisze: 2004-10-08 21:44
  mpegable X4 live tego uzywam jest troche klopotliwy ale lepszego nie znam. Co do diod to jest jakas ale zadko miga bo bateria odrazu pada :)
  0
 • Users Avatars Mini
  Q pisze: 2004-10-08 22:00
  A gdzie jest ta dioda bo mnie to ciekawi?
  0
 • Users Avatars Mini
  DeeM pisze: 2004-10-08 23:00
  k700 mam od 3 tygodni - naprawde bardzo dobry telefon-czasem slysze opinie ze kalwiatura malo wygodna ale mysle ze to kwestja przyzwyczjenia.Mankamentem jest bateria - okolo 2 dni przy normalnym uzwyaniu(20-30 min rozmowy dziennie). W niedlugim czasie pojawi sie na necie nowa wersja softu która poprawi funkcjonowanie baterii
  0
 • Users Avatars Mini
  Q pisze: 2004-10-08 23:10
  DeeM a pamiec styka? Dobre zdjecia robi?
  0
 • Users Avatars Mini
  DeeM pisze: 2004-10-09 00:16
  zdjecia wygladaja super(oczywiscie jak na jakosc VGA).Jest ta interpolacja powiekszajaca zdjecia do 1.3mpix ale nie ma to wiekszego sensu chyba ze ktos musi miec zdjecia w tym formacie
  0
 • Users Avatars Mini
  Gaweł pisze: 2004-10-09 00:49
  k700i jest juz dostępny w promocji w sieci ERA ale kosztuje 730zł...
  0
 • Users Avatars Mini
  DeeM pisze: 2004-10-09 16:10
  poczekajcie 2 miesiace - powinien byc na swieta w bardzo dobrej cenie
  0
 • Users Avatars Mini
  Q pisze: 2004-10-09 17:09
  Ja tak ciagle pytam o tego fona bo konczy mi sie umowa w Erze 15 listopada i chce go kupic jako przedluzenie abonamentu. Mam wogóle w erze dwa numery mój VIP 140 i żony Moja Medium 40. No i właśnie żone konczy sie umowa. Mam nadzieje ze bedzie jakas promocja dobra już wtedy.
  0
 • Users Avatars Mini
  stempol pisze: 2004-10-13 13:01
  sam mam T610, teraz przedłużyłem drugą umowę i wybrałem K700i, rewela
  0
 • Users Avatars Mini
  Pablo2401 pisze: 2004-10-13 18:04
  hej moze mi ktos powiedziec jak to jets w jednym opisie ten model ma 32MB a winnym 41MB,jesli ktos korzysta proszeo info. dziekuje
  0
 • Users Avatars Mini
  DeeM pisze: 2004-10-14 12:59
  Pablo2401 - całkowita pamięć jest 41 megsów z tym ze część zajmuje oprogramowanie wiec dla użytkownika zostaje okolo 32-34 wiec ....
  0
 • Users Avatars Mini
  Danio pisze: 2004-10-14 20:55
  Ale glupoty gadacie. Ja mam 42mb wolnego wraz z softem !! Wystarczy pokasowac te glupie tapety itp i jest juz 43mb. Przynajmniej ja tak mam
  0
 • Users Avatars Mini
  bk pisze: 2004-10-15 14:02
  ja od początku miałem 42MB wolnego i nic nie musiałem kasować-czyli wszytskie tapety i midi były wgrane i tak zostało.
  0
 • Users Avatars Mini
  Twiggles pisze: 2004-10-16 00:46
  Zgadzam sie z Daniem i bk, ja tez mam 42mb wolnego miejsca juz z softem. Mnie osobiscie orginalna bateria trzyma 4 dni przy 1-2 godzinnych rozmowach dziennie. Ale znacznie krócej, jezeli uzywam gier i radia. POZDRO :-)
  0
 • Users Avatars Mini
  Danio pisze: 2004-10-16 01:21
  Dobrze mowisz Twinggles u mnie tez bateria trzyma kolo 4 dni jesli nie gram zaduzo lub muzy nie slucham :)
  0
 • Users Avatars Mini
  Twiggles pisze: 2004-10-16 01:39
  Danio skoro tez uzywasz tego telefonu to czy mozesz mi powiedziec czy masz mozliwosc przypisania wlasnego dzownka do wiadomosci sms??? Bo nie wiem czy w moim tej opcji nie ma czy po prostu jest gdzies zaszufladkowana i nie moge jej znalezc. THX
  0
 • Users Avatars Mini
  Soul Calibur pisze: 2004-10-16 11:40
  Telefon prezentuje się znakomicie. Jest dobrze wyposażony, czyli ma praktycznie wszystko, dodatkowo wyznacza nowy standard w swojej klasie. Życzę powodzenia!
  0
 • Users Avatars Mini
  bk pisze: 2004-10-16 12:43
  nie da sie własnego dzwonka przypisać do sms-a.
  0
 • Users Avatars Mini
  Twiggles pisze: 2004-10-16 14:24
  Dzieki bk :-)
  0
 • Users Avatars Mini
  Danio pisze: 2004-10-16 15:09
  Wiecie co sprawdzilem i moge przypisywac :))))))))))))))))))))))))) Hheheheehe :) Chyba mam inna wersje softu niz wy :)
  0
 • Users Avatars Mini
  kkk pisze: 2004-10-18 00:23
  Danio skad mozna zassac ten prog: mpegable X4 live ???
  0
 • Users Avatars Mini
  Danio pisze: 2004-10-18 16:45
  Z netu :p. Tak serio to znalazlem go przez przypadek wiec poszukaj w googlu
  0
 • Users Avatars Mini
  Wojtek pisze: 2004-10-18 19:20
  uł - mam go od wczoraj ..foto genialne , dzięki niczego sobie .. ja nie mam pl menu i narazie obserwuje baterie.. a moze jakies stronki z pierdołkami do niego ? pozdro
  0
 • Users Avatars Mini
  kkk pisze: 2004-10-18 21:09
  No znalazlem ale jest skomplikowany.
  0
 • Users Avatars Mini
  Q pisze: 2004-10-18 23:46
  Kiedy on bedzie w jakies dobrej promocji?
  0
 • Users Avatars Mini
  wopo pisze: 2004-10-21 00:31
  Dziś kupiłem SE K700i zakupiony w Skandynawii z IMEI 35400700...i wgrałam oryginalny soft z j.polskim!!! Tel REWELACJA !!!Pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  DeeM pisze: 2004-10-21 02:22
  widze ze sie produkcik podoba - na nowym sofcie chodzi nawet powyzej tygodnia
  0
 • Users Avatars Mini
  kkk pisze: 2004-10-23 21:37
  Danio jak ty upchles tym programikiem Spidermena w 40 MB. Bo ja konwerteruje filmik co ma 18 MB i wychodzi mi az 8MB, wszelkie zmiany w ustawieniach nic nie daja. Moze napisalbys jakas mala instrukcje?
  0
 • Users Avatars Mini
  Danio pisze: 2004-10-23 21:58
  Jak sprawdzic jaki sie ma soft?? I jak wlaczyc tryb glosnomowiacy bo ostanio go potrzebowalem i sie okzalalo ze nie wiem jak to zrobic :p Co do pytania kkk uzywalem prog mpegable X4 live a nie pamietam jak to zrobilem :p Pokombinuje to moze sobie przypomne
  0
 • Users Avatars Mini
  coglin pisze: 2004-10-24 17:15
  DeeM: a tel sprzedawane w Polsce: allegro i salony maja stary czy nowy? jak to sprawdzic?
  0
 • Users Avatars Mini
  developer pisze: 2004-10-24 21:36
  w plusie dla firm jest dostepny w nawet dobrych cenach. plus wypuscił dobry abonament w koncu.!!! trzeba sie nad tym zastanowic
  0
 • Users Avatars Mini
  bk pisze: 2004-10-25 18:22
  głośnik włacza się podczas rozmowy wchodząc do menu joystickiem i potem juz się wybiera. Ja zmieniłem 35 MB na 4MB i to z bardzo dobrą jakością. trzeba wybrać format 3gp, dźwięk w systemie amr i odpowiednio zmienić rozdziałkę.
  0
 • Users Avatars Mini
  nowy:))) pisze: 2004-10-25 22:18
  Mam wątpliwości. Członkowi mojej rodziny kończy się umowa i dostaje Nokie 6600. Ten telefon od razu trafi do mnie. Nie jestem pewien czy po sprzedaniu tej komórki kupić sobie SE K700i, czy może inny telefon. Z góry dziękuje za odp.
  0
 • Users Avatars Mini
  wopo pisze: 2004-10-26 23:05
  Kto wie jak sprawdzić wersję softu ???!!
  0
 • Users Avatars Mini
  Vandal pisze: 2004-10-27 14:12
  wopo : *** gdzie "" to joy w prawo itp.
  0
 • Users Avatars Mini
  Vandal pisze: 2004-10-27 14:14
  wopo : o kurcze gsmonline zamienil moje znaki , wiec tak : joy w prawo,gwiazdka,2razy joy w lewo, gwiazdka , joy w lewo , gwiazdka .
  0
 • Users Avatars Mini
  kkk pisze: 2004-10-27 15:08
  bk: A gdzie sie zmienia ta razdzialke? Bo ja konwerteruje film i wogole rozdzielczosc sie nie zmniejsza i moj k700 tych filmow nie odtwarza
  0
 • Users Avatars Mini
  wopo pisze: 2004-10-28 13:32
  Vandal : wielkie dzięki !
  0
 • Users Avatars Mini
  Wojtek pisze: 2004-10-31 00:02
  yhm... ja mam chyba soft 3,9 ... i angielskie menu.. jak bede w Wrocławiu na giedzie to bedą musieli mi wgrac nowego softa i pl :) ile to kosztuje wiecie moze ? pozdro
  0
 • Users Avatars Mini
  dt pisze: 2004-11-02 08:33
  podoba mi sie.to chyba bedzie godny nastepca mojego T610.tylko ta cena...
  0
 • Users Avatars Mini
  Gawel pisze: 2004-11-02 23:35
  No to musze się pochwalić... dzisiaj w plusie w promocji wymiany telefonów wszedł se k700i wiec go mam. ehhhhhh czekałem chyba z 1,5 miesiąca ale się doczekałem :D:D:D:D
  0
 • Users Avatars Mini
  Soul Calibur pisze: 2004-11-03 09:55
  Telefon świetna ale test taki sobie.
  0
 • Users Avatars Mini
  tarak pisze: 2004-11-03 19:48
  ciekawy ale ta cena:( GAWEL, NA JAKIEJ ZASADZIE WYMIENILES TEN FON? I ILE CIE TO KOSZTOWALO?
  0
 • Users Avatars Mini
  kkk pisze: 2004-11-04 13:41
  Mam jeszcze pytanie do posiadaczy k700: czy da sie wylaczyc odglos aparatu fotograficznego???? mam telefon z vodafone i nie moge znalesc tej opcji.
  0
 • Users Avatars Mini
  Gawel pisze: 2004-11-04 16:48
  Tarak! wymiana polega na podpisaniu nowej umowy po skończeniu starej więc właśnie na takie zassadzie kupiłem. Dałem za niego 303zł ale ta cena jest wyliczana przez ich program, który bierze pod uwagę wysokość rachunków jakie się płaci i czy się płaci w miarę regularnie. Co do odgłosu aparatu to też nie mogę tego znaleźć. Jeśli ktoś wie jak to wyłączyć to niech się podzieli wiedzą :)
  0
 • Users Avatars Mini
  Marcin pisze: 2004-11-04 18:21
  Chlopaki ratujcie!!!!!!!! Mój nowiutki T610 wpadl mi do wody!!! Co mam robić??? Telefon da się wlączyć ale niektóre klawisze nie dzialają i dźwięk z mikrofonu jest schrzaniony. Ile może kosztować naprawa i czy wogóle da się go naprawić?! Poradźcie coś, please!!! Mój mail to mjm15@poczta.wp.pl
  0
 • Users Avatars Mini
  Vandal pisze: 2004-11-05 14:11
  Dlaczego jak sciagam gre (jar) przez wap ze strony mobile9.com , k700i informuje ze nie obsluguje takich plikow i nie da sie uruchomic gry . Gdzie mozna sciagnac jeszcze gry przez WAP? Co do dzwieku aparatu nie da sie go zmienic , chodzi o to aby nie robic zdjec po kryjomu , typu upskirt itp :) , co jest bardzo powszechne . Soft nowy mozna wgrac online tez ze strony SE , poprzez stacje dokujaca dss-20,25 .
  0
 • Users Avatars Mini
  kkk pisze: 2004-11-05 14:58
  Po co sciagac gre przez wap i za nia placic? Lepiej sciagnac z internetu i wgrac to telefonu przez podczerwien czy bluetooth. A co do tego glosu w aparacie to beznadzieja ze nie idzie wylaczyc, mozna zapomniec o zdjeciach z ukrycia:(((
  0
 • Users Avatars Mini
  Vandal pisze: 2004-11-06 02:20
  kkk : wiem ze mozna wgrac poprzez irde czy bluetoot :) , ale nie posiadam w tym momencie i pozostaje mi tylko wap (jeszcze nie zglupialem aby placic , na mobile9 sa za free - poprzez wap) z tym ze nie moge ich uruchomic .
  0
 • Users Avatars Mini
  Vandal pisze: 2004-11-06 02:24
  kkk : jeszcze jedno , jak masz k700i z vodafona to nie mozesz sobie przypisac do dzwonka MP3 , wiesz o tym ? Da sie od niedawna przeflashowac i problem z glowy , i mozna sie cieszyc oryg. softem SE .
  0
 • Users Avatars Mini
  Wojtek pisze: 2004-11-06 19:51
  mam problema.. nie mam oprogramowania do niego..moze ktos bedzie na tyle mily i mi na ftp wrzuci (mojego oczywiscie)? 2422781
  0
 • Users Avatars Mini
  Nitty pisze: 2004-11-06 20:03
  Swietny telefonik ma wszystko czego potrzeba i do tego siwietnie wyglada. Dobrze ze pojawil sie w promocji w Plusie.......
  0
 • Users Avatars Mini
  kkk pisze: 2004-11-09 13:34
  Vandal: wiem ze nie mozna przypisac mp3 jako dzwonek. A czy wie ktos moze gdzie w Poznaniu mozna wgrac sobie ten oryginalny soft SE najlepiej z Polskim menu ???
  0
 • Users Avatars Mini
  Gawel pisze: 2004-11-09 16:44
  Po liku dniach używania widać kilka bardzo drobnych niedociągnięć.... jak odbiera się telefon to dopiero po gdzięś 2 sekundach można rozmawiać... nie wiem czemu ale tak jest przy odbieraniu połączenia... nie ma tego natomiast przy podłączonych słuchawkach - może to celowo jest tak zrobione - ale mi sie to nie podoba. Zastanawia mnie jedna rzecz: przy pisaniu smsa nie jest podana ilość znaków do końca smsa (chyba pojawia się kilka znaków przed końcem) ale po napisaniu ok. 80 znaków (pl) wyskakuje mi że przechodzi do SMS2 - PYTANIE DO UŻYTKOWNIKÓW K700I: Czy ten telefon ma coś nie po kolei w oprogramowaniu czy jakoś inaczej liczy znaki, i czy jeśli napiszę np. 120 znaków to czy to on sobie tak tylko pokazuje czy wyśle mi też w dwóch smsach i skasuje mnie za 2 smsy????
  0
 • Users Avatars Mini
  kkk pisze: 2004-11-09 17:05
  Licznik SMS pojawia sie przy bodaj ostatnich 15 znakach. Poza tym nie slyszalem zeby w Sony Ericssinach byly polskie znaki... Wiec dlaczego mialby ci liczyc 2 sms-y po napisaniu 80 znakow?
  0
 • Users Avatars Mini
  Gawel pisze: 2004-11-09 19:51
  kkk!! jak to SE nie ma polskich znaków?? normalnie!!! ma wszystkie... czy to jakaś nowość??? ja nie wiem bo zawsze używałem NOKII i teraz dopiero się przerzuciłem na tego SE. W nokii nie miało to znaczenia czy to były polskie znaki czy nie... naliczania były zawsze takie same czyli normalnie 160 znaków tak jak na prawdziwy sms przystało wiec nie rozumiem o co w tym SE chodzi :/ niech mi ktoś powie :)
  0
 • Users Avatars Mini
  Danio pisze: 2004-11-10 01:50
  Ludze skad mozna sciagnac porzadne themsy i muzyczki? Albo nawet skompresowane filmy itp? Jesli ktos takowa zna to niech sie podzieli niformacja :) PS. Tez wam sie strasznie ekran latwo rysuje? Mam tego koma 4miechy a wyglada jakby mial z rok :(
  0
 • Users Avatars Mini
  kkk pisze: 2004-11-10 13:24
  Gawel ja kiedys mialem T610 z polskim menu to nie mial polskich znakow. A niedawno to wlasnie Nokia(7650) z polskimi znakami naliczala mi wiecej sms przez te polskie znaki. Danio www.k-700.com tu troche jest.
  0
 • Users Avatars Mini
  Gaweł pisze: 2004-11-11 19:15
  hmm... w k700i jest T9 bez i z polskimi znakami... T9 jest świetnie zrobiony i bardzo łatwym dodawaniem swoich słów których jeszcze nie ma w słowniku. Ogólenie telefonik jest super tylko mam jeszcze jedno zastrzeżenie do niego.... producenci nie dopracowali trochę joya - jest zbyt śliski. Podoba mi się rozwiązanie w NOKII np właśnie 7650 - joy zrobiony z jakiejś gumki czy coś takiego, no w każdym razie dobrze się tym sterowało. W K700i (przynajmniej mi) palec czasami ucieka. No ale da się z tym żyć :)
  0
 • Users Avatars Mini
  Vandal pisze: 2004-11-12 14:15
  Gawel: Opoznienie przy odbieraniu rozmowy to jest wina softu , ponoc w sofcie R2L poprawili ten bug z tym ze u mnie to nic nie dalo , tez mam ten problem . Ktora masz wersje softu ?
  0
 • Users Avatars Mini
  Gawel pisze: 2004-11-12 15:43
  Vanda: hmm... ja mam R2L001. jest jakaś nowsza wersja softu?? i czy można ją wgrać przez IR?
  0
 • Users Avatars Mini
  Gawel pisze: 2004-11-13 11:21
  Czy ktoś wie czy TEMATY z T610 pasują do K700i czy to jest już inna bajka?
  0
 • Users Avatars Mini
  Wojtekk pisze: 2004-11-13 19:06
  inna rozdzielczosc
  0
 • Users Avatars Mini
  gregus0 pisze: 2004-11-14 13:13
  sam sie zastanawialem teraz nad kupnem tego telefonu sonyericsson znow wkoncu wzia sie do roboty :D
  0
 • Users Avatars Mini
  wet pisze: 2004-11-15 00:50
  ...ale chyba PTT nie ma, ktoś wie?
  0
 • Users Avatars Mini
  Fernando pisze: 2004-11-15 10:52
  Który wybrać, tego SE czy V600? Chciałem coś kupić szybko w Plusie a są w porównywalnej cenie. Nie wiem który lepszy?
  0
 • Users Avatars Mini
  Gawel pisze: 2004-11-15 12:21
  hmmm... testów ciąg dalszy: NO musze przyznac że gierki to mi się spodobały na tym telefonie. Powgrywałem różnych rzeczy i muszę powiedzieć że jestem mile zaskoczony :) a jeśli chodzi o mp3 to telefonik po prosu śpiewa :D Fernando!!!! też miałem podobny dylemat ale zdecydowałem się na K700i i nie żałuję. Bierz SE K700i bo to jest nowa klasa telefonów a V600 zbyt dużo nowego to nie ma... poza tym ja jestem przeciwnikiem ruchomych części.
  0
 • Users Avatars Mini
  PawL pisze: 2004-11-20 19:23
  fotki sa zdecydowanie lepsze niz w 7650 .a wogule 7650 ma tak badziewny aparat ze to jest raczej do szpanowania niz robiena zdjec . wg mnie aparat w7650 to zabaweczka dla malych dzieci . POzdro Pawl
  0
 • Users Avatars Mini
  Danio pisze: 2004-11-25 21:30
  Cos ostanio malo nowinek :( Podajcie jakies stronki z dobrym softem do koma tylko nie ten k700com bo tam nic ciekawego nie ma :p
  0
 • Users Avatars Mini
  Artur pisze: 2004-11-26 11:49
  Mam pytanie do użytkowników K700i którzy mieli ściąganego simlocka ( głównie Plusa lub ery ) czy nie mieli po tym zabiegu jakiś problemów z funkcjonowaniem ich telefonów. Ja trochę obawiam się to zrobić gdyż czytałem przy okazji innych telefonów, że niektórzy mieli jakieś problemy m.in. z zasięgiem, zawieszaniem się telefonu a po ściągnięciu simlocka tracimy oczywiście gwarancję i wtedy "do ciebie panie" A czy ktoś po ściągnięciu simlocka wgrywał może najnowszą wersję softu ze strony Sony ericssona i czy to się powiodło? Z góry dzięki za pomoc.
  0
 • Users Avatars Mini
  coen pisze: 2004-11-26 20:51
  Za kilka dni odbiore ten telefonik z plusa mialem wczesniej nokie 7650.Czy naprawde zdjecia w se sek700 sa lepsze??Podobno mozna robic rozne zdjecia np czarno biale jak one wygladaja?????Ile mozna nagrac filmu w najnizszej rozdzielczosci??Slyszalem ze 20 min to prawda??Prosze o odpowiedz z gory dzieki
  0
 • Users Avatars Mini
  coen pisze: 2004-11-27 12:00
  Do wszystkich którzy maja se k700i oto moje gg 7067204 prosze zgloscie sie do mnie potrzebuke pomocy!!!!z góry thxszybko!!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  Strzalek pisze: 2004-11-29 00:39
  Gawel możesz podać akiegoś linka z jakims stufem do k700.
  0
 • Users Avatars Mini
  Gawel pisze: 2004-11-29 14:15
  Strtzalek!!! ja sciagam wszystko z DC++ tam jest tego wszystkiego tyle że nie dasz rady wszystkiego przejrzec :) wpisz tylko k700i i ściągaj :)
  0
 • Users Avatars Mini
  kkk pisze: 2004-11-29 15:00
  Gaweł Co to jest DC++ i jak się przez to ściąga???
  0
 • Users Avatars Mini
  Gawel pisze: 2004-11-30 12:05
  DC++ to Direct Connect ale jesli nie używasz to zapomnij... mozecie znaleźć też dużo na Kazie ( fujjj ) albo na eMule. Tylko na tych dwóch jest większy śmietnik...
  0
 • Users Avatars Mini
  coen pisze: 2004-11-30 22:43
  Czesc ja tez uzywam dc++ to jest dobry program.wie ktos moze czy kabel od se t630 bedzie pasowal do se k700i
  0
 • Users Avatars Mini
  coen pisze: 2004-11-30 22:47
  Jakby ktos wiedzial napiszcie mi na gg czy pasuje?? 7067204 thx
  0
 • Users Avatars Mini
  SE-admirer pisze: 2004-12-03 00:41
  zlikwidujcie wszystkie spacje w powyższym linku. Zarąbistke fotki nie?
  0
 • Users Avatars Mini
  mago30 pisze: 2004-12-05 14:50
  Czy przy e-mailu sciaga zalaczniki np. obrazki tak jak N6600 alboSX1 bo w t610 tylko tego mi najbardziej brakuje
  0
 • Users Avatars Mini
  Twiggles pisze: 2004-12-05 18:57
  Czy mozecie napisac ile smsow jest w stanie zachowac w pamieci wasz SEk700i?? Chodzi mi tu o skrzynke odbiorcza i nadawcza razem. Z gory THX POZDRO
  0
 • Users Avatars Mini
  wint pisze: 2004-12-07 15:22
  Bardzo fajny telefonik :] - zarówno pod wzgledem wygladu jak i opcji, które posiada... czuje, ze sobie kiedys takowy sprawie, ale zapewne nie bedzie to najblizsza przyszłosc :D
  0
 • Users Avatars Mini
  gonzo pisze: 2004-12-07 20:04
  Zajebisty fonik. Czekam tylko do 15 grudnia bo w Erze biznes aktualny cennik obowiązuje do 15. Są już nowe ceny w Idei ale drogo. Jeśli Era nie przebije plusa biorę w Plusie bo jest tam najtańszy - 299 zł netto w MaxProfit50 a MaxProfit100 tylko 199zł netto. Wątpię żeby Era miała taniej. Pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  EDek pisze: 2004-12-08 20:13
  ***gonzo - w Plusie go mają tylko wirtualnie czyli w praktyce go nie ma
  0
 • Users Avatars Mini
  broodzio pisze: 2004-12-08 22:39
  **EDek - dzisiaj go odebralem w ramach PWA wlasnie z plusa wiec juz chyba jest nowa partia - czekalem na niego 2 tygodnie
  0
 • Users Avatars Mini
  broodzio pisze: 2004-12-10 13:12
  **jaro2004: pracuje w dosc duzej firmie i mamy status vip-a w plusie wiec firma dostaje fony za free w ramach pwa (oczywiscie, nie wszystkie)
  0
 • Users Avatars Mini
  Adasiek pisze: 2004-12-10 15:02
  Czy moze ktoś napisać jakiej jakości jest dzwiek nagrany za pomoca dyktafonu. Z góry dziękuje.
  0
 • Users Avatars Mini
  nomadkm pisze: 2004-12-11 19:35
  Mam powazny problem. ( no moze nie az tak powazny :d ) Mozecei mi doradzic ktory z telefonow wybrac : - E 398 - K700i - SX65 Prosze o uzasadnienie wyboru..:) Z gory dzieki za pomoc !
  0
 • Users Avatars Mini
  EDed pisze: 2004-12-12 22:12
  **broodzio - jak sam wspomniałeś pracujesz w dużej firmie a takie traktuje sie inaczej :|
  0
 • Users Avatars Mini
  broodzio pisze: 2004-12-13 14:24
  **EDed: zadzwon na infolinie handlowa plusa - jak nie ma go w salonach to tam go z pewnoscia maja, taka sytuacja byla z t610, w salonach nie bylo a tam zalegal w tysiacach ;)
  0
 • Users Avatars Mini
  klicho pisze: 2004-12-13 18:09
  Witam Wszystkich. Poproszę o wszelkie sugestie dot. wyboru aparatu między: K700i, N6230, N6600, a może jakiś inny (w rozsądnej cenie w programie wymiany w plusie)? Obecnie używam SL45i. Ja skłaniam się ku K700i za względu na dobre opinie na stronach nie tylko polskich, natomiast niepokojące są informacje o tym że jest on wolny w działaniu, co jest ponoć irytujące, czego nie ma podobno w nokii. Z góry dzięki za wszelkie komentarze.
  0
 • Users Avatars Mini
  niepokorny666 pisze: 2004-12-14 14:59
  Klicho, ja wybrałbym 6230. Bawiłem sie obydwoma, K700i ma nierówne podswielenie klawiatury, żeby szukac stacji radiowej trzeba macac tel(nokia ma to przy słuchawkach), brak kart pamieci, menu wolne choc odrobine szybsze niz w T630, no i czciona mi nie odpowiada. Nokia nie ma tych wad, a ekran wcale nie jest mały w 6230, jest w sam raz, pasuje do całości, pozatym coś dla estetów- Nokia jest dużo ładniejsza.
  0
 • Users Avatars Mini
  nomadkm pisze: 2004-12-14 17:12
  ***niepokorny666 i klicho- z tego co slyszalem 6230 robi tragiczne zdjecia.... napewno nie ma co poroznywac ich z tymi z K700i :P
  0
 • Users Avatars Mini
  Danio pisze: 2004-12-14 18:05
  Takie moje male spostrzezenia po przeszlo polrocznym uzytkowaniu k700i +++++ -Wyglad, zdjecia, kamera (nawet 3h filmu), mms itp. , szybki bluetooth, zajebisty ekran i gry, ta niby lampa blyskowa wymiata jako latarka :) , bateria laduje sie w 1.15h , zajebisty dzwiek mp3 itp ----- -za słaba bateria (wkurwia to troche), brak mozliwosci rozszerzenia pamieci,
  0
 • Users Avatars Mini
  klicho pisze: 2004-12-15 13:11
  Dzięki za komentarze! Jednak skłaniam się ku K700i. Czy N6230 jest ładniejsza od K700i? pojęcie względne, mi dużo bardziej podoba się s-e, natomiast mam pytanie do Danio: czy menu jest rzeczywiście wolne i przeszkadza to w codziennym urzytkowniu, bo jednak tu mam pewną obawe? Pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  kkk pisze: 2004-12-15 14:33
  No ja się zgadam z Daniem, do + K700 dodałbym jeszcze super themesy, filmy wgrane też elegancko śmigają. A co do Nokii 6230 to kiepski wygląd(jak dla mnie), wyświetlacz kiepska rozdzielczość, jak to u Nokii problemy z podczerwienią, menu z wyglądu do d***. A co do menu w K700 to może nie należy do najszybszych, ale nie jest tak źle, mi odpowiada.
  0
 • Users Avatars Mini
  Danio pisze: 2004-12-15 18:39
  Moim zdaniem menu jest zajebiscie animowane przez co jego predkosc jest srednia. Mnie to i tak nie przeszkadza w uzytkowaniu :) Pokazcie mi koma z tak zajebistym menu to klekne (nie liczac se p900 i ekipy:)
  0
 • Users Avatars Mini
  Wojciu99 pisze: 2004-12-15 21:53
  ja uzywam SE k700 od pazdziernika .. i całkiem podobne spostrzezenia mam jak Donio.. wszystko dobrze sie sprawuj bardzo dobrze dopracowane ..ale bateria :(
  0
 • Users Avatars Mini
  mat-lis pisze: 2004-12-16 23:28
  bardzo duża ilość funkcji wspaniały wyświetlacz. telefon bardzo dobry podobami się w 100%
  0
 • Users Avatars Mini
  klicho pisze: 2004-12-17 14:17
  mam go od wczoraj, kupiłem go w PWA w plusie :-)). jeszcze raz dzięki za dobre recenzje, bo pomogły mi w wyborze, i rzeczywiście warto było. nie jest wolny, dużo szybszy niż T630, jak na razie dla mnie bomba. zobaczymy jak bedzie z baterią, podstawa to ją dobrze sformatować
  0
 • Users Avatars Mini
  Lewyy pisze: 2004-12-17 23:18
  Ktora wersja K700 jest dostepna w IDEI? 32MB czy 41MB?
  0
 • Users Avatars Mini
  coen pisze: 2004-12-18 15:29
  Czy moze mi ktos pomóc wylaczyc poczte w plusie w k700i gg(7067204) z góry thx
  0
 • Users Avatars Mini
  broodzio pisze: 2004-12-19 21:33
  **coen: menu - ustawienia - zakladka polaczenia - przekierowania - dezaktywuj wszystkie **Lewyy - a jest w ogole ver 32MB? zobacz na pudelku - tam jest napisane ile pamieci
  0
 • Users Avatars Mini
  nocek pisze: 2004-12-21 01:50
  Jutro odbieram mojego wymarzonego SonyEryka K700. Powiedzcie proszę jak najefektywniej sformatować baterię. Czy tak jak przeczytam w instrukcji czy jakoś inaczej. dzięki. Pozdro
  0
 • Users Avatars Mini
  kkk pisze: 2004-12-21 20:53
  Lewyy: wszystkie sprzedawane K700i mają 41MB więc się nie obawiaj! nocek: baterie powinno się ładować 3 razy po 12 godzin. Oczywiscie po otrzymaniu telefonu trzeba go rozładować zwyczajnym użytkowaniem i potem zacząć ładowanie.
  0
 • Users Avatars Mini
  coen pisze: 2004-12-22 17:38
  Sluchajcie jak mam sprawdzic ile mam pienidzy lub minut??????Mam k700i w plusie na firme z gory thx
  0
 • Users Avatars Mini
  kkk pisze: 2004-12-22 19:13
  Plus kodem!
  0
 • Users Avatars Mini
  Artur pisze: 2004-12-23 15:02
  Mam pytanie do uzytkowników K700i czy ustawialiście alarm cykliczny i nie mieliście z tym problemu bo u mnie gdy nie ustawię niedzieli w dniach tydodnia to alarm nie działa, a wystarczy, że dodam niedziele i wtedy wszystko gra. Proszę więc o pomoc gdyż nie wiem czy to wina oprogramowania czy coś zostało zrąbane przy wgrywaniu polskiego menu w moim aparacie. Mam soft R2L001.
  0
 • Users Avatars Mini
  Artur pisze: 2004-12-23 15:17
  I jeszcze jedno pytanie, tym razem dotyczące słuchawki Bluetooth - mianowicie mam sparowaną taką słuchawkę ale gdy przychodzi połaczenie muszę ręcznie ( w opcjach "przełącz na HF" ) uruchamiać słuchawkę - włącza się wtedy bluetooth i profil " zestaw HF " a po skończeniu rozmowy też ręcznie muszę go wyłączać !? W miom starym T68i gdy nadchodzi połączenie słuchawka automatycznie się włącza a po zakończeniu rozmowy wyłącza i telefonu nie muszę wogóle dotykać !! Nie wiem już czy nie umię sobie tego tak ustawić, czy mam namieszane w sofcie a może opcji automatycznego odbioru niema w K700 ale w to nie chce mi się wierzyć gdyż jest to bardzo wygodna opcja. Proszę o pomoc jak to u Was działa.
  0
 • Users Avatars Mini
  Charlie pisze: 2004-12-24 11:42
  Hej wszystkim, Mam Eryka od 2 dni. Oto moje wrażenia. Ogólnie jestem bardzo zadowolony i nie zamieniłbym go na innego. Kilka rzeczy bym jednak poprawił. Oto one. - wkurza mnie joystick- zbyt śliski i czuły, łatwo naciskając np. górę nacisnąć go centralnie. - jestem rozczarowany skrótami. Albo nie doczytałem jeszcze albo nie da się edytować listy skrótów w menu więcej w głównym oknie. Jedyne co się da to przyporządkować funkcje do joysticka. - brak możliwości ustawienia cyklicznego przypominania np. w każdy wtorek o godz.. - przypomnij. Miał to mój stary eryk T65 - brak możliwości przypisania swoich dzwięków do sygnału nadejścia sms. - brak możliwości zapisania nazwy kanału w radiu. - zrywa mi połączenia przez kabelek szeregowy. Pojawia się error. Nie wiem o co chodzi. Może dla tego że kabelek jest od T68. - telefon mi się sam przycisza z maxa na trochę cichszy. Jak go pogłośnię to tego już nie pamięta i za każdym razem scisza. To narazie tyle co zauważyłem. Pozdro
  0
 • Users Avatars Mini
  LOL pisze: 2004-12-24 12:34
  Ponoć dla T-Mobile mają go robić z dodatkową kartą pamięci ;)
  0
 • Users Avatars Mini
  kkk pisze: 2004-12-25 02:15
  Cóż za rewelacje LOL! jak tak to kupuje! Bo pamięci troche brakuje.
  0
 • Users Avatars Mini
  iii pisze: 2004-12-26 19:24
  Tiaaa... W t Mobile se na pewno kupisz... :P
  0
 • Users Avatars Mini
  kkk pisze: 2004-12-26 23:09
  A niby dlaczego nie? Teraz mam z Vodafonu. Bo ile można było czekać aż wejdzie do polskich sieci...
  0
 • Users Avatars Mini
  mikey pisze: 2004-12-27 11:08
  Miałem przyjemnośc go używac przez kilka dni. Świetna słuchawka, choc odrobine za mała. Aparat ma duże możliwości, czas nagrania wideo ogranicza faktycznie pamięć. Rewelka oświetlenie obiektu na zdjęciu. Trochę za duże szumy w radiu, mp3 nie testowałem :-(. Poza tym bateria do poprawki, choć wytrzymał 3 dni zdjęć i trochę dzwonienia bez ładowania. Jedna rzecz m,nie rozczarowała. Brak dodatkowych kart pamięci, choć rzy takich rozmiarach to zrozumiałe. Czekam na następcę z wew 10MB i kartą 32. Pozdro
  0
 • Users Avatars Mini
  krytyk pisze: 2004-12-30 11:44
  syf i szajs
  0
 • Users Avatars Mini
  dudoslav pisze: 2004-12-31 14:55
  Wg mnie jest obecnie bez konkurencji. Może są telefony bardziej funkcjonalne, ale design jest tutaj poprostu bezbłędny. Nie wiem czemu porównujecie niektórzy go do T610, bo wg mnie ten telefonik to zupełna klapa, bo miał wyswietlacz do bani, nie zbyt dużo funkcji no i wygląd bez komentarza. Ten jest o wiele lepszy. Na pewno wybrał bym tego, bo jest w miarę tani (na allegro nówki wahają się od 800-1200 zł) jak na taki telefon. Porządną zaletą jest wbudowane radio:) Dużo pamięci choć przydało by się wejście na karty pamięci, ale 42MB wystarczą. Noki wysiadają chodźby ze względu na oprogramowanie, które w SE jest bezbłędne. Musiał bym mieć ten telefonik na jakieś 2 tygodnie, żeby wykryć jego wady (o ile jakieś ma). Chyba mamy nowy TELEFON ROKU:)
  0
 • Users Avatars Mini
  dudoslav pisze: 2004-12-31 14:57
  przpraszam 41 MB wystarczą:)
  0
 • Users Avatars Mini
  pytajnick pisze: 2005-01-01 16:28
  Czy tkoś może powiedziec czy zdejmowanie simlocka z tego telefonu jest bezpieczne i ile kosztuje?????????
  0
 • Users Avatars Mini
  POMOCY pisze: 2005-01-05 10:54
  Ile za niego chcą w komisie??????????? Odpowiedzcie plis
  0
 • Users Avatars Mini
  matz pisze: 2005-01-05 23:46
  czy ktos moze na miala mi wyalc ustawienia WAP GPRS i MMS GPRS dla idei dla tego K700? bo nie kupowalem w idei a chciabym wysylac mmsy i jakos sie nie udaje mi nic konkretnego machnac:( z gory thx za odp
  0
 • Users Avatars Mini
  broodzio pisze: 2005-01-08 13:00
  **matz: zajrzyj na strone www.sonyericsson.pl stamtad mozna wyslac sms-a z ustawieniami dla konkretnej sieci
  0
 • Users Avatars Mini
  Rockets pisze: 2005-01-10 19:24
  Ten przycisk mozna napewno jakoś zmienić, mialem kiedy sagema myx-6 i zmieniłem sobie że ptzysik nie łączyl się z wpaem tylko psialem smsa :) I jeszcze pytanie czy chodzi dość szybko po menu? Do jakiej wielkosci można rozrzeżyć karty pamięci? I ile zajumje fotka na komórce a ile na kompie ??
  0
 • Users Avatars Mini
  mamgo pisze: 2005-01-10 23:20
  Mam ten telefon już chyba ze 2 tygodnie i nie ma on żadnych wad! Jest idealny! kocham go!
  0
 • Users Avatars Mini
  Carlo pisze: 2005-01-11 13:13
  mamgo ciesze się że się cieszysz:) Rockets K700 nie obsługuje kart pamięci. A fotka w komórce zajmuje tyle samo co w kompóterze:) Czyli średnio 80kb
  0
 • Users Avatars Mini
  kriss pisze: 2005-01-12 03:58
  Witam CZy ktos moze mi powiedziac jak z szybkoscia oprogramowania ?? Mam t630 i poprostu dostaje szalu jak pisze smsa. Skladam wyraz a po chwili sie on pojawia dopiero . Mam nadzieje ze rozumieci o co chodzi i czy w tym modelu to tez wystepuje. Pozdtawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  Gaweł pisze: 2005-01-13 19:47
  kriss!!! nie wiem jak to jest w t630 ale tutaj smsy akurat dobrze się pisze... edytor i funkcje ułatwiające szybkie pisanie są dość dobrze dopracowane... T9 zmienia kolejność wyrazów z określonej kombinacji klawiszy dając na początek te których najczęściej się używa... nie ma problemu z dodawanie swoich słówek... ogólnie pozytywnie
  0
 • Users Avatars Mini
  kriss pisze: 2005-01-14 03:49
  Gawel, ok rozumiem u t630 tez tak jest ale chodzi mi spowolnienie np. napisalem smsa i chce go wyslac klikam wyslij telefon chwilke mysli pozniej pokazuja sie kontakty itp. Cos takiego jak bylo w noki6210 po kliknieciu funkcyjnego klawisza trzeba czekac na telefon.
  0
 • Users Avatars Mini
  Carlo pisze: 2005-01-14 19:14
  No cóż "czyz" lepiej późno niż wcale:) Ale lepszy i łatwiejszy w obsłudze jest ImmToo mpeg encoder
  0
 • Users Avatars Mini
  eXiDe pisze: 2005-01-17 01:27
  A jak się ma zasięg w tym fonie, bo mój T610 nie raz gubi zasięg, przerywa rozmowę, itd... wkurzające. Jak w tym modelu wygląda ta sytuacja? Zastanawiam się albo nad K700i albo nad 6600 który kupić? Bo ja już zgłupiałem, najabrdziej zależy mi na baterii... bo dużo rozmawiam.Pozdro.
  0
 • Users Avatars Mini
  coen pisze: 2005-01-21 22:20
  Zdjecia z mojego telefonu (k700) niewygladaja najlepiej gdy robie je w domu i roznych pomieszczeniech,to znaczy na zdjeciu widoczne sa takie brazowe plamki(przewaznie na ciemnych powierzchniach)moj telefon jest nowy i nie wiem czy mam sie z nim udac do serwisu czy to jest normalne.bardzo prosze o pomoc.
  0
 • Users Avatars Mini
  kaaa pisze: 2005-01-25 11:50
  Mój też w niezbyt jasnych pomieszczeniach robi zdjęcia z jakimis zakłuceniami:/
  0
 • Users Avatars Mini
  bk pisze: 2005-01-28 11:16
  ludzie to tylko komórka, nie wymagajcie żeby robiła zdjecia jak jakas cyfrówka. Ja mam już pół roku i nie mam żadnych problemów. Jedyne co to bateria- po 2 dniach pada jak sie dużo korzysta, ale szybko sie ładuje wiec co tam :]. IMO najlepszy w tej chwili na rynku i tylko Samsung D500 może go zmieśc(ale nie ma takich fajnych motywów i radia). SE juz dawno odstwaił nokie na kilometr- nokia stoi w miejscu, ma beznadziejne wyświetlacze i kitowe dzwonki. posłuchajcie tych z s-e to jest dopiero polifonia. nie mówiac juz o mp3- wgrywasz przez bluetooth i po 2 minutach słuchasz. kozak fon, polecam.
  0
 • Users Avatars Mini
  Danio pisze: 2005-01-28 12:28
  Zgadzam sie z bk ta komorka wymiata obecnie :) PS. Znacie jakies stronki skad mozna sciagnac jakies ciekawe dodatkowe oprogramowanie ?? tylko nie k700-com bo tam nic ciekawego nie ma
  0
 • Users Avatars Mini
  feldmarszalek pisze: 2005-01-28 21:33
  Zastanawiam sie czy wziąść k700 czy S65. Byłbym wdzięczny za przesłanie fotek zrobione tym aparatem na mój e-mail. Jedno mnie zastanawia dlaczego od wieków nie ma testu żadnego z nowych Siemensów,np. SX1, CX65, M65 czy też S65.NAra
  0
 • Users Avatars Mini
  QBA pisze: 2005-01-28 22:15
  mam go od roku de best, jak na moje potrzeby w zupełności wystarcza , troche słaba bateria , ale da sie wytrzymać,chetnie wymienie spostrzeżenia z kimś kto go używa
  0
 • Users Avatars Mini
  kostek pisze: 2005-01-29 18:11
  Ten telefon to cudo! kupilem go pare dni temu! trzymam go w reku chyba od 2 dni! :D 3mac taki telefon to przyjemnosc! brakuje mu tylko funcji zgrywania dzieku z radia w formacie mp3 lub wav!
  0
 • Users Avatars Mini
  Danio pisze: 2005-02-01 22:27
  Chalski dzieki za info ale ja nie szukam gier lub themsow tylko programow tak ze jak wgrasz mozesz np obslugiwac tv komorka jak pilotem :) Podajcie linka please bo za chiny nie umiem tego znalesc :(
  0
 • Users Avatars Mini
  skrzacior pisze: 2005-02-02 15:36
  help me !! mam k700i i niepodoba mi sie jakosc nagrywanych filmow wideo. jak je nagrywam wygladaja tak sobie ale jak odtwarzam to trgedia robia sie olbrzymie piksele. co robic zeby jakos to poprawic ?? i jeszcze jedno pytanie. po wgraniu wideo na komputer w jakim programi je odtworzyc ?? help me !!
  0
 • Users Avatars Mini
  Carlo pisze: 2005-02-03 15:13
  Danio: Nie da się do K700 dograć programu typu pilot do telewizora, ponieważ takie pliczki (z rozszeżeniem sis) działają tylko na telefonach z Symbianem np. 7650, 3650, P900 itd... skrzacior: Niestety jakość filmów jaka jest taka jest i nie da się tego zmienic:( Jedyna rada to nieruszać aparatem podczas kręcenia filmów, albo ruszać bardzo powoli to wtedy jest troche lepiej...
  0
 • Users Avatars Mini
  Carlo pisze: 2005-02-03 15:16
  Aha a do odtwarzania filmów na kompie to jest sporo programów np. Nokia Mutimedia Player, Nokia Multimedia Converter, Mpegable Player, Quick Time...
  0
 • Users Avatars Mini
  LucasH pisze: 2005-02-07 13:13
  Witam cieplo entuzjastow SE :) Mam pytanko, przebilem sie przez wszystkie momentarze (lub wieksozsc) i tak. Wiem , ze mam biosa 3.9. Pytanko. Jak i skad pobrac nowszego (w wersji polskiej) ??? Szukam na sronie SE polska ale przekierowywuje mnie do angielskiej. Tam w software nie ma nic o firmware nowym :( Prosze o pomoc tych obeznanych ;/ Prziesiadlem sie dopiero co z Motoroli i... nie zaluje :)
  0
 • Users Avatars Mini
  diager pisze: 2005-02-07 23:42
  cześc wszystkim, od trech dni bawię się już SE k700i i nie zamieniłbym tego fona na żadnego innego, ale mimo tego mam do użytkownków dwa pytanka: jakim programem można na kompie odtwarzać np. tematy(rozszeżenie pliku thm.) do SE k700i, bo mam już tego wszystkiego pościąganego i chce wiedzieć co wgrywam do fona i drugie: czy wam też wychodzą kiepskie zdjęcia w pomieszczeniach, przy sztucznym świetle( np.zapalone światło wieczorem w pokoju)?
  0
 • Users Avatars Mini
  coen pisze: 2005-02-08 13:58
  Wie ktos gdzie moge znalezc jakies gierki lub ladne motywy laskami???
  0
 • Users Avatars Mini
  KRISS pisze: 2005-02-08 21:14
  Witam, potrzebuje jak najszybciej zdjac simlocka z tego telefonu nie wie kots jak to zrobic ?? Prosze o pomoc!
  0
 • Users Avatars Mini
  Mgore pisze: 2005-02-14 15:05
  Hej! Bardzo proszę !!! Czy ktoś może mi napisać, co lepiej wybrać SE K700i czy Siemensa SX1?
  0
 • Users Avatars Mini
  michcio_92 pisze: 2005-02-14 22:46
  YO, czy ten sony ericsson obsługuje format wmv??????
  0
 • Users Avatars Mini
  coen5 pisze: 2005-02-17 13:58
  Sprzedam se k700i nowy z dodatkami 691690650 zainteresowanych zapraszam
  0
 • Users Avatars Mini
  Derdel pisze: 2005-02-20 19:23
  K700i wymiata. :) Polecam cudny telefonik. A ile stuffu do niego www.myk700.net i wszystko za free.
  0
 • Users Avatars Mini
  smittti pisze: 2005-02-21 14:26
  MOIM ZDANIEM TELEFON ZAJEBISTY MIALEM GO KILKA RAZY W RĘKU I OD RAZU ZROBIŁ NA MNIE DOSKONAŁE WRAŻENIE!!! ALE NIE ZNAM JEGO UKRYTYCH DETALI ,CHCIAŁBYM GO OBEJRZEĆ I ZAPOZNAĆ SIĘ Z NIM PRZED KUPNEM JEŻELI MA KTOŚ DUŻO I NFORMACJI NA JEGO TEMAT TO ŚLIJCIE TO LUB ADRES "FUN STRONKI"!!! PISZCIE NA MAILA elibander@wp.pl. SMITTI.POZDRO
  0
 • Users Avatars Mini
  miro pisze: 2005-02-21 18:32
  Witam, chciałbym się dowiedzieć jak działa funkcja głośnomówiąca tzn, czy nie ma za dużego echa dla dzwoniącego i czy jest wystarczjąco głośny - czy dźwięk jest w barwach wysokich i jest wyraźnie słyszalny nawet przy szumach otoczenia , czy też zbasowany. Proszę o info.
  0
 • Users Avatars Mini
  Radziu pisze: 2005-02-21 22:09
  WItam mam telefon od niedawna i nie moge znaleźć programu, który by odtwarzał filmy z kamerki shit. Macie moze linka jakiegoś z góry wielekie dzięki. A i jeszcz do gier 3D bo to jest moc tego telefonu patrz SonyPlaystation 2 niedługo już 3, Developer gier Sega !!!!!!!!!!! z Yu Suzuki na czele AM2 Boże tylko dajcie mi linka do tyhc gier 3D moc konsol nie wygada
  0
 • Users Avatars Mini
  radek77 pisze: 2005-02-22 10:37
  witam, mam ten fon od wczoraj, jest świetny, zawsze można się do czegoś przyczepić - brak kart pamięci ale ogólnie jest ok. Trochę denerwuje mnie bardzo czuły joystick ale myślę, że to tylko kwestia przyzwyczajenia. Przesiadka z N6310i na innego producenta nigdy nie będzie bezbolesna:)
  0
 • Users Avatars Mini
  Derdel pisze: 2005-02-22 15:30
  dzwonki za FREEEEEEEEE!!!!!!!!!! Schematy za FREEEEEEEEE!!!!!!!!!! MP3 za FREEEEEEEEE!!!!!!!!!! Tapety za FREEEEEEEEE!!!!!!!!!! SS za FREEEEEEEEE!!!!!!!!!! Gry za FREEEEEEEEE!!!!!!!!!! wszystko na www.myk700.net a na forum jeszcze wiecej P O L E C A M. Jedyne co muisz miec to port IRDA lub BT!!
  0
 • Users Avatars Mini
  joł pisze: 2005-02-22 17:12
  WOW! TELEFON ROKU! PRECZ Z WSZYSTKIMI NEGATYWNYMI KOMENTARZAMI!GROAR!
  0
 • Users Avatars Mini
  Radziu pisze: 2005-02-22 22:38
  nadal nie wiem jak odtworzyć film na ta kompie, który nagrałem kamerką ! pomocy !
  0
 • Users Avatars Mini
  Derdel pisze: 2005-02-23 09:18
  @Radziu cos sciemniasz mi tam wszystko dziala......
  0
 • Users Avatars Mini
  Radziu pisze: 2005-02-23 18:55
  Skąd można sciągnąć, gotowe filmu do wgrania w telefon bo ja sam jeszcze nie przerabiałem i nie mam pojęcia gdzie tego szykać. Ma ktoś, coś może ? Help me! Albo w ogóle macie coś do niego ciekawego, obojętnie wszystko chętnie sprawdzę! THX
  0
 • Users Avatars Mini
  witosol pisze: 2005-02-26 21:30
  fon pełen wypas,lecz go nie kupię nigdy ponieważ nie ma jak przystało w cywilizowanym świecie słuchawki zielonej i czerwonej, a to dla mnie jest bardzo ważne. Nie będę za każdym razem czytał który klawisz funkcyjny przycisnąć aby rozpocząć rozmowę...
  0
 • Users Avatars Mini
  Gr33nY pisze: 2005-02-26 22:32
  Wlasnie go kupilem i mam zajawke bo mam w nim baterie Li-polymer :)
  0
 • Users Avatars Mini
  Jupin2 pisze: 2005-02-27 14:56
  ok
  0
 • Users Avatars Mini
  Radziu pisze: 2005-02-27 23:26
  Witam od rana ! Własnie mam pytanko bo zamówiłem sobie bluetooth i czy jest jakiś program, który by wyświetlił wszystkie pliki jakie ma w fonie, bo irytuje mnie to wysyłanie przez IRDA że musze każde po kolei ! thx
  0
 • Users Avatars Mini
  Radziu pisze: 2005-02-27 23:27
  Juloo thx za linka własnie sciągam sobie, jak wgram dam znać!
  0
 • Users Avatars Mini
  wopo pisze: 2005-03-02 14:05
  Gr33nY.Jaka jest pojemność tej baterii litowo-polimerowej ?
  0
 • Users Avatars Mini
  Gr33nY pisze: 2005-03-04 11:56
  Bateria BST-35 700mAh
  0
 • Users Avatars Mini
  Chalski pisze: 2005-03-07 11:49
  Czy w waszych fonach bayerja też jest made in japan finished in china?? W salonie plusa usłyszałem, że z lepszymi bateriami mieli k-700 w 1 dostawie, potem już tylko z baterią li-polimer. Ale i tak się cieszę, że dorwałem ten fonik w PWA, za 120 zł :-) Miesiąc wcześniej "zdzierca" wołał za niego 360 zł. Plus na prawdę zmienia się na +.
  0
 • Users Avatars Mini
  Chalski pisze: 2005-03-07 11:51
  bateria oczywiście....
  0
 • Users Avatars Mini
  kaciatore pisze: 2005-03-07 20:46
  tak, na baterii widnieje taki napis :-)))))
  0
 • Users Avatars Mini
  kudlaty pisze: 2005-03-08 14:21
  A ja go zakupiłem i powiem tak Jest bardzo fajny i żadna nokia do 1000 zł nie równa się z tym telelefonem.Polecam !!!!!!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  Gawel pisze: 2005-03-08 17:20
  A ja Wam powiem tak... zawsze trzymałem się nokii... teraz chciałem spróbować czegoś innego. Kupiłem jakieś 3 miesiące temu ten telefonik... na poczatku mi się bardzo podobał ale teraz to chyba bym go nie kupił. Joyem jest się cieżko posługiwać bo jest śliski i jest tak solidnie skonstruowany że rzadko kiedy kontaktuje normalnie. czasami jest problem z podłączeniem ładowarki (też czasami coś nie kontaktuje). bo dbry ekraniok itp.. ale telefonik trochę niedopracowany - jakby go nikt nie testował przy konstruowaniu tylko powstał z samych projektów... Stwierszam to wszystko po użytkowaniu Nokii przez wiele lat... Nokia ma gorsze ekraniki może, poźniej wprowadzili mp3 ale to co w nich było to było dopracowane... Krótko mówiąc: jeśli decydujecie się na jakiś telefon to poszukajcie czegoś innego :)
  0
 • Users Avatars Mini
  narek007 pisze: 2005-03-09 19:37
  Dno
  0
 • Users Avatars Mini
  Radziu pisze: 2005-03-12 17:10
  Ciekaw jestem czy jedynie robili taki pokaz w Gdańsku, czy może zwiedzą jeszcze inne miasta? Warto iść się podpytać co nie co. Co tam nowego u Sony Ericsson słychać :), może jakiś bonusik dla 100 odwiedzającego w postaci wymienionego wyżej S700!
  0
 • Users Avatars Mini
  PawL pisze: 2005-03-12 15:15
  dzisiaj bylem w pewnym centrum handlowym w gdansku . Przyjechali tam ludzie z sony ericssona i byla preentacja i ch telefonow. Mogles spbie zrobic zdjecie s 700i a oni ci to wydrukowli i dawakli w rmce za free !! A dotego mozna bylo sie pobawic nastepujoxcymi phonami : s700i, k700i, i f500i. Najlepszy wyswietlacz ma oczywiscie s700i i to bez dwoch zdan potem byl k700i i f500i bo w f500i jest wyswiatlacz identyczny jak w t630/t610 przy czym odwzorowanie barw jest jak w t610 czyli nie jest to najlepszy wyswietlacz . przy takich wymiarach pixele sa dosyc duze, a wklazdym razie wieksze niz sie spodziewalem. k700i dorownal moim oczekiwaniom a s700s nawet je przerosl. Pozdro !!!
  0
 • Users Avatars Mini
  Radziu pisze: 2005-03-12 14:09
  O fuck, jeśli jest możliwość zakupienia baterii to ja się też na to piszę, bo jednak 2,5dnia to nie jest zadowalający wyniki. A ktoś się orientuje ile czasu trzyma z tą większą bateryjką ? !!!!!! bo jeśli o jeden dzień dłużej to żal kase wydawać. Pozdrowienia. d(-_-)b
  0
 • Users Avatars Mini
  kaala pisze: 2005-03-12 02:00
  siemanko!od zeszlego tygodnia posiadam SE K700i i przyznam,ze jestem mile zaskoczona jego funkcjami,wygladem,obsługa itd.Obawialam sie \"przesiasc\" z noki na SE ale jednak opylka(jedyny minus to bateryjkaale 50zl wyloze i mam 2x wiekszą pojemnosc).nokie maja nieadekwatne ceny do swoich funkcji-tylko szkoda,ze tak pozno sie zorientowalam :-(polecam tego foooonaa :-)pozdr
  0
 • Users Avatars Mini
  Radziu pisze: 2005-03-10 18:22
  Po pierwsze, kolesie od Nokii nie mają pojęcia o szacie graficznej, wizualnej, nie tworzą fajnego interfejsu, jest on dla dzieci do lat trzech, wydawać by się mogło, że to plus, tak ale dla dzieci co sie nie mogą odnaleźć w XXIw. (Sony zna się na rzecz patrz Playstation 1 i 2). Po drugie Nokia jest telefonem prostym, co jest równoznaczne z tym, że został on stworzony dla ludzi prostych. Którzy nie lubią nowinek, ciekawych rozwiązań jednym słowem prowadzą nudne, prostolinijne życie. Chodzi o to, że kiedyś Nokia była bezkonkurencyjna i można rzecz, iż miała monopl na rynku, atoli jak czas pokazał nie są już sami. Pozostając w swojej bezzmiennej polityce, formie będą mieli tylko stałych klientów, pionierzy na pewno się do nich nie zajrzą. A w sprzedaży produktu jak się domyślam najważniejszy jest rozwój na rynku. Ludzie nie czekają na utarte pomysły, chcą iść z duchem czasu! Nokia nie jest dla mnie taką propozycją!
  0
 • Users Avatars Mini
  WojCImIErZ pisze: 2005-03-14 21:36
  Mam maly problem a mianowicie mam wybor pomiedzy nokia 660 a se k700i i nie wiem co wybrac pordzcie .... co od czego czym sie rozni !! Nokia ma wiekszy wyswietlacz ale k700 ma chyba lepiej wyswietlane barwy nie wiem poradzcie ... dziekowa z gory .. narka !!
  0
 • Users Avatars Mini
  Sevillus pisze: 2005-03-16 16:44
  Witam. Czy ktos moze mi powiedziec czy w tym modelu podobnie jak w T610 i T630 gdy mamy rzomowe przychodzaca to dzwonek jest narastajacy (bez mozliwosci zmiany)? Chodzi mi o to, ze gdy puszcza sie 1 sygnal do kogos to nic nie slychac. Czy w tym modelu tez tak jest?
  0
 • Users Avatars Mini
  Szymon pisze: 2005-03-17 23:02
  Nawet spoko telefon. O zaletach nie bede pisał bo można wszystko wyczytac w teście... Ma jednak kilka wad któreutre udniają kożystanie z niego: -brak kabla usb -brzydkie słuchawki -mp3 cicho grają w słuchawkach, basy są spoko...ale ogólnie za cicho!!! -beznadziejna klapka na dole telefonu -masakrycznie podłączane słuchawki i ładowarka (0 wygody) -bateria!!!!!!!!!nie wiem co to ma być...naładowaną w 100% batere można rozładować w kilka godzin użytkowania telefonu - największa wada...taką samą ma t230 dla k700i bateria siedemsetka to troche za malo :( Gdyby miał karte MMC t bym mu wszystko wybaczył...ale niestety jej nie ma :( Ogólnie oceniam telefon na 5-...wolałbym SX1 no ale cóż...cieszę sie z tego co mam i nie żałuje zakupu.
  0
 • Users Avatars Mini
  jurek pisze: 2005-03-22 12:30
  no wlasnie ja sie zastanawiam nad tym fonem, ojciec dostanie go w plusie za przedluzenie umowy i tak naprawde chodzi mi o BATERIE. slyszalem ze w N6230 bateria jest podobnie slaba, trzyma 3-4 dni. Potrzebuje telefonu do sms-ow i rozmow, nie do grania (nie mam czasu na to) i nie chce ladowac go co 2 dni. Ktos moze ma doswiadczenia w uzytkowaniu K700i i N6230? thx
  0
 • Users Avatars Mini
  jurek pisze: 2005-03-22 12:44
  aha, no i dowiedzialem sie, ze nowy soft R2A jest bardziej energooszczedny i zwieksza uzytkowanie telefonu o 1, czasem 2 dni. Nie gwarantuje bo zalezy jak to tele uzywa ale tak podobno jest.
  0
 • Users Avatars Mini
  Noru pisze: 2005-03-22 22:18
  Wypasiony telefon.....więcej pytan na Gadu-Gadu: 3370333 Uzywam go pól roku.
  0
 • Users Avatars Mini
  Rogal pisze: 2005-03-28 18:24
  Zastanawiam sie nad kupnem nowego cell phonu ale zastanawiam sie trzema sa to(((MOTOROLA E398, SONYERICSSON K500i i SONYERICSSON K700i))) Ktory wybrac HELP ME!!!!!!!!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  Danio pisze: 2005-03-29 00:24
  W ciemno wez k700 nie pozalujesz gwarantuje ci to :)
  0
 • Users Avatars Mini
  Chalski pisze: 2005-03-29 12:07
  Sevillus w k-700 sam ustawiasz, czy dzwonek ma być narastający, czy nie. W każdym profilu możesz sobie to ustawić inaczej. :-)
  0
 • Users Avatars Mini
  Chalski pisze: 2005-03-31 18:03
  Mam pytanko!! Czy komuś udało się tak skonfigurować k-700, żeby nie tylko odbierać maile z poczty na WP, ale także wysyłać?? Mi cały czas wyskakuje komunikat wysyłanie nieudane :-( Pomocy !!
  0
 • Users Avatars Mini
  adr7 pisze: 2005-04-03 11:51
  K 700 świetny kom braknie mi w nim tylko karty MMC a co do CHLASKI to na wp chyba sie nie da tego skonfigurowac jak mialem N 6600 to kozystalem z poczty na tlenie bo tam byla mozliwa wymiana maili w dwie strony
  0
 • Users Avatars Mini
  p1t3r pisze: 2005-04-03 14:20
  Ha, wszystko fajni, ten telefon to niezly kombajn ale czy producent nie mogl dac lepsze bateryjki? przeciez w k700i mam taka sama baterie jak w t310 a tamten telefon nei mial nawet polowy tcyh funkcji co k700i. takwiec ten phone to jeden wielki gadżet ale niestety totalna lipa z zasilaniem
  0
 • Users Avatars Mini
  Gaweł pisze: 2005-04-03 16:26
  UŻYTKOWNICY K700i - powiedzcie mi. czy Wy też macie może czasem straszne kłopoty ze sterowaniem, tzn. z Joystickiem???? bo ja mam straszne i jeśli to tylko mój taki jest to odda go na gwarancji a jeśli nie to pewnie mi nie przyjmą...
  0
 • Users Avatars Mini
  PawL pisze: 2005-04-03 18:24
  Czy on wogle ma eytor rysonkow znany z poprzednich se ?? taka pozyrteczna funkcja dlaczego se ( hyba) z niej zrezygnowal, tego nie pojme :/ ale tak wogle to t630 nie jest od niego duzo gorszy biorac wady i zalety pod uwage. Pozdrowiam
  0
 • Users Avatars Mini
  wet pisze: 2005-04-06 03:15
  Brak karty pamięci - jak na te czasy to poważny błąd SE!
  0
 • Users Avatars Mini
  maniek pisze: 2005-04-07 14:43
  jak jest z dyktafonem w tym fonie? moze ktos podac jakies szczegoly? jakosc, czulosc? .......
  0
 • Users Avatars Mini
  ŁosiosłaW pisze: 2005-04-07 15:18
  A czy MP3 mozna ustawic jako dzwonek? Jaka jakość? Lepsza niz w SX1?
  0
 • Users Avatars Mini
  Chalski pisze: 2005-04-07 18:15
  adr7: na WP też działa, już ustawiłem. PawL: ta funkcja nie zniknęła. Wejdź przez menadżera plików, wybierz obrazek który chcesz edytować, kliknij "więcej" i wybierz "użyj". W kolejnym sub-menu znjdziesz opcję edytuj. Nie wiem dlaczego, nie można edytować obrazów 640x480, może są po prostu za duże. MANIEK: Jakość i czułość dyktafonu są na prawdę dobre, jedyny zgrzyt jest przy ustawieniu nagrania jako dzwonek- jest cichsze niż dzwonek poli lub mp3.
  0
 • Users Avatars Mini
  osad pisze: 2005-04-10 21:07
  zamieniłem T610 na K700i i jet fajnie. T 610 był już super telefonikiem nie miałem z nim nigdy problemów teraz mam K 700i i myślę że będzie podobnie-- telefon jest wypasiony , brakuje tylko karty pamięci ale 41 MB też powinno wystarczyć. Narazie nie mam zamiaru zmieniać na nic innego, chyba że K 750i lub W 800 ale to w przyszłości. Telefon jest wart polecenia!
  0
 • Users Avatars Mini
  corvous pisze: 2005-04-12 15:54
  Pare prostych pytanek od odpowiedzi na które zależy,czy kupię w najbiższym czasie K700i, czy może N6230: 1- Czy jest możliwość w liście kontaktów utworzenie "grup kontaktów" i przypisanie im określonego dzwonka. Jażeli TAK ,to czy ilość tych grup jest ograniczona i ewentualna ilość osób w grupie jest ograniczona? 2- Czy istnieje możliwość przyporządkowania do różnych grup/osób indywidualnego sygnału PRZYCHODZĄCEJ WIADOMOŚCI ? 3- Czy ktoś próbował nagrywać na max filmik przy wyższej rozdziałce? Ile trwał? Podobne pyt. dot. dyktafonu: jaka max długość nagrania? 4- Słyszałem o programie do tworzenia własnych SCHEMATÓW, czy możecie podac nazwę tego programu?
  0
 • Users Avatars Mini
  Danio pisze: 2005-04-12 17:58
  1.Tak 2.Tak 3.Ja zmiescilem 25m filmu a dyktafonu cos kolo 1-2h 4.Poszperaj na necie :)
  0
 • Users Avatars Mini
  Chalski pisze: 2005-04-13 11:04
  Danio: Jak ustawiłeś dzwonki/sygnał sms do poszczególnych grup?? Nigdzie w instrukcji nie znalazłem info na ten temat. Nie udało mi się tego ustawić, "grzebiąc" w fonie. Daj znać jak to ustawić. Corvous: ten programik to THEMES CREATOR - całkiem prosty, a efekty są na prawdę zaskakujące.
  0
 • Users Avatars Mini
  corvous pisze: 2005-04-16 01:54
  Zaczynam panikowac i nie wiem czy się nie wycofać z zakupu. Powiedzcie mi ludziska czy do smsa mogę przyporządkować dowolny dźwięk,czy muszę korzystać tylko z tych wstępnie zdefiniowanych przez producenta. i......... ponawiam pytania: Jak ewentualnie moge przyporządkować różne dźwięki przychodzącej wiadomości SMS do konkretnej osoby? Ile można utworzyć (już są utworzone) grup z kontaktami? Ile można ludzi wsadzić do jednej grupy?
  0
 • Users Avatars Mini
  (L)EGIA pisze: 2005-04-16 03:08
  Wypasiony telefonik!!!Oby więcej takich na rynku i oby były jak najtańsze!!!POZDRO!!!!!!!!!!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  Gawel pisze: 2005-04-22 16:01
  POWTARZAM MOJE PYTANIE - Proszę odpowiedzcie: UŻYTKOWNICY K700i - powiedzcie mi. czy Wy też macie może czasem straszne kłopoty ze sterowaniem, tzn. z Joystickiem???? bo ja mam straszne i jeśli to tylko mój taki jest to oddam go na gwarancji do naprawy a jeśli nie to pewnie mi nie przyjmą...
  0
 • Users Avatars Mini
  osad pisze: 2005-04-22 18:27
  --Gawel-- co znaczy straszne kłopoty nie działa czy co?
  0
 • Users Avatars Mini
  Danio pisze: 2005-04-22 20:17
  Ja mam swojego prawie rok i nic mi ngdy w nim nie nawalilo. No moze oprocz 1-2 zwisow :P
  0
 • Users Avatars Mini
  osad pisze: 2005-04-22 21:13
  Kto wie gdzie załatwić przejściówkę do słuchawek na jacka?
  0
 • Users Avatars Mini
  corvous pisze: 2005-04-24 18:06
  NARESZCIE MAM! ...i mam z nim małe problemy(zastanawiam się czy to winamoja czy sprzętu). . . . . . . . Czemu po zaprogramowaniu stacji radiowych i przejścia do MENU głównego(bez minimalizacji radia) i ponownym wejściu na RADIO musze znów szukać stacji gdyż w miejscach w których wcześniej pozapisywałem konkretne rozgłośnie znów mam puste miejsce. Może poprostu cos źle robie. . . . . . . . . . . . .Kolejna sprawwa to dzwonki na przychodzące SMSy. Kontaktów z SIMa nie kopiowałem do pamięci fona ...i tu pytania... czemu mam dostępnych tylko 7 dzwonków na ustawienie SMSa? Czy wogóle da się ustawić inny dzwonek niż te są dostępne(wina SIMa, SOFTU, czy MOJA)?
  0
 • Users Avatars Mini
  osad pisze: 2005-04-24 22:11
  **corvus - z radiem coś zrąbałeś, do sms są tylko te seryjne dzwonki i nic się nie da zrobić
  0
 • Users Avatars Mini
  mellow pisze: 2005-04-25 03:43
  witam. mam okazje kupis k700i za 550 zl na gwarancji uzywane 3 miesiace. czy to sie oplaca?
  0
 • Users Avatars Mini
  amplituner pisze: 2005-04-25 17:10
  no jasne bierz bez zastanowienia!!!maszyna fullllllllll wypas i za taka kase sam chetni bym kupił!!!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  makavelli82 pisze: 2005-04-26 03:33
  chociaz mogli by dolozyc karty pamieci do niego to napewno by te mp3 sie przydalo
  0
 • Users Avatars Mini
  corvous pisze: 2005-04-26 20:52
  RoBe2tO -DZIĘKI za odpowiedź, chociaż z radiem nic nie zrąbałem .... na zanikające stacje radiowe pomogła wizyta w serwisie i wgranie nowego softu. . . . . . . . . . . . . . . . .A ja znowu mam pytanie : czy komus udało się ustawić dzwonek/fotke od razu dla całej grupy kontaktów (jak w NOKIACH) żeby nie pierniczyć sie z indywidualnym przyporządkowywaniem dzwonków do konkretnych osób. ?
  0
 • Users Avatars Mini
  corvous pisze: 2005-04-26 20:57
  . . . . mellow ja myślałem ze gdybym kupił używke (6 m-cy) za 650 już zrobiłbym dobrze, Więc powiem krótko: BIER GO STARY!! OPŁACA SIE!! . . . . Chociaż przesiadka na ten telefon z innego producenta chwilowo mnie rozczarowała.
  0
 • Users Avatars Mini
  zedit pisze: 2005-05-04 21:05
  mam go już 2-gi miesiąc i jestem bardzo zadowolony, soft (R2A) trochę niestabilny ale się przyzwyczaiłem i mogę tylko ten telefon polecić.
  0
 • Users Avatars Mini
  waxed pisze: 2005-05-09 14:24
  Mam małe pytanie co do tego modelu telefonu, czy zasięg wam często nie gubi, bo ja czasami jak rozmawiam to podczas rozmowy mi sie rozłącza i pokazuje mi ze nie ma zasiegu, aha ale to tylko w udynkach mi sie zdarza. Pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  Żurek pisze: 2005-05-09 18:31
  Telefon jest wypasiony i wart swojej ceny
  0
 • Users Avatars Mini
  Chalski pisze: 2005-05-12 13:33
  corvous: mi się nie udało od razu ustawić całej gupy, a bardzo bym chciał. waxed: raczej nie mam takich problemów. Może wizyta w serwisie rozwiązałaby ten problem.
  0
 • Users Avatars Mini
  tom pisze: 2005-05-12 22:11
  mam T610 i chcę go wymienić ze względu na niefunkcjonalną książkę adresową (brak możliwości wpisania dokładnego adresu w książce telefonicznej). Przy próbie synchronizacji z Outlok nie przyjmował zakłądki adresowej, również polskie znaki były mu obce. Czy ktoś sprawdził jak jest w tym modelu. Waham się miedzy N6230 a K700i. Z tego co wiem to nokia ma lepszą książkę telefoniczną od T610. Z góry dziękuję za informację
  0
 • Users Avatars Mini
  kuyk pisze: 2005-05-15 17:31
  witam , jakie ma oznaczenie bateria z PLUSA , bo mam f500i (bateria BST-35 Li-Pol) i czy ona bedzie pasowac do K700,pozdro
  0
 • Users Avatars Mini
  tom pisze: 2005-05-16 16:05
  wg oznaczenia jest taka sama BST-35 Li-Pol 700 mAh. Przynajmniej ja taką dostałem
  0
 • Users Avatars Mini
  Graba pisze: 2005-05-16 16:45
  obecnie biore ten telefonik w plusie na abonament i płace 1.22:))) przy najnizszym abonamencie
  0
 • Users Avatars Mini
  lll pisze: 2005-05-18 19:18
  słaba bateryjka :-P
  0
 • Users Avatars Mini
  Witcher pisze: 2005-05-20 01:27
  Hmmm... Postanowilem zmienic telefon (i tu zaczynaja sie schody) czytam juz od 4h rozne informacje z polskich jak i z zagranicznych serwisow, im dluzej nad tym siedze tym wiecej mam pytan :) Postanowilem wybrac miedzy: Motorola E398 Sony Ericsson K700 hmm K750 ? Siemens SX1 Siemens S65 Czy moge prosic o pomoc: Mniej wiecej czego oczekuej od telefonu (funkcjonalnosci - telefonicznej - mozliwosc zapisania duzej ilosci przychodzacych wiadomosci w miare rozbudowana ksiazka telefoniczna, beteria, oprogramowanie), od czasu do czasu (jesli telefon bedzie posiadal nimniejsza opcje) posluchac muzyki (nie potrzebuje milionow MB aby pomiescic tysiace kawalkow starczy kilkadziesiat), zrobic zdjecie, czy nakrecic film... Wazne tez jest wyposazenie zestawu i czy mozna o cos rozszerzyc. Tel zamierzam brac w sieci ERA... Prosze o pomoc
  0
 • Users Avatars Mini
  duch(kacper) pisze: 2005-05-24 23:16
  telefonik jest tylko zkilkoma wadami, i wlasnie ta naklejka na dole telefonu lubi odpadać
  0
 • Users Avatars Mini
  Cacuch pisze: 2005-05-30 17:32
  Ja Bym wybrał chyba S65. W opcjach prawie niczym się nie różni od K700, a ma możliwość doczepiania kart pamięci.
  0
 • Users Avatars Mini
  Gawel pisze: 2005-05-31 20:46
  Czy w waszych też nie można ustawić dzwieku z np. mp3 jako sygnal nadejscia wiadomosci ??
  0
 • Users Avatars Mini
  Adam pisze: 2005-06-01 17:14
  Graba weź się chłopie puknij w główkę K700i kosztuje 1 zł ale w MaxProfit! 200-gdzie abonament wynosi 244zł brutto. Żal mi takich ..... jak ty
  0
 • Users Avatars Mini
  MłodyGniewny pisze: 2005-06-06 20:58
  Hejka Mam ten telefonik od tygodnia. Zajebisty sprzęcik ale wkurza mnie to że bateria mi strasznie krótko trzyma. musze go ładować co drugi dzień przyznam bawie sie nim troche ale czy to nie przesada ze mi trzyma nie całe 2 dni????? prosze o jakąś pomoc. PS zna ktoś stronki z jakimiś oproggramowaniem do tego fona Z góry dzieki
  0
 • Users Avatars Mini
  Grzebień pisze: 2005-06-10 17:49
  Czy ktoś zna może jakiś komis,serwis w WARSZAWIE w ktorym wgraliby mi nowy sofcik?
  0
 • Users Avatars Mini
  Grzebień pisze: 2005-06-10 17:54
  moj soft to R2L001
  0
 • Users Avatars Mini
  delong pisze: 2005-06-10 21:20
  mam ten telefonik ale się zastanawiam dlaczego producenci zawsze lub przeważnie spieprzą to co dobre.....jakoś nie mogę się przyzwyczaić to odmiennego blokowania klawiatury telefonu niż w T 610. Poza tym drobnym mankamentem brakuje tego co w T 610 było bardzo proste do zrobienia....chcąc ukryć numer telefonu było to tylko jedno klikniecie więcej i wybierałem numer a tu....klik ...klik i zostaje na stałe póki znowu nie poklikam i nie zmienię ......niczym w nokii ...a przecież między innymi dlatego nokii nie mam ;)
  0
 • Users Avatars Mini
  wopo pisze: 2005-06-14 13:44
  Grzebień.W Warszawie wgrałem nowy soft do K700i R2AL029. Różnica m.in. polega na tym ,że jako dzwonki możemy ustawic nie tylko mp3 ale też mp4 i amr.Poprawiona też jest jakość zdjęć (kontrast i kolor) oraz błędy w książce telefonicznej (identyfikacja) . Teraz jest super ! Podaje namiar 502 660 796 , 0-22 423 38 12 . Pozdro for all...
  0
 • Users Avatars Mini
  nika pisze: 2005-06-19 01:59
  cze! mam SE K700i i podczerwień, ale zgrywanie fotek z tel do kompa to koszmar! ktoś wie czy można zaznaczyć kilka naraz i przesłać, czy trzeba to robić po kolei? Proszę o pomoc!! Dzięki. Nika
  0
 • Users Avatars Mini
  Grzebien pisze: 2005-06-19 23:15
  A czy przy robieniu zdjec jest ten trzask?/wopo
  0
 • Users Avatars Mini
  wopo pisze: 2005-06-20 16:57
  Grzebień. Trzask można wyłączyć !!!
  0
 • Users Avatars Mini
  Andrzej pisze: 2005-06-22 17:57
  mam maly problem z moim erykiem:( kupilem kabel do fona, zainstalowalem oprogramowanie do telefonu i kabla, a pomimo to nie wykrywa mi telefonu( kabel system wykrywa) a moze problem tkwi w kablu bo to jest kabek do sony ericssona t68/t610 a gosciu mi powiedzial ze bedzie dobry.... Prosze o pomoc!!!!!!!!! pozdrawiam andrzej
  0
 • Users Avatars Mini
  cry_stal pisze: 2005-06-26 16:44
  wopo jak można wyłączć ten dźwięk przy robieniou zdjęć???
  0
 • Users Avatars Mini
  ewqa pisze: 2005-06-27 13:05
  Ja tam wolę mojego S65...
  0
 • Users Avatars Mini
  Thomsonix pisze: 2005-06-28 02:18
  Mam pytanie, otóż mam do wyboru Sony Ericssona K700i oraz Motorole V80, raczej sklaniam sie ku SE ale jeśli ktoś służyłby jakimiś wskazówkami, byłbym wdzięczny.
  0
 • Users Avatars Mini
  TIGER27 pisze: 2005-06-29 01:33
  K700I- NIC WIEJ W TELFONIE NIE POTRZEBA,MÓGŁBY TYLKO MIEĆ WYMIENA KARTE PAMIĘCI I ZMIENNE DZWONKI SMS JAK W S700I
  0
 • Users Avatars Mini
  darcyn pisze: 2005-06-30 12:46
  nika - nie da sie tak
  0
 • Users Avatars Mini
  darko pisze: 2005-06-30 12:50
  dlaczego nie moge przeslac filmu za pomoca kala a wszystko inne przesylam?
  0
 • Users Avatars Mini
  DżoDżo pisze: 2005-07-04 18:02
  naprawde porządnie zrobiony telefonik, co prawda ma troszke słabą bateryjke i może troche mało pamieci ale poza tym nic mu nie brakuje ;-)
  0
 • Users Avatars Mini
  mati467 pisze: 2005-07-05 16:14
  czy ten foniq makamere?? piszcie na e-mail mati467@o2.pl
  0
 • Users Avatars Mini
  Mari pisze: 2005-07-06 22:05
  Witam ja tez bede zachwalac k700i. Ale mam pytanie bardzo bym prosil zeby ktos z milych osub czytajacych ten kometarz podali mi link z darmowymi grami na SE K700i bede bardzo wdzieczny takim osobom :):)
  0
 • Users Avatars Mini
  witosol pisze: 2005-07-07 16:19
  telefon fajny, tylko wkurza mnie brak sluchawek-czerwonej i zielonej.laczenie sie za pomoca klawiszy funkcyjnych to porazka.jak by jeszcze bylo tak ze 1 klawiszem wlaczam i wyl rozmowe,a tak to jest koszmar.dlatego go nie kupie choc ma wypas funkcji
  0
 • Users Avatars Mini
  krycho pisze: 2005-07-11 02:38
  Panowie! Co wybrac Nokie6230 czy SE K700i?? Zaznaczam,ze obecnie uzytkuje Nokie 6310. K700i ma chyba o wiele gorsza baterie, mniejsza skrzynke smsowa.. Co robic? Doradzcie, prosze!
  0
 • Users Avatars Mini
  macieq pisze: 2005-07-11 18:58
  Mi kolega sprowadził za niecałe 350zł
  0
 • Users Avatars Mini
  se pisze: 2005-07-13 20:46
  ja użytkuje tego sony eryczka od 2 miesięcy i jestem z niego bardzo zadowolony, zwazywszy na to że do tej pory nie miałem innego fona niż nokia... ktoś zapytał czy wybrać tego se czy 6230..? pwoeim tylko że koleżka który w podobnym czasie wziął własnie tą nokie w tej chwili na nią narzeka.. zawiesza się, traci zasięg, jak np wejdzie do windy gdzie nie ma zasięgu, następnie wyjdzie z niej telefon nie może sam spowrotem odzyskać zasięgu.. no ale to może tylko jeden trefny model..
  0
 • Users Avatars Mini
  krycho pisze: 2005-07-14 02:17
  Witam! No wiec dzis odebralem K700i i musze przyznac,ze bardzo pozytywnie mnie zaskoczyl. Chcialem od razu go sprzedac,ale chyba jednak go sobie zostawie. Jest fajny!:) Jak sobie sformatuje porzadnie baterie, to napisze wiecej :) Mankamentem (dla mnie dosc istotnym) jest vibra. Jest bardzo slaba. Mam w domu jakiegos starego Samsunga i tam vibra jest mocniesza niz w K700... Takze minusem tego aparatu jest slabiutka vibra, ale tak to smiga fajnie!:) Musze sie teraz przestawic z Nokii i nauczyc sie obslugiwac K700i :) Pozdrawiam!:)
  0
 • Users Avatars Mini
  barciu-idea pisze: 2005-07-16 21:06
  Witam. Krycho mam nadzieję że nie będziesz żałował :) ja też stałem przed wyborem K700i a Nokia 6230 i wybrałem źle :) mankamenty eryka to bateria, mała pojemość sesemesków, brak możliwości założenia folderów na sms, w kalendarzu brak bardzo istotnej funkcji- przypomnień cyklicznych (można zapomnieć o wpisaniu sobie urodzin dziewczyny- znowu będzie bura :)) Wprawdzie na przypomnienia jest sposób- synchroniznacja z MS outlook no ale nokia nie zapomniała o swoich zapominalskich użytkownikach :)
  0
 • Users Avatars Mini
  ziomal pisze: 2005-07-20 17:01
  witam mam pytanko bo nie wiem co mam wybrac k700i, nokia 6670, siemens s65??...pomozcie
  0
 • Users Avatars Mini
  krycho pisze: 2005-07-21 21:57
  To prawda.. Telefon jest fajny, ale bateria moglaby dluzej trzymac, bo na razie wystepuje mi 2 dni..
  0
 • Users Avatars Mini
  Reich86 pisze: 2005-07-25 12:38
  Wypasiony telefon, zamierzam kpić albo k700i albo p900, musze przyznać że SE rulez.
  0
 • Users Avatars Mini
  Bodal pisze: 2005-07-26 12:35
  Witam wszystkich, właśnie wczoraj nabyłem K700i i musze powiedzieć że jest super. Nie wiem jeszcze jak z baterią bo dopiero raz ją ładowałem ale reszta jest poprostu ekstra. Niedawno miałem Nokie 6230 ale Eryk jest fajniejszy. Jakość wykonania, dźwięki, ekran wszytko w tym telefonie jest dużo lepsze, solidniejsze. Co do obsługi to też nie mam zastrzeżeń. Myślałem, że po przesiadce z Nokii będą problemy ale nie. Klawiatura i dżojstik też działają bez problemu. Długo się zastanawiałem czy go kupić i teraz wiem że to jest to. Całe życie używałem Nokii, czasem Motoroli. Teraz nastała era Ericssona.
  0
 • Users Avatars Mini
  witosol pisze: 2005-07-26 21:24
  mam pytanie.czy w k700i mozna ustawic np. odbieranie i rozlaczanie polaczenia jednym klawiszem np. funkcyjnym. prosze o odpowiedz
  0
 • Users Avatars Mini
  lojes pisze: 2005-08-04 18:26
  Nie nie ma takiej mozliwosci. Jedyna możliwość to całą klawiaturą.
  0
 • Users Avatars Mini
  lojes pisze: 2005-08-04 18:29
  Zasadniczo fajny telefon, po za jedna żeczą. Obudowa !!! Telefonu uzywałem przez około 0,5 roku i na obudowie pojawiły sie slady wycierania. Ale w sumie telefon jest ok. oprogramowanie i funkcjonalnosć tego telefonu jest jak najbardziej super.
  0
 • Users Avatars Mini
  rafix1 pisze: 2005-08-05 02:15
  mam ten fonik 5 m-cy i nie narzekam. fakt bateria trzyma 2-4dni w zależności od intensywności użtkowania. Mialem wczesniej NOKIE i już nigdy do nich nie wróce. NOKIE są dla nie za wolne i za ciężkie i jeszcze z technologią są jakieś pół roku do tyłu. A propos można jakoś wyłączyć ten trzask przy robieniu zdjęć.
  0
 • Users Avatars Mini
  daro pisze: 2005-08-06 16:34
  uzywam programu floads mobile agent 2 i nie moge przeslac przez kabel filmow na komputer. jaka moze byc przyczyna?
  0
 • Users Avatars Mini
  Bodal pisze: 2005-08-07 14:54
  Mam go już prawie 2 tygodnie i jestem bardzo zadowolony. Bateria trzyma 4 dni, moze to i krotko ale laduje sie w godzinke wiec nie ma tragedii. Jakosc wykonania w porownaniu do nokii jest o niebo lepsza. Moja poprzednia N6230 trzeszczala po paru dniach i do tego na ekranie momentalnie zbieral sie kurz. To samo jest w 7200 mojej dziewczyny. Telefon jest tak mizernie zrobiony ze po pol roku wydaje sie ze sie zaraz rozleci. Soniak to zupelnie inna bajka. Nie mialem problemow z przestawieniem sie z nokii jesli chodzi o menu. Jeden dzien zabawy i juz wiadomo co gdzie jest. Nie wiem co tu jeszcze napisac. Telefon jest super. Nastepny na 100% to tez bedzie SE. Jakby ktos chcial sie o cos zapytac to zapraszam na GG 1131341. Pozdrawiam:)
  0
 • Users Avatars Mini
  ja pisze: 2005-08-07 16:23
  A jak w porownaniu do N6670 (czy tez ta 7610) ? Porownywal ktos? N6670 jest duzo wieksza od SEK700i i do tego nie ma radia !! Teraz mam N7650 ale poniewaz wlasciwie i tak nie uzywam symbianu to mysle,ze chyba jednak SE jest lepszy (mimo,ze nie ma kart,hm) . A jak Wy uwazacie ?
  0
 • Users Avatars Mini
  witosol pisze: 2005-08-07 18:25
  Mam pytanko czy ktoś z szczęśliwych posidaczy tego telefonu może mi napisać czy występuje w nim opcja np: puszczenia mp3 lub radia na głośnik, inaczej mówiąc słuchania bez słuchawek?
  0
 • Users Avatars Mini
  samael666 pisze: 2005-08-08 11:25
  Mam pytanie ale na zdjęciach widać mój blok w którym mieszkam:P
  0
 • Users Avatars Mini
  skrzacior pisze: 2005-08-10 03:01
  wie ktos z kad moge sciagnac jakiegos nowego softa do tego fona ????
  0
 • Users Avatars Mini
  skrzydlo11 pisze: 2005-08-14 16:31
  posiadam ten telefon od 3 miesiecy i jestem zadowolony.kupilem sobie kabelek usb i dobry pokrowiec i jest spox.w necie znalazlem pelny soft do komory.bardzo polecam ten telefon.pozdro
  0
 • Users Avatars Mini
  skrzydlo11 pisze: 2005-08-14 16:35
  jesli ktos chce sie czegos dowiedziec o k700i lub skad sciagnac soft zapraszam na gg 2883476
  0
 • Users Avatars Mini
  witosol pisze: 2005-08-18 16:04
  wlasnie odebralem nowke k700i z salonu era.telefon marzenie-full wypas jesli chodzi o funkcje. pamieci ma 42MB narazie starczy,a za rok jak stanieje k750i to go wtedy kupie gdyz ten ma karte pamieci i nic do szczescia wiecej nie potrzeba,pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  Asiek pisze: 2005-08-18 23:44
  Cześć. Mam kilka pytań odnośnie tego telefonu. Za 3 tyg czeka mnie wymiana aparatu w Erze. Póki co jeszcze nie zdecydowałam jaki model kupię. SE k700i jest w kręgu zainteresowań. Trochę o nim czytałam na róznych forach. Mam teraz mały mętlik, stąd moje pytania: 1. pyt do tych, którzy kupowali ten tel w Erze (szczeg. ostatnio) - czy w pudełku znajduje się zestaw słuchawkowy? 2. jak sprawuje się jostic i klawiatura? faktycznie jest twarda i śliska, a jostic jest oporny? 3. natrafiłam na opinie, że boczne przyciski służące do łączenia z netem są bardzo czułe i czasem np. nosząc tel w plecaku czy kieszeni tel łączył się z netem. Czy faktycznie taki problem zaobserwowaliście? Czy blkokada klawiatury nie blokuje niepowożądanych połączeń z netem?
  0
 • Users Avatars Mini
  Asiek pisze: 2005-08-18 23:45
  cd (troche tego jest, ale wolę się upewnić przed podjęciem ostatecznej decyzji...) 4. czy można przyporządkować różne dźwięki do pojedynczych osób, czy tylko do grup? 5. czy po upłynięciu minuty rozmowy telefon cichym sygnałem da znak, że owa minuta upłynęła? 6. ustawianie budzika - czy można ustawić raz na dobre budzenie np. od pon do pt o określonej godz, czy trzeba ustawiać godz budzenia pojedynczo, tzn. w przeddzień budzenia? 7. czy istnieje możliwość zapisania cyklicznego informowania o jakiś datach (np. że co roku 7 lipca wyskakuje komunikat o ur XY? 8. czy bez problemu mozna używać irdy do komunikacji z innymi tel (innych marek)? Hmmmm... Więcej pytań poi co nie przychodzi mi do głowy :) Będę wdzięczna za odpowiedzi. Dzięki wielkie. Pozdrawiam.
  0
 • Users Avatars Mini
  w2itosol pisze: 2005-08-19 13:04
  od wczoraj mam k700i i moje spostrzezenia: ta dostawa k700 ma baterie li-polimerowa 700, zobaczymy jak dlugo bedzie trzymac, klawisze sa b.dobre, nie rozumiem tych co mowia ze sa sliskie i w ogole, ma full funkcji, kawalki mp3 wgralem z jakoscia 64KB/s i zajmuja polowe wielkosci normalnego mp3 ktory ma 128KB/s, a jakosc dzwieku jest między nimi identyczna.11 kawalkow zajmuje mi 16MB,wiec jest dobrze,zdjecia w 640x480 i 1280x768 sa jakosciowo identyczne,przy 640x480 majac wczesniej wolne 40MB moglem zapisac 670 fotek,jesli ktos chce jakies info o k700 to moj gg 2227536 pozdrawiam,inne info odnosnie k700 dopisze pozniej
  0
 • Users Avatars Mini
  corv pisze: 2005-08-22 11:58
  ASIEK..... 1.zestaw słuchawkowy powinien być......2.joy-kwestia przyzwyczajeni i kciuka urzytkownnika, klawaitura twarda,śliska z wyczuwalnym clickiem, taż do przyzwyczajenia....3.Boczny przycisk rzeczywiście czuły ale blokada klawiatury daje mu rade....4.Grup urzytkowników nie ma, ale do pojedyńczych osób można bez problemu przyporządkować sygnał,pod warunkiem żę dany kontakt jest skopiowany z karty do pamięci telefonu. ....5.Nie ma sygnału po upłynięciu minuty rozmowy......6.Można ustawic budzenie cykliczne na konkretne dni tygodnia o tej samej godzinie.....7.W zadaniach teefonu można ustawić cykliczne przypominanie o ważnych dla ciebie rzeczach.....8.Nie napotkałem na problemy przy komunikacji przez port irda z innymi telefonami. ...........osobiście dla mnie minusem jest sygnał sms, można wybraż jedynie z siedniu juz zdefiniowanych przez producenta.
  0
 • Users Avatars Mini
  corv pisze: 2005-08-22 12:00
  Poszukuję programu do robienia BACKUPu danych z K700, komunikacja z kompem przez port IrDA. Proszę o pomoc.
  0
 • Users Avatars Mini
  Tofik pisze: 2005-08-23 22:48
  Moje wrazenie z PRÓBY kupienia tego telefonu. Jest jak Yeti, podobno istnieje tylko nikt nie widział. Najpierw poszedlem do Germanos: taaak jest ale tylko na abonament. a czym to sie różni pytam, w tym momencie koles zaczął mieszaś sie w zeznaniach, w koncu stwierdzil ze nie mozna go kupic za gotówke. Germanos 2 salon, taaak jest ale akurat nie mamy i nie mozna zamowic bo my dostajemy telefony z przydziału. No nic teraz kolej na salon ERY, pani nr 1, oczywiscie jest dostepny mozemy zamowic tylko musi pan dac zadatek, ok przychodze nastepnego dnia pani nr 2 yyyy ten telefon juz nie jest dostepny w sprzedazy i nie mozna go zamowic, w caaaaałej Polsce nie ma. Teraz BOA Ery, oczywiscie telefon jest dostepny w salonach. AAAAAAAAAAA Ku..waaaaaaa. Mam pytanie czy komus udało sie ostatnio kupic ten telefon w Erze za 799zł bez umowy??
  0
 • Users Avatars Mini
  witosol pisze: 2005-08-24 11:03
  do tofik: mi sieudalo kupic go tydzien temu,w salonie ery. musialem sie na niego zapisac (skad to znamy), o zadatku nawet nie ma mowy,ja chcialem dac ale nie chcieli, po prostu poczekalem na dostawe 2 tyg i go dostalem,pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  prinee pisze: 2005-08-24 19:13
  a ja wole sony ericssona w800 ma 262tys kol i jest duzo ladniejszy i ma odtwarzacz mp3 i wogole jest wypasiony
  0
 • Users Avatars Mini
  Kay pisze: 2005-08-28 00:41
  Kupilam niedawno k700i i jestem pod wrazeniem. Jedyne co mi nie berdzo odpowiada to klawiatura (klawisze za blisko siebie, sliskie i dosc wypukle), brak oslony obiektywu ( o ile mi wiadomo w k508i juz o niej pomyslano) i grubosc tego telefonu. Poza tym reszta jest naprawde ok!
  0
 • Users Avatars Mini
  Kay pisze: 2005-08-28 00:51
  telefon przywiozl mi kurier (maly plusik dla ery - kurier byl za darmoche!!! ;D), wiec nie wiem jak to jest jesli chce sie ten telefon kupic nie na abonament, ale kiedy bylam w salonie po dokladny cennik widzialam jak wlasnie sprzedawali dwa takie telefony.. p..... ze nie ma go w calej Polsce ;) dalam za niego 389 zl w najtanszej taryfie i nie byl to wcale jeden z drozszych telefonow, raczej wlasnie z tych "posrodku".
  0
 • Users Avatars Mini
  Tofik pisze: 2005-08-28 15:11
  Ja walcze nadal. w Germanosie mają ten telefon ale maja tez zarządzenie z góry zeby nie sprzedawac go za gotówke wiec tylko sobie obejrzałem, jest super. do salonu Ery ide w przyszlym tyg. ma byc dostawa do ich magazynu i moze wtedy bede mogl zamowic. A jesli nie do wybiore sie do Wawy do komisu, dostepne bez problemu w cenie 600-700 zł.
  0
 • Users Avatars Mini
  barciu-idea pisze: 2005-08-30 22:32
  zapraszam do IDEA ten telefon jest u nas non stop dostępny :) chciałbym skorygować to co napisał corv- w telefonie nie ma funkcji ustawienia przypomnień cyklicznych można to zrobić jedynie przez synchornizacje z msoutlook
  0
 • Users Avatars Mini
  Kay pisze: 2005-08-31 18:50
  czytalam na zagranicznych forach ze istnieje mozliwosc wylaczenia dzwieku migawki poprzez zmiane profilu na "spotkanie" lub poprzez wyciszenie dzwiekow. Niestety, nie dziala :/ Pewnie maja jakies inne wersje oprogramowania czy cos.. Czy komus to sie udalo w Polsce??? :)
  0
 • Users Avatars Mini
  Kay pisze: 2005-09-01 01:47
  doczytalam ze jest to napewno mozliwe w wersji oprog. R2L001 a ja mam R2AY004, ale UWAGA!!!!! udalo mi sie moj telefon zrobic w konia i wygrac z dzwiekiem migawki choc jest to operacja dosc niewygodna - wystarczy zrobic zdjecie podczas rozmowy :))))))) zeby taniej wyszlo dzwonie sobie do biura obslugi (za co nic nie place) i wtedy moge sobie strzelic cicha fotke :D hurra!!!!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  SOMEONE pisze: 2005-09-01 16:01
  Witam! Mam pare pytan dot. tego telefonioku. Po pierwsze - CZY MP3 DA SIE USTAWIC JAKO DZWONKI? Drugie - CZY DZWONKI SA GLOSNE? /pamietam w t300 byly srednioslyszalne:// ile KB moze meic wiadomosc MMS i czy mozna w kazdym slajdzie zamiescic zdjecia + dzwiek. Zgory dziekuje za odpowiedz!!
  0
 • Users Avatars Mini
  witosol pisze: 2005-09-03 00:02
  someone: 1-tak, 2-tak, mms nie wiem bo nie wysylam, nie rozumiem pytania, albo robisz zdjecie, albo nagrywasz film, albo dzwiek z dyktafonu, nie wiem czy o to chodzi....
  0
 • Users Avatars Mini
  ATieQ pisze: 2005-09-06 01:55
  Hmmm ... moje marzenie ?
  0
 • Users Avatars Mini
  dk1983 pisze: 2005-09-06 11:07
  Mam ten telefon od tygodnia. Poprzednio mialem sagema my x5-2 ktory mial rownie imponujacy ekran i robil moim zdaniem bardzo dobre zdjecia. Ale to wszystko nic w porownaniu z k 700. Bogactwo funkcji i intuicyjne menu sprawiaja ze SE to naprawde sietny tel z duza iloscia bajerow:)))) naprawde polecam.ps zanim go kupilem zastanawialem sie nad 6230 ale nokia nie popisala sie(jak zwykle) wielkoscia wyswietlacza ani jakoscia zdjec. jeszcze raz goraca polecam sony ericssona;)))))
  0
 • Users Avatars Mini
  SonyErYk:) pisze: 2005-09-07 15:17
  hej napiszcie jakies stronki z darmowym oprogramowaniem i grami. Mam pytanie jak sie zmienia softa? Mam strasznie kiepską baterię trzyma mi tylko 1 dzień!!!!!! czy da się z tym cos zrobić????? czy wy też macie takie problemy z baterią??? Prosze niech ,mi ktoś pomoże
  0
 • Users Avatars Mini
  matu90LOP pisze: 2005-09-08 18:56
  Sony Erikson K700I jest super
  0
 • Users Avatars Mini
  Tofik pisze: 2005-09-08 23:00
  No wreszcie mam, bateria sie wlasnie formatuje. Telefon super, masa funkcji, szkoda ze w komplecie nie ma kabla USB ale juz zamowilem wiec zaraz zapcham te 40 mega.
  0
 • Users Avatars Mini
  Rusu pisze: 2005-09-09 15:33
  Witam :) Przymiezam sie do niego w erze abonament 40 zl i w tym mam 80 minuto darmowych do kazdej sieci ;) i dostaje go za 49 zl :) chyba sie oplaca nie ? martwi mnie joystyk czy on jest bardzo niewygodny w prowadzeniu czy meczy nim latanie po telefonie ??
  0
 • Users Avatars Mini
  witosol pisze: 2005-09-16 12:47
  moj k700i wytrzymal przy ok 20min.rozmow i w czuwaniu (bez zabawy nim) 6 dni. jak sie nim bawilem to wytrzymywal 1,5 - 2 dni. mysle ze 6 dni to wynik w pelni zadowalajacy kazdego uzytkownika, pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  lukas pisze: 2005-09-16 17:09
  Witam, mam problem z kablem do SE. Mam win xp sp2. Podłączam do usb, wykrywa nowe urządzenie. Wkładałem płytke oryginalną od SE i nic się nie chce zainstalować. Ściągałem też z neta jakieś sterowniki, ale też nic. W menadżerze urządzeń tylko pojawia się żółta ikonka USB-UART Controller z wykrzyknikiem. Bardzo proszę o pomoc.
  0
 • Users Avatars Mini
  Chalski pisze: 2005-09-21 12:46
  Już ponad pół roku mam ten telefon i jestem z niego b.zadowolony. nie żałuję przesiadki z nokii. A wczoraj mój SE K-700 zachwycił mnie jeszcze bardziej. Wystarczyła chwila nieuwagi i zaliczył lot z 3 piętra. Telefon znajdował się w "foliowej" osłonce i na szczęście lądował na trawie. Przerażony zbiegłem na dół, podnoszę go i tu mały szok - nawet się nie wyłączył !! Wszystko działa bez zarzutu, tak - jakby tego lotu w ogóle nie zaliczył. Na prawdę miła niespodzianka :-)
  0
 • Users Avatars Mini
  Postac nr 1 pisze: 2005-09-22 22:25
  Witam mam pytanie, ile telefonik miesci smsow? 25 karta + ?? Z gory dzieki za odp. Zycze milego dnia i pozdrawiam wszystkich uzytkowniko SE !!
  0
 • Users Avatars Mini
  Tofik pisze: 2005-09-22 23:26
  Lukas, zeby skonfigurować połaczenie z komputerem musisz miec sterowniki do kabla, zwykle daja takie w zestawie ale jesli nie masz to powinno byc gdzies na internecie. Mam pytanie, czy Wam tez tak strasznie wolno wgrywaja sie dane po kablu?? MP3 4 MB szła chyba z godzine.
  0
 • Users Avatars Mini
  Postac nr 1 pisze: 2005-09-23 14:52
  Witam. Ponawiam prosbe o odpowiedz na pytanie ile telefon zmiesci smsow? Pytam z ciekawosci bo nie wiem czy na smsy jest przydzielana pamiec z wbudowanej pamieci (ok40mb). Czy moze tel ma wlasne ograniczenie do liczby smsow w skrz. odbiorczej. Z gory dzieki za odpowiedz i wyrozumialosc na tego typu pytania. Pozdrawiam.
  0
 • Users Avatars Mini
  SonyEryk pisze: 2005-09-23 18:47
  Tofik proponuję ci zebyś się przeżucił z kabla na bluetoota Taka mp3 4mb przesyła się wtedy około 10 minut no i tel niigdzie nie musisz nigdzie podłączac. Mozesz zacząć wysyłać mp3 i isć sobie z telefonem do innego pokoju a to bedzie sie cały czas wysyłało:) Postac Ne 1 mieści się około 80 smsów plus sim to około 100. jak dla mnie mało:(
  0
 • Users Avatars Mini
  SinyEryk pisze: 2005-09-23 18:53
  mam strasznie słabą baterię trzyma mi jeden dzień!!!!!!!!!!!!!!! czy wymienią mi to na gwarancji??? jak myślicie???
  0
 • Users Avatars Mini
  Postac nr 1 pisze: 2005-09-24 13:09
  SonyEryk, dzieki za odp. Jak dla mnie to tesh troche malo. Szkoda bo przy takiej pamieci mogli by poswiecic miejsca na te 200-300. Dla przykladu w starych nokiach 6210 6310i, mozna bylo zapisac 150 + sim to 175. No ale trudno. Dzieki komunikacji z PC, wazniejsze smsy mozna zawsze zrzucic to pliku txt. Co nie zmienia faktu ze szkoda. :) 3ba bedzie sie przyzwyczaic. Pozdrawiam Wszystkich.
  0
 • Users Avatars Mini
  Postac nr 1 pisze: 2005-09-24 13:11
  Aha mam jeszcze jedno pytanie do uzytkownikow. Czy podczas ogladania nakreconego filmu, telefon tesh tak troche laguje jak w K500? W sensie pixele wyrabiaja i robi sie z tego taki nie wyrazny obraz? Prosze o odp dla osob ktore znaja ten problem z K500. Z gory dzieki. Pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  dzastin pisze: 2005-09-26 16:03
  Mam pytanka: 1. Czy k700i nie ma możliwości ostrzegania dźwiękiem odpowiednio wcześnie przed rozładowaniem bateri, czy ja po prostu nie umiem tego ustawić? 2. Co oznaczają liczby w górnym, prawym rogu podczas wpisywania smsa? Wpisałem wiadomość i nie wiem, czy mieści się w jednym smsie, czy nie. Cofam kursor i za każdym wyrazem pojawia się na chwilę okienko z liczbami, np.: 1/1, 1/15, 1/17. O co tu chodzi?
  0
 • Users Avatars Mini
  Postac nr 1 pisze: 2005-09-26 16:16
  dzastin - to znaczy ze np 1/15, 1= jeden sms, a 15= ze masz w nim do wykorzystania jeszcze 15 znakow. Jakbys mial na np. 2/150 to znaczy ze zaczoles juz drugiego smsa i masz jeszcze w nim 150 znakow. Czaisz? Mam nadzieje ze odpowiednio to zinterpretujesz. Pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  dzastin pisze: 2005-09-26 16:33
  Dzieki za odpowiedź! Też tak początkowo myslałem, ale jak wytłumaczyć, że gdy cofam się kursorem po tekście joyem jeden raz - podkreśla ostatnie słowo (bo T9) i wyskakuje 1/17. OK. Cofam o kolejne słowo - podkreśla i wyskakuje 1/2. cofam dalej - 1/3. Dalej - 1/8. I teraz uwaga! W jednym miejscu w tekście pokazuje 4/17. I tego właśnie "nie czaję" :)
  0
 • Users Avatars Mini
  Postac nr 1 pisze: 2005-09-26 16:50
  No to teraz juz nie wiem jak Ci pomoc. Powinno byc tak jak mowilem. Nie spotkalem sie jeszcze z takim problemem ktory napisales w odp. Jak cos wyczaje podobnego to sie odezwe. Pozdrawiam.
  0
 • Users Avatars Mini
  Tofik pisze: 2005-09-26 19:24
  Wie ktos jak wgrac gry do K700i? Niby wszystko ok, sciagam z Netu plik *.jar, wrzucam do katalogu Inne i teraz jak go odpalic? Trzeba toto jakos specjalnie instalować czy co?? Dzieki z gory.
  0
 • Users Avatars Mini
  corv pisze: 2005-09-27 12:03
  Spróbuj wrzucic do katalogu \"Gry\" lub \"Aplikacje\" , w przyapdku wgrywanie przez Irde pliki których telefon nie może rozpoznac automatycznie wgrywają się do \"inne\".
  0
 • Users Avatars Mini
  SonyEryk pisze: 2005-09-27 12:22
  Tofik ja mam zupełnie ten sam problem nie moge wrzucić gier żeby dziłało. CORV u mnie w ogóle nie da się wżucić do katalogu gry lub aplikacje. ja wgrywam przez bluetoot i w owgóle nie ma takich folderów jak gry i aplikacje mam tylko do wyboru inne a tam niedziała. Moze coś poradzisz???? z góry dzieki. Jesli ktoś wie to niech mi coś podpowie jak gry wgrywać.
  0
 • Users Avatars Mini
  SonyEryk pisze: 2005-09-27 12:23
  zajebiście wyglądają filmiki zgrywane z komputera. To tak jakbym prawie film w telewizji oglądał na małym ekraniku zeby jeszcze on miał wiecej pamięci to bym się z nim nigdy nie rozstał SE W800 to jest marzenie ech...... :(
  0
 • Users Avatars Mini
  dakces pisze: 2005-09-27 14:00
  Witam! Telefonik super! Tylko ta bateria... Kupilem sobie na Allegro druga. Telefon w obu dobrze sformatowanych bateriach wytrzymuje tylko okolo 4 godzin rozmow (przy pelnym zasiegu) i pare godzin zabawy non stop fonikiem (radyjko itp.) Czy to normalne? Czy proces ladowania telefonu jezeli juz bateria jest pelna odcina telefon czy ladowarka? Prosze, odpowiedzcie! Pozdro!
  0
 • Users Avatars Mini
  dakces pisze: 2005-09-27 14:09
  Oczywiscie mialem na mysli okolo 4 godzin rozmow ALBO pare godzin zabawy! Jedno z dwoch!
  0
 • Users Avatars Mini
  Kay pisze: 2005-09-27 17:03
  Dzastin!!!! te 1/3 czy 1/17 to po prostu numery z listy zdefiniowanych podpowiedzi w T9!!! Pierwsza cyfra to numer podpowiedzi jaka moze byc wpisana (np naciskajac klawisz 2 jako pierwsze wyskoczy A) a ta druda to liczba wszystkich dostepnych podpowiedzi dla danego przycisku(ów). Telefon wyswietla tez liczbe znakow jakie pozostaly do konca ale tylko kiesdy zostaje ich juz ponizej 25. U mnie sygnalizuje kolejnego smsa dzwiekiem tak jak i moj poprzedni Sony Ericsson, pojawia sie tez napis "sms2". Pozdrawiam!
  0
 • Users Avatars Mini
  Kay pisze: 2005-09-27 17:05
  A co do mp3 i filmikow to przez irde tez ida strasznie dlugo... Odcinki mojego ulubionego "Family Guy" ktore maja po 9 mb ida nawet ok 100 minut. Ehhhh
  0
 • Users Avatars Mini
  Tofik pisze: 2005-09-27 20:17
  SonyEryk: Dokładnie, nie widze katalogow Aplikacje i Gry moge wrzucic tylko do Inne i dalej nie wiem co i jak. Wie ktos jak zmusisc gry do działania??
  0
 • Users Avatars Mini
  Kay pisze: 2005-09-28 00:36
  a nie da sie przeniesc z folderu Inne do Gier lub Aplikacji?? Tak jak sie przenosi np zdjecia?? Ja mam irde i wszystko idzie normalnie... a jakie macie wersje oprogramowania??? Juz sama nie wiem od czego moze to zalezec. (ja mam R2AY004)
  0
 • Users Avatars Mini
  Chalski pisze: 2005-09-28 10:40
  Tofik problem może leżeć w samych plikach - jar jar-owi nie równy, też to miałem. Szczególnie jeśli ściągnąłeś plik w zip-ie i przerabiałeś go na jar-a. Wtedy telefon nie rozpoznaje formatu pliku i wrzuca do katalogu "Inne". Trzeba odpowiednie opcje przy pakowaniu zaznaczyć i wszystko gra.
  0
 • Users Avatars Mini
  Postac nr 1 pisze: 2005-09-28 18:27
  Polecam program do kompresowania plikow MP3, BLAZE MEDIA PRO !! To dla osob lubiacych wlasna muzyke w telefonie z odtwarzaczem MP3- jakim jest SE K700i. Polecam co ze wzgledu na to ze 41mb to zarazem duzo jak i malo (dla mnie wystarczajaco). Polecam ten program poniewaz mozna w okresie 3min zrobic z mp3 o wielkosci 4mb i jakosci 10/10 - mp3 o wielkosci 1,5mb - w jakosci 7-8/10, ktora odczujemy tylko na winampie, poniewaz odtwarzacz zarowno w telefonach jak i w odtwarzaczach mp3, nie generuje takiej wysokiej jakosci dzwieku. Dlatego nie jest to odczuwalne dla ucha, a za pewne dla pamieci naszego SE K700i. To chyba tyle. Pozdrawiam wszystkich. W razie czego pisac.
  0
 • Users Avatars Mini
  to ja pisze: 2005-09-29 01:41
  Witam.Mam gry java i pliki mają rozszeżenie "jar".Chyba są do nokii. Mój SE K700 nie odczytuje tych gier.Jakie gry pasują do K700 z jakim rozszeżeniem pliku? Proszę o informacje.
  0
 • Users Avatars Mini
  mirsie pisze: 2005-10-01 16:23
  Funkcje komunikacji z komputerem i duża pamięc - które mają przesądzać o funkcjonalności telefonu oraz odtwarzacz mp3, nagrywanie video, robienie zdjęć - tracą jesli zacznie sie z nich korzystać . Transfer danych jest bardzo wolny ok.1,5kB/s co powoduje, że odechciewa się wgrywać mptrójki, zrzucać pliki video na kompa, Robiłem to za pomocą kabla i irdy. Z testu portalu wynika, że łącze bluetooth działa tak samo wolno. CZEMU? W siemensie s55 zrzut zdjęcia 40 kB trwa parę sekund w eryku - minutę.
  0
 • Users Avatars Mini
  Petro pisze: 2005-10-07 01:32
  Pytanie dla uzytkowników SE k 700i plus słuchawka Bluetooth HBH 602. Wszystko fajnie, tylko czasem tak sobie samoczynnie słuchawka rozłącza się z telefonem (co jest sygnalizowane zmianą profilu) np. po zakończeniu rozmowy (są blisko siebie, działa jedno i drugie). Tak ma być, czy sprzęt szwankuje? Ciekawe, czyja wina? Telefonu czy słuchawki? Jestem ciekaw, jak oceniają działanie telefonu i słuchawki inni użytkownicy...
  0
 • Users Avatars Mini
  pablo pisze: 2005-10-08 00:43
  siema nie wiecie, jak w tym k700i jak wlaczyc podczas rozmowy lub wybierania funkcje glosnomowiaca??? bo niestety w instrukcji nie jest opisane albo j taki slepy jestem ?!? pliiss o odp
  0
 • Users Avatars Mini
  Petro pisze: 2005-10-08 01:04
  do pablo: nacisnąć dżojstik i znaleźć odpowiednią funkcję - niestety dostępne tylko po nawiązaniu rozmowy. Nokia np. 7210 umożliwia włączenie funkcji głośnego mówienia juz w tarkcie wybierania numeru - i jest to lepsze rozwiązanie od SE.
  0
 • Users Avatars Mini
  becks pisze: 2005-10-09 02:38
  Takie moje male pytanie: słyszalem o bateriach do tego telefonu 1700! Wiecie cos wiecej an ten temat ?
  0
 • Users Avatars Mini
  SonyEryk pisze: 2005-10-09 15:28
  Becks gdzie ty słyszałes?????????? o takich bateriach????????? zwykła ma 700 a to dużo wiecej ponda 2 razy. Ja chcem taką baterię
  0
 • Users Avatars Mini
  weselnik pisze: 2005-10-09 15:29
  Mam problem o ktorym tu juz wspominano. Kupilem kabelek do tego telefonu ale komputer z winXp pro nie odnajduje tego telefonu po instalacji wyszytkich sterownikow.Znajude sam kabel i nic wiecej .Moze zna ktos sposob na to. Bede bardzo wdzieczny.Moj adres pro29@op.pl
  0
 • Users Avatars Mini
  SonyEryk pisze: 2005-10-09 15:33
  witosol oby twoja metoda wgrywania gier była skuteczna zaraz ją wyprubuje
  0
 • Users Avatars Mini
  witosol pisze: 2005-10-10 22:26
  sonyeryk: jest skuteczna gdyz mam w fonie 75 gierek ktore wybralem sobie---najlepsze, pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  Matin pisze: 2005-10-11 00:39
  "Ciekawa opcja pojawiła się przy wysyłaniu wiadomości tekstowych. Teraz telefon pamięta osoby, do których ostatnio je wysyłaliśmy i nie trzeba już ich szukać w książce telefonicznej, gdyż pojawiają się od razu po zakończeniu edycji tekstu." Czy mozna to wyłaczyc
  0
 • Users Avatars Mini
  Matin pisze: 2005-10-11 00:45
  Baterie mozna kupić na allegro. Nawet widziałem poj. 1800mAh
  0
 • Users Avatars Mini
  Sonyeryk pisze: 2005-10-11 11:46
  Hej Witosol dzieki za radę gry się ekstra przesyłają i wszystko dobrze działa wgrałem sobie kilka gierek i jest ekstra. A jakie gry polecasz??? Matin musze zobaczyć te bateria bo moja jest hu.....
  0
 • Users Avatars Mini
  becks pisze: 2005-10-11 22:50
  SonyEryk wiadomosci pochodzą z giełdy elektronicznej w milowicach z tej soboty. Polimer 1700. 45 zł.
  0
 • Users Avatars Mini
  witosol pisze: 2005-10-12 10:30
  sonyeryk: ciesze sie ze wszystko dobrze sie wgrywa. rodzaj gier zalezy glownie od preferencji zainteresowanego. mnie natomiast strzelanki malo interesuja.preferuje glownie "ludzikow chodzacych" oraz ukladanki gdzie trzeba troche myslec, choc rzadko w ogole gram, gdyz mam malo czasu,pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  SonyEryk pisze: 2005-10-12 15:16
  Witosol polecam gre maiami vice :) zebym tylko wiedział są milowice:) hm.... to ile taka bateria mogła by trzymać??? tydzień???????
  0
 • Users Avatars Mini
  Kay pisze: 2005-10-14 17:24
  U mnie w tel udalo mi sie zapisac tylko 7 notatek. Czy to normalne??? Troche malo jak na taki telefon ;/
  0
 • Users Avatars Mini
  jotes pisze: 2005-10-14 22:05
  Kay: u mnie w telefonie można zapisać do 10 notatek. Może twoje notatki były rozbudowane.
  0
 • Users Avatars Mini
  kolumb pisze: 2005-10-16 14:37
  Zajebisty telefon !!!!! Tylko jeden minus: Brak czytnika kart pamięci. Poza tym świetny.
  0
 • Users Avatars Mini
  harnas pisze: 2005-10-17 20:10
  jak to jest z tym podświetleniem klawiatury bo ja mam takie fioletowe, moj kolega ma zielone a tu pisze ktos ze ma biale??
  0
 • Users Avatars Mini
  Kay pisze: 2005-10-17 20:48
  a ja mam różowe :D
  0
 • Users Avatars Mini
  harnas pisze: 2005-10-20 00:32
  a da się to jakoś zmienić??
  0
 • Users Avatars Mini
  Adamek pisze: 2005-10-22 16:51
  Zajebisty phon ma ktoś moze strone z softami? piszcie na meila adas_n-91@interia.pl
  0
 • Users Avatars Mini
  Adamek pisze: 2005-10-22 17:59
  sorki moj meil to adas_n_91@interia.pl
  0
 • Users Avatars Mini
  krychu pisze: 2005-10-26 15:13
  fajny wygląd tego fona, ogólnie podoba sie. hmmm, skąd go wziąść. Trza bedzie rodziców na kase naciągnąć.... Albo poprosić Ojca Muchomorka o dofinansowanie bezdomnego..... ;-}
  0
 • Users Avatars Mini
  witosol pisze: 2005-11-07 12:54
  dlaczego nie moge dodad posta
  0
 • Users Avatars Mini
  witosol pisze: 2005-11-07 12:55
  SE to super telefony,ale nie moge przyzwyczaic sie do ukladu klawiszy, brak sluchawek, klawisz C (kasuje, a przecież zawsze byl to klawisz do wyjscia wstecz CANCEL), a ta strzalka wstecz jest beznadziejna.
  0
 • Users Avatars Mini
  witosol pisze: 2005-11-07 12:55
  Sumujac fajny fon lecz oznaczenie klawiszy to porażka,,,
  0
 • Users Avatars Mini
  Miki pisze: 2005-11-09 21:56
  kupiłem k700i i jest to fajny phone ale niewiem jak się wyłancza dzwięki podczas robienia fotek
  0
 • Users Avatars Mini
  Matis35 pisze: 2005-11-11 13:01
  Superrrrrrr telefon i tyle :D
  0
 • Users Avatars Mini
  rafal pisze: 2005-11-11 14:46
  no właśnie, telefon jest super ale nie wiem jak wyłączyć dźwięk podczas robienia fotek:/
  0
 • Users Avatars Mini
  Dj Dami pisze: 2005-11-11 16:42
  Z dzwiękiem podczas robienia fotek jest rożnie,ja mam K700i i jak wyłącze wszystkie dzwięki to wylączony jest rownież dzwięk podczas robienia fotek,ale nie u wszystkich to działa.
  0
 • Users Avatars Mini
  Kiełas pisze: 2005-11-12 14:56
  Uzywam telefonu od ok roku i popsuł mi sie klawisz nawigacji (dzojstik). Czy ktoś wie ile może kosztowac naprawa- zgubiłem gwarancje :(.
  0
 • Users Avatars Mini
  maciek pisze: 2005-11-25 12:08
  mam ten telefon i jest bardzo fajny foty zarombiste mp3 bardzo dobra jakosc oceniam go na 10
  0
 • Users Avatars Mini
  madag pisze: 2005-11-27 13:48
  2 dni temu kupilam SE K7001 Mam prośbę, nie wiem jak wlączyć tryb glośnomówiący w SE K7001 Mam też trudności z transferem przez irda z kompa na telefon, pokazuje się komunikat: (Plik JPG nie został wysłany z powodu błędu podczas łącze bezprzewodowe wysyłało dane plików do innego komputera. Odmowa dostępu) W drugą stronę można przesylać z góry wielkie dzięki za odpowiedź Maria
  0
 • Users Avatars Mini
  magda pisze: 2005-11-27 17:11
  mam pytanko. Mam do wyboru 2 telefony SE k700i i siemensa c75 którego mam wybrać. Pomocy
  0
 • Users Avatars Mini
  tampaboy pisze: 2005-11-28 12:42
  Zdecydowanie lepiej wybrać k700 mimo kilku wad tego telefonu...
  0
 • Users Avatars Mini
  Makary pisze: 2005-12-04 12:10
  Za dwa tygodnie mam wymianę fona w ORANGE'u. Nie wiem co wybrać SE K700i czy N6020. Pomocy.
  0
 • Users Avatars Mini
  Tommec pisze: 2005-12-04 22:52
  Mój SE K700i robi fatalne zdjęcia w porównaniu z Nokią 6600. Czy to normalne ??
  0
 • Users Avatars Mini
  kubus696 pisze: 2005-12-07 02:23
  do Makary: lepiej zmien sobie tez siec
  0
 • Users Avatars Mini
  nick-login pisze: 2005-12-08 15:42
  Jakim programem mozna zrobic pełny backup telefonu? Zamierzam oddac k700i do naprawy (joystick) oraz ew. aktualizacji softu co spowoduje wykasowanie wszystkich wpisanych danych.
  0
 • Users Avatars Mini
  yankees pisze: 2005-12-09 16:10
  szkoda,że nie ma kart pamięci....
  0
 • Users Avatars Mini
  Maciuch pisze: 2005-12-10 21:39
  do kubus696: A jaką sieć proponujesz??? Tylko nie mów że PLUS bo już się na nich raz przejechałem... Pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  k pisze: 2005-12-10 21:40
  witam, zastanawiam sie nad k700i i nokia 6020. co bysie wybrali, prosze o jakies argumenty :) czy w k700i mozna ustawic w kalendarzu coroczne notatki (np urodziny :)), czy jest szybki dostep do profili? wszyscy mowicie, ze bateria jest slaba. a czy zakup nowej, wiekszej, np na allegro za 20zl nie rozwiaze problemiu? mowie z gory, ze jestem kilkuletnim uzytkownikiem i fanem noki, a teraz bije sie z myslami nad zmiana marki, nie pozaluje? :) pzdr.
  0
 • Users Avatars Mini
  cubix12 pisze: 2005-12-16 13:47
  witam, wszystkim polecam ......... pozdro
  0
 • Users Avatars Mini
  kosmo pisze: 2005-12-16 20:21
  Yo mam pytanie co wybrac czy twego SE K700i czy Motorole E398 ?
  0
 • Users Avatars Mini
  Kazach pisze: 2005-12-20 23:08
  ten kto mysli że ten telefon jest do ktu albo mówi że woli sagema my-x-6-2 to jest pojebany
  0
 • Users Avatars Mini
  witosol pisze: 2005-12-23 19:12
  Wszystkim obecnym tu na forum składam serdeczne życzenia, zdrowia, pomyślności w życiu, błogosławieństwa Bożego oraz spełnienia marzeń (nie tylko związanych ze sprzętem mobilnym). Życzy Witold (witosol) z Płocka
  0
 • Users Avatars Mini
  cubix12 pisze: 2005-12-23 19:19
  wszystkiego najlepszego, pozdro
  0
 • Users Avatars Mini
  emilio pisze: 2005-12-25 12:42
  TEN FON JEST SPOKO TYLKO JEGO CENA JEST MEGA ZAWYŻONA JA CO MIECHA MAM INNEGO FONA I WIEM ZE TEN TELEFON NIE JEST WART TYCH PIENIEDZY :) TAK CZY SIAK POLECAM NA GAGE LUB NECA E338 ZAJEBISTY SPRZET W DOBREJ CENIE :) WESOŁYCH ŚWIAT
  0
 • Users Avatars Mini
  BuBu pisze: 2005-12-26 03:56
  witam mam pytanie któty tel byście mi bardziej polecili tego SonyEricssona K700i czy Nokie 6020 z góru cziękuje za podpowiedź. WESPŁYCH ŚWIĄT
  0
 • Users Avatars Mini
  BuBu pisze: 2005-12-26 04:00
  witam mam pytanie który tel byś cie mi bardziej polecili tego SonyEricssona K700i czy Nokie 6020 z góru cziękuje za podpowiedź. WESPŁYCH ŚWIĄT
  0
 • Users Avatars Mini
  cubix12 pisze: 2005-12-26 14:31
  według mnie jeżeli lubisz słuchać mp3,chcesz mieć bluetooth i Irdę, rozdzielczość 220*176 pixeli, ok. 41 MB pamięci - bierz K700i. Wybór należy do ciebie
  0
 • Users Avatars Mini
  cubix12 pisze: 2005-12-26 14:32
  pozdro
  0
 • Users Avatars Mini
  riven pisze: 2005-12-26 18:41
  Witam Mam ten telefonik od niedawna i mam male problemy z grami i roznymi aplikacjami.moje gg 1749589 jesli ktos ma ten telefonik i chcialby pomoc zapraszam:)
  0
 • Users Avatars Mini
  BuBu pisze: 2005-12-27 02:11
  witam mam pytanie który tel byś cie mi bardziej polecili tego SonyEricssona K700i czy Nokie 6020 z góru cziękuje za podpowiedź.
  0
 • Users Avatars Mini
  cubix12 pisze: 2005-12-27 14:37
  według mnie lepszy jest k700i. Wybór należy do ciebie.
  0
 • Users Avatars Mini
  SonyEryk pisze: 2005-12-29 17:08
  BuBu Ty jakiś chyba niepełnosprytny jesteś!!!!!!! !!!!! !!!!! Przecież ta nokia nie ma wogóle startu z k700i. k700i jest pod każdym względem lepszy. nokia to jedne wielkie %#$@$%#@%&%@ !!!!!!! !!!!!!!! !!!!!!!! !!!!!!! A w SE k700i masz wszystko
  0
 • Users Avatars Mini
  troper pisze: 2006-01-04 01:19
  Żadna nokia nie równa sie z k700i i z k750i , nie ma takiej możliwości. Nokia 8800 za 3449 zł. nie jest lepsza od k700i moge powiedzieć że jest nawet gorsza ma wszystko co k700i ale nie ma lampy błyskowej i nie może robić zdjęc po ciemku i nagrywać filmów po ciemku i nie moze nagrywać filmów 3 godzinnych jak k700i czy k750i. k700i to prawie to samo co k750i różnią się tym że k750i ma 265tys a k700i ma 65 tys. kolorów i tylko tym sie różnią.
  0
 • Users Avatars Mini
  marcino pisze: 2006-01-05 19:58
  Mam i jestem zadowolony
  0
 • Users Avatars Mini
  cubix12 pisze: 2006-01-05 20:29
  ja też
  0
 • Users Avatars Mini
  marcino pisze: 2006-01-06 20:14
  Wie moze ktoś jakie formaty otwarza ten tel. chodzi mi o formaty muzyczne i video??????? POZDRO
  0
 • Users Avatars Mini
  jacek pisze: 2006-01-07 07:49
  witam mam takie pytanie czy po wlaczeniu wygaszacza ekranu jest mozliwosc zeby byl widoczny zegar tak jak na fotce n2 bo u mnie jak sie wlaczy wyswietlacz to nie ma nic:) moze cos trzeba przestawic a ja mam 2 dzien tel prosze o porady jakies:)
  0