T-Mobile - ceny telefonów dla biznesu

Drukuj

Cenniki telefonów w ofertach biznesowych T-Mobile:

Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0
DrukujKomentarze / 4

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  tom pisze: 2011-10-25 14:15
  cenniki obowiazuja od 19 padziernika a informacje podano 25...niezle:))
  0
 • Users Avatars Mini
  daniel pisze: 2011-10-25 16:49
  Dobry pomysłem dla firm wydaje się HTC Desire Z. Duży dotykowy ekran. Ale co ważne dla firmy; klawiatura Qwerty oraz aplikacja Documents To Go, która umożliwia przeglądanie, edycje i tworzenie plików Microsoft Word, Excel i PowerPoint i Adobe PDF. Takie małe biuro w kieszeni. Dodatkowo HTC Desire HD można zsynchronizować z programem Google Reader, dzięki któremu możemy otrzymywać wiadomości ze wszystkich ważnych dla nas stron internetowych w jednym miejscu.
  0
 • Users Avatars Mini
  Marcin pisze: 2011-10-25 21:43
  Ceny i tak masakrycznie duze. Nie wiem czym sugerują się operatorzy, ale jak tak dalej pójdzie to wszyscy przejdą na kartę i będą mieli w nosie abonament, dzięki któremu i tak nie korzystaja na niczym
  0
 • Users Avatars Mini
  Iliana pisze: 2011-11-09 17:25
  @Marcin ceny sa odpowiednie dla sprzetu a sprzet odpowieni dla biznesowców. Wiec nie ma co narzekac, bo takie sa realia Propozycje Daniela prezentuja sie ciekawie. Jesli wybierac opcje biznesowa, to tylko w T-Mobile, zasieg i oferta jest moim zdaniem najciekawsza
  0
 • Jeszcze do niedawna przed podróżą zastanawialiśmy się jaki aparat wziąć ze sobą, jak go zapakować, aby nie uległ uszkodzeniom. Część osób zabierała także ze sobą zestaw dodatkowych obiektywów. Skupialiśmy się na sprzęcie, a nie na samej radości podróżowania i robienia zdjęć. Teraz dzięki Huawei P9 możemy ponownie skupić się na rejestrowaniu najważniejszych chwil w perfekcyjnej jakości.

 • Odbierz darmowy starter i 10 GB internetu od Virgin Mobile!

  Od 18 maja można otrzymać starter Virgin Mobile zupełnie za darmo (KLIKNIJ TUTAJ!). Ponadto, największy wirtualny operator w Polsce, po dokonaniu zasilenia za 25 zł, doda 10 GB mobilnego internetu do wykorzystania w dowolny sposób.

Najważniejsze

Ostatnie testy