T-Mobile - ceny telefonów dla biznesu

Drukuj

Cenniki telefonów w ofertach biznesowych T-Mobile:

Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0
DrukujKomentarze / 4

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  tom pisze: 2011-10-25 14:15
  cenniki obowiazuja od 19 padziernika a informacje podano 25...niezle:))
  0
 • Users Avatars Mini
  daniel pisze: 2011-10-25 16:49
  Dobry pomysłem dla firm wydaje się HTC Desire Z. Duży dotykowy ekran. Ale co ważne dla firmy; klawiatura Qwerty oraz aplikacja Documents To Go, która umożliwia przeglądanie, edycje i tworzenie plików Microsoft Word, Excel i PowerPoint i Adobe PDF. Takie małe biuro w kieszeni. Dodatkowo HTC Desire HD można zsynchronizować z programem Google Reader, dzięki któremu możemy otrzymywać wiadomości ze wszystkich ważnych dla nas stron internetowych w jednym miejscu.
  0
 • Users Avatars Mini
  Marcin pisze: 2011-10-25 21:43
  Ceny i tak masakrycznie duze. Nie wiem czym sugerują się operatorzy, ale jak tak dalej pójdzie to wszyscy przejdą na kartę i będą mieli w nosie abonament, dzięki któremu i tak nie korzystaja na niczym
  0
 • Users Avatars Mini
  Iliana pisze: 2011-11-09 17:25
  @Marcin ceny sa odpowiednie dla sprzetu a sprzet odpowieni dla biznesowców. Wiec nie ma co narzekac, bo takie sa realia Propozycje Daniela prezentuja sie ciekawie. Jesli wybierac opcje biznesowa, to tylko w T-Mobile, zasieg i oferta jest moim zdaniem najciekawsza
  0
 • Jeszcze w trakcie wakacji chcecie kupić nowego smartfona i nie możecie się zdecydować? Wybór na rynku jest bardzo duży, ale chyba najlepiej wybrać smartfona renomowanego producenta, który jest dostępny w atrakcyjnej cenie. Takim najlepszym zakupem jest obecnie Huawei P9 lite.

 • Jeśli kochasz piękne, klasyczne zegarki, jednocześnie nie boisz się najnowszych rozwiązań, a także chcesz sprawić, aby codzienne życie stało się prostsze i wygodniejsze to Huawei stworzył dla Ciebie wymarzony gadżet. Huawei Watch dokona niemałej rewolucji w Twoim życiu.

Najważniejsze

Ostatnie testy