T-Mobile na kartę i Heyah - bez limitu do wszystkich sieci

Drukuj

T-Mobile i Heyah wprowadzają dla klientów ofert na kartę nielimitowane i bezpłatne połączenia i SMS-y do wszystkich sieci komórkowych.

Od 19 października br. z oferty nielimitowanych rozmów i SMS-ów do wszystkich sieci komórkowych w Polsce będą mogli skorzystać klienci Heyah. W przyszłym tygodniu oferta będzie również dostępna dla klientów T-Mobile na kartę.

Oferta nielimitowanych rozmów i SMS-ów w Heyah i T-Mobile na kartę będzie pozwalała na bezpłatne wysyłanie SMS-ów oraz prowadzenie rozmów ze wszystkimi sieciami w Polsce przez liczbę dni uzależnioną od wartości doładowania, zgodnie z poniższą tabelą.

Wartość doładowania Okres ważności nielimitowanych rozmów i SMS-ów
20 zł – 49 zł 5 dni
50 zł – 99 zł 10 dni
100 zł i więcej 20 dni

Nielimitowane rozmowy i SMS-y w T-Mobile i Heyah będą wykorzystywane przed wszystkimi pakietami i usługami dodatkowymi. Dzięki temu połączenia w Heyah i T Mobile na kartę będą faktycznie bezpłatne, a klienci zyskają więcej.

W przypadku Heyah nieograniczone rozmowy do wszystkich sieci będzie można połączyć np. z ofertą bezpłatnych rozmów przez cały miesiąc ze wszystkimi w Heyah po doładowaniu konta kwotą co najmniej 30 złotych. Natomiast w T-Mobile na kartę klienci po doładowaniu konta będą mogli korzystać z oferty nielimitowanych rozmów i SMS-ów oraz otrzymywać podwojenie każdego doładowania dzięki ofercie 2x Więcej na konto.

Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0
DrukujKomentarze / 5

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  guli pisze: 2012-10-17 18:59
  No i co na to pomarańczowi??
  0
 • Users Avatars Mini
  Go pisze: 2012-10-18 10:52
  Póki co Orange wydaje się być nieco śnięty. Może to przez tą jesienną aurę:) Oferty nielimitowanych rozmów i smsów do wszystkich sieci są pewną rewolucją i za to chwała Plusowi. T-Mobile dodatkowo połączył tą ofertę ze swoimi wcześniejszymi opcjami typu: podwajanie konta, czy Europakietem, co sprawia, że ich No Limit wydaje się być jeszcze ciekawszy.
  0
 • Users Avatars Mini
  kristo pisze: 2012-10-18 12:27
  Trochę nie rozumiem tych podniet w ofertach na kartę bez limitu. Jeśli ktoś wykonuje naprawdę dużo połączeń do wszystkich sieci to opłaca się mu wziąć ofertę no-limit na abonament a nie co chwile doładowywać telefon, to jest tylko dobre jeśli ktoś ma dużo dzwonienia w jakimś krótkim określonym czasie, np student szukający stancji bądź pracy.
  0
 • Users Avatars Mini
  Makaresh pisze: 2012-10-18 15:20
  No a jeśli ktoś chce tylko na jakiś czas sobie podzwonić to nie ładuje się w dwu letnie zobowiązanie tylko ładuje Pre-Paid i ma z głowy, za tyle ile doładuje, tyle będzie rozmawiał, czy to będzie 1 dzień, 5, 20 czy więcej to jest zależne od jego doładowań, nie chce rozmawiać nie doładuje, a za no limit i tak płacisz i tak. Więc temu moim zdaniem wprowadzenie takich ofert do Pre-Paidów było bardzo dobrym posunięciem.
  0
 • Users Avatars Mini
  asss pisze: 2012-10-18 18:00
  Chwala plusowi? Kolega Go nie wie co pisze. Chwala plusowi ale za utrudnianie i komplikowanie wszystkiego. No limit na karte to nic innego jak... zwiekszanie malejacego ARPU. Cel jest jasny wyciagnac pieniadze. Ile sie da. I tyle.
  0
 • Jeszcze do niedawna przed podróżą zastanawialiśmy się jaki aparat wziąć ze sobą, jak go zapakować, aby nie uległ uszkodzeniom. Część osób zabierała także ze sobą zestaw dodatkowych obiektywów. Skupialiśmy się na sprzęcie, a nie na samej radości podróżowania i robienia zdjęć. Teraz dzięki Huawei P9 możemy ponownie skupić się na rejestrowaniu najważniejszych chwil w perfekcyjnej jakości.

 • Odbierz darmowy starter i 10 GB internetu od Virgin Mobile!

  Od 18 maja można otrzymać starter Virgin Mobile zupełnie za darmo (KLIKNIJ TUTAJ!). Ponadto, największy wirtualny operator w Polsce, po dokonaniu zasilenia za 25 zł, doda 10 GB mobilnego internetu do wykorzystania w dowolny sposób.

Najważniejsze

Ostatnie testy