T-Mobile na kartę i Heyah - bez limitu do wszystkich sieci

Newsy
Żródło: T-Mobile
Opinie: 5
Opinie: 5

T-Mobile i Heyah wprowadzają dla klientów ofert na kartę nielimitowane i bezpłatne połączenia i SMS-y do wszystkich sieci komórkowych.

Od 19 października br. z oferty nielimitowanych rozmów i SMS-ów do wszystkich sieci komórkowych w Polsce będą mogli skorzystać klienci Heyah. W przyszłym tygodniu oferta będzie również dostępna dla klientów T-Mobile na kartę.

Oferta nielimitowanych rozmów i SMS-ów w Heyah i T-Mobile na kartę będzie pozwalała na bezpłatne wysyłanie SMS-ów oraz prowadzenie rozmów ze wszystkimi sieciami w Polsce przez liczbę dni uzależnioną od wartości doładowania, zgodnie z poniższą tabelą.

Wartość doładowania Okres ważności nielimitowanych rozmów i SMS-ów
20 zł – 49 zł 5 dni
50 zł – 99 zł 10 dni
100 zł i więcej 20 dni

Nielimitowane rozmowy i SMS-y w T-Mobile i Heyah będą wykorzystywane przed wszystkimi pakietami i usługami dodatkowymi. Dzięki temu połączenia w Heyah i T Mobile na kartę będą faktycznie bezpłatne, a klienci zyskają więcej.

W przypadku Heyah nieograniczone rozmowy do wszystkich sieci będzie można połączyć np. z ofertą bezpłatnych rozmów przez cały miesiąc ze wszystkimi w Heyah po doładowaniu konta kwotą co najmniej 30 złotych. Natomiast w T-Mobile na kartę klienci po doładowaniu konta będą mogli korzystać z oferty nielimitowanych rozmów i SMS-ów oraz otrzymywać podwojenie każdego doładowania dzięki ofercie 2x Więcej na konto.

Opinie:

Opinie archiwalne (5):

Komentuj

Komentarze / 5

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  guli pisze: 2012-10-17 18:59
  No i co na to pomarańczowi??
  0
 • Users Avatars Mini
  Go pisze: 2012-10-18 10:52
  Póki co Orange wydaje się być nieco śnięty. Może to przez tą jesienną aurę:) Oferty nielimitowanych rozmów i smsów do wszystkich sieci są pewną rewolucją i za to chwała Plusowi. T-Mobile dodatkowo połączył tą ofertę ze swoimi wcześniejszymi opcjami typu: podwajanie konta, czy Europakietem, co sprawia, że ich No Limit wydaje się być jeszcze ciekawszy.
  0
 • Users Avatars Mini
  kristo pisze: 2012-10-18 12:27
  Trochę nie rozumiem tych podniet w ofertach na kartę bez limitu. Jeśli ktoś wykonuje naprawdę dużo połączeń do wszystkich sieci to opłaca się mu wziąć ofertę no-limit na abonament a nie co chwile doładowywać telefon, to jest tylko dobre jeśli ktoś ma dużo dzwonienia w jakimś krótkim określonym czasie, np student szukający stancji bądź pracy.
  0
 • Users Avatars Mini
  Makaresh pisze: 2012-10-18 15:20
  No a jeśli ktoś chce tylko na jakiś czas sobie podzwonić to nie ładuje się w dwu letnie zobowiązanie tylko ładuje Pre-Paid i ma z głowy, za tyle ile doładuje, tyle będzie rozmawiał, czy to będzie 1 dzień, 5, 20 czy więcej to jest zależne od jego doładowań, nie chce rozmawiać nie doładuje, a za no limit i tak płacisz i tak. Więc temu moim zdaniem wprowadzenie takich ofert do Pre-Paidów było bardzo dobrym posunięciem.
  0
 • Users Avatars Mini
  asss pisze: 2012-10-18 18:00
  Chwala plusowi? Kolega Go nie wie co pisze. Chwala plusowi ale za utrudnianie i komplikowanie wszystkiego. No limit na karte to nic innego jak... zwiekszanie malejacego ARPU. Cel jest jasny wyciagnac pieniadze. Ile sie da. I tyle.
  0

Rekomendowane: