T-Mobile - specjalna oferta dla klientów przedłużających umowę

Drukuj

T-Mobile ogłosił wprowadzenie specjalnej oferty dla klientów przedłużających umowę. Oferta będzie dostępna tylko w dniu podpisania aneksu do posiadanej umowy i tylko w sklepach T-Mobile. Klient będzie mógł wybrać jedną z ofert. W ramach oferty promocyjnej „Internet mobilny dla Ciebie i rodziny – Tablety – dla abonentów T-Mobile” za 39,99 zł miesięcznie (10 zł mniej niż wcześniej) klient otrzyma 5 GB transferu danych oraz jeden z tabletów - Pentagram Quadra 7 lub Prestigio Multipad 7.0 - za 1 zł. Natomiast w ramach promocji "Internet mobilny dla Ciebie i rodziny – Możesz mieć więcej – dla abonentów T-Mobile" przy abonamencie 64,99 zł miesięcznie (15 zł taniej niż wcześniej) użytkownik otrzyma 10 GB danych do wykorzystania oraz dwa 8-calowe tablety Modecom za 1 zł.

Ocena: 3 głosów Aktualna ocena: 5
DrukujKomentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Jeszcze w trakcie wakacji chcecie kupić nowego smartfona i nie możecie się zdecydować? Wybór na rynku jest bardzo duży, ale chyba najlepiej wybrać smartfona renomowanego producenta, który jest dostępny w atrakcyjnej cenie. Takim najlepszym zakupem jest obecnie Huawei P9 lite.

  • Jeśli kochasz piękne, klasyczne zegarki, jednocześnie nie boisz się najnowszych rozwiązań, a także chcesz sprawić, aby codzienne życie stało się prostsze i wygodniejsze to Huawei stworzył dla Ciebie wymarzony gadżet. Huawei Watch dokona niemałej rewolucji w Twoim życiu.

Najważniejsze

Ostatnie testy