T-Mobile - specjalna oferta dla klientów przedłużających umowę

Drukuj

T-Mobile ogłosił wprowadzenie specjalnej oferty dla klientów przedłużających umowę. Oferta będzie dostępna tylko w dniu podpisania aneksu do posiadanej umowy i tylko w sklepach T-Mobile. Klient będzie mógł wybrać jedną z ofert. W ramach oferty promocyjnej „Internet mobilny dla Ciebie i rodziny – Tablety – dla abonentów T-Mobile” za 39,99 zł miesięcznie (10 zł mniej niż wcześniej) klient otrzyma 5 GB transferu danych oraz jeden z tabletów - Pentagram Quadra 7 lub Prestigio Multipad 7.0 - za 1 zł. Natomiast w ramach promocji "Internet mobilny dla Ciebie i rodziny – Możesz mieć więcej – dla abonentów T-Mobile" przy abonamencie 64,99 zł miesięcznie (15 zł taniej niż wcześniej) użytkownik otrzyma 10 GB danych do wykorzystania oraz dwa 8-calowe tablety Modecom za 1 zł.

Ocena: 3 głosów Aktualna ocena: 5
DrukujKomentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Jeszcze do niedawna przed podróżą zastanawialiśmy się jaki aparat wziąć ze sobą, jak go zapakować, aby nie uległ uszkodzeniom. Część osób zabierała także ze sobą zestaw dodatkowych obiektywów. Skupialiśmy się na sprzęcie, a nie na samej radości podróżowania i robienia zdjęć. Teraz dzięki Huawei P9 możemy ponownie skupić się na rejestrowaniu najważniejszych chwil w perfekcyjnej jakości.

  • Odbierz darmowy starter i 10 GB internetu od Virgin Mobile!

    Od 18 maja można otrzymać starter Virgin Mobile zupełnie za darmo (KLIKNIJ TUTAJ!). Ponadto, największy wirtualny operator w Polsce, po dokonaniu zasilenia za 25 zł, doda 10 GB mobilnego internetu do wykorzystania w dowolny sposób.

Najważniejsze

Ostatnie testy