Tak Tak z WAP-em

Newsy
Opinie: 1

Użytkownicy Tak Tak-ów mogą wreszcie korzystać z WAP-u. Dzięki szerokiej ofercie usługi eraWAP i możliwościom, jakie daje telefonia przenośna, wszyscy użytkownicy sieci Era GSM posiadający telefon WAP, mogą w pełni korzystać z serwisów opracowanych specjalnie dla nich. Era GSM oferuje szereg serwisów lokalnych potrzebnych w mieście, w którym przebywa właściciel telefonu. Znajdują się tam ważne telefony, informacje o instytucjach, transporcie, rozrywkach, noclegach, obiektach gastronomicznych, warsztatach samochodowych czy służbie zdrowia. Ponadto użytkownicy telefonów sieci Era GSM mają dostęp do informacji ogólnych dotyczących między innymi:

  • dnia codziennego (pogoda, wydarzenia, horoskop dzienny, kalendarium);

  • biznesu (informacje, waluty, giełda, finanse);

  • rozrywki (horoskop, imieniny, biorytm, program TV);

  • turystyki (prognoza pogody, słownik, transport, przewodniki, ambasady, auto-moto, przejścia graniczne);

  • porad (przelicznik jednostek wag i miar oraz temperatury).

Użytkownicy systemu Tak Tak mogą również korzystać z dostępu do Internetu przy wykorzystaniu telefonów komórkowych. Dzięki temu osoby potrzebujące stałego i przenośnego połączenia komputera z Internetem mogą również skorzystać w usług systemu Tak Tak.

Koszt łączenia się z Internetem przy pomocy usługi EraWAP jak i poprzez numer dostępu do Internetu jest taki sam.  Bez względu na taryfę, od poniedziałku do piątku w godzinach szczytu między 8.00 a 18.00, wynosi 0.48 PLN. Poza godzinami szczytu oraz w soboty, niedziele i święta jedynie 0.34 PLN.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: