2000 zł zwrotu po zakupie telewizora Samsung

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
Startuje cashback na telewizory Samsung OLED

Startuje nowa promocja Samsunga na telewizor OLED S95B, w ramach której można dostać 2 tys. złotych zwrotu na konto.

Ofertą objęte są obie przekątne ekranu, czyli 55 i 65 cali.

Promocja trwa od 30 stycznia do 12 marca 2023 roku.

Jak skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z promocji i otrzymać 2 tys. złotych zwrotu na konto trzeba:

  • Kupić telewizor Samsung S95B w okresie od 30 stycznia do  12 marca 2023 roku w sieci sprzedaży: EURONET, Media Expert, Media Markt, Samsung Brand Stores oraz Audiocolor i samsung.pl.
  • Pozostawić opinię o telewizorze na dedykowanej stronie promocyjnej, stronie sklepu, gdzie zakupiony został produkt lub na stronie przeglądarki cenowej. Opinia powinna zawierać min. 400 znaków, ocenę w skali od 1 do 5 oraz hasztag #PromocjaOLEDSamsung. Należy także zrobić zdjęcie lub zrzut ekranu pozostawionej opinii, które przydadzą się do późniejszej rejestracji.
  • Dokonać rejestracji na dedykowanej stronie https://promocjaoled.samsung.pl/ w terminie nie późniejszym niż 14 dni od daty zakupu. Do formularza należy dołączyć dowód zakupu, zdjęcie tabliczki z widocznym numerem seryjnym, zdjęcie pozostawionej opinii, zdjęcie wyciętego numeru seryjnego z opakowania kartonowego oraz zdjęcie opakowania kartonowego pudełka z widocznym miejscem po wyciętym fragmencie. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, zwrot zostanie dokonany na podany numer rachunku bankowego.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: