Tidal i Disney+ za darmo – oto sposób

Akcje partnerskie | Newsy
Opinie: 0
Tidal i Disney+ za darmo – oto sposób
Dostęp do platform streamingowych wideo deklaruje dwóch na trzech Polaków, a z płatnych serwisów muzycznych korzysta dwóch na pięciu konsumentów. Tak przynajmniej wynika z opublikowanego na przełomie listopada i grudnia tego roku raportu Deloitte „Digital Consumer Trends”. 
 
Popularność serwisów oferujących subskrypcję materiałów wideo i plików muzycznych przez internet nie dziwi. Jest to bowiem bardzo wygodne, daje dostęp do bardzo szerokiej oferty i jest niezwykle atrakcyjne, jeśli chodzi o stosunek wysokości abonamentu do tego, co można otrzymać. A że święta to doskonały czas do nadrobienia filmowych i serialowych hitów, wiele osób właśnie w tym okresie myśli o subskrypcji serwisu streamingowego.
 
Z drugiej jednak strony, jak wynika z raportu Deloitte, konsumenci weryfikują posiadane abonamenty w miarę zmian oferty, swoich preferencji czy możliwości finansowych. Poszukują również możliwości współdzielenia kont, aby zapewnić sobie dostęp do wielu platform streamingowych, zachowując określony poziom wydatków. Mówiąc krótko – starają się zaoszczędzić na tych wydatkach. A koniec roku to okres wzmożonych wydatków, w którym myślenie o potencjalnych oszczędnościach jest szczególnie cenne.
 

Jednym z prostych sposobów na zaoszczędzenie kilkudziesięciu złotych miesięcznie na opłatach za dostęp do serwisów streamingowych jest wykupienie abonamentu komórkowego w Plusie. Nie tylko z powodu, że zapewnia on dostęp do najszybszej w Polsce sieci 5G. To także dlatego, że operator ten w ramach abonamentu udostępnia w prezencie na rok możliwości korzystania z serwisu Disney+ z atrakcyjnymi filmami i serwis muzyczny TIDAL HiFi.

I tak wybierając abonament już od 39 zł/mies. na 24 miesiące (sam miesięczny dostęp do Disney+ bez oferty Plusa kosztuje 37,99 zł/mies.) w Plusie można zyskać dostęp do TIDAL HiFi i Disney+ bez dodatkowych opłat na rok. To bardzo atrakcyjny bonus, który pozwala zaoszczędzić na opłatach za serwisy streamingowe ponad 800 zł w skali roku (licząc 12 comiesięcznych płatności za TIDAL i Disney). TIDAL HiFi (miesięczny dostęp do TIDAL HiFI bez oferty Plusa kosztuje 21,99 zł/mies.) dostępny jest również dla użytkowników oferty na kartę, a klienci, którzy wybiorą subskrypcję oferty na kartę za 55 zł/mies. dodatkowo otrzymają w prezencie dostęp do Disney+.
 

Dlaczego warto korzystać z TIDALA? 

TIDAL to przede wszystkim społeczność miłośników muzyki, którzy cenią sobie najwyższą jakość dźwięku. Sam TIDAL oferuje dostęp do ponad 100 milionów utworów i 650 tysięcy plików wideo, w tym m.in. możliwość spotkań online z artystami, występy live, relacje z festiwali, itp.
 
Jedną z najważniejszych cech wyróżniających TIDAL to wysoka jakość dźwięku. W wersji podstawowej, dostępnej bezpłatnie przez rok dla klientów Plusa, oferuje strumieniowanie w jakości Hi-Fi do 1411 kbit/s – co oznacza, że użytkownicy mogą doświadczać muzyki bez utraty detali dźwiękowych. Serwis ma również specjalny pakiet dla audiofilów – TIDAL HiFi Plus, który umożliwia słuchanie nagrań w jakości studyjnej oraz w jakości 360 Reality Audio dla słuchawek kompatybilnych z tą technologią.
 
Nie warto więc czekać i najlepiej jak najszybciej skorzystać z możliwość przetestowania serwisu Tidal HiFi przez rok za darmo. Wystarczy wysłać SMS i wprowadzić otrzymany kod oraz swój numer telefonu na www.plus.pl/tidal/konto. Abonenci Plusa aktywują dostęp do aplikacji wysyłając darmowego SMS o treści DODAJ na numer 80016. Użytkownicy Plus na Kartę aktywują promocję bezpłatnym kodem *101*11*555#. 
 
 

Zalety serwisu TIDAL HiFi:

  • dostep do legalnej muzyki przez rok bez opłat w ofercie Plusa 
  • możliwość przeniesienia aktualnej biblioteki z innego streamingu muzyki, wraz z zachowaniem wszystkich playlist,
  • dostęp do ponad 100 milionów utworów i 650 tysięcy wideo,
  • wyższa jakość dźwięku niż na innych platformach
  • możliwość spotkań online z artystami, występy live, relacje z festiwali
  • specjalne konkursy dla fanów, gdzie do wygrania są bilety na koncerty,
  • możliwość słuchania biblioteki offline,
  • dostępny na różne urządzenia,
  • gotowe playlisty dostosowane do nastroju, gatunków muzyki i sytuacji.

Dlaczego warto zapewnić sobie dostęp do Disney+ przed świętami? 

Świąteczny czas spędzony w gronie rodziny i bliskich znajomych na pewno warto sobie urozmaicić świetnymi filmami i serialami, które udostępnia Disney+. To platforma streamingowa, która daje dostęp do niezliczonych propozycji online takich znanych marek jak Disney, Marvel, Gwiezdne wojny, Pixar, National Geographic i Star. Disney+ wyróżnia się szeroką ofertą dla dzieci, ale wbrew niektórym skojarzeniem, to nie tylko animacje czy filmy familijne, ale także bardzo atrakcyjne treści dla starszych widzów, takie jak kultowe seriale (Zagubieni, Z Archiwum X, Homeland, itp.) czy filmy z gatunku horroru, komedii czy dramatu.
 
Dzięki platformie można cieszyć się hitami kinowymi, klasykami, ekskluzywnymi i oryginalnymi produkcjami, a także tworzyć własne listy ulubionych i profile. A korzystać z tego można na wielu urządzeniach – nie tylko na TV, ale i komputerze, smartfonie , tablecie i na popularnych konsolach gamingowych.
 
I tak niemal bożonarodzeniową tradycją dla wielu jest oglądanie filmu „Kevin sam w domu” (1990), który podobnie jak jego kontynuacja, „Kevin sam w Nowym Jorku”, są dostępne właśnie w Disney+. To tzw. evergreeny, ale platforma przygotowała też wiele nowości na zbliżające się święta i na nowy 2024 r. Wśród nich m.in. oryginalna adaptacja powieści Jamesa Clavella „Szōgun”, którego akcja dzieje się w Japonii ok. 1600 roku a także wciągająca opowieść o jednym z największych projektantów „Cristóbal Balenciaga”. To historia mężczyzny, który jako syn krawcowej i rybaka nie boi się przeciwstawić swojemu społecznemu statusowi. Korzystając z naturalnego talentu, pracowitości i dobrego nosa do interesów, Cristóbal Balenciaga staje się jednym z najwybitniejszych projektantów mody wszechczasów. 
 
Nie zabraknie też pozycji dla fanów kultowych uniwersów. Na platformę trafią oczekiwane seriale Marvel Studios „Echo” i „Agatha: Darkhold Diaries” oraz „Star Wars: The Acolyte” Lucasfilm zaprezentuje w 20024 r. serial „Star Wars: The Acolyte”., który odkryje mroczne tajemnice w ostatnich dniach istnienia ery Wielkiej Republiki.
 
 
Pojawią się też nowe sezony „Futuramy”, „The Bear” i „Witamy we Wrexham”, a także wiele innych produkcji.
 
Warto podkreślić, że filmy i seriale są dostępne w jakości 4K UHD z Dolby Vision, a dźwięk w Dolby Atmos zapewnia kinową atmosferę. Dla fanów Marvela Disney+ ma dodatkową zaletę: dostęp do 15 filmów w formacie IMAX.
 
Rodzice zaś mają możliwość włączenia kontroli rodzicielskiej. Jeśli chcą ograniczyć swym pociechom dostęp do niektórych treści, mogą łatwo skorzystać z tej funkcji, która pozwoli im ustawić hasło lub kod PIN na wybranych profilach.
 
 

Platformy streamingowe Tidala i Disney+ to nie jedyne powody, dla których warto skorzystać ze świątecznej oferty Plusa. Operator przygotował promocję pod choinkę, w której proponuje przy zakupie wybranych telefonów drugi, tańszy smartfon w prezencie. Na długiej liście urządzeń objętych promocją z drugim smartfonem w prezencie znajdują się m.in.: motorola moto g84 5G 12/256GB w zestawie z moto e13 2/64GB, Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB oraz A14 4/64GB, Xiaomi Redmi Note 12 5G 4/128GB i Redmi A2 2/32GB. Oferta dostępna jest dla klientów indywidualnych oraz dla firm przedłużających obowiązującą umowę lub podpisujących nową na abonament głosowy.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: