TK Telekom kupuje modemy ZyXEL

Newsy
Żródło: ZyXEL Communications
Opinie: 1
Opinie: 1

Po testach, firma TK Telekom wybrała urządzenia firmy ZyXEL do obsługi usługi internetowej: netk@. Specjalnie dostosowane do potrzeb Telekomunikacji Kolejowej urządzenia ZyXELa dostarczy do operatora firma integratorska Sprint.

Z usługi netk@, szybkiego i taniego dostępu do Internetu, użytkownicy będą mogli korzystać dzięki dwóm urządzeniom firmy ZyXEL: modemu P-660R-D1 oraz zintegrowanego urządzenia dostępowego P 2602RL-D1A, umożliwiającego także korzystanie z telefonii internetowej netk@. Oba urządzenia zostały przez producenta dostosowane do potrzeb TK Telekom: specjalnie przygotowany przez ZyXELa firmware został zainstalowany w urządzeniach przez dostarczającą je do operatora firmę Sprint, która zajęła się także wizualną kastomizacją produktów.

Projekt został zrealizowany przy doskonałej współpracy trzech firm – TK Telekom (operator), ZyXEL (producent rozwiązań sieciowych) i Sprint (integrator, dystrybutor).

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    tkubon pisze: 2008-12-20 01:30
    fajnie, tylko cena DSLa w TKTelekom niczym nie rozpieszcza i troche dziwna jest ta oferta z telefonią internetową, bo daja własny numer. OK można mieć własny drugi nr miejski, ale co w tym przypadku zrobić z tym z TP, te urządzenia niestety nie pozwalają na wykorzystanie linii TP przynajmniej do odbierania rozmów, więc w dalszym ciągu wolę swojego FritzBox'a :)
    0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: