Magenta Biznes - zmiany w ofercie T-Mobile dla firm

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
Zyskaj jeszcze więcej z Magenta Biznes. Nowa odsłona oferty dla firm

T-Mobile wprowadził nową odsłonę swojej oferty dla firm MagentaBIZNES.

W pakietach MagentaBIZNES S oraz MagentaBIZNES M podniesiono prędkość internetu z 20 Mb/s do 30 Mb/s. W wersji L pozostaje ona na poziomie 200 Mb/s, a w VIP – bez limitu.

Powiększono tez pakiet pakiet Internetu dostępny w wersji S, który wynosi od teraz nie 10 GB, a 20 GB miesięcznie. Przez pierwsze trzy miesiące będzie to natomiast 40 GB na miesiąc. W wypadku wyższych planów taryfowych dostęp do internetu w dalszym ciągu jest nielimitowany.

Dodatkowo wszystkie taryfy z oferty MagentaBIZNES zostały wzbogacone o 100 minut do Unii Europejskiej. W przypadku wariantów M, L i VIP klient otrzyma natomiast dodatkowe pakiety minut do Unii Europejskiej dzielone między wszystkie karty SIM w firmie w obrębie tego samego konta abonenckiego MagentaBIZNES. I tak – dla oferty MagentaBIZNES M będzie to 100 minut, w wypadku wersji MagentaBIZNES L – odpowiednio 200 min, z kolei dla opcji MagentaBIZNES VIP analogicznie 500 minut na połączenia z innymi krajami.

Prócz tego, plany taryfowe MagentaBIZNES we wszystkich wariantach oferują dostęp do sieci 5G, a dodatkowo nielimitowane usługi telekomunikacyjne, czyli SMS-y, MMS-y oraz rozmowy w kraju i w roamingu w Unii Europejskiej. Za poszczególne pakiety klienci zapłacą: 45 zł w wariancie S, 75 zł dla wariantu M, 90 zł w przypadku wersji L oraz 120 zł w opcji VIP.

Szczegółowe zestawienie usług w poszczególnych wariantach poniżej:

Dodatkowo użytkownicy oferty MagentaBIZNES mogą dokupić dodatkowe karty SIM za 35 zł netto miesięcznie każda. A jeśli po 7 miesiącach okaże się ona aktualnie niepotrzebna, nieużywana karta będzie kosztować firmę 1 zł w skali miesiąca. W każdym momencie można ponadto wrócić do ponownego użytkowania karty.

W ofercie MagentaBIZNES dostępne są również smartfony w promocyjnych cenach np, Samsung Galaxy S21 FE 5G w racie 80 zł netto lub Xiaomi 11T 5G w racie 50 zł netto miesięcznie.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: