Nowa oferta dla biznesu - T-Mobile 3w1 15 GB i T‑Mobile 3w1 No Limit

Najważniejsze | Promocje
Opinie: 21
Opinie: 21

10 stycznia T-Mobile wprowadzi nowe taryfy dla firm.

T-Mobile przygotował dwa pakiety, które pozwalają na dopasowanie oferty do struktury i potrzeb przedsiębiorstwa.

Tańszy z pakietów to T-Mobile 3w1 15 GB zapewniające nielimitowane połączenia na terenie kraju i Unii Europejskiej oraz SMS-y i MMS-y bez limitu w Polsce i w państwach unijnych. W ramach abonamentu otrzymamy 15 GB internetu dla każdego urządzenia. Za cały pakiet trzech kart SIM zapłacimy w sumie 75 zł netto za miesiąc.

W ofercie operatora znajdziemy również propozycję zestawów ze smartfonami. Jeśli zdecydujemy się na ten wariant, za każdy telefon dopłacimy 25 zł miesięcznie.

T‑Mobile zapewni możliwość poszerzenia abonamentu o kolejne smartfony. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, firma od ręki aktywuje jedną lub dwie dodatkowe karty SIM. Dopłata za włączenie do abonamentu nowego urządzenia jest uzależniona od rodzaju pakietu wybranego przez klienta.

Drugi zestaw to T‑Mobile 3w1 No Limit. Oprócz nielimitowanych połączeń, MMS-ów i SMS-ów w Polsce oraz na terenie całej Unii Europejskiej dla trzech kart SIM, oferują one internet bez limitu w kraju. Po przekroczeniu pakietu 20 GB wciąż możemy korzystać z dostępu do sieci z prędkością 1 Mb/s. Miesięczny abonament za cały zestaw wynosi 90 zł netto. W tym pakiecie także można dokupić smartfony. Za każde urządzenie zapłacimy ratę miesięczną w wysokości 25 zł netto.

 

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Opinie archiwalne (21):

Komentuj

Komentarze / 21

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: