T-Mobile: 6 rat gratis

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Rusza wielka promocja w T-Mobile: 6 rat gratis na KAŻDE urządzenie

16 sierpnia rusza promocja w T-Mobile, w której nie zapłaci się za 6 pierwszych rat za urządzenie. Równolegle startuje kampania promująca laptopy.

Oferta promocyjna umożliwia zakup dowolnego sprzętu w ratach 0%, w umowie na 24 miesiące, z 6 ratami gratis. Kupujący ponosi koszt opłaty na start oraz abonament, same raty za urządzenie zacznie zaś opłacać dopiero w 7. miesiącu.

Z akcji promocyjnej mogą skorzystać klienci, którzy przeniosą numer do T-Mobile od innego operatora. W takiej sytuacji promocyjnego zakupu można dokonać dla każdej przenoszonej karty SIM. Dodatkowo promocja obejmuje klientów, którzy zdecydują się na pakiet „Magenta Dom” ze światłowodem i telewizją. Dotyczy ona ponadto osób kupujących kolejną ofertę „M Nielimitowaną” lub „L Nielimitowaną” – z nowym numerem. Każdy abonament, podobnie jak umowa na urządzenie, jest na 24 miesiące, przy czym przez pierwszych 6 miesięcy rata za sprzęt wyniesie 0 zł. Oznacza to, że użytkownik poniesie koszt rat przez kolejne 18 miesięcy, a także koszt opłaty na start. Akcją promocyjną objęte są raty od 10 do 120 zł miesięcznie.

Promocja łączy się także z ofertą „Korzyści dla domu”, co oznacza, że na każdy kolejny abonament w T-Mobile obowiązuje 20-złotowy rabat. Na dodatkowe, korzystne warunki zakupu, mogą ponadto liczyć osoby, które wybiorą laptop Huawei MateBook D15 z 8 GB RAM oraz 512 GB pamięci wewnętrznej dostępny wraz ze słuchawkami FreeBuds 4i w prezencie. Cena urządzenia wyniesie 2279 zł zamiast 2999 zł. Kolejna oferta, dotyczy laptopa Techbite Arc, który można kupić za 729 zł – po przecenie z 1249 zł.

16 sierpnia rusza także kampania promująca ofertę. Promocja potrwa do 29 sierpnia włącznie. Więcej informacji na jej temat można znaleźć na stronie tutaj.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: