Telewizory od 999 zł z pakietem Magenta Dom

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Telewizory w T-Mobile dostępne już od 999 zł wraz z pakietem Magenta Dom

T-Mobile wprowadził ofertę z telewizorami, dostępnymi od 999 zł, które można kupić wraz z usługą Magenta Dom.

Wśród dostępnych urządzeń jest m.in. Philips 43” LED, który kosztuje 999 zł . W ofercie dostępne są również telewizory 55” i 65” zarówno tego, jak i innych producentów. Wszystkie urządzenia można kupić w opcji ratalnej 0%, w umowie na 24 miesiące.

Z akcji promocyjnej mogą skorzystać klienci, którzy zdecydują się na pakiet Magenta Dom z taryfą „L Nielimitowana”. Dzięki temu zyskują oni: abonament komórkowy z internetem bez limitu danych i bez limitu prędkości, nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami oraz internet światłowodowy do domu o prędkości do 300 Mb/s oraz telewizję ze 130 kanałami, w tym tak popularnymi jak m.in. HBO, Disney, Eleven Sports, czy TVN24. Do tego użytkownicy otrzymują dostęp do platformy Player na 12 miesięcy bez reklam. W prezencie dostajemy jeszcze router wi-fi. Za ten pakiet (bez urządzenia) klienci zapłacą w promocyjnej cenie 115 zł miesięcznie z rabatami w umowie na 24 miesiące.

27 września startuje też kampania promująca ofertę, która potrwa do 10 października włącznie. Więcej informacji na ten temat jest tutaj 

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: