TP instaluje automaty telefoniczne nowej generacji

Newsy
Żródło: TP S.A.
Opinie: 16

Nowe automaty telefoniczne TP zastąpią do końca 2004 roku wszystkie obecnie działające aparaty starszego typu - tzw. "automaty niebieskie". Dzięki temu zmniejszy się m. in. liczba kradzieży kart telefonicznych i liczba uszkodzeń automatów, a zwiększy bezpieczeństwo korzystania z tej usługi. 

Automaty nowej generacji znacznie skuteczniej zabezpieczają Klienta TP przed możliwością utraty karty telefonicznej. Użytkownicy automatu będą się posługiwali elektroniczną kartą telefoniczną z chipem, lepszą i trudniejszą do podrobienia od karty z paskiem magnetycznym. Gwarancję bezpieczeństwa zapewni umieszczony w karcie chip - nowoczesny układ scalony. Karty elektroniczne tego typu cieszą się coraz większą popularnością na rynku a ich sprzedaż systematycznie wzrasta. 

Dodatkowym atutem zwiększającym funkcjonalność instalowanych obecnie automatów jest obsługujący je system monitorowania i nadzoru "PMS", pozwalający m.in. na szybkie wykrywanie i naprawę usterek. W przyszłości system ten umożliwi uruchomienie nowych usług:

  • SMS z automatu TP

  • E-mail z automatu TP

Prace nad nowymi usługami już trwają.

Automaty telefoniczne "Exanto" to technologicznie nowoczesna, sprawdzona w wielu krajach konstrukcja, odporna na akty wandalizmu i zmienne warunki atmosferyczne a także przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Kilkaset nowych automatów zostało już zainstalowanych w ośmiu większych miastach Polski: Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Szczecinie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach i Łodzi. 

Dostawcą nowych automatów telefonicznych "Exanto" jest Ascom Poland (Ascom MONETEL S.A.) - producent nowoczesnych i sprawdzonych w wielu krajach urządzeń tego typu.

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: