UPC Go, Hit i VIP - nowe pakiety usług

Promocje
Opinie: 8
Opinie: 8

UPC Polska wprowadza od dziś nowe usługi, pakiety usług i taryfy.

Nowe standardowe prędkości internetu UPC to: 10 Mb/s, 60 Mb/s, 120 Mb/s i 250 Mb/s.

Od dziś, do portfolio pakietów telewizyjnych UPC, obok pakietów Select Extra HD i Max Extra HD, dołączają także nowe atrakcyjne cenowo pakiety Telewizji Cyfrowej: Start, Start HD, Start HD z nagrywarką. Oferują one wszystkie kanały dostępne w cyfrowej telewizji naziemnej oraz kilkanaście dodatkowych, w tym także w jakości HD. Nowe pakiety cyfrowe zastąpią oferowany dotąd analogowy Pakiet Minimalny.

Od 9 września UPC proponuje także tańsze taryfy telefoniczne - Minuty do wszystkich 60 oraz Minuty do wszystkich 240. Teraz klienci mogą wykorzystywać połączenia w abonamencie UPC nie tylko w ramach 41 krajów Europy i świata (w tym m.in. do USA, Kanady, Australii, Japonii, Wielkiej Brytanii, Irlandii czy Niemiec), ale także na połączenia do wszystkich sieci komórkowych w Polsce, a rozmowy poza abonamentem są tańsze.

Nowe promocyjne pakiety to 6 zestawów złożonych z dwóch lub trzech usług: Pakiet Lekki, czyli telewizja cyfrowa i Internet, Pakiet Relaks, czyli telewizja cyfrowa i telefon oraz Pakiet Go, Pakiet Hit i Pakiet VIP składające się z telewizji cyfrowej, Internetu i telefonu. Wszystkie dostępne będą w obniżonej cenie 89zł za miesiąc przez 2 pierwsze miesiące. 

Flagowym pakietem UPC staje się ultraszybki Internet 250 Mb/s oferowany z 153 kanałami, w tym 32 w jakości HD oraz taryfą z 240 darmowymi minutami do wszystkich. Nowością jest Pakiet Starter, który proponujące Internet 10 Mb/s, Pakiet Start oraz taryfę Minuty do Wszystkich 60 w cenie 69 zł za miesiąc. Standardowo, klienci mają możliwość spersonalizowania i wzbogacenia każdego z pakietów o atrakcyjne cenowo opcje dodatkowe (np. nagrywarka, więcej kanałów, szybszy Internet, więcej rozmów w ramach taryfy telefonicznej).

Każdy z pakietów 3 usług (Go, Hit i VIP) UPC to także:

• dostęp do UPC NA ŻĄDANIE, a w nim 3000 pozycji bez opłat (na dekoderach UPC Mediabox)
• 32 kanałów HD w Pakiecie Max Extra HD
• telewizja analogowa bez opłat
• Wi-Fi oraz 3 licencje Pakietu Bezpieczeństwa bez opłat w standardzie
• Pakiet Premium HBO – 1 miesiąc bez opłat.

Opinie:

Opinie archiwalne (8):

Komentuj

Komentarze / 8

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Qsqs pisze: 2013-09-09 21:48
  A po co komu ten "ultraszybki" internet 250 Mb skoro ich firmowy router wifi Cisco pozwala na transfer max 20 Mb? Specjalnie wziąłem opcje z routerem bo myślałem że na ich "wyciągnę" transfer za jaki płacę tj. 60 Mb. Ależ gdzie tam, na infolinii mnie oświecili, że wcale tego nie gwarantują. Po co mi więc prędkość większa niż 20 Mb? Kto w dzisiejszych czasach ma kompa podpiętego LAN-em?
  -1
 • Users Avatars Mini
  wojciech.piechocki pisze: 2013-09-10 07:40
  Pare osób ma chyba podpięty LAN...szczególnie jak ściąga duże pliki bardzo często
  1
 • Users Avatars Mini
  Dean pisze: 2013-09-10 10:05
  @ Qsqs Przeczytaj jeszcze raz swój tekst i zastanów się co napisałeś. Głupi jesteś.
  1
 • Users Avatars Mini
  gyrt5 pisze: 2013-09-10 12:37
  no są ludzie którzy potrzebują takiego łącza. to chyba dobrze ze jest mozliwosć takiej oferty c'nie?
  0
 • Users Avatars Mini
  Chalski pisze: 2013-09-10 15:48
  Tylko ciekawe, że "zapomnieli" dodać, że w ofercie z 3 usługami nie ma już możliwości wykupienia nielimitowanych rozmów za 20 zł (teraz maksymalna liczba minut to 240).
  0
 • Users Avatars Mini
  Qsqs pisze: 2013-09-10 18:44
  @Dean to ty inteligencją nie grzeszysz. Na kilkunastu znajomych w UPC ŻADEN nie korzysta z LAN. Więc zanim "misiu o małym rozumku" zaczniesz kogoś obrażać, wyobraź sobie ze większość osób korzysta ze smartfonów, netbooków i laptopów, a nie jak ty siedzi przed "puszką" kompa, grając w sieci, z przerwą na wyciskanie pryszczy.
  0
 • Users Avatars Mini
  Arczi pisze: 2013-09-10 22:15
  Od ponad roku mam u nich 150 Mb/s i śmiga jak ta lala - światłowód pociągnięty do budynku, dokupiłem porządny router gigabitowy z menadżerem pasma i cała sieć na gigabicie w firmie działa bez zająknięcia - ani razu nie było problemu z łączem !!!
  0
 • Users Avatars Mini
  KrK pisze: 2013-09-12 13:21
  do Chalski mi właśnie zaoferowano co chodzi o 3 pakiety w tym ten telefoniczny a nowość nazywa się taryfa max do wszystkich bez ograniczeń jakoś tak ale nie ma tam mowy o ograniczeniu rozmów do 240 min na komórki i stacjonarne wiedz dziwne jest co piszesz w sobotę podpisuje z nimi umowę i potwierdzę jeszcze tą zawiłostkę z tym pakietem rozmów non stopa europa i świat dawniej co była zobaczymy. Fakt na stronie tej taryfy co ciekawe nie umieszczono jeszcze wiec sie okaże kto blefuje obyś nie miał racji .
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: