Vectra przyspiesza premiery filmów w swojej usłudze VOD

Newsy
Opinie: 0
Vectra przyspiesza premiery filmów w swojej usłudze VOD

 

Vectra przedłużyła współpracę z Sony Pictures Television i przy okazji rozszerzyła ofertę VOD.

 

Najważniejszą zmianą jest uruchomienie specjalnego „okna premium”, dzięki któremu wybrane nowości od Sony Pictures Television mają trafiać do biblioteki operatora nawet po 45 dniach od premiery kinowej.

 

Do tej pory czas oczekiwania wynosił około trzech miesięcy.

 

Operator zapowiada, że w kwietniu oferta Vectra VOD wyraźnie się powiększy. Klienci Vectry oraz użytkownicy telewizji streamingowej tvsmart.pl mają zyskać dostęp do ponad 50 nowych tytułów. To kolejny etap rozbudowy katalogu treści na żądanie, który w ostatnich miesiącach był już poszerzany m.in. o nowe programy i dodatkowe biblioteki dostępne dla części abonentów.

 

Pierwsze efekty rozszerzonej współpracy z Sony są już widoczne. 14 kwietnia do Vectra VOD trafiła animacja „Wielka Mała Koza”. W zapowiedziach znalazła się też japońska animacja „Scarlet”, opowiadająca o księżniczce przekraczającej granice czasu i przestrzeni.

 

Na kwiecień operator przygotował również kilkadziesiąt premier od innych dystrybutorów. Wśród nich znalazł się melodramat „Wichrowe wzgórza”, horror „28 lat później: Świątynia kości”, „Powrót do Silent Hill” oraz dramat „Zapiski śmiertelnika”. Do końca miesiąca bibliotekę mają uzupełnić także „Panna młoda”, „Orzełek Iggy”, „Król dopalaczy” i „Hamnet”.

 

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: