Z Kazama i Samsunga do ZTE Polska

Newsy
Opinie: 6
Opinie: 6

Wojciech Wasilewski objął stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu na Region Europy Centralnej i Wschodniej w ZTE Polska.

Zatrudnienie Wojciecha Wasilewskiego to początek budowania silnej pozycji ZTE w naszym regionie i udowodnienia jak wiele ZTE ma do zaoferowania klientom w dziedzinie najnowszych technologii – myślę tu o innowacyjności, wdrażanych patentach i rozwiązaniach o których będzie naprawdę głośno. Wierzę, że mając Wojtka w zespole, nasza marka będzie znacznie szerzej obecna w świadomości konsumentów i stanie się marką pierwszego wyboru ze względu na swoje innowacyjne rozwiązania – komentuje Kong Fanjun prezes ZTE Polska.

Wojciech Wasilewski do roku 2005 związany był firmą Siemens, w której piastował stanowisko Dyrektora ds. Sprzedaży telefonów komórkowych na Europę Wschodnią. Następnie przez ponad 7 lat jako dyrektor sprzedaży i marketingu odpowiadał za sprzedaż produktów z kategorii telecom w polskim oddziale Samsunga. Ostatnio pracował dla marki Kazam na stanowisku wiceprezesa na rynki Europy Centralnej i Wschodniej.

Opinie:

Opinie archiwalne (6):

Komentuj

Komentarze / 6

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: