Za darmo z dowolnym numerem w Orange na kartę - przedłużenie promocji

Promocje
Opinie: 2
Opinie: 2

Orange przedłużył obowiązywanie promocji „Numer bez limitu” adresowanej do abonentów planów taryfowych Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go. W ramach promocyjnej usługi abonent może wybrać jeden numer z dowolnej sieci komórkowej w Polsce, z którym połączenia będą realizowane bezpłatnie. Usługa jest bezpłatna.

Usługę można aktywować wysyłając SMS z wybranym numerem telefonu pod bezpłatny numer 100. Aby zmienić numer telefonu, z którym połączenia mają być realizowane bezpłatnie w ramach usługi należy wysłać SMS z nowym wybranym numerem telefonu pod bezpłatny numer 100. Zmiana numeru w ramach Uusługi może być dokonana tylko raz na 12 miesięcy.

Usługa jest przeznaczona dla Abonentów o stażu powyżej 33 dni.

Regulamin promocji obowiązującej od 1 do 30 czerwca br. znajduje się poniżej.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  wsp pisze: 2013-05-31 12:12
  Po co takie cos skoro pare dni temu wprowadzili NoLimit do wszyskich sieci komorkowych po doladowaniu konta? Jest cos o czym nie wiem? Jakas gwiazdka?
  0
 • Users Avatars Mini
  cesarz pisze: 2013-05-31 21:54
  To o czym piszesz dotyczy tylko One i promocja jest do lipca :-(. Ten artykół mówi jeszcze o Orange Pop i NOG. Możesz nie mieć środków na koncie , ale musisz mieć ważne wychodzące i rozmawiasz z jednym numerem :-)
  1

Rekomendowane: