Za darmo z dowolnym numerem w Orange na kartę - przedłużenie promocji

Drukuj
Orange

Orange przedłużył obowiązywanie promocji „Numer bez limitu” adresowanej do abonentów planów taryfowych Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go. W ramach promocyjnej usługi abonent może wybrać jeden numer z dowolnej sieci komórkowej w Polsce, z którym połączenia będą realizowane bezpłatnie. Usługa jest bezpłatna.

Usługę można aktywować wysyłając SMS z wybranym numerem telefonu pod bezpłatny numer 100. Aby zmienić numer telefonu, z którym połączenia mają być realizowane bezpłatnie w ramach usługi należy wysłać SMS z nowym wybranym numerem telefonu pod bezpłatny numer 100. Zmiana numeru w ramach Uusługi może być dokonana tylko raz na 12 miesięcy.

Usługa jest przeznaczona dla Abonentów o stażu powyżej 33 dni.

Regulamin promocji obowiązującej od 1 do 30 czerwca br. znajduje się poniżej.

Ocena: 1 głosów Aktualna ocena: 10
DrukujKomentarze / 2

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  wsp pisze: 2013-05-31 12:12
  Po co takie cos skoro pare dni temu wprowadzili NoLimit do wszyskich sieci komorkowych po doladowaniu konta? Jest cos o czym nie wiem? Jakas gwiazdka?
  0
 • Users Avatars Mini
  cesarz pisze: 2013-05-31 21:54
  To o czym piszesz dotyczy tylko One i promocja jest do lipca :-(. Ten artykół mówi jeszcze o Orange Pop i NOG. Możesz nie mieć środków na koncie , ale musisz mieć ważne wychodzące i rozmawiasz z jednym numerem :-)
  1
 • Huawei w zeszłym roku sprzedał na całym świecie ponad 106 mln smartfonów. Globalnie ten producent zajmuje trzecią pozycję na rynku producentów smartfonów. Jego seria P bije rekordy popularności, a długoterminowym celem jest pozycja numer 1. 

 • Rzeczywistość wirtualna to przyszłość domowej rozrywki… dość daleka przyszłość, gdyż na komputerowy zestaw VR trzeba wydać blisko 10 tysięcy złotych. VR od Samsunga jest tańsze i bardziej przystępne. W najnowszym numerze redakcja magazynu Stuff sprawdziła, co może nam zaoferować.

 • Odbierz darmowy starter i 10 GB internetu od Virgin Mobile!

  Od 18 maja można otrzymać starter Virgin Mobile zupełnie za darmo (KLIKNIJ TUTAJ!). Ponadto, największy wirtualny operator w Polsce, po dokonaniu zasilenia za 25 zł, doda 10 GB mobilnego internetu do wykorzystania w dowolny sposób.

Najważniejsze

Ostatnie testy