Za darmo z dowolnym numerem w Orange na kartę - przedłużenie promocji

Drukuj
Orange

Orange przedłużył obowiązywanie promocji „Numer bez limitu” adresowanej do abonentów planów taryfowych Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go. W ramach promocyjnej usługi abonent może wybrać jeden numer z dowolnej sieci komórkowej w Polsce, z którym połączenia będą realizowane bezpłatnie. Usługa jest bezpłatna.

Usługę można aktywować wysyłając SMS z wybranym numerem telefonu pod bezpłatny numer 100. Aby zmienić numer telefonu, z którym połączenia mają być realizowane bezpłatnie w ramach usługi należy wysłać SMS z nowym wybranym numerem telefonu pod bezpłatny numer 100. Zmiana numeru w ramach Uusługi może być dokonana tylko raz na 12 miesięcy.

Usługa jest przeznaczona dla Abonentów o stażu powyżej 33 dni.

Regulamin promocji obowiązującej od 1 do 30 czerwca br. znajduje się poniżej.

Ocena: 1 głosów Aktualna ocena: 10
DrukujKomentarze / 2

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  wsp pisze: 2013-05-31 12:12
  Po co takie cos skoro pare dni temu wprowadzili NoLimit do wszyskich sieci komorkowych po doladowaniu konta? Jest cos o czym nie wiem? Jakas gwiazdka?
  0
 • Users Avatars Mini
  cesarz pisze: 2013-05-31 21:54
  To o czym piszesz dotyczy tylko One i promocja jest do lipca :-(. Ten artykół mówi jeszcze o Orange Pop i NOG. Możesz nie mieć środków na koncie , ale musisz mieć ważne wychodzące i rozmawiasz z jednym numerem :-)
  1
 • Jeszcze do niedawna przed podróżą zastanawialiśmy się jaki aparat wziąć ze sobą, jak go zapakować, aby nie uległ uszkodzeniom. Część osób zabierała także ze sobą zestaw dodatkowych obiektywów. Skupialiśmy się na sprzęcie, a nie na samej radości podróżowania i robienia zdjęć. Teraz dzięki Huawei P9 możemy ponownie skupić się na rejestrowaniu najważniejszych chwil w perfekcyjnej jakości.

 • Odbierz darmowy starter i 10 GB internetu od Virgin Mobile!

  Od 18 maja można otrzymać starter Virgin Mobile zupełnie za darmo (KLIKNIJ TUTAJ!). Ponadto, największy wirtualny operator w Polsce, po dokonaniu zasilenia za 25 zł, doda 10 GB mobilnego internetu do wykorzystania w dowolny sposób.

Najważniejsze

Ostatnie testy