Znowu BB News za 9 PLN + VAT

Newsy
Opinie: 6

Usługa BB News umożliwia otrzymywanie wiadomości SMS z informacjami o mieszkańcach domu Wielkiego Brata oraz o programie Big Brother. Wiadomości te dotyczą uczestników i programu oraz tego co dzieje się z uczestnikami. Usługa jest dostępna od 27 sierpnia 2001 roku do końca trwania programu Big Brother. W tym okresie do Abonentów usługi codziennie będzie wysyłana jedna wiadomość SMS, a w przypadku szczególnych wydarzeń w domu Wielkiego Brata do Użytkowników mogą zostać wysłane dwa SMS-y. Usługa dostępna będzie zarówno dla Użytkowników post-paid jak i pre-paid
Aktywacja usługi następuje poprzez wysłanie SMS-a na numer 7922 o treści BB. Koszt wysłania SMS wynosi 9 PLN + VAT. Abonent otrzyma SMS zwrotny z informacją o uaktywnieniu usługi:
Usluga BB News aktywna. Codziennie dostaniesz informacje o programie Big Brother. Deaktywacja poprzez SMS na 7022 z treścią BB. (Cena 0.5 zł + VAT).
Opłata za aktywację usługi BB News jest jednorazowa i obowiązuje przez cały czas trwania usługi. Możliwa jest również deaktywacja usługi przed jej zakończeniem.
Deaktywacja usługi następuje poprzez wysłanie SMS-a na numer 7022 o treści BB. Koszt wysłania tego SMS-a wynosi 0,50 PLN + VAT. Abonent otrzyma SMS zwrotne potwierdzający deaktywację usługi:
Usługa BB News nie aktywna. Ponowna aktywacja poprzez SMS na 7922 o treści BB(Cena 9 zł + VAT).
Wszystkie wiadomości wysyłane do Abonentów w ramach usługi BB News będą sygnowane tekstem BB jako nadawca, zamiast numeru 7922 i 7022
Jeżeli Abonent deaktywuje usługę nie będzie przysługiwał mu zwrot pieniędzy za zaniechany odbiór wiadomości. Kolejne aktywowanie usługi BB News spowoduje ponowne pobranie opłaty w wysokości 9 PLN + VAT. Wielokrotne wysłanie SMSa na numer 7922 nie aktywuje ponownie tej samej usługi na tym samym numerze MSISDN.
Promocja usługi BB News odbędzie się na antenie telewizji TVN, w teletekście i na stronach internetowych TVN.

Opinie:

Opinie archiwalne (6):

Komentuj

Komentarze / 6

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  rmrm pisze: 2001-08-30 16:17
  dosc z wyrzucaniem kasy w błoto.Ja dziękuje i nie wysyłam.
  0
 • Users Avatars Mini
  Misio_Dziuni pisze: 2001-08-30 16:30
  Są programy odlotowe, są programy odbytowe.
  0
 • Users Avatars Mini
  EPS pisze: 2001-08-30 19:11
  Nasze społeczeństwo uzależniło się od takich reality sho'ów. Nie dziwi mnie druga edycja Bigporażki i następny marketingowy chwyt, powielony zresztą poraz drugi !
  0
 • Users Avatars Mini
  zajcew pisze: 2001-08-30 19:13
  Podobno jakas rosyjska telewizja wykupila licencje na 2 swiaty :)))))))
  0
 • Users Avatars Mini
  notman pisze: 2001-08-30 19:51
  Czego się czepiacie. Zarabia się na wszystkim, co ludzie chcą kupić. Jeżeli jest popyt na tego typu usługę, to choćby była nie wiem jak idoityczna,, warto ją sprzedawać. BB jest przede wszystkim przedsięwzięciem komercyjnym i ma przynieść określony dochód. W końcu ludzie mają swój rozum i wiedzą co kupują. Nie sądzę, żeby społeczeństwo uzależniło się od programów typu Reality Show. Jak wszystko inne - z czasem się przejada. O ile np. Agent i BB1 wzbudzały ogromne zainteresowanie o tyle kolejne programy nie wzbudzają już takich emocji. Żeby zrobić pieniądze trzeba ludziom oferować ciągle coś nowego. Trzeba ich zaskakiwać, prowokować, wywoływać skandale i przekraczać kolejne granice. Wszystko dla kasy.
  0
 • Users Avatars Mini
  Szymon pisze: 2001-08-30 20:08
  Na mnie jak narazie największe wrażenienie zrobiła "Ekspedycja"... Akcja działa się w Polsce, w miejscach, gdzie sam bywałem... no i nie było durnych głosowań SMSami, czy też 0700. Pozostałe programy, to karma dla mas - nie warte poświęconego czesu... A jakże trudno jest się uwolnić od zalewającego nas zewsząd kiepskiego produktu...
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: