TP-Link obniży ceny smartfonów Neffos

Drukuj

W ostatnim tygodniu maja, kilka modeli smartfonów marki Neffos będzie miało obniżone ceny. Promocją objęte będą modele C5, C5 Max i Y5L.

 

W przypadku Neffos C5 Max cena zostaje obniżona z 699 zł na 599 zł.

Neffos C5 LTE będzie można kupić za 449 zł.

Neffos Y5L otrzymamy za 249 zł.

Telefony w niższych cenach są już dostępne w dobrych sklepach komputerowych.

Każdy smartfon Neffos objęty jest 24-miesięczną gwarancją door-to-door producenta.

Neffos to marka należąca do TP-Link.

Ocena: 2 głosów Aktualna ocena: 8
DrukujKomentarze / 3

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  cesarz pisze: 2017-05-19 15:32
  Jeśli okres " Przyjęć " nie pomoże w sprzedaży, to nic zwiększy popytu na smartfony tej firmy.
  0
 • 1 %2822%29
  troip pisze: 2017-05-19 17:37
  Tp link neffos c5 i tak był tani, szkoda, że nie obniżyli ceny neffosa X1, to by była na prawdę gratka, ponieważ jest to nowoczesny i bardzo fajny tel
  0
 • Users Avatars Mini
  kmn pisze: 2017-05-21 17:51
  to od kiedy tak będzie? bo ostatni tydzień maja kończy się w środę 31. czyli tylko 3 dni? po drugie. patrzę dziś ceneo i widze ceny od 619 zł. czyli niezła promocja. 20 zł. a ile reklamy...
  0
 • Smartfony to tak naprawdę niewielkie komputery osobiste z własnym systemem operacyjnym i aplikacjami. Producenci dbają, aby działały jak najlepiej i jak najszybciej, ale użytkownik również może w tym pomóc. W przypadków smartfonów Huawei, coraz więcej zadań optymalizacyjnych przejął sam system operacyjny i najnowsza nakładka EMUI, ale kilka porad przyda się każdemu z nas.

 • Smartfony wyparły z rynku kompaktowe aparaty fotograficzne. Bezsprzecznie wygrały wygodą, możliwością łatwej edycji zdjęć i dzięki natychmiastowemu udostępnianiu obrazów w sieci. Mając to na uwadze, warto wybrać smartfon, który oferuje najlepszą jakość obrazu, zarówno w przypadku zdjęć, jak i filmów. Według specjalistów, takim urządzeniem jest aktualnie Samsung Galaxy S8.

 • Virgin Mobile po raz kolejny rozpieszcza! Tym razem największy wirtualny operator dodaje 3 GB do pakietów internetowych. Z promocji mogą skorzystać zarówno obecni jak i nowi klienci – wystarczy mieć aktywny jeden z czterech pakietów 3w1.

   

Najważniejsze

Ostatnie testy