PLAY po raz szósty dla WOŚP

Newsy
Opinie: 12
Opinie: 12

Po raz szósty PLAY będzie wspierał WOŚP - w tym roku pod hasłem Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

Przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie operator buduje diabelski młyn PLAY i WOŚP, który jest symbolem tegorocznego Finału. W ten szczególny weekend mieszkańcy stolicy będą mogli przejechać się na rozświetlonym kole PLAY i zobaczyć wyjątkowy widok – panoramę Warszawy z perspektywy 32 metrów.

W dniu Finału strefę PLAY odwiedzą specjalni goście, dobrze znane z reklam gwiazdy oraz youtuberzy: Maciek Dąbrowski, Ewa Red Lipstick Monster, Blowek, Naruciak, Gimper i Isamu.

Na miejscu osoby korzystające z usług na kartę w PLAY będą mogli zarejestrować swoje karty SIM, a dla wszystkich, którzy zrobią to pod PKiN 14.01 lub 15.01 PLAY przygotował dodatkowy prezent – ciepły koc.

PLAY wystawi na aukcji internetowej w pełni działającą makietę diabelskiego młyna.

W sklepach Google Play i AppStore na chętnych czeka aplikacja mobilna – 25 WOSP, którą PLAY i WOŚP przygotowali przy współpracy z CocoLab. Dzięki niej można sprawdzić swoją wiedzę o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy i uzyskać tytuł WOŚPoznawcy. Jest to także niezbędnik dla każdego uczestnika, z m.in. aktualnościami ze strony Fundacji, statystykami czy całodobową mapą wydarzeń. Aplikacja 25. Finału WOŚP jest do pobrania na stronie internetowej: aplikacja.wosp.org.pl. Play przygotował też 100 kart SIM ze specjalnymi numerami zdobionych elementami z 24 karatowego złota. Wszystkie karty będą licytowane telefonicznie podczas Finału na antenie TVN od rana do późnych godzin wieczornych.

Play i pozostali operatorzy uruchamiają charytatywny numer SMS, z którego całkowity dochód będzie przekazany na konto 25. Finału. Wystarczy wysłać SMS o treści „SERCE” na numer 75 565. W tym roku numer smsa jest aktywny od 1 do 18 stycznia 2017 r.

Opinie:

Opinie archiwalne (12):

Komentuj

Komentarze / 12

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  kij_ci_w_oko pisze: 2017-01-10 19:42
  Owsik podobnie jak Kijowski oraz ich rodznne fundacje i sieć firm są największymi oszustami i przekręciarzami minionego roku i obecnego miesiąca.
  -14
 • Users Avatars Mini
  Piotr pisze: 2017-01-10 23:35
  Radzę zapoznać z blogiem Piotra Wielguckiego i jego walce o transparentność rozliczeń WOŚP i co robił Owsiak z jego ekipą, żeby tylko nie ujawnić tego co i jak wyciąga ze słoików. Rozliczenie za ostatnie 2 lata jest wysoce dziwne. Brak papierów=brak transparentności=brak datków=mniejszy słoik dla Owsiaka. Dziwię się tylko Dudzie, że idzie w taką mało przejrzystą sytuację.
  -12
 • Users Avatars Mini
  Kan pisze: 2017-01-10 23:45
  Tylko jakoś dziwnie WOŚP nie chciał pokazać papierów. Dlaczego? Gdzie ta transparentność? Dlaczego Orkiestrę do Rydzyka porównujesz? Nie ma innych sposobów wspierania? Ja do przystanku Wódy w Sztok i demoralizacji nie zamierzam dokładać się. Nadal ubolewam, że nie zapoznali się z PRAWOMOCNYM orzeczeniem NSA, które stwierdza, że Fundacja WOŚP łamie ustawę o dostępie do informacji publicznej i w związku z tym sąd nałożył na Owsiaka karę. Prawda nas wyzwoli. Dzięki takim ludziom jak Piotr Wielgucki prawda powoli wychodzi na światło dzienne. Minusowanie nie zmieni PRAWDY. Niestety Owsiak pomimo wezwań sądu odmówił przedstawienia dokumentów przedstawiających przepływ finansów między spółkami i firmami prywatnym,i jego, jego żony, jego córek i konkubenta córki. Poza WOŚP jest 4 czy 5 firm należących do najbliższej rodziny J. Owsiaka i pomimo wezwań sądu nie chce ujawnić transakcji między tymi firmami. Rozumiem, że można mu wierzyć na słowo ale skoro zbiera 70mln to nie można się dziwić, że będzie grupa osób, która będzie chciała poznać prawdę jak ta kasa przepływa.
  -12
 • Users Avatars Mini
  aaa pisze: 2017-01-10 23:58
  Rozumiem, że Panowie powyżej będąc w szpitalu dobrowolnie zrezygnujecie z walki o Wasze życie sprzętem zakupionym przez WOŚP ?
  9
 • Users Avatars Mini
  gość pisze: 2017-01-11 00:03
  @aaa Oni są już w szpitalu, psychiatrucznym. Ten sam bełkot można przeczytać w innych miejscach, pisze go jeden i ten sam oszołom pod różnymi nickami, taki prawdziwy transparentny tchórz. Może niech skontroluje lux veritatis faszysty z Torunia?
  14
 • Users Avatars Mini
  Japa pisze: 2017-01-11 00:34
  @Wojciech, po co kolejny raz pisac o wośp, i hejterzy znow beda wylewac pomyje na owsiaka. @piotr a kto to jest ten wielgucki, w czym on jest lepszy od owsiaka i komu pomógl?
  13
 • Users Avatars Mini
  gość pisze: 2017-01-11 00:37
  @Japa Wielgucki? Proszę jak pomaga i dużo za to płaci... kar. :http://antyweb.pl/matka-kurka-placi-kare-owsiakowi-i-wyzywa/ To świr który nazywa się jakąś matką grzyba. Oprócz hejtu i niskiego poziomu intelektualnego nie reprezentuje sobą niczego.
  13
 • Users Avatars Mini
  Przeczytajcie hejterzy i zamierzacie... pisze: 2017-01-11 08:32
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Rozgrywka-z-WOSP-Caritas-odcina-sie-od-akcji-rzadu-Sytuacja-jest-glupia-i-kuriozalna,wid,18670336,wiadomosc.html
  3
 • Users Avatars Mini
  Przeczytajcie hejterzy i zamilczcie... pisze: 2017-01-11 08:35
  Miało być:-) Szczególnie tych 3 pierwszych bezmózgów...Co tu wciąż piszą o polityce! To jest portal telekomunikacyjny, a nie polityczny - wypad na inne fora!!!
  4
 • Users Avatars Mini
  Ziga pisze: 2017-01-11 10:04
  I po raz kolejny, tam gdzie pada hasło "WOŚP" zaczyna się wylew polskiej zawiści i nienawiści. Nie pasuje Wam to nie wrzucajcie do puszek. Żyjemy w wolnym kraju, nikt Wam tego nie narzuca. Zawsze zawistni widzicie tylko jedną stronę medalu. Oby nigdy Wam lub Waszym pociechom nie był potrzebny sprzęt sfinansowany właśnie przez WOŚP.
  3
 • Users Avatars Mini
  Grzegorz Szewczak pisze: 2017-01-11 11:05
  Ja nie mogę zrozumieć jak ludźmi łatwo daje się manipulować. Masy już tak mają, że dają się sterować. Swoją prawdę (lub wtłoczoną im przez innych) uważają za świętą a drugą za zło wyznawane przez idiotów/oszołomów itd. Mówię tu o obu stronach barykady. Wielka szkoda, że akurat działalność charytatywna, która powinna łączyć - co roku nas tak mocno dzieli. Bez względu co o niej myślimy. Apeluję do ludzi myślących logicznie - nie angażujcie się w to bagno. Wrzućcie $$$ albo nie i tyle. Nie skaczcie sobie do gardeł bo nie warto...
  1
 • Users Avatars Mini
  Caritas i kościół poparł WOŚP! pisze: 2017-01-11 19:38
  I co na to hejterzy? Caritas przekazał na aukcję WOŚP lampę oliwną. "Nie konkurujemy" http://wiadomosci.wp.pl/kat,140690,title,Caritas-przekazal-na-aukcje-WOSP-lampe-oliwna,wid,18671238,wiadomosc.html
  3